Продажа квартир: улица Украинского Возродження, 7, Киев

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
32 оголошення по 14 квартирах3.2 млн грн
37 720 грн/м²
улица Украинского Возродження, 3-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісійних для покупця. Київ. Спецпроект 2009 року. Цегляний будинок. 850 S за 1 м. Велика квартира. 2 балкони. Товщина стіни 75 см. Висота стелі 3м. Стан квартири після будівельників із штукатуркою стін. Заведені у квартиру опалювальна система та водяні труби. Встановлено лічильник тепла. Тихе зелене місце. 12 хвилин їзди 37 автобусом від м. Житомирська. ID: 88435
2 кімнати
без ремонту
85 / 40 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 18
2013 Рік будівництва
2.9 млн грн
65 314 грн/м²
улица Украинского Возродження, 3-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До продажу пропонується світла тепла однокімнатна квартира в Святошинському районі Києва, вул.Українського відродження 3А (колишня назва Бударіна). Поруч ЖК Чайки, санаторій Перемога.
Будинок побудований з червоної цегли.
Квартира загальною площею 44м2, 11/16 поверх.
Має роздільне планування:
- спальня
-кухня
- санвузол
- балкон
Тихий спокійний район, вид на ліс.
В квартирі євроремонт. Продаж з усіма меблями та побутовою технікою.
Є грузовий ліфт.
Поруч розвинена інфраструктура, супермаркети, дитячий майданчик, школа, садочок, виїзд на Житомирську трасу.
Праву власності більше трьох років. Мінімальне оформлення.
Запрошую на перегляд!
1 кімната
з ремонтом
44 / 17 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 18
2008 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.8 млн грн
45 282 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 13
Впервые в продаже! Новый объект!ВАЖНО! В доме ОСББ,ГЕНЕРАТОР!ПРИ ОТКЛЮЧЕНИЯХ СВЕТА ЕСТЬ ОТОПЛЕНИЕ ВОДА И РАБОТАЕТ ЛИФТ! Видовая раздельная 2 ком. квартира с витражными окнами в пол (редкое предложение) ж/к Чайка ул. Лобановского 13 на 7 эт/15 эт дома. КРЕДИТОВАНИЕ и ГОСПРОГРАММІ НЕ РАССМАТРИВАЕМ! Верхняя (ранняя) часть застройки комплекса. Общая пл. 85кв.м. Жилая 50. Квартира с хорошим, добротным ремонтом, полностью меблирована, вся бытовая техника и мебель остается! Бойлер, стиральная машина, телевизор, холодильник - все оставляем. Полноценные две раздельные комнаты с панорамными окнами, раздельный санузел, удачная, правильная планировка. Люстры, шторы, все остается! Цена минимальная для данного объекта - 87000у.е.У Застройщиков такая цена за м.кв. без ремонта! Квартира без кредита и долгов, чистая продажа. Просмотр в удобное для Вас время по предварительной договоренности.0671294540 Ольга
2 кімнати
з ремонтом
85 / 50 / 15 м²
цегляна
поверх 7 з 16
2016 Рік будівництва
5.3 млн грн
45 989 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 19
Продаж 3к квартири ЖК Чайка, Бучанський район / вул. Лобановського, 19!
Загальна площа: 115,4м2
Житлова площа: 67,7м2
Поверх: 10/15
Зручне планування, три окремі кімнати, якісний ремонт.
Квартира облаштована меблями та технікою.
Спальна кімната (1):
- зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом;
- містка шафа;
- комод.
Спальна кімната (2):
- двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом;
- робоча зона (стіл, стілець);
- 2 шафи для речей;
Другий (гостьовий) - туалет/рукомийник.
Кухня облаштована наступною технікою та меблями:
- холодильник (2 шт.);
- духова піч/електрична плита;
- мікрохвильова піч;
- обідній стіл та стільці.
Гардероб розміщений біля входу у квартиру (4,7м2).
Передпокій має вбудовану шафу для одягу, комод та вішалки.
В квартирі встановлені лічильники на воду/тепло/світло.
Ціна: 120,000$. Комісія 3%.
3 кімнати
з ремонтом
115.4 / 67.7 / 13.9 м²
цегляна
поверх 10 з 15
2013 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
3.1 млн грн
66 331 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 13
Пропонується в перше до продажу гарна 2 кімн квартира заг пл.46 м.кв на ЖК Чайка вул.Лобановського 13.Будинок на верхній частині Чайці давно обжитий, вхід по кодовому замку.Затишна дуже функціональна видова квартира,не кутова дуже тепла та охайна квартира.
⁃ В квартирі 2 окремих невеликих але функціональних спальні.в дорослій є своя велика гардеробна кімната.
⁃ Гарний якісний ремонт,залишаються всі меблі та техніка.
⁃ Кухня окремо.Балкон с кухні, гарний вид на всю округу Чайки!
⁃ Квартира на 9 поверсі/15 пов,всі лічильники,кондиціонер,вбудована техніка в наявності. Посудомойна машина, бойлер все є.
⁃ Чистий продаж,без боргів та кредитів . Вартість 69000у.о.
⁃ Державні програми розглядаємо
-Перегляди в зручний час за попередньою домовленістю,телефонуйте.
2 кімнати
з ремонтом
46 / 20 / 9 м²
цегляна
поверх 9 з 16
2016 Рік будівництва
5.1 млн грн
60 272 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 13
БЕЗ %%%
Сучасна простора 2-кімнатна квартира з панорамним видом на ліс у ЖК «Чайка».
Тихе, екологічне та безпечне передмістя Києва.
Таке планування та розташування — велика рідкість.
Щодня ви насолоджуєтесь світанками та заходами сонця над лісом прямо з вікон квартири.
Характеристики:
11/16 поверх
Площа — 84,4 м², стелі 2,7 м
Відкритий видовий балкон — 1,6 м²
Цегляний будинок, залізобетонні перекриття
2 окремі кімнати + простора кухня-студія
Кімната з гардеробною
Окрема ванна та туалет
Переваги:
Сучасний ремонт — заїжджай і живи
Повністю мебльована, вся необхідна техніка
3 кондиціонери
Генератор на будинок (працюють ліфти, є вода та світло)
Готові документи
ЖК «Чайка» — закрита охоронювана територія, школи, садочки, спорт, магазини, ресторани.
Зупинка транспорту під будинком, 10–15 хв до м. Житомирська.
Тихий район, ідеальний для комфортного життя.
2 кімнати
з ремонтом
84.4 / 49.9 / 10.4 м²
цегляна
поверх 11 з 16
2016 Рік будівництва
4.4 млн грн
37 808 грн/м²
улица Украинского Возродження, 3-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має гарне планування з трьома великими окремими кімнатами, з двох з яких є вихід на засклену лоджію. Санвузол суміжний. Ремонт виконано в стилі євроремонту з використанням якісних матеріалів.
В квартирі встановлені лічильники на світло, воду та теплопостачання. Система опалення централізована.
Частково укомплектована технікою та меблями.
Можливий безготівковий розрахунок.
Будинок 2008 року. Територія зелена та охайна, знаходиться під відеонаглядом.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, ресторани і кафе, школи і дит.садки. Зручна транспортна розвязка.
3 кімнати
з ремонтом
117 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 16
2013 Рік будівництва
генератор
3.8 млн грн
45 105 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 13
Продається простора 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами в ЖК Чайка. Квартира має роздільний санвузол та ванну, балкон з кухні. Ремонт виконаний у світлих тонах, меблі підібрані в єдиному стилі. Планування роздільне.
У будинку функціонує ОСББ та підключено генератор. При відключенні світла працює ліфт, забезпечено опалення та водопостачання. Система опалення централізована. Наявні лічильники.
Квартира продається з меблями та технікою. Є кондиціонер, холодильник, електроплита, духова шафа, витяжка, ванна, пральна машина, бойлер. Також є велика шафа-купе при вході, полиці для одягу та взуття, великий розкладний диван у залі, комод, двоспальне ліжко та приліжкові тумбочки у спальні.
Кредитування та державні програми не розглядаються. Вигідно продамо, здамо в оренду Вашу нерухомість.
Будинок розташований у ЖК Чайка, за адресою вул. Лобановського, 13. Будинок давно обжитий, територія огороджена та благоустроєна. Наявна охорона території.
Житловий комплекс розташований неподалік від метро «Житомирська» (10 хвилин на авто). Район села Петропавловская-Борщаговка, села Чайки.
Квартира має панорамні вікна з чудовим видом. Ремонт якісний, робився для себе. Встановлено пожежну сигналізацію.
2 кімнати
з ремонтом
85.3 / - / 10.6 м²
цегляна
поверх 7 з 15
2016 Рік будівництва
власник
3.2 млн грн
36 322 грн/м²
улица Валерия Лобановского
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира двостороння, розташована на 11 поверсі 13-ти поверхового будинку. Планування кімнат роздільне, є вивід під два санвузли та місце для гардеробної. Стан квартири від будівельників, під чистове оздоблення.
Гаряча вода централізована. Опалення автономне, на даху є власна котельня. Встановлені лічильники на тепло, електроенергію та воду. Протипожежна безпека розташована у квартирі та по всьому будинку.
Продаж квартири від 1 власника, прописаних немає. Можна робити ремонт та заселятися. Також продається сусідня однокімнатна квартира з можливістю обʼєднання 3+1.
Житловий комплекс Чайка-2 - заміський комплекс поруч з лісом та Києвом, в якому проживає близько 15000 мешканців. Комплекс має закриту територію під цілодобовою охороною. Будинок новий, зданий, з силікатної цегли. Ліфт працює, вихід на сходи через загальну лоджію.
На території ЖК є продуктові магазини, аптеки, лабораторія Сінево, Нова та Укрпошта, спортивні клуби, тенісний корт та футбольне поле для дітей, дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок, школа, салон краси, Spa, Єва, кавярні і безліч іншого. Місто Київ - зовсім поруч, всього 7 км (5хв на авто), а до найближчої станції метро Житомирська 10 хвилин їзди на транспорті. Поряд зупинка громадського транспорту (автобус №37).
Квартира двостороння, розташована на 11 поверсі 13-ти поверхового будинку (+ технічний поверх), з великими панорамними металопластиковими вікнами, що гарантують захоплюючі краєвиди. Вхідні двері залізні.
3 кімнати
без ремонту
87 / - / 12 м²
цегляна
поверх 11 з 12
8.8 млн грн
47 537 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 25
Пропонується до продажу 4 кімнатна дворівнева квартира у заміському Жилому комплексі Чайка, яка розташована за адресою вул. Валерія Лобановського, 25, на 12 поверсі та має загальну площу 186 м2.
- гостьова (дитяча) спальня
- ванна кімната (з ванною та душевою кабіною) з панорамним вікном
- санвузол
Біля комплексу розвинена інфрастуктура з супермаркатами, побутовими магазинами, ресторанами, дитячими садками та школами.
До найближчого метро Житомирська 10 хв на машині або автобусі.
Ще у продажу є два паркувальні місця біля будинку. В комплексі є підземний паркінг.
#A8825
Додатково:
Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так
4 кімнати
з ремонтом
186 / - / 30 м²
цегляна
поверх 12 з 12
2015 Рік будівництва
4.6 млн грн
41 400 грн/м²
улица Валерия Лобановского, 17
Квартира має роздільне планування. Стан квартири - від будівельників, під чистове оздоблення. Будинок побудований у 2011 році.
Гаряча вода подається централізовано, а опалення є автономним. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід.
Меблі відсутні.
Продаж напряму від забудовника ОМОКС, без посередників та додаткових комісій.
ЖК «Чайка» — це житловий комплекс комфорт-класу з власною інфраструктурою, включаючи школи та дитячі садочки. На території комплексу є магазини, кавярні, спортивні та дитячі майданчики, критий паркінг та відкриті автостоянки. Охорона території здійснюється 24/7. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Також встановлено пожежну сигналізацію.
До метро Житомирська всього 10 хвилин їзди автобусом №37.