Продаж квартир: Старонаводницька вулиця, 8-А, Київ
3 оголошення по 2 квартирах
6.9 млн грн
59 628 грн/м²
Старонаводницька вулиця, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чотирикімнатна квартира в цегляному будинку у Печерському районі Києва. Тихе, зелене місце, віддалене від шумних вулиць, поруч багато зелені. Чистий підїзд, три ліфти. Квартира знаходиться на 15 поверсі, чудовий краєвид з вікон. Просторе планування 115 кв.м. Квартира підготовлена під капітальний ремонт. Поруч є все, що необхідно, для комфортного проживання. Метро Печерська-12 хв. пішим ходом.
Деталі інтер’єру:
Квартира підготовленна під капітальний ремонт.
Будинок та двір:
Тихе зелене місце в Печерському районі міста Києва.
Інфраструктура:
Поруч є все, що необхідно для комфортного проживання. Метро Печерська - 12 хвилин пішим ходом.
Планування:
Просторе планування, кімнати правильної форми.
4 кімнати
без ремонту
115 / 76 / 10 м²
панельна
поверх 15 з 18
1990 Рік будівництва
8.6 млн грн
73 738 грн/м²
Старонаводницька вулиця, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має якісний ремонт. Планування включає три окремі кімнати та велику кухню, суміщену з вітальнею. У квартирі два санвузли.
Будинок має індивідуальний проєкт. Створено нове ОСББ, яке працює над покращенням інфраструктури будинку. Придбано обладнання для резервного живлення, що забезпечує резервне освітлення, а до наступної зими планується підключення системи опалення до резервного живлення. Також розглядається можливість підключення одного з ліфтів до резервного живлення. Встановлені лічильники.
У квартирі є меблі та вся необхідна побутова техніка: пральна машина, бойлер, холодильник, посудомийна машина, кондиціонери, телевізор.
Продаж без комісії для покупця. Документам більше 3х років.
Будинок — індивідуальний проєкт типу СОВМІН, із якісною забудовою та продуманою інфраструктурою. Чистий підїзд. Є консьєрж та 3 ліфти, окремі сходи. Біля будинку безкоштовна парковка.
Поруч є все необхідне для комфортного життя: метро, магазини, дитячі садки, школи, спортзал, тенісні корти. До станції метро «Печерська» — 12 хвилин пішки. Будинок розташований в тихому районі, неподалік станції метро, парк Слави, Києво-Печерська Лавра.
З вікон відкривається чудовий краєвид. Тихе, зелене місце, віддалене від шумних вулиць. Ця квартира ідеально підійде для сімї, яка цінує комфорт і престижне місце проживання.
4 кімнати
з ремонтом
117 / - / 12 м²
цегляна
поверх 9 з 18
1990 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн