Пропоную до продажу 2-кімнатну квартиру площею 41.5 м2 в ЖК Атлант на Озерній, недалеко від метро Теремки та ВДНГ.
Квартира має планування євро-двокімнатної та розташована за адресою: с. Новосілки, вул. Озерна, 27-А з окремим робочим місцем для роботи.
Продаеться по перепоступці.
Будинок введений в експлуатацію в 2024 році та вже заселений. У квартирі зроблено якісний сучасний ремонт, створено тиху та затишну атмосферу.
Особливості будинку:
Повністю монолітний, утеплений зовні базальтовою мінеральною ватою.
Обладнаний протипожежною системою, оптоволоконним інтернетом, централізованим опаленням, квартирним лічильником тепла, 3 ліфтами, домофоном, відеоспостереженням та консьєрж-сервісом.
Є укриття.
Інфраструктура:
У пішій доступності знаходяться:
Школа
Дитячий садок
Аптеки
Магазини
Супермаркети
Кафе
Пошта
Банк
Ліс
Сади
Озеро
Дитячі та спортивні майданчики
ЖК "Софія Нова"
ЖК "Одеський бульвар"
ВДНГ
Транспортна розвязка:
Зручне розташування - на авто до метро "Теремки", "Іподром" 8 хв.
Пішки до метро 25 хв.
Продається неймовірна, стильна квартира біля метро Теремки, ЖК "На Озерній"! Новий затишний комплекс, доглянута территорія, розвинена інфраструктура, магазини, кафе, нова пошта, школи, садочки, великий парк та озера!
Квартира щойно після ремонту, світла, красива, все продумано до дрібниць, продається з усіма меблями та технікою! Простора кухня-вітальня з вмісткою шафою, стильним диваном, вбудованою кухнею. Окрема невелика спальня з двоспальним ліжком та комодом. В квартирі багаторівнева підсвітка, посудомийна машина, кондиціонер, бойлер, пральна машина, декор, текстиль, красивий балкон.
Квартира розташована на невисокому поверсі, вікна виходять у двір, централізоване опалення, що працює при відключеннях, гарна вхідна группа, консьєрж, лічильники на все, невеликі комунальні.
Документи готові до продажу, в квартирі ніхто не прописаний, ключі на угоді
Ціна 63000 у.о.
Комісія брокера 3%
Без комісії для покупця.
За запитом надішлю відеоогляд.
Локація: Новосілки Фастівський район; вул. Озерна 27-А; ЖК на Озерній
15-20 хв пішки до метро Теремки.
Документи - право-власності. Один власник.
Умови продажу: держ. програми (Постанова №280, Постанова №719, сертифікат єВідновлення, єОселя для ВПО) + готівка. Підходить під єОселя 3% та 7%
Характеристики квартири:
• Площа: загальна 49 м² (житлова 19 м²)
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 16/25
• Тип будинку: монолітно-каркасний
• Опалення: централізоване
Стан та ремонт:
• Після будівельників
• Без меблів
У квартирі:
- Розведенна електрика
- сталеві протипожежні вхідні двері з накладками МДФ
- вікна профіль Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети)
- лоджія утеплена мінеральною ватою та засклена
- зроблено опалення по квартирі, встановлені металеві радіатори
- встановлені лічильники на електро- (1, 2, 3 зонні), водо- та теплопостачання
- заведено оптоволокно у квартиру
Інфраструктура та локація:
• Транспорт:
4 хв пішки - зупинка громадського транспорту приміських маршруток №729 та №821 з кінцевими зупинками біля станцій метро "Либідська" та "Виставковий центр".
Або 15-20 хв пішки до метро Теремки, або - 8 хв на транспорті до метро Теремки.
• Магазини, супермаркети:
поряд супермаркет, та в пішій доступності великий супермаркет Епіцентр. В пішій доступності центр Новосілок із супермаркетом "Фора", Нова пошта, Укрпошта, аптеки, Сінево, стоматології, кавярні та ресторанчики
• Школи, садки:
у радіусі 10-15 хв пішої ходьби є державні школи та заклад дошкільної освіти.
• Парковка/паркінг:
гостьовий паркінг, в пішій доступності гаражний кооператив.
• Також на території ЖК є дитячі та спортивні майданчики. Є повноцінне укриття. Вхід в будінок за системою ID карток.
Ціна: 40000 $ - Без комісії
Телефонуйте і ми домовимось з Вами про перегляд!
Продаж однокімнатної квартири в ЖК на Озерній, Новосілки, Теремки
Пропонується до продажу однокімнатна квартира за адресою: с. Новосілки, вулиця Озерна, будинок 27а, ЖК на Озерній. Будинок введено в експлуатацію у 2025 році, продажа здійснюється по переуступці.
Квартира розташована в другій секції, на 2 поверсі 20-поверхового будинку. Загальна площа квартири — 36,5 кв. м, житлова — 16 кв. м, кухня — 7 кв. м. У квартирі передбачено коридор, кухня-студія, або є можливість відокремити кімнату, санвузол та засклена лоджія.
Переваги квартири:
• Встановлені металопластикові вікна з енергозберігаючим двокамерним склопакетом.
• Радіатори опалення, протипожежні вхідні двер, пожежна сигналізація.
• Виконано лазерну стяжку підлоги та гідроізоляцію в санвузлі.
• Розведено мідну електропроводку по всій квартирі.
• Встановлено лічильники на електроенергію, воду та опалення.
Раціональне планування квартири дає можливість реалізувати будь-які дизайнерські рішення на Ваш смак, адже стан — без ремонту.
Про комплекс:
ЖК на Озерній розташований у с. Новосілки. Будинок монолітно-каркасний, утеплений мінеральною ватою.
• У будинку передбачено два пасажирських ліфти та один вантажний.
• Презентабельна вхідна група, консьєрж-сервіс, встановлено відеоспостереження.
• Для автомобілів мешканців передбачено паркінг з зовнішнього боку комплексу.
• У будинку є укриття.
Інфраструктура та розташування:
Поруч з комлексом розвинена інфраструктура: торгові центри, магазини, кофейні, дитячий садок, школа та багато іншого. Зручне розташування забезпечує чудову транспортну розв’язку — до станції метро «Теремки» всього 5 хвилин їзди.
🌟 Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Атлант на Озерній» — Ваш шанс жити з комфортом та стилем! 🌟
📍 Локація: с. Новосілки, вул. Озерна 🏢 Поверх: 16-й з 25 📐 Площа: 44 м² 🏗️ Будинок: зданий в експлуатацію у 2025 році
🏡 Переваги квартири:
Сучасне планування з можливістю вільного перепланування — створіть простір своєї мрії.
Мідна електропроводка з розведенням по точках використання.
Протипожежні сталеві вхідні двері з накладками МДФ для безпеки та стилю.
Вікна Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети) забезпечують тепло та тишу.
Засклена та утеплена лоджія — ідеальне місце для ранкової кави.
Розводка опалення з сучасними металевими радіаторами.
🌳 Інфраструктура та оточення:
Поруч центр Новосілок з прогулянковими зонами, озером та природоохоронною зоною Урочище Теремки.
У пішій доступності: супермаркети, ринок, поліклініка, дитячий садок, школа, Нова пошта, Укрпошта, будинок культури з різноманітними гуртками для дітей.
Зупинка маршруток №729 та №821 — 4 хвилини пішки, що забезпечує швидкий доступ до станцій метро «Либідська» та «Виставковий центр».
До метро «Теремки» — 18 хвилин пішки або 5 хвилин на авто.
10 хвилин до Одеської траси з великою кількістю маршрутів громадського транспорту.
Поруч найбільший в Україні ТРЦ «Епіцентр».
🏢 Про будинок:
Монолітно-каркасне будівництво з утепленням мінеральною ватою.
Низькі витрати на утримання.
Сучасна протипожежна система з датчиками у кожній квартирі.
Три ліфти: два пасажирських та один вантажний.
Консьєрж-сервіс для вашого комфорту та безпеки.
📞 Не втрачайте шанс стати власником цієї чудової квартири! Зателефонуйте зараз, щоб домовитися про перегляд та втілити свої мрії в реальність 👌
30000$ або найкраща пропозиція, готові розглянути всі ваші пропозиції!
Код обєкта:359002-34
Дану квартиру можливо придбати за програмою Єдина оселя, а також за допомогою постановки!
Продаж квартири 44 м2 в новому ЖК Атлант на Озерній - Поверх 12.
У квартирі:
- Цементне стягування підлоги.
- Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
- Засклена та утеплена лоджія.
- Протипожежні вхідні двері.
- Мідне електричне розведення по квартирі.
- Сталеві радіатори.
- Оптоволокно.
- Лічильники води, тепла та електрики.
- Вид з вікон на місто.
- ВІДЕООГЛЯД надішлю на запит.
- Фасад будинку утеплений зовні мінеральною ватою.
- Опалення централізоване!
- Протипожежна система.
- Сучасні пасажирські та вантажні ліфти.
- Три ліфти на секцію.
- Консьєрж-сервіс, домофон.
- Поруч ліс, сади, озеро, дитячі та спортивні майданчики, ЖК Софія Нова, ЖК Одеський бульвар, ЖК Вудлайн, ВДНГ.
- У пішій доступності супермаркети Фора, Новус, Нова пошта, школи (спортивна, музична), дитячий садок, поліклініка.
- Зупинки маршрутного транспорту біля комплексу.
- До метро Теремки пішки 20 хвилин, на авто - 6 хв.
- До метро Іподром на авто 7 хв.
Це чудова інвестиція як для себе, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте, домовимось на перегляд.
Код обєкта:360502-24
Продається 1 кімнатна 37 кв.м. квартира в ЖК На Озерній , метро Теремки .
Можливий продаж по державній іпотеці єОселя під 3% та 7%, постановам: 214, 280, 206, 719, 600, сертифікату єВідновлення. Повний супровід!
Житловий комплекс на Озерній — комфортні однокімнатні квартири з просторими кухнями у селі Новосілки, за 5 хвилин автомобілем від кордону Києва.
Комплектація в кожній квартирі засклена лоджія , фасадні стіни утеплені мінеральною ватою,централізоване опалення
Для автомобілів мешканців передбачений паркінг з зовнішньої сторони комплексу
Житловий комплекс на Озерній будують за 8 хвилин на авто від Одеської траси, якою в сторону Києва курсують 19 автобусних маршрутів. За 6 хвилин пішки від комплексу зупинка приміських маршруток №729 та №821 з кінцевими зупинками біля станцій столичного метро «Либідська» та «Виставковий центр». Автомобілем до найближчої станції метро «Теремки» — 10 хвилин, на громадському транспорті — 30 хвилин.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, відповімо на всі ваші запитання!
Код обєкта:362693-24
Продаж затишної квартири в новобудові Атлант, ЖК "На Озерній"
Дизайнерський ремонт,комфортне перепланування:просторий хол-гардеробна,опен спейс кухня студіо з вітальнею,окрема спальня,тепла лоджія.
Сантехніка Rehau,змішувачі Італія
Вся побутова техніка:кондиціонер,пральна машина,вбудована техніка на додатковій гарантії 5 років.
Гарний вид,поряд садочок,школа,ліс,озеро.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, відповімо на всі ваші запитання!
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж квартири 1 кімнатної квартири "ЖК на Озерній" вул. Озерна, 27А
Будинок введений в експлуатацію січень 2025 року.
Площа квартири - 36,5 м²
Житлова - 15,9 м²
Передпокій - 6,6 м²
Кухня-ніша - 6,8 м²
санвузол - 4,1 м²
Лоджія - 3,1 м²
Ремонт після будівельників, електричне розведення, радіатори, лічильники, вікна REHAU, засклена лоджія.
Опалення централізоване. В будинку є укриття.
Зручне розташування - до метро Теремки: 5 хв на авто, 15 хв на громадському транспорті або 25 хв пішки через урочище Теремки.
Документи - право-власності. Один власник.
Ключі на руках. Готові до переглядів.
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: Фастівський район; вул. Озерна 27-А; ЖК на Озерній
Характеристики квартири:
• Площа: загальна 43.9 м² (житлова 16.8 м²)
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 7/25
• Тип будинку: монолітно-каркасний
• Опалення: централізоване
Стан та ремонт:
• Після будівельників
• Без меблів
Інфраструктура та локація:
• Транспорт: зупинка громадського транспорту - 10 хв пішки, метро Теремки - 8 хв на транспорті
• Магазини, супермаркети: в 10 хвилин їзди великий супермаркет Епіцентр
• Школи, садки: у радіусі 10-15 хв пішої ходьби є декілька державних шкіл та закладів дошкільної освіти.
• Парковка/паркінг: гостьовий паркінг
• Також на території ЖК є дитячі та спортивні майданчики. В будинку є повноцінне укриття. Вхід в лобіо за системою Face ID.
Ціна: 40.500 $ - Без комісії
Умови продажу: держ. програми (Постанова №280, Постанова №719, сертифікат єВідновлення, єОселя для ВПО) + готівка
Телефонуйте і ми домовимось з Вами про перегляд! Впевнена, що Вам сподобається ця квартира та ЖК.
Юлія, агенція нерухомості Revolution
Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: ysi_rielt (телеграм)
Від власника 1 кімнатна квартира ЖК Атлант на Озерній 49 кв.м. Можлива переуступка.
В ЗДАНОМУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЖК Атлант на Озерній на 13 поверсі, квартира 49 кв.м, вікна виходять на Теремки.
15-20хв пішки до метро Теремки, 5хв автотранспортом.
В будинку облаштоване укриття згідно нових вимог будівництва.
Розвинена інфраструктура для прогулянок: ліс, сади, озеро, дитячий садок, школа, нова пошта, магазини , ТЦ, Епіцентр, супермаркет, зупинка, поліклініка і т.д.
В квартирі:
- мідне розведення електрики
- цементна стяжка підлоги
- застеклена лоджія, утеплена мінватою
- протипожежні вхідні двері
- вікна Rehau (енергозберігаючі склопакети)
- сталеві радіатори опалення
- водопостачання, каналізація
- лічильники на тепло, воду, електроенергію
- оптоволокно
В будинку :
- сучасні 3 ліфти на секцію (2 пасажирських, 1 грузовий)
- консьєрж
- протипожежна система
- укриття
Можливе перепланування.
На території ЖК є дитячий майданчик, будується спортплощадка , футбольне поле та облаштовуються паркомісця.
Поруч будується багаторівневий паркінг.
Низькі витрати на утримання .
Квартира з роздільним плануванням. Є засклена лоджія площею 3,5 кв.м. Санвузол суміщений. Планування включає житлову кімнату площею 18,66 кв.м. Стан квартири після забудовника. Виконано цементне стягування підлоги. Розведена мідна електропроводка. Встановлені радіатори опалення. Фасад будинку утеплений мінеральною ватою.
Квартира обладнана лічильниками води, опалення та електроенергії. Опалення централізоване.
Квартира не мебльована.
Єдиний власник, без прописаних осіб. Документи готові, можна одразу оформлювати угоду. Підпадає під програму "єОселя".
Квартира розташована у новобудові, яка введена в експлуатацію у лютому 2025 року. Будинок монолітний. У підїзді працюють 3 ліфти, є консьєрж. Навколо будинку достатньо паркомісць.
ЖК Атлант знаходиться в передмісті Києва - с. Новосілки. У пішій доступності зупинка громадського транспорту. До станції метро Теремки можна дістатися за 10 хвилин на транспорті або за 30-35 хвилин пішки. Поруч розташовані супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, зони відпочинку. Неподалік знаходиться інститут садівництва, оточений великою зеленою територією, озеро та яблуневі сади.
Вікна виходять назовні ЖК. Будинок розташований у тихому місці. Встановлені металопластикові вікна Rehau, що забезпечує тепло в квартирі.
Квартира має суміжне планування з прохідною кімнатою. Зроблений якісний сучасний ремонт за авторським проектом.
Є централізоване опалення з квартирним лічильником тепла. Встановлено оптоволоконний інтернет.
Квартира мебльована, є меблі на кухні та гардероб.
Продаж власної квартири без комісії. Підходить під програму єОселя та єВідновлення. Покази за попередньою домовленістю.
ЖК Атлант на Озерній зданий в експлуатацію у 2024 році та заселений. Будинок повністю монолітний, утеплений зовні базальтовою мінеральною ватою. Встановлено протипожежну систему, домофон, відеоспостереження та укриття. Є консьєрж-сервіс, 3 ліфти (пасажирський та вантажний) та гостьовий паркінг.
У пішій доступності знаходяться школа, дитячий садок, аптеки, магазини, супермаркети, кафе, пошта, банк, ліс, сади, озеро, дитячі та спортивні майданчики. Поруч розташовані ЖК Софія Нова, ЖК Одеський бульвар та ВДНГ. Зручна локація - на авто до метро Теремки та Іподром 8 хвилин, пішки 25 хвилин.
У квартирі дуже тихо і затишно. Є два вікна в одній кімнаті.
Квартира має стильне та затишне планування. Вона складається з просторої кухні-вітальні, окремої спальні, великого передпокою та заскленої лоджії. Виконаний дорогий сучасний ремонт із якісних матеріалів.
Квартира продається з новими меблями та новою побутовою технікою. Вона укомплектована двома спальними місцями (зручні дивани), вбудованою кухнею, величезною шафою, пральною машиною, кондиціонером, духовою шафою, варильною поверхнею та бойлером.
Документи готові до продажу, ніхто не прописаний. Комісія брокера 3%%.
Гарний новий житловий фонд від 2021 року. Є доглянута свіжа прибудинкова територія.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч неймовірний парк, озера, метро Теремки (20 хв пішки, 5 хвилин на авто).
Квартира з роздільним плануванням. Стан після забудовника: встановлені лічильники на воду, опалення та електроенергію. Є засклена лоджія, суміщений санвузол. Підлога з цементним стягуванням. Встановлені радіатори опалення.
Будинок монолітний, зданий у лютому 2025 року. Встановлені всі лічильники (вода, опалення, електроенергія). Мідна електропроводка розведена по квартирі.
Єдиний власник, без прописаних осіб. Документи готові, можна одразу оформлювати угоду. Підпадає під програму єОселя. Можливе придбання в кредит за програмою єОселя 3%%, 7%%. У забудовника така квартира коштує 43 000$ і незабаром планується підвищення цін.
Сучасний комплекс із якісними матеріалами. У підїзді 3 ліфти та консьєрж. Достатньо паркомісць навколо будинку. Будинок розташований у тихому місці, вікна виходять назовні ЖК. Фасад утеплений мінеральною ватою.
Квартира розташована в передмісті Києва – с. Новосілки. 5 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту. 10 хвилин на транспорті до станції метро Теремки (або 30-35 хв пішки). Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, зони відпочинку. Неподалік інститут садівництва, оточений великою зеленою територією, невелике озеро та мальовничі яблуневі сади.
Квартира дуже тепла завдяки металопластиковим вікнам Rehau. Є засклена лоджія, яка може бути використана як робочий куточок або місце для ранкової кави.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
У квартирі централізоване опалення.
Без комісії для покупця. Можливий продаж за держ. програмами (Постанова №280, Постанова №719, сертифікат єВідновлення, єОселя для ВПО) + готівка.
ЖК на Озерній побудований у 2021 році. Це монолітно-каркасний будинок з повноцінним укриттям. Вхід у лобіо за системою Face ID. На території ЖК є гостьовий паркінг, дитячі та спортивні майданчики.
У радіусі 10-15 хв пішої ходьби є декілька державних шкіл та закладів дошкільної освіти. Зупинка громадського транспорту знаходиться в 10 хвилинах пішки. Метро Теремки можна досягти за 8 хвилин на транспорті. У 10 хвилинах їзди розташований великий супермаркет Епіцентр.
У квартирі зроблена цементна стяжка підлоги. Засклена та утеплена лоджія.
Установлені лічильники води, тепла та електроенергії. Проведено мідне електророзведення. Підключено оптоволоконний інтернет.
Квартира підходить під програму «єОселя».
ЖК «Атлант на Озерній» має фасад, утеплений мінеральною ватою. У будинку є окрема котельня. Встановлено протипожежну систему, працює консьєрж, функціонує домофон. У будинку є три ліфти.
ЖК «Атлант на Озерній» розташований поруч з лісом, садами, озером, дитячими та спортивними майданчиками. Поблизу знаходяться ЖК «Софія Нова», ЖК «Одеський бульвар», ЖК «ВудЛайн», ВДНГ. У пішій доступності супермаркети «Фора» та «Новус», відділення «Нової пошти», школи (спортивна, музична), дитячий садок, поліклініка та зупинки маршрутного транспорту. До метро «Теремки» можна дійти за 15 хвилин пішки або доїхати за 6 хвилин на авто.
У квартирі встановлені сучасні віконні системи з енергозберігаючими склопакетами. Квартира чудово підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Є засклена та утеплена лоджія. Внутрішні не несучі стіни під вільне перепланування. Квартира під чистову обробку.
Є власна котельня. Розводка опалення по квартирі з сучасними металевими радіаторами. В місцях загального користування на поверсі встановлені лічильники на електропостачання (1, 2, 3-зонні), водопостачання та теплопостачання. Заведено оптоволокно у кожну квартиру.
Ціна під ключ - додаткових витрат немає.
ЖК Атлант - це готовий будинок монолітно каркасного будівництва з утепленням мінеральною ватою (мінеральна базальтова пліта). Дуже низькі витрати на утримання (кварплата до 800 грн., опалення до 500 грн.). У будинку сучасна протипожежна система з датчиками у кожній квартирі. Є 3 ліфти (2 пасажирські та 1 вантажний) і консьєрж.
ЖК розташований у Новосілках біля центру з прогулянковими зонами, озером та природоохоронною зоною Урочище Теремки. Поруч є дитячі та спортивні майданчики, ЖК Софія Нова та ЖК Одеський бульвар. У пішій доступності вся районна інфраструктура: декілька супермаркетів, ринок, поліклініка, дитячий садочок, школа, Нова пошта, Укрпошта, будинок культури з різноманітними групами для дітей, гаражний кооператив тощо. За 4 хв. пішки від комплексу зупинка приміських маршруток №729 та №821 з кінцевими зупинками біля станцій метро «Либідська» та «Виставковий центр». 20 хв. пішки до м. Теремки, автівкою 5-10 хв. 10 хв. до Одеської траси, де близько 20 різних маршрутів громадського транспорту. Розвивається нова інфраструктура, включаючи найбільший ТРЦ Епіцентр в Україні.
Є протипожежні сталеві вхідні двері з накладками МДФ. Встановлені вікна Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети) з відкосами. Квартира має вид на Київ, ліс, Новосілки на схід. Є балкон.
Квартира з роздільним плануванням має суміжний санвузол. Ремонт під чистову обробку. Внутрішні не несучі стіни під вільне перепланування.
Квартира має власну котельню та розводку опалення з сучасними металевими радіаторами. Встановлено лічильники на електро- (1, 2, 3 зонні) та водопостачання, а також лічильник на теплопостачання. Заведено оптоволокно.
Квартира без меблів.
Ціна під ключ - додаткових витрат немає.
ЖК Атлант - готовий будинок монолітно-каркасного будівництва з утепленням мінеральною ватою. У комплексі є 3 ліфти (2 пасажирських, 1 вантажний), консьєрж, гостьовий паркінг та сучасна протипожежна система з датчиками у кожній квартирі. Дуже низькі витрати на утримання (кварплата до 800 грн., опалення до 500 грн.).
ЖК розташований у центрі Новосілок, поруч з прогулянковими зонами, озером та природоохоронною зоною Урочище Теремки. Поблизу є дитячі та спортивні майданчики, ЖК Софія Нова, ЖК Одеський бульвар. У пішій доступності супермаркети, ринок, поліклініка, дитячий садочок, школа, Нова та Укр пошта, будинок культури з різноманітними групами для дітей, гаражний кооператив та ін. За 4 хв. пішки від комплексу зупинка приміських маршруток №729 та №821 з кінцевими зупинками біля станцій метро «Либідська» та «Виставковий центр». 20 хв. пішки до м. Теремки, автівкою 5-10 хв. 10 хв. до Одеської траси, де є близько 20 маршрутів громадського транспорту у різні кутки Києва. Розвивається нова інфраструктура, включаючи ТРЦ Епіцентр.
Квартира має протипожежні сталеві вхідні двері з накладками МДФ, вікна Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети) з відкосами. Лоджія засклена та утеплена. Квартира має вид на Київ, ліс, Новосілки на схід.
Гарне планування. У квартирі є засклена лоджія. Фасадні стіни утеплені мінеральною ватою. Підлога має стяжку, стіни - чорнову штукатурку. Виконана розводка електрики та встановлені радіатори.
У квартирі централізоване опалення.
Власник.
Будинок введений в експлуатацію. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року.
До станції метро Теремки 1,5 км.
Квартира без ремонту з цементним стягуванням підлоги. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
У квартирі розведена мідна електрична проводка. Встановлені металопластикові вікна від Rehau, водопостачання та каналізація, радіатори опалення. Є окремі лічильники на тепло, воду та електроенергію. Система опалення централізована.
Продаж здійснюється представником міжнародної компанії RE/MAX за ціною, узгодженою із власником.
Будинок монолітно-каркасний, введений в експлуатацію. Фасад будинку утеплений мінеральною ватою. У будинку є консьєрж, чисте парадне, нові три ліфти, бомбосховище, протипожежна система. Будується власний багаторівневий паркінг.
Квартира розташована поблизу лісу, садів, дитячих та спортивних майданчиків. У пішій доступності є магазини, кафе, зупинка громадського транспорту, відділення Нової Пошти, музична та спортивна школи, поліклініка та дитячий садок. Станція метро Теремки знаходиться в 5 хвилинах автотранспортом.
Квартира світла та дуже тепла. Є хол загальною площею 8,83 кв.м., кухня 11,46 кв.м. та кімната 16,86 кв.м.
Квартира з роздільним плануванням має кухню площею 6,84 кв.м., кімнату 15,97 кв.м., хол 6,53 кв.м. Квартира без ремонту, з цементним стягуванням підлоги.
У квартирі розведена мідна електрична проводка. Встановлені металопластикові вікна від Rehau, радіатори опалення, а також окремі лічильники на тепло, воду та електроенергію. Є централізоване опалення, водопостачання та каналізація.
Продаж здійснюється представником міжнародної компанії RE/MAX на підставі Договору та за ціною, узгодженою із власником.
Квартира розташована в новому монолітно-каркасному будинку, введеному в експлуатацію в 2025 році. Фасад будинку утеплений мінеральною ватою. У будинку є консьєрж, чисте парадне, нові три ліфти, бомбосховище, протипожежна система та відеоспостереження. Будується власний багаторівневий паркінг.
Квартира розташована поблизу лісу, садів, дитячих та спортивних майданчиків. У пішій доступності магазини, кафе, зупинка громадського транспорту, відділення Нової Пошти, музична та спортивна школи, поліклініка та дитячий садок. До станції метро Теремки можна дістатися за 5 хвилин автотранспортом.
Квартира світла та дуже тепла. Санвузол суміжний.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Внутрішні не несучі стіни під вільне перепланування. Ремонт під чистову обробку.
У квартирі встановлені сучасні металеві радіатори. Розводка опалення та мідне розведення електрики по точках використання (під точки освітлення, вимикачі, розетки). Щитова з 7 автоматами по групах. Заведено оптоволокно. На поверсі встановлені лічильники на електро- (1, 2, 3 зонні) та водопостачання, а також облаштоване місце та встановлений індивідуальний лічильник на теплопостачання.
Квартира здається без меблів та техніки.
Квартира продається від власника.
Будинок монолітно каркасної конструкції з утепленням мінеральною ватою. ЖК Атлант ведений в експлуатацію в січні 2025 року. У комплексі є 3 ліфти (2 пасажирських, 1 вантажний), консьєрж, паркувальне місце, гостьовий паркінг, відеоспостереження та охорона території. У будинку встановлена сучасна протипожежна система з датчиками у кожній квартирі. Дуже низькі витрати на утримання (кварплата до 500 грн., опалення до 450 грн.).
ЖК розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч центр Новосілок з прогулянковими зонами, озером, природоохоронна зона Урочище Теремки, дитячі та спортивні майданчики, ЖК Софія Нова, ЖК Одеський бульвар. У пішій доступності супермаркети, ринок, поліклініка, дитячий садочок, школа, Нова та Укр пошта, будинок культури з різноманітними групами для дітей, гаражний кооператив та інше. За 4 хв. пішки від комплексу зупинка приміських маршруток №729 та №821 з кінцевими зупинками біля станцій метро «Виставковий центр» та «Либідська». 20 хвилин пішки до метро Теремки, автівкою 5-10 хв. 10 хв. до Одеської траси, де розташовані маршрутні таксі у різні кутки Києва. Розвивається нова інфраструктура, у тому числі ТРЦ Епіцентр.
Квартира має лоджію, засклену і утеплену. У квартирі встановлені вікна Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети) з відкосами та протипожежні сталеві вхідні двері з накладками МДФ. Квартира обладнана сигналізацією та пожежною сигналізацією.
Квартира з роздільним плануванням. Внутрішні не несучі стіни під вільне перепланування. Санвузол суміжний. Ремонт під чистову обробку. Лоджія засклена і утеплена.
Квартира обладнана сучасними металевими радіаторами. Розводка опалення по квартирі. Мідне розведення електрики по точках використання (під точки освітлення, вимикачі, розетки). Щитова з 7 автоматами по групах. В місцях загального користування на поверсі встановлені лічильники на електро- (1, 2, 3 зонні) та водопостачання. Також облаштоване місце та встановлений індивідуальний лічильник на теплопостачання. Заведено оптоволокно.
ЖК Атлант ведений в експлуатацію. Монолітне каркасне будівництво з утепленням мінеральною ватою (мінеральна базальтова плита). Дуже низькі витрати на утримання (квартплата до 500 грн. на опалення, щоб було прям дуже тепло в квартирі до 450 грн.). Сучасна протипожежна система з датчиками у кожній квартирі. В будинку 3 ліфти (2 пасажирські, 1 вантажний), є консьєрж. Територія охороняється, встановлено відеоспостереження. Є гостьовий паркінг.
ЖК Атлант розташований у центрі Новосілок поруч з прогулянковими зонами, озером та природоохоронною зоною Урочище Теремки. Поруч є дитячі та спортивні майданчики, ЖК Софія Нова, ЖК Одеський бульвар. У пішій доступності вся районна інфраструктура: декілька супермаркетів, ринок, поліклініка, дитячий садочок, школа, Нова, Укр пошта, будинок культури з різноманітними групами (спорт, музика) для дітей, гаражний кооператив та інше. За 4 хв. пішки від комплексу зупинка приміських маршруток номер 729 та 821 з кінцевими зупинками біля станції метро Виставковий центр та Либидська. 20 хв. пішки до метро Теремки, на авто 5-10 хв. 10 хв до Одеської траси, де є приблизно 20 різних маршрутних таксі громадського транспорту в різні кутки Києва. Розвивається нова інфраструктура, в тому числі самий великий ТРЦ Епіцентр в Україні.
Квартира обладнана протипожежними сталевими вхідними дверима з накладками МДФ. Встановлені вікна Rehau 70 (5-камерний профіль, 2-камерні енергозберігаючі склопакети) з відкосами. Є госп. приміщення або комора.