Продаж квартир: Кирилівська вулиця, 152, Київ
15 оголошень по 12 квартирах
1.7 млн грн
73 730 грн/м²
Копилівська вулиця, 10-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кім квартиру вул. Копилівська 10 -А,на Куренівці.
Кирпичний будинок 9/9 пов.23/12,6/3,7 Квартира з ремонтом,кімната,кухня,балкон і санвузол.
Нові склопакети,ламінат,встановлені кондиціонер і бойлер.
Вбудована кухня,газова плита,багато меблів залишається.
Чудовий новий ремонт на загальному коридорі і на всьому 9-му поверху,
плитка,пофарбовані стіни,встановлені двері на замку.В будинку новий ліфт.
Зручне місце,поруч Куренівський парк,багато магазинів,10-15 хв. їзди до метро Почайна.
Ціна 38000 дол.
097-214-69-90 Маргарита Романівна.
1 кімната
з ремонтом
23 / 12.6 / 3.7 м²
цегляна
поверх 9 з 9
1979 Рік будівництва
3.1 млн грн
49 674 грн/м²
Кирилівська вулиця, 117
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відправляємо за запитом Відеоогляд квартири!!!
Пропонується до продажу простора та тепла 3-кімнатна квартира у цегляному будинку за адресою вул. Кирилівська, 117. Будинок 9-поверховий, газифікований, квартира розташована на комфортному 4 поверсі.
Параметри квартири:
Загальна площа — 62 м²
Житлова — 40 м²
Кухня — 6,5 м²
Двостороннє планування — квартира добре провітрюється та наповнюється світлом
Кімнати суміжно-роздільні
Балкон засклений
Санвузол суміжний
Металопластикові вікна
На підлозі ламінат
Квартира знаходиться у гарному житловому стані — можна одразу заїхати та жити або здавати в оренду.
Інфраструктура та транспорт:
Дуже зручне транспортне сполучення. Поруч із будинком зупинка громадського транспорту:
автобус №36 до метро Дорогожичі
трамваї №11, 12, 16, 19
багато маршрутних таксі та тролейбусів
Поряд магазини, школи, дитячі садки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
✔ Можливий продаж за державними програмами.
Квартира дійсно варта вашої уваги!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд.
3 кімнати
з ремонтом
62 / 40 / 6.5 м²
цегляна
поверх 4 з 9
1966 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.7 млн грн
75 069 грн/м²
Копилівська вулиця, 10-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продамо затишну та охайну 1-кімнатну квартиру (гостінку) за адресою: вул. Копилівська 10-Б.
Зручний 3 поверх девятиповерхового цегляного будинку. Площа квартири 22 кв.м, кімната 13 кв.м
Квартира в гарному житловому стані, не потребує термінових вкладень.
Встановлені двокамерні металопластикові вікна, які виходять у зелений двір, на східну сторону світу - комфортне ранкове сонце без літньої спеки.
Поміняні труби водопостачання на сучасні пластикові. Повірені лічильники на холодну та гарячу воду.
На підлозі якісний паркет. В кімнаті є ніша для спального місця, що дозволяє зручно зонувати простір на зони відпочинку та гостьову.
Газова плита - важлива перевага, адже дає змогу готувати їжу навіть під час відключень електроенергії.
В будинку не зникало опалення та гаряча вода!
Розвинена інфраструктура: поруч дитячий садок та школа, поліклініка, стадіон "Спартак". Через дорогу "СпортЛайф" та чудовий парк. В сусідньому будинку супермаркет АТБ.
За три хвилини пішки можна дістатися зупинки громадського транспорту. Найближча станція метро - "Дорогожичі" , всього за чотири зупинки від будинку. Унікальним є те, що легко можна дістатись усіх трьох ліній метро: за 10 хвилин потрапляєте до метро "Почайна" або за 15 хвилин до "Шулявської", а за 20-25 хвилин до серця столиці - Майдана Незалежності. Також недалеко зупинка міської електрички "Пріорка".
Ціна 37 000 у.е. Комісія 5%.
1 кімната
з ремонтом
22 / 13 / 4 м²
цегляна
поверх 3 з 9
1980 Рік будівництва
1.7 млн грн
58 466 грн/м²
Кирилівська вулиця, 146
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт. Санвузол суміжний. Є засклений балкон.
У квартирі є газ. Встановлені лічильники на воду. Система опалення централізована.
Квартира продається без боргів та опікунського. Чистий продаж без подальшої покупки.
Будинок житлового фонду 80-90-х років.
До метро Оболонь 15 хвилин на маршрутці. Поблизу є парк, ринок та зупинки громадського транспорту.
У квартирі встановлені броньовані двері, в кімнаті паркет, на кухні лінолеум, у санвузлі - кахель.
1 кімната
з ремонтом
29 / - / 6.6 м²
панельна
поверх 2 з 9
5.4 млн грн
60 162 грн/м²
Сирецька вулиця, 30/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-роздільне планування кімнат та розташована на 3 поверсі 4-х поверхового будинку. Висота стелі становить 3,2 м. Квартира доглянута, в хорошому стані, з косметичним ремонтом, має чудову звукоізоляцію та балкон, що виходить у тихий, зелений двір. Санвузол роздільний.
Система опалення централізована. В квартирі є газ та вода.
Квартира мебльована.
Продаж квартири.
Будинок цегляний, міцний, ремонт даху проводився в грудні 2024 року. Тип будинку - "Сталінка".
Поряд з будинком розташовані дитячий садок, школа та магазини. Зручна транспортна розвязка.
Квартира дуже тиха, з чудовою звукоізоляцією та балконом у тихий, зелений двір.
3 кімнати
з ремонтом
89 / - / 17.3 м²
цегляна
поверх 3 з 4
2.2 млн грн
47 532 грн/м²
Кирилівська вулиця, 115/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та тепла двокімнатна квартира з приємною атмосферою затишку та домашнього комфорту. Виконано косметичний ремонт — можна одразу заїжджати та жити. Планування зручне та функціональне. Кімнати роздільні, добре освітлені природним світлом. Санвузол роздільний. Ванна кімната та туалет потребують ремонту.
Комунікації частково оновлені — труби замінені, що зменшує майбутні витрати. У квартирі також є невелика кладова для зручного зберігання.
Усі меблі та техніка залишаються новим власникам, що робить покупку максимально вигідною та практичною. Є балкон — додатковий простір для відпочинку або зберігання речей.
БЕЗ КОМІССІЇ! ТЕРМІНОВО! Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Будинок розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школи, дитячі садочки, аптеки, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до будь-якої частини міста.
2 кімнати
з ремонтом
46 / - / 6 м²
цегляна
поверх 7 з 9
1965 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
2.7 млн грн
43 203 грн/м²
Кирилівська вулиця, 117
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжне планування кімнат та роздільний санвузол. Ремонт в житловому стані. Міжкімнатні двері та вікна радянського часу. Ванна кімната, туалет та робоча зона кухні облицьовані кахлем.
Система опалення централізована. Встановлено лічильники води. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Є балкон та лоджія. Встановлено лічильники. Є госп. приміщення та комора. Працює ліфт.
Гарно розвинена інфраструктура. Зручне транспортне сполучення.
Встановлено металеві вхідні двері. В кімнатах на підлозі паркет. Є кладова.
3 кімнати
з ремонтом
62 / - / 7 м²
цегляна
поверх 5 з 9
1966 Рік будівництва
2.9 млн грн
51 013 грн/м²
Сирецька вулиця, 32/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має правильну форму і мінімум несучих стін. Планування двостороннє, кімнати роздільні (одна велика окрема кімната, друга перероблена на дві окремі кімнати). Висота стелі становить 3.20 м. Ремонт косметичний.
У квартирі замінено електрику та водопровід. Система опалення централізована. Розведено інтернет по всій квартирі.
Квартира мебльована.
Тип будинку: Сталінка.
Гарно розвинена інфраструктура. Поруч є все необхідне для комфортного проживання: садочки, школи, супермаркети.
У квартирі замінена підлога. Є сигналізація (від газу, від пожежі), яка виводиться пультом управління на потрібні інстанції.
3 кімнати
з ремонтом
56 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 3
1935 Рік будівництва
4.9 млн грн
94 841 грн/м²
Сирецька вулиця, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за авторським проектом. Є дві повноцінні спальні з меблями, велика кухня з диваном та простора ванна кімната. Висота стелі становить 2.60 м. Балкон відсутній.
Система опалення централізована. Газ відсутній. Є бойлер для підігріву води. Квартира працює без світла завдяки наявності води, опалення та інтернету.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. В наявності телевізор, кондиціонер, меблі в спальнях, диван на кухні.
Документам більше 3-х років. Комісія АН 5%%.
Будинок побудований у 2005 році за спецпроектом, монолітно-каркасна технологія будівництва. Житловий фонд 2011-2020-і.
Поряд із будинком знаходиться дитячий садок, школа та дитяча музична школа. В пішій доступності розташовані супермаркет «Сільпо», Нова пошта, Куренівський парк та трамвайна зупинка.
Локація: Подільський район, вул. Сирецька 32, Куренівський парк. Найближче метро: Дорогожичі, Сирець.
2 кімнати
з ремонтом
51.3 / - / 11.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 10
2005 Рік будівництва
2.4 млн грн
53 468 грн/м²
Кирилівська вулиця, 117
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-роздільне планування кімнат. Стан ремонту - косметичний. Вікна виходять у двір.
Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Документам більше 3х років.
Чисте парадне.
Поруч розташовані станції метро Дорогожичі та Почайна.
Квартира тепла. Встановлено кондиціонер. Вікна металопластикові.
2 кімнати
з ремонтом
44 / - / 5 м²
цегляна
поверх 7 з 9
1966 Рік будівництва
власник
3.3 млн грн
61 992 грн/м²
Сирецька вулиця, 30/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора та світла квартира з правильним плануванням. Двостороння, з широким коридором. Висота стель 3.0м. Є балкон та кухня, які виходять у двір. Є можливість збільшення площі.
Техніка та меблі залишаються. Вмонтовані фонтани що діють.
Без комісії та посередників.
Сталінка.
Навпроти паркінг з охороною.
Квартира має затишне та тихе розташування.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 9 м²
поверх 5 з 5
1.6 млн грн
39 186 грн/м²
Сирецька вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Стан ремонту - після будівельників, що дає можливість зробити ремонт на свій смак. Санвузол суміжний.
Будинок матиме центральну каналізацію та центральний водопровід. Електрика підключена до ДТЕК. Опалення буде індивідуальним від власної газової котельні, газу в квартирах не буде.
Квартира продається без меблів та техніки.
Будинок клубного типу, побудований з червоної цегли з товщиною зовнішніх стін 40 см. Фасад утеплений 100 мм мінеральною ватою. Перекриття поверхів виконані з плит для кращої звукоізоляції. Вікна з двоколірною ламінацією та утепленням з базальтової вати. Будинок побудований у 2021 році.
Будинок розташований у Подільському районі Києва, неподалік станції метро «Сирець».
1 кімната
без ремонту
41 / - / 5 м²
цегляна
поверх 3 з 4