Продажа квартир: Кудрявский спуск, 3-Б, Киев
3 оголошення по 2 квартирах
13.3 млн грн
102 500 грн/м²
Кудрявский спуск, 3-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири з паркомісцем у статусному будинку в історичному центрі Києва, Кудрявський узвіз, 3Б.
Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 130 м², розташована на 6-му поверсі клубного будинку.
Планування: простора кухня-їдальня, вітальня, 1 спальня, 2 санвузли, балкон.
Високі стелі (3 метри) додають відчуття простору та світла.
У квартирі виконаний якісний ремонт. Вся меблі та техніка залишаються: духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, варильна поверхня, бойлер, пральна машина, кондиціонери в кожній кімнаті, телевізор, лічильник тепла.
Інфраструктура: сигналізація, тепла підлога, кондиціонери у кожній кімнаті, панорамні вікна з видом на місто.
Клубний будинок збудований у 2009 році. Доглянутий підїзд, консьєрж, 2 ліфти. Підземний паркінг із власним паркомісцем (входить у вартість).
Високий рівень безпеки: шлагбаум, відеоспостереження.
Локація: 13 хвилин пішки до станцій метро «Золоті ворота», «Контрактова площа», «Лук’янівська».
Поруч: Пейзажна алея, Покровський монастир, Андріївська церква, кінотеатр «Київська Русь», магазини, школи, парки та ТРЦ.
Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, стиль та зручне розташування.
Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд!
3 кімнати
без ремонту
130 / 50 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 11
2009 Рік будівництва
14.2 млн грн
112 093 грн/м²
Кудрявский спуск, 3-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири дуже зручне та функціональне: три окремі кімнати, велика кухня-вітальня, два санвузли, гардеробна. З двох кімнат є виходи на засклені лоджії. У квартирі якісний ремонт. У житлових кімнатах паркетна дошка, у вхідній зоні та санвузлах керамічна плитка. Встановлені дерев’яні меблі, є багато стильних раритетних елементів інтер’єру. В квартирі встановлено рекуператор повітря, кондиціонери в кожному приміщенні. Стоїть охоронна система Аякс.