Продажа квартир: улица Княжий Затон, 21, Киев
27 оголошень по 13 квартирах
6.7 млн грн
61 109 грн/м²
улица Княжий Затон, 21
#32150
Продаж квартири в Києві, Лівий берег, будинок «Корона» за адресою Княжий Затон, 21
Пропонується простора квартира площею 109 м², розташована у відомому висотному будинку «Корона» на 32 поверсі з 36. Завдяки високому поверху квартира має відкриті панорамні види та багато природного світла.
Планування зручне й функціональне, велика площа дозволяє комфортно організувати житловий простір.
Будинок має презентабельний вигляд і розташований у зручному районі Лівого берега з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.
3 кімнати
з ремонтом
109 / 50 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 32 з 36
2007 Рік будівництва
генератор
7.1 млн грн
62 531 грн/м²
улица Княжий Затон, 21
Квартира в ЖК «Корона» з панорамним видом на Дніпро!
До продажу пропонується розкішна 3-кімнатна квартира площею 113,6 м² у Дарницькому районі за адресою: вулиця Княжий Затон, 21. Розташована на 23 поверсі 36-поверхового монолітно-каркасного будинку 2007 року побудови.
У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт у стилі стриманої класики, що створює атмосферу затишку та статусу. Продумане планування включає простору кухню-вітальню площею 42 м², майстер-спальню з власною гардеробною, велику дитячу кімнату, два санвузли та додаткову гардеробну.
Оселя повністю укомплектована технікою Electrolux та меблями з фурнітурою Blum, також встановлені кондиціонери Mitsubishi Electric. Особливого шарму вітальні додає електричний камін. Для безпеки встановлена система AJAX і відеоспостереження.
Будинок обладнаний підземним паркінгом, укриттям та чотирма ліфтами. Статус будинку підкреслює чистий та доглянутий підʼїзд з консьєрж-сервісом. У будинку встановлено генератор для забезпечення опаленням та водопостачанням, а найближчим часом заплановано підключення ліфтів до резервного живлення. Двір будинку закритий шлагбаумом від сторонніх авто, на території облаштовані сучасні дитячі та спортивні майданчики.
Поруч з домом розташовані ТЦ «Аркадія», ТРЦ «River Mall», клініки, школа та дитячий садок. Для відпочинку та прогулянок у пішій доступності набережна Дніпра, парк «Прибережний» і парк «Позняки».
Локація одна з найкращих на Лівому березі: до станції метро «Осокорки» — близько 7 хвилин пішки. Зручна автомобільна розв’язка та близькість до всіх необхідних сервісів роблять це місце ідеальним для сучасного міського життя.
Квартира для родини, яка шукає комфортний та функціональний простір з краєвидами, що надихатимуть щодня!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
113.6 / 63 / 16.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 36
2007 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
10.7 млн грн
73 989 грн/м²
улица Княжий Затон, 21
Зручна та комфортна 4 кімнатна квартира в "Короні"
біля ТРЦ Рівермолл, біля метро Осокорки, біля Дніпра!
Знаходиться на Дніпровській набережній,
адреса вул. Княжий Затон, 21!
Загальна площа квартири 145 кв.м. з великою вітальнею 26 кв.м. та зручною кухнею 16 кв.м.
Комфортні просторі 3 спальні, 2 санвузли (душова та ванна), окрема гардеробна кімната.
Зручний поверх 10 з гарним краєвидом. Розподіл комунікацій на 12му, тому опалення та водопостачання не залежить від електрики.
Якісний ремонт, нормальний стан як квартири так й меблів.
Сантехніка Villeroy Boch, Grohe, техніка Miele.
Дуже зручне планування квартири, навіть наявність просторого холу, якій має "2 стіни"!
Зручний та комфортний простір для сімї з 2-3 дітьми!
4 кімнати
з ремонтом
145 / 100 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 34
2007 Рік будівництва
5 млн грн
55 825 грн/м²
улица Княжий Затон, 21
Продаж 2-кімнатної квартири, 89,1 м² | вул. Княжий Затон, 21 .
Пропонується до продажу простора квартира площею 89,1 м², розташована на 23 поверсі 36-поверхового будинку за адресою вул. Княжий Затон, 21.
Будинок знаходиться у престижному районі з чудовою інфраструктурою — поруч ТРЦ River Mall, ТРЦ Аркадія та мальовнича набережна Дніпра, де приємно проводити час на прогулянках та насолоджуватися вечорами біля води.
Планування квартири:
• дві окремі кімнати
• кухня
• санвузол
• простора прихожа
• дві гардеробні кімнати
Квартира була переобладнана під офіс, тому її можна використовувати як готовий бізнес — оренда офісного приміщення, або ж легко перепланувати назад у комфортну квартиру для проживання.
Важлива перевага:
разом із квартирою продається власне паркомісце (20 м²) з документами.
Його можливо придбати за окрему оплату.