Продажа квартир: Харьковское шоссе, 166, Киев

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
88 оголошень по 31 квартирі3.2 млн грн
57 324 грн/м²
Харьковское шоссе, 172-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам затишну видову 2-кімнатну квартири (фактично 3-кімнатна) на Харківському шосе, 172а
Світла та функціональна квартира з унікальним переплануванням на 16 поверсі .
Чудова квартира для сім’ї з дитиною або для тих, хто цінує комфорт і раціональне використання простору.
Локація:
Харківське шосе, 172а;
до станції метро «Вирлиця» — 15 хвилин пішки;
до станцій метро «Харківська» та «Бориспільська» — близько 20 хвилин пішки;
зручна транспортна розв’язка.
Про квартиру:
* Загальна площа — 55м².
* Завдяки вдалому переплануванню квартира фактично має 3 окремі функціональні зони :
Кухня винесена на утеплений балкон та об’єднана з вітальнею, утворює затишну обідню зону;
* спальня з приєднаним балконом, який облаштований під робочий кабінет;
* окрема дитяча кімната.
Суміжний санвузол із ванною, встановлений бойлер на 80л. Квартира повністю готова до проживання.
Додаткові переваги:
2 кондиціонери;
охоронна сигналізація;
відеодомофон;
містка шафа для зберігання речей у тамбурі;
вікна виходять у тихий двір, тому шум від дороги відсутній;
хороші та спокійні сусіди.
Інфраструктура:
У пішій доступності розташовані супермаркети, ринок, дитячі садочки, школи, лікарні та дитяча поліклініка.
Через дорогу знаходиться парк «Партизанської Слави» з трьома озерами — ідеальне місце для прогулянок, занять спортом та сімейного відпочинку в будь-яку пору року.
Ця квартира поєднує в собі затишок, функціональність і чудове розташування, що робить її прекрасним вибором для молодої сім’ї!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 26 / 20 м²
утеплена панель
поверх 16 з 16
1985 Рік будівництва
5.3 млн грн
52 371 грн/м²
Харьковское шоссе, 158
Скопіювати посилання
Поскаржитися
шосе Харківське, 158, Київ .
Пропонується до продажу комфортна 4-кімнатна квартира площею 101 кв.м, розташована на 5-му поверсі 14-поверхового будинку . зведеного за спецпроєктом, за адресою: Харківське шосе, 158.
З дезайнерським свіжим ремонтом.
Просторе та функціональне планування
чотири окремі кімнати — ідеально для сім’ї
Велика кухня-вітальня для спільного відпочинку 15.6 м
Якісний сучасний ремонт — можна одразу заїжджати
Висота стелі — 2,7 м.
Локація пропонує в пішій доступності все для насиченого міського життя: безпосередньо в будинку працює продуктовий магазин, а поруч розташовані школи, дитячі садки, супермаркети, поліклініка, кінотеатр, спортзали та відділення банків. Для відпочинку на природі зовсім поруч знаходяться Парк Партизанської слави, затишний сквер та озеро.
4 кімнати
з ремонтом
101 / 60 / 15 м²
панельна технологія
поверх 5 з 16
1988 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
без комісії
4.1 млн грн
53 407 грн/м²
Харьковское шоссе, 168-Д
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Якщо шукаєте простору квартиру для сімї з можливістю одразу заїхати цей варіант вартий уваги. Вдале планування та зручна локація роблять його практичним рішенням для життя.
Основне:
75.9 м² загальної площі, кухня 8.4 м²
12 поверх із 16
Панельний будинок 1987 року
Підземний паркінг: немає
Про квартиру:
Квартира з ремонтом у стані зайти і жити. Роздільне планування забезпечує комфорт для сімї та зручне зонування простору. Централізоване опалення. Простора кухня дозволяє організувати повноцінну зону відпочинку або прийому гостей.
Що поруч:
Дарницький район сімейний та з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, школи, дитячі садки, транспорт. До метро Вирлиця та Харківська близько 20 хвилин пішки, що забезпечує зручне сполучення з містом.
Вартість: 90 000 $
Доступне придбання за державними програмами (ваучери, Держмолодьжитло, постанови, єВідновлення). Супроводимо вас на кожному етапі угоди.
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
3 кімнати
з ремонтом
75.9 / 42 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 12 з 16
1987 Рік будівництва
без комісії
4.5 млн грн
61 692 грн/м²
Тростянецкая улица, 8-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця! Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом, Дарницький район, вул. Тростянецька, 8Б.
Поверх 9/10.
Загальна площа квартири — 70 м, з балконами — майже 75 м.
Переваги:
- у кожній кімнаті зроблений якісний ремонт,
- квартира повністю мебльована, оснащена побутовою технікою, є кондиціонери,
- квартира дуже тепла та затишна, додатково утеплена,
- балкони також утеплені зсередини, на двох балконах встановлені батареї, тому взимку там комфортно знаходитися, а речі швидко сохнуть.
Чудова локація, одна з кращих в Дарниці! Розвинена інфрастуктура! Поруч є:
- 2 дитячі садочки, школа №274,
- доросла та дитяча лікарні, стоматологія, пологовий будинок «Червоний Хутір»,
- ТЦ «New Way», АТБ, «Сільпо» та інші, неподалік ринок Дарниця.
- до метро Харківська пішки 15 хвилин,
- дуже зручна транспортна розв’язка для комфортного життя.
Затишний зелений район! Недалеко знаходиться парк Парк Партизанської Слави.
Квартира дуже доглянута, якісна та дуже комфортна для життя. Продається з усією технікою та меблями.
Шукаємо хороших нових власників, які будуть любити цю квартиру та радіти життю в ній.
Код 17459
3 кімнати
з ремонтом
73 / 40 / 11 м²
утеплена панель
поверх 9 з 10
1986 Рік будівництва
2.7 млн грн
38 501 грн/м²
Харьковское шоссе, 63-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру біля Парку Партизанської Слави
Харківське шосе, 63А
Продається світла 3-кімнатна квартира на 8 поверсі 10-поверхового будинку.
Площа: 69,2 / 42 / 7,4 м²
Планування:
* три окремі кімнати;
* окрема кухня;
* роздільний санвузол;
* два балкони.
Квартира без меблів і техніки, що дозволяє облаштувати її на власний смак.
Поруч із будинком добре розвинена інфраструктура: супермаркети, магазини, кафе, аптеки, школа, дитячі садки та Парк Партизанської Слави. Зручне транспортне сполучення забезпечує швидкий доступ до різних районів міста.
Ціна: 59 000 $
Оплата готівкою.
Комісія агентства — 5% (сплачує покупець).
3 кімнати
без ремонту
69 / 42 / 7 м²
утеплена панель
поверх 8 з 10
1990 Рік будівництва
6.1 млн грн
63 989 грн/м²
Харьковское шоссе, 152
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої 3-кімнатної квартири Нова Дарниця вул. Харківське шосе, 152
Пропонується до продажу комфортна сімейна квартира площею 94,4 м² у Дарницькому районі Києва — Нова Дарниця.
Квартира розташована на 6 поверсі 25-поверхового монолітно-каркасного будинку спецпроєкту (2006 рік).
Основні переваги квартири
Просторе та функціональне планування
Три окремі кімнати — ідеально для сім’ї
Велика кухня-вітальня для спільного відпочинку
Якісний сучасний ремонт — можна одразу заїжджати
Висота стелі — 2,7 м
Встановлені лічильники на тепло, воду та електроенергію
Комфортний середній поверх
Про будинок
монолітно-каркасна технологія будівництва
будинок під охороною
доглянуті під’їзди
сучасні ліфти
приємне сусідство
Локація — одна з головних переваг
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою:
школи та дитячі садки
супермаркети та магазини
аптеки, банки, сервіси
зупинки громадського транспорту поруч
швидкий доступ до метро — ≈10 хвилин
Ідеальний варіант для комфортного життя сім’ї або вигідної інвестиції.
📞 Запрошуємо на перегляд!
3 кімнати
з ремонтом
95 / 49 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 25
2006 Рік будівництва
2.6 млн грн
46 652 грн/м²
Харьковское шоссе, 63
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора двокімнатна квартира біля Парку Партизанської Слави — готова до заселення!
Пропонується до продажу комфортна та простора 2-кімнатна квартира загальною площею 54,7 м² у Дарницькому районі, яка розташована на 11 поверсі 16-поверхового будинку за адресою: Харківське шосе, 65.
Квартира має раціональне двостороннє планування з висотою стелі 2,75 м. Головною перевагою є повністю роздільні житлові кімнати площею 16,1 м² та 12,5 м², що забезпечують комфорт і приватність для кожного члена родини, а також роздільний санвузол для зручності у щоденному користуванні. Оселя облаштована двома великими балконами, які можна використовувати як додаткову зону відпочинку або місце для зберігання речей.
Транспортне сполучення максимально зручне: поруч із будинком знаходиться великий транспортний вузол. До станцій метро «Харківська», «Вирлиця» та «Бориспільська» можна швидко дістатися громадським транспортом. Біля будинку зупиняються маршрутні таксі №225, №513 та №545, а також автобус №45 і трамвай №8. Для автомобілістів передбачено зручний виїзд у напрямку Дарницької площі, Південного мосту та Бориспільської траси.
2 кімнати
без ремонту
56 / 29 / 8.5 м²
утеплена панель
поверх 10 з 16
1988 Рік будівництва
3 млн грн
55 163 грн/м²
Харьковское шоссе, 65
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора двокімнатна квартира біля Парку Партизанської Слави — готова до заселення!
Пропонується до продажу комфортна та простора 2-кімнатна квартира загальною площею 54,7 м² у Дарницькому районі, яка розташована на 11 поверсі 16-поверхового будинку за адресою: Харківське шосе, 65.
Квартира має раціональне двостороннє планування з висотою стелі 2,75 м. Головною перевагою є повністю роздільні житлові кімнати площею 16,1 м² та 12,5 м², що забезпечують комфорт і приватність для кожного члена родини, а також роздільний санвузол для зручності у щоденному користуванні. Оселя облаштована двома великими балконами, які можна використовувати як додаткову зону відпочинку або місце для зберігання речей.
Квартира перебуває у хорошому житловому стані, всі інженерні комунікації працюють справно. Для комфортного мікроклімату влітку встановлено кондиціонер. Новим власникам залишаються всі меблі та побутова техніка, зокрема холодильник, пральна машина, плита, спальні місця та шафи — квартира повністю готова до проживання без додаткових витрат.
Будинок зведений із надійних керамзитобетонних панелей, що забезпечують хорошу тепло- та шумоізоляцію. Під’їзд охайний і доглянутий, працює консьєрж та встановлено домофон. Важливою перевагою є наявність двох нових ліфтів — пасажирського та вантажного. Поруч із будинком облаштовано укриття та бомбосховище. Двір зелений і затишний, із дитячими та спортивними майданчиками, а також гостьовими паркомісцями.
Локація є однією з головних переваг цієї пропозиції. Усього за кілька хвилин пішки знаходиться Парк Партизанської Слави — велика зелена зона з озерами, прогулянковими маршрутами та місцями для відпочинку. Поруч розташовані супермаркети, аптеки, кав’ярні, дитяча поліклініка, школи №274 та №291, а також дитячі садки №240 і №248 «Журавлик».
Транспортне сполучення максимально зручне: поруч із будинком знаходиться великий транспортний вузол. До станцій метро «Харківська», «Вирлиця» та «Бориспільська» можна швидко дістатися громадським транспортом. Біля будинку зупиняються маршрутні таксі №225, №513 та №545, а також автобус №45 і трамвай №8. Для автомобілістів передбачено зручний виїзд у напрямку Дарницької площі, Південного мосту та Бориспільської траси.
Це чудовий варіант для комфортного сімейного життя або вигідної інвестиції в одному з найзеленіших районів лівого берега Києва!
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про його придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
2 кімнати
без ремонту
54.7 / 28.6 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 11 з 16
1988 Рік будівництва
без комісії
4 млн грн
51 740 грн/м²
Харьковское шоссе, 65
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3к.квартири. БЕЗ КОМІСІЇ.
Харківське шосе 65.
метро Харківська/метро Вирлиця
Квартира повністю відповідає фото та готова до перегляду-телефонуйте.
Загальна площа 76,6
-кімната 1: 13,9 м2;
-кімната 2: 17,7 м2;
-кімната 3: 12,5 м2;
-кухня: 8,5 м2;
-хол: 15 м2;
-санвузол роздільний/ванна: 2,6 м2;
-три просторі,засклені лоджії.
В квартирі виконаний ремонт,встановлено кухню,бойлер та пральну машину.
Поруч із будинком є вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання магазини та супермаркети, парк,навчальні заклади,зони відпочинку. Зупинка міського транспорту,метро Харківська 10хвилин.
3 кімнати
з ремонтом
76.6 / 40 / 9 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
1988 Рік будівництва
2.9 млн грн
51 921 грн/м²
Харьковское шоссе, 168-Е
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До продажу 2к квартира, за адресою Харківське шосе, 168Е
Дві окремі кімнати, комфортний 3 поверх, вдале планування, два балкони та будинок, у якому вже давно сформоване спокійне середовище для життя.
Квартира у житловому стані. Тут можна жити з першого дня, а ремонт робити тоді, коли будете готові. І головне — ви не платите за чужі дизайнерські рішення, які все одно захочете переробити.
Що ви отримуєте:
- майже 56 м² функціонального простору;
- окремі кімнати — комфорт для сім’ї або роботи з дому;
- роздільний санвузол;
- два балкони;
- чистий під’їзд та ліфт.
Локація — ще один вагомий плюс. До метро Харківська близько 15 хвилин пішки. Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, озеро, парк, громадський транспорт — усе, що потрібно для комфортного життя.
Ця квартира підійде тим, хто мислить практично. Ви інвестуєте в хороше планування, вдалий район і можливість створити простір, який буде повністю вашим.
Розглядаємо всі постанови та державні програми. До зустрічі на перегляді!
2 кімнати
без ремонту
55.5 / 30 / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 3 з 10
1987 Рік будівництва
2.6 млн грн
64 259 грн/м²
Тростянецкая улица, 6-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом, будинок газифікований.Поверх 10/ 10 поверхового.Площа : загальна 40 м2/ житлова 19 м2/ кухня 8 м2. Лоджія на дві кімнати,засклена, утеплена.Квартира світла.Інфраструктура: школи,садочки,парки,сквери, ТЦ "New way ", АТБ.Зручна локація будинку. Станція метро ,"Харківська"- 12 хвилин пішки Документи в порядку, заборгованості немає.Перегляди в любий зручний час!
1 кімната
з ремонтом
41 / 19 / 8 м²
утеплена панель
поверх 10 з 10
1987 Рік будівництва
без комісії
3.4 млн грн
46 922 грн/м²
Харьковское шоссе, 154-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора, затишна 3-кімнатна квартира пропонується за адресою: вул. Харківське шосе, 154а.
Будинок доглянутий: новий вантажний ліфт, відремонтований під’їзд, дитячий майданчик, стадіон та парковка у дворі.
Особливості квартири:
• Роздільні три кімнати (в кожній є кондиціонер)
• Мебльована кухня з вбудованою технікою
• Всі вікна металопластикові
• Дві лоджіі засклені
• Санвузол роздільний з радянським ремонтом, є бойлер 100л.
• Меблі та техніка залишаються
• Утеплення по периметру усієї квартири
Розташування:
Чудова локація - тут можна насолоджуватися природою, не відмовляючись від зручностей міського життя.
Поруч фінансові установи, відділення пошти, ЦНАП, школи, садочки, дитяча поліклініка, лікарня, супермаркети (Сільпо, АТБ, Варус, Новус) та парк Партизанської Слави з озерами й зонами відпочинку. Зручний доступ у всі напрямки Києва. Поруч зупинки трамваїв та автобусів, метро Харківська та Бориспільська в пішій доступності.
Розглянемо всі Держ.програми
3 кімнати
з ремонтом
72 / 42 / 9 м²
утеплена панель
поверх 10 з 16
1987 Рік будівництва
2.4 млн грн
58 225 грн/м²
Тростянецкая улица, 8-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж однокімнатної на першому поверсі.
Квартира в хорошому стані, виконаний косметичний ремонт, меблі, та побутова техніка-залишається.
Утеплений фасад, вікна виходять в затишний дворик, поруч дитячий садочок, школа, лікарня, зручно до транспортної розвязки.
Хороша пропозиція під житло, а також можливо під магазин чи любу комерційну нерухомість.
1 кімната
без ремонту
41 / 19 / 8 м²
утеплена панель
поверх 1 з 10
1986 Рік будівництва
4.1 млн грн
55 523 грн/м²
Харьковское шоссе, 172-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3к квартири, Харківське шосе, 172-А, м. Київ
Площа: 73 м² (житлова — 42 м², кухня — 9 м²)
Поверх: 6 із 16
Світла, простора, тепла та затишна квартира зі зручним плануванням: три окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол, два засклені балкони та великий хол.
Розташована всередині будинку. Квартира укомплектована меблями та технікою.
Техніка та обладнання: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, бойлер, пральна машинка та інше.
Встановлено лічильники на електроенергію та воду.
Опалення — централізоване.
Будинок розташований у зручній локації — поруч є все необхідне для комфортного життя та відпочинку: магазини, супермаркети, аптеки, навчальні заклади, міська лікарня, парк Партизанскьої слави, кафе, ресторан.
Зручна транспортна розв’язка та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Телефонуйте — із задоволенням відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
Комісія АН - 3 %
Є відеоогляд.
3 кімнати
з ремонтом
73 / 42 / 9 м²
утеплена панель
поверх 6 з 16
1985 Рік будівництва
без комісії
2.8 млн грн
48 994 грн/м²
Тростянецкая улица, 6-Д
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двох кімнатну квартиру на Тростянецькій 6Д.Вікна виходять в двір.Вся інформація по телефону. Тільки за готівку. Допомоги в продажі не потрібно.БЕЗ КОМІСІЇ.
2 кімнати
без ремонту
57 / - / 7 м²
утеплена панель
поверх 1 з 16
1988 Рік будівництва
без комісії
2 млн грн
73 400 грн/м²
Харьковское шоссе, 170-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в дуже хорошому стані, зроблений свіжий ремонт. Замінено батареї, вікна, балкон, труби по всій квартирі. Частково замінена проводка по квартирі на сучасну потужність.
Дуже зручне місцерозташування.
Додатково телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
27.6 / 26.6 / - м²
цегляна технологія
поверх 1 з 9
1986 Рік будівництва
без комісії
5.4 млн грн
62 323 грн/м²
Тростянецкая улица, 6-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та виконаний євроремонт. Загальна площа становить 86 м², житлова – 55 м², а кухня – 10 м². Ремонт робився для себе з використанням якісних матеріалів.
Будинок підключений до централізованого опалення, центральної каналізації та центрального водопроводу. В квартирі є електрика та газ.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи систему кондиціонування.
Продаж від власника, без комісії. Можливий торг.
Будинок житлового фонду 1991-2000-х років. Квартира розташована на 1 поверсі 10-поверхового будинку. Є облаштований підвал.
Квартира має два санвузли. Зона під вікнами та балконом облаштована ландшафтним дизайном.
4 кімнати
з ремонтом
86 / - / 10 м²
панельна технологія
поверх 1 з 10
1987 Рік будівництва
3.9 млн грн
56 108 грн/м²
Тростянецкая улица, 6-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується простора 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у світлих тонах з повною комплектацією. Планування двостороннє, санвузол роздільний. Стіни оздоблені шпалерами, у санвузлі - плитка, стеля пофарбована.
В квартирі встановлені лічильники на воду (окремі на 2 стояка ванна та кухня), газ та електрику. Система опалення централізована. Завжди є гаряча вода завдяки двом бойлерам (кухня, ванна). В будинку новий ліфт, підїзд оснащений домофоном. На горищі утеплені труби.
Квартира повністю укомплектована технікою: 3 кондиціонери, варильна поверхня (газ), духова шафа (електрика), витяжка, холодильник, посудомийна машина, пральна машина. Вбудовані меблі залишаються: шафи в коридорах, кухонні меблі та меблі в дитячій.
Продаж тільки за готівку. Без відсотків.
Будинок розташований на віддаленні від доріг, що забезпечує тихе та спокійне місце проживання. В будинку новий ліфт (замінили в 2025 році), підїзд оснащений домофоном.
Навколо будинку розташовано багато обєктів соціально-побутової сфери: у пішій доступності великий доглянутий парк Партизанської слави з озерами, дитячими та спортивними майданчиками, стежкою здоровя. Поряд знаходяться ТРЦ NewWay (магазини, кафе, кінотеатр, Макдональдс, Сільпо) та ТРЦ NewDay (магазини, фітнес-клуб, Нова пошта, АТБ), господарчі магазини, школи, дитячі садки, поліклініки (дитяча, доросла, стоматологічна), міська клінічна лікарня №1 (Червоний хутір), універсам Київ та різноманітні роздрібні магазини. Зручна транспортна розвязка: по вул. Тростянецька ходить трамвай та маршрутки до метро Позняки та Осокорки (зелена гілка), а також до метро Лівобережна та Дарниця (червона гілка). По Харківському шосе курсують автобуси та маршрутки до метро Харківська, Бориспільська, Дарницького ринку, Дарницького вокзалу, Дарницької площі та метро Дарниця. До метро Позняки 20 хвилин на маршрутці, до метро Харківська - 20 хвилин пішки.
Вікна квартири - склопакети. Підлога в кухні, ванній та туалеті - плитка, в дитячій - ламінат, у вітальні, спальні та коридорі - лінолеум. Балкони засклені, утеплені стіни, стеля та підлога.
3 кімнати
з ремонтом
69.4 / - / 8.3 м²
утеплена панель
поверх 7 з 10
1987 Рік будівництва
7 млн грн
73 941 грн/м²
Харьковское шоссе, 152
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трикімнатна квартира площею 94.4 м² з авторським дизайном. Планування роздільне, включає простору кухню-студію та дві приватні кімнати. Ремонт завершено у 2025 році, стан обєкту бездоганний. Висота стелі 2.7 м, стіни покриті майстерною штукатуркою, підлога – преміальна паркетна дошка.
Квартира має централізоване опалення, централізоване водопостачання та каналізацію. Встановлено лічильники. Система підігріву підлоги забезпечує додатковий комфорт.
Квартира продається з ексклюзивними меблями, знайденими на французьких аукціонах, та повним комплектом преміальної побутової техніки, включаючи посудомийну машину, холодильник, варильну панель, духову шафу, пральну машину, домашній кінотеатр та кондиціонери.
Будинок розташований за адресою Харківське шосе, 152, побудований у 2001-2010 роках. Будинок обладнаний консьєржем, системою домофонії, вантажним ліфтом та охороною території.
Вікна квартири виходять у тихий внутрішній двір, що забезпечує тишу в великому місті. Поруч розташовані необхідні обєкти інфраструктури.
Квартира має балкон/лоджію. Вікна виходять у тихий внутрішній двір. Встановлено систему підігріву підлоги, кондиціонер. Будинок з консьєржем та системою домофонії.
3 кімнати
з ремонтом
94.4 / - / 25 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 19
2006 Рік будівництва
3.8 млн грн
54 037 грн/м²
Тростянецкая улица, 6-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт - євроремонт.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика. Також встановлені лічильники.
Квартира продається з меблями. Є телевізор.
Можливий продаж за програмою "єВідновлення".
Будинок панельний, 1986 року побудови, 96-ї серії. Розташований в тихому дворі.
Поряд знаходиться ТЦ New Way, АТБ, Сільпо, дитячі садочки, школи, дитяча та доросла поліклініки. До метро Харківська, Вирлиця, Бориспільська 15-20 хвилин пішки.
Висота стелі - 2.7 метрів. Є кондиціонер, балкон та лоджія. Санвузол роздільний. Мультимедіа: швидкісний інтернет, Wi-Fi.
3 кімнати
з ремонтом
70 / - / 7.3 м²
панельна технологія
поверх 2 з 10
1987 Рік будівництва
4.3 млн грн
59 396 грн/м²
Харьковское шоссе, 154-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира площею 72 м² на комфортному 2 поверсі 16-поверхового теплого будинку. Квартира має три окремі кімнати, кухню площею 8,3 м², роздільний санвузол та дві лоджії (одна засклена, інша об’єднана з кімнатою). Всі вікна виходять у тихий зелений двір. Квартира з якісним ремонтом (євроремонт), повністю готова до проживання без додаткових вкладень.
Система опалення централізована. В квартирі мідна електропроводка, встановлені лічильники на воду та загальнобудинковий лічильник опалення. Також є бойлер.
Вбудована кухня оснащена електроплитою, посудомийною машиною та системою очищення води. В квартирі встановлено три кондиціонери, бойлер, душова кабіна та пральна машина. Просторий хол має велику вбудовану шафу.
Вартість квартири становить 95 000 $. Продаж квартири.
Будинок теплий, серії КТ. Доглянутий підїзд після ремонту, новий вантажний ліфт. Біля будинку є парковка, а у дворі дитячий майданчик та стадіон.
Поруч зі будинком розташовані школи, дитячі садки, супермаркети та вся необхідна інфраструктура. Лише 5 хвилин пішки до парку Партизанської Слави з озерами, пляжами, велосипедними доріжками та зонами відпочинку. До станції метро «Харківська» — близько 20 хвилин пішки.
Квартира має металопластикові вікна, ламінат у відмінному стані, сучасну сантехніку та стильні міжкімнатні двері. Квартира підключена до охоронної системи.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 8 м²
утеплена панель
поверх 2 з 16
1987 Рік будівництва
4.2 млн грн
58 180 грн/м²
Харьковское шоссе, 154
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира. Квартира не кутова, має дві лоджії та роздільний санвузол. Стан квартири – євроремонт. Стеля оздоблена штукатуркою та натяжною стелею. На підлозі – керамічна плитка, ламінат та паркет. Стіни обклеєні шпалерами.
Централізоване опалення та підігрів води, є бойлер. Встановлені лічильники на електрику та воду. Працює опалення, водопостачання та є мобільний звязок навіть під час відключення світла.
Вбудована кухня, обідня зона, ванна, електрична плита, холодильник. Встановлено кондиціонер та фільтр для води.
Ваучери, Держпрограми. - ТАК.
Будинок панельний (чешка), збудований у 1987 році. Доглянутий під’їзд, нові ліфти, відеоспостереження, домофон, пандус.
У пішій доступності дитяча поліклініка, лікарня, кілька шкіл та дитсадків. Поруч знаходиться ЦНАП. Продуктові супермаркети (Сільпо, АТБ, Варус, Новус), фінансові установи, відділення пошти. Неподалік розташовані зона відпочинку та Парк Партизанської слави. Зручна транспортна розвязка – поруч зупинки трамваїв та автобусів. Громадським транспортом легко дістатися до станцій метро Харківська та Бориспільська, а також до залізничної станції Дарниця.
Квартира з ремонтом, готова до проживання. Санвузол після ремонту, повністю замінено комунікації. Частково оновлено електропроводку.
2 кімнати
з ремонтом
72 / - / 12 м²
панельна технологія
поверх 3 з 12
1987 Рік будівництва
4.4 млн грн
54 487 грн/м²
Харьковское шоссе, 152
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується гарна 2-кімнатна квартира зі зручним плануванням. Квартира має роздільне планування, кухню площею 22м2 та два санвузли. Ремонт виконано за євростандартом.
Система опалення централізована. Комунікації включають електрику. В квартирі є підігрів підлоги.
Можливий продаж з меблями та побутовою технікою. В квартирі є гардероб.
Розглядаються державні програми. Перший продаж, приватизація, документам більше 3-х років. Ціна зі знижкою.
Будинок монолітно-каркасний, збудований та введений в експлуатацію у 2007 році. В будинку працює ліфт, вантажний ліфт, є консьєрж та відеоспостереження.
Район має розвинену інфраструктуру та гарну транспортну розвязку. До метро Харківська - 18 хвилин пішки.
Квартира розташована на 15 поверсі. Є балкон та лоджія. В квартирі встановлено кондиціонер, є душова кабіна та ванна. Мультимедіа включає Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
81 / - / 22 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 25
2006 Рік будівництва
3.2 млн грн
56 379 грн/м²
улица Архитектора Вербицкого, 9-Є
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається двокімнатна квартира з роздільним плануванням та косметичним ремонтом. Загальна площа квартири становить 56,3 м², житлова площа - 29,9 м², кухня - 8,4 м². Квартира розташована на першому поверсі 16-поверхового будинку. Санвузол роздільний. Є засклена лоджія площею 10,4 м².
Система опалення централізована. Центральний водопровід.
Ідеальний варіант для комфортного життя.
Будинок панельний, 1987 року побудови, серії КТ. Біля будинку є підвальне приміщення площею 5.2 м² і глибиною 2 метра.
Біля будинку є парк для прогулянок, дитячий садок, школа та магазини. До метро Харківська 18 хвилин пішки.
2 кімнати
з ремонтом
56.3 / - / 8.4 м²
утеплена панель
поверх 1 з 16
1987 Рік будівництва