🏡 Таунхауси в Ірпені від надійного забудовника!
Пропонуємо нові комфортні таунхауси з якісним плануванням у зручній локації — м. Ірпінь, вул. Руденка, 5.
✅ Площа — від 92 м²
✅ Власна ділянка — 1,5 сотки
✅ 4 кімнати + простора кухня-вітальня з виходом на терасу
✅ 2 паркомісця до кожного будинку
✅ Підключені всі центральні комунікації
✅ Зручні умови оплати — розтермінування можливо!
🏗 У продажу як готові таунхауси, так і нова черга на етапі будівництва.
🔑 Забудовник з надійною репутацією.
📍 Зручне розташування: поруч вся інфраструктура — магазини, садки, школи, громадський транспорт.
📞 Записуйтесь на перегляд прямо зараз!
Обирайте комфортне житло разом із Modern Estate Agency.
Зручне розташування: поруч вся інфраструктура — магазини, садки, школи, громадський транспорт.
Готові таунхауси з газом в Ірпені на вул. Полтавська всього за 75000!
Просторі планування, сучасні матеріали будівництва (фундамент – монолітна стрічка, стіни з газоблоку 300 мм, утеплення пінопластом 100 мм та обліцювальною цеглою) та міські комунікації і автономне газове опалення.
Без комісії від забудовника, телефонуйте!
Встигніть обрати свій дім мрії!
Продаж!
Частина будинку з РЕМОНТОМ
Ірпінь. Вул.провулок Нахімова центр
Загальна площа- 100м2,
2поверхи
5,2сотки землі
Комунікації: Опалення газове, вода-центральна, каналізація-септик
Тепла підлога, є камін на дровах
Гараж, баня , літня кухня з газом , погреб
Ціна- 123000$
Податки при оформленні-мінімальні
В пішій доступності центр міста,ринок,школи та дит.садочки та 3 парки
Телефонуйте!
Ірпінь, пров. Нахімова (центр)
Частина будинку (документи окремі)
100 м2, два поверхи (другий мансардний)
Ділянка: 5,2 соток
Збудовано-2014 рік
Піноблок + утеплювач + фасадна цегла ( дуже теплий)
Опалення- газовий котел;
Вода- централізована;
Каналізація- септік з переливом;
Тепла підлога;
В вітальні дровʼяний камін;
Гарний євроремонт, в будинку чисто та охайно!
Вся техніка та меблі залишаються!
На подвірʼї додаткові капітальні споруди:
Гараж
Літня кухня ( з окремим газовим котлом та опаленням. Можна використовувати як гостьовий будинок)
Баня на дровах з кімнатою відпочинку та душовою
Хоз. приміщення
Сад/город, фруктові дерева, виноград
Будинок на асфальтованій вулиці
Вся інфраструктура поруч
Податки: 2%, та 1%;
Держ. програми- так!
Таунхаус з мансардою біля лісу! ЄОселя | єВідновлення | Розстрочка
Просторий таунхаус 92,7 м² + мансарда 35 м² на тихій вулиці біля лісу — ідеальне місце для життя родини!
Центральні комунікації та газ
Біля шкіл, садочків, зупинки транспорту
Поруч парк і ліс – свіже повітря, спокій і затишок
Можливість купити по програмі єОселя, єВідновлення
Розстрочка від забудовника— не відкладайте мрію про власний дім!
Комфортне передмістя, швидкий доїзд до Києва.
Телефонуйте! 0668223999
Таунхауси з чорновою стяжкою підлоги. На першому поверсі розташовані велика кухня-їдальня, велика вітальня з виходом на власне подвіря, спальня (або кабінет), гостьовий санвузол. На другому поверсі знаходиться велика спальня з гардеробною, дві дитячі кімнати та ванна кімната.
Встановлені лічильники обліку. Електрика 6,5 кВт (3 фази). Проведено газ, центральне водопостачання та центральну каналізацію.
Таунхауси побудовані з газоблоку та пінопласту. Фундамент монолітно-стрічковий, утеплений та оздоблений керамогранітом. Облицювання виконано клінкерною цеглою. Перекриття монолітне, дах вкритий металочерепицею. Утеплення стелі другого поверху виконано мінеральною ватою. Бетонні армовані сходи. Вхідні двері броньовані з МДФ накладками. Встановлені панорамні вікна з зовнішньою ламінацією та енергозберігаючі вікна REHAU двокамерний склопакет (3 скла).
Неймовірна локація.
Санвузол: 2 і більше. Система опалення: індивідуальне газове. Ремонт: після будівельників. Меблювання: ні. Мультимедіа: Wi-Fi. Комфорт: автоматичні ворота, огорожа. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Після будівельників. 1-й поверх включає гардеробну зону, простору кухню-їдальню, вітальню з виходом на заднє подвіря, додаткову спальню та гостьовий санвузол. 2-й поверх включає велику спальню з гардеробною кімнатою, 2 дитячі кімнати та ванну кімнату. Мансардний поверх площею до 35 кв.м. надається в подарунок.
Встановлені лічильники обліку. Електрика - 6,5 кВт 380 В (3 фази). Газ заведений в будинок. Водопостачання та каналізація центральні.
Квартира без меблів.
Продаж таунхаусу преміальної якості.
Таунхаус розташований у приватному секторі. Фундамент - монолітна стрічка, утеплений та оздоблений керамогранітом. Стіни - газобетонний блок 300 мм з утепленням зовнішніх стін пінопластом 100 мм та облицюванням клінкерною цеглою "меланж" 120 мм. Перекриття - монолітне, дах - металочерепиця. Утеплення стелі 2 поверху - мінеральна вата 200 мм. Висота стель: 1-й поверх - 2.9 м, 2-й поверх - 2.8 м. Вікна євро 70, профіль REHAU, 2-х камерний склопакет (3 скла) з енергозбереженням. Внутрішнє наповнення включає чорнову стяжку підлоги, панорамні вікна з зовнішньою ламінацією, бетонні армовані сходи на 2-й поверх та броньовані вхідні двері з МДФ накладками.
Асфальтована дорога.
Є тераса, альтанка та мангал. Передній двір вимощений бруківкою, задній двір завезений чорноземом. Виконана відмостка. Територія огороджена парканом по периметру комплексу та між секціями по задньому подвірю. Є 3 лінійка - спільні автоматичні ворота на 5 будинків, 1 та 2 лінійка - власне переднє подвіря з індивідуальними розпашними воротами у кожного таунхаусу. Швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Таунхаус під чистову обробку. На першому поверсі розташовані велика кухня-їдальня, велика вітальня з виходом на власне подвіря, спальня (або кабінет) та гостьовий санвузол. На другому поверсі знаходяться велика спальня з гардеробною, дві дитячі кімнати та ванна кімната.
Установлені лічильники обліку. Електрика 6,5 кВт (3 фази). Проведено газ, центральне водопостачання та центральну каналізацію.
Фундамент монолітно-стрічковий, утеплений та оздоблений керамогранітом. Облицювання клінкерна цегла. Перекриття монолітне. Дах металочерепиця. Утеплення стелі другого поверху мінеральна вата. Чорнова стяжка підлоги. Встановлені панорамні вікна з зовнішньою ламінацією та енергозберігаючі вікна євро 70 REHAU з двокамерним склопакетом (3 скла). Бетонні армовані сходи. Вхідні двері броньовані з МДФ накладками.
ТОПова локація.
Передній двір вимощений бруківкою. Задній двір завезений чорноземом. Виконана відмостка. Є паркан по периметру комплексу та між секціями. Побудовано 3 лінійку спільних автоматичних воріт для 5 будинків. 1 та 2 лінійки мають власне переднє подвіря з автоматичними воротами.
Є мансардний поверх.
Встановлено лічильники на водопостачання, електрику та газ. До будинку заведено газ, підключено центральне водопостачання та центральну каналізацію. Електрика - 380 В (3 фази).
Можлива поетапна оплата. Без комісії для покупця.
Якісні таунхауси.
Досить зручне розташування. Поблизу знаходиться вся необхідна інфраструктура: магазин, садочок, школа, амбулаторія, автобусна зупинка та парк.
Є 2 або більше санвузлів. Опалення індивідуальне газове.
Таунхаус має кухню-вітальню з виходом на задній двір, гардеробну, 2 санвузли. Санвузол на першому поверсі. Ремонт під чистову обробку.
У таунхаусі є центральне водопостачання, централізоване водовідведення, газ та електроенергія (7 кВт, 3 фази). Тепла підлога прокладена по всьому першому поверху. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира здається без меблів та техніки.
У подарунок до таунхаусу йде паркомісце під накриттям.
Таунхаус побудований з фундаментом стрічкового типу, стінами з керамоблоку, утепленням з мінеральної вати, фасадом з клінкерної плитки та декоративної штукатурки. Дах покритий рубероїдом. У таунхаусі є бетонні сходи між поверхами.
Таунхаус розташований поруч з парком Покровський.
Таунхаус має земельну ділянку площею 1,2 сотки. Закрита територія біля таунхаусів з автоматичними відкатними воротами. У таунхаусі є тераса.