Продається половина дуплекса без внутрішніх робіт. На першому поверсі розташовані передпокій, котельня, санвузол, кухня та вітальня з виходом на терасу. На другому поверсі - санвузол, гардероб та три спальні. Санвузол роздільний.
Електроенергія підведена 16 кВт. Вода запланована свердловина, каналізація центральна. Опалення індивідуальне.
Стіни виконані з газоблоку 400 мм, утеплені пінополістиролом 100 мм, під навісами 200 мм. Криша - мяка бітумна черепиця Döcke, утеплена мінеральною ватою 200 мм. Встановлені якісні вікна та двері.
Дуплекс розташований у гарному місці з асфальтним підїздом. До станції метро Житомирська 11 км. Поруч є озеро.
До дуплекса додається земля площею 5 соток. Додатково можна використовувати ще 5 соток вільної землі перед ділянкою під сад, ландшафт, гостьову стоянку та ін.
Будинок готовий під чистову обробку. Стяжка, розводка опалення та каналізація зроблені якісно. Санвузлів два і більше. Є тераса.
Газ заведений. Електрика 10 кВт. Септик і свердловину зроблять за проектом, все вже включено.
Будинок побудований із керамоблоків, утеплений потужним утеплювачем та обкладений цеглою. Фундамент 1,2 м, ЖБ-плити перекриття. Ділянка 9 соток за документами, але фактично з урахуванням зони відчуження це майже 12 соток. У будинку зроблено стяжку, розводку опалення та каналізацію.
Будинок розташований у маленькому закритому містечку на 6 будинків за шлагбаумом. Поблизу є ліс. До Києва 14 км, до метро "Житомирська" дуже зручно добиратися. Поблизу є асфальтована дорога.
Є можливість докупити сусідню ділянку 6 соток.
Будинок двоповерховий з рівною великою прямокутною ділянкою землі. Матеріали будинку: великий теплий піноблок після будівельників під оздоблення, склопакети, броньовані двері. Ділянка з чорноземом.
Підключено та заведено: 2 гази, 2 водопостачання, 2 електролічильники, каналізація.
Усі документи готові, в порядку та на руках. Можлива співпраця з ріелторами та агентствами нерухомості.
Будинок розташований у 10 км від Києва, їхати 10 хвилин на машині. До центру Києва - 36 хвилин.
Будинок-зруб з карпатської смереки, 20х20 см. У будинку є передпокій, велика вітальня 30 кв.м., кухня 27 кв.м., чотири спальні 25, 20, 18 та 12 кв.м., три санвузли, гардеробна, пральна кімната, сауна, котельня, майстерня. Виконано дизайнерський ремонт у стилі фьюжн.
Будинок повністю незалежний від постачання світла, води та тепла. Встановлена сонячна станція 15 кВт з батареями та інвертором на 15 кВт. Оформлений зелений тариф. Є скважина, система очищення води та антисептик-яма 25 куб.м. Опалення комбіноване: один котел електричний, другий твердопаливний енергонезалежний. На першому поверсі встановлено теплу електричну та водяну підлогу, на другому - батареї. У вітальні є камін на 10 кВт.
Меблі та інші прилади входять у вартість.
Будинок розташований на ділянці 10 соток. На дворі є басейн з підігрівом і противотоком 8х3, 7 м, навіс для 2-х авто, автоматичні ворота-ролети, 30 власних сосен, ландшафтний дизайн, автоматичний полив, альтанка-мангал, крита веранда та майстерня.
Будинок має дуже гарну ауру. Встановлена система безпеки Ajax, відеоспостереження по периметру, датчики руху. Передбачена приватна охорона.
На ділянці розташовані 2 будинки та комерційне приміщення. Будинок 1 - дуплекс загальною площею 188 кв.м. Перша частина двоповерхова, площею 132 кв.м., з кухнею, 4 кімнатами, 2 санвузлами. Другий поверх житловий, перший під чистове оздоблення. Друга частина площею 56 кв.м. має кухню, 2 кімнати, передпокій, санвузол та ванну. Житловий стан. На ділянці також є літня кухня площею 12,5 кв.м. Будинок 2 - гостьовий, площею 68 кв.м., з кухнею, кімнатою, санвузлом, гардеробною, передпокоєм та євроремонтом. Комерційне приміщення площею 68 кв.м. під продуктовий магазин. Стіни з піноблоку 200 мм, мокрий фасад з пінопласту 200 мм, санвузол. Ще одна будівля площею 55 кв.м. потребує ремонту.
Всі комунікації підведені окремо до кожного будинку: газ, електрика 10 КВт, водопостачання та каналізація. Будинок 1 має газовий двоконтурний котел, лічильники, теплу підлогу на кухні, у передпокої та ванній. Друга частина будинку має окремий газовий котел та лічильники. Будинок 2 має електричний котел, бойлер, водопостачання та каналізацію. Альтернативне опалення - піч на дровах.
Будинок 1 побудований з червоної цегли, утеплений пінопластом 150 мм, фасад з сайдингу. Є 2 виходи. Будинок 2 побудований з піноблоку 300 мм, з мокрим фасадом з мінвати.
Розвинута інфраструктура. 3 км до межі Києва, 14 км до метро Житомирська. Дитячий садок через дорогу, школа в 5 хвилинах пішки. В центрі розташовані магазини, сільрада, церква та зупинка транспорту. 3 хвилини пішки до футбольного поля зі спортивними майданчиками. 5 хвилин на машині до супермаркетів Сільпо, Фора та АТБ.
Можливе проживання 3 родин з незалежними комунікаціями для кожного будинку та своїми лічильниками. Будинок 1 можна перепланувати в один будинок. Будинок 2 має окремий двір з альтанкою. Комерційне приміщення розташоване на прохідній вулиці поруч із багатоквартирними будинками.
У будинку передбачено камін, 2 санвузли, 4 кімнати і велика кухня-студія. На 2 поверсі є балкон, а на 1 поверсі - тераса.
До будинку підведено електрику 20 кВт з двотарифним лічильником. Є септик з переливом, дощоприймач і скважина глибиною 100 метрів. Газ проходить поруч з ділянкою.
Будинок побудований з керамоблоку, утеплений негорючим пінопластом, фасад виконаний зі штукатурки "барашек". У будинку встановлено броньовані двері, двокамерні вікна з 3-ма стеклами та аргоновим покриттям, сіра ламінація зовні. Є бетонні сходи і монолітний фундамент. Дах виконаний з металочерепиці, має паро- та гідроізоляцію, утеплений мінеральною ватою.
У селищі є дитячі садки, ліцей, амбулаторія, супермаркети, магазини, пошта, організований вивіз сміття. Є асфальтований підїзд. У пішій доступності знаходяться ліс, озеро та магазин. Рядом розташовані хороші сусіди.
Ділянка площею 6 соток, огорожа з профнастилу, розсувні ворота і хвіртка. На ділянці є сосни. Мінімальні податки при оформленні угоди. Прогляд в будь-який зручний час.
Будинок на два виходи. Кімнати площею 19 м2, 14 м2, 15 м2, 9 м2 і 7 м2. Кухня площею 6 м2. Туалет на дворі. Косметичний ремонт зроблено у 2016 році. До будинку є прибудова 1 кімната 1981 року.
Ділянка 32 сотки: 25 соток - під будівництво, 7 соток - ОСГ.
Будинок збудований у 1963 році. На дворі є гараж, сараї, льох, літня кухня, навіс, літній душ, колодязь, теплиця.
До центру села 5 хв. пішки: магазини, базар, аптека, кіоски, кафе, ветклініка, хозмагазини, амбулаторія, школа, садочок, сільрада. Неподалік річка Ірпінь. За городом - очисні споруди, проте суттєвих проблем від них немає.
Готовність будинку 98%%. Зараз виконуються останні декоративні роботи по фасаду. Котедж має прямокутну ділянку 6 соток, яку можливо збільшити до 12 соток. Планування включає тамбур з коридором, вітальню 48,6 кв.м., спальню/кабінет 11,2 кв.м., санвузол, кухонну комору, комору, техприміщення, мастер спальню 20,1 кв.м. з гардеробом, санвузол 1, санвузол 2, спальню 14,3 кв.м., спальню 15,4 кв.м. та балкон.
Будинок має септик, який не треба викачувати. Свердловина глибиною 90 метрів забезпечує водопостачання. Електроенергія: 10 кВт з можливістю розширення. Газ підключений.
Прямий продаж від забудовника без комісії. Акційна пропозиція з знижкою 25000$.
Сучасний і стильний архітектурний проект преміум класу. Високі стелі, просторі кімнати і широкі панорамні вікна, завдяки чому будинок наповнений великою кількістю сонячного світла.
Будинок розташований у мальовничій тихій місцевості на відстані 5 км від Києва та 11 км від м. Житомирська та Академмістечко. Поряд хвойний ліс (150 м) та зариблене озеро (300 м). Асфальтований підїзд. Район елітної забудови. Вся вулиця газифікована.
Будинок побудований з ракушняка та утеплений. У житловому стані.
Опалення комбіноване: газ, електрика та піч. Вода зі свердловини. Каналізація септик.
Ділянка 6 соток. Є відеоспостереження.
Поруч знаходяться озеро та річка. Тихе затишне місце з чистим повітрям.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Є вивіз відходів.
9 кімнат
з ремонтом
156 м²
3-поверховий будинок
власник
9.3 млн грн
53 329 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Эксклюзивно от хозяина. Гореничи. Дом среди леса. Престижный район
Євроремонт. Дом має 2 поверхи. На першому поверсі розташовані простора вітальня-їдальня з панорамними вікнами, сучасна кухня, кімната відпочинку з справжньою дровяною банею, санвузол з душовою кабіною, комора. На другому поверсі є світлий холл (family room) з каміном, дві просторі спальні, велика гардеробна, санвузол та балкон з видом на ділянку.
Дом мебльований. Встановлено швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Продаж безпосередньо від власника.
Будинок розташований в охоронюваному кооперативі з воротами та охороною. У кооперативі проживають спокійні та доброзичливі сусіди.
Будинок знаходиться в мальовничих Гореничах, біля лісу та озера.
У будинку є індивідуальне газове опалення, електрика 10 кВт, свердловина глибиною 100 м з сучасною системою очищення води та переливний септик. У будинку встановлено кондиціонер, підігрів підлоги та сигналізацію. На ділянці є навіс для 3-х автомобілів, функціональний будинок для охорони з підвалом, великий ангар для зберігання катера, човнів або іншого транспорту/інструментів, капітальний вольєр для собаки великої породи, затишний курятник, мангальна зона, колодязь, будинок з терасою та окрема котельня з власним входом. Ділянка огорожена капітальним парканом з двома автоматичними воротами. На ділянці зроблено ландшафтний дизайн з великою кількістю багаторічних дерев та озеленення, встановлено автоматичний полив. Є відеоспостереження.
Будинок з частковим ремонтом першого поверху та чистовим оздобленням другого. Є окремі приміщення для сауни та гаражу з погребом.
Будинок має індивідуальне електроопалення. Підведено 3 фази електрики по 10 кВт. Є септик на дві ями з переливом, свердловина з чистою водою та автономний електрогенератор.
Будинок мебльований.
Продаж без посередників.
Будинок розташований на ділянці 12 соток правильної квадратної форми (35 на 35 метрів). Між поверхами та сходами міцне залізобетонне перекриття. Є камін з частковим обігрівом обох поверхів. На подвірї є гараж з власним погребом, приміщення під сауну, залита бетонна плита зі стовпчиками під мангальну зону, а також багато зелені: хвойні дерева, квіти, фруктові дерева, кущі та виноград.
Будинок знаходиться в елітному масиві Гореничів поруч з лісом та озером.
Будинок новий. Є 2 і більше санвузлів. Встановлена сигналізація. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Побудовані автоматичні ворота. Територія має огорожу. Є тераса.
5 кімнат
з ремонтом
150 м²
2-поверховий будинок
власник
7.4 млн грн
49 236 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
СВІЙ Будинок в с.Гореничі Бучанський (Києво-Святошинський) р-н
Будинок має частковий ремонт на 1-му поверсі, 2-й поверх під чистове оздоблення. Всі чорнові роботи виконані.
Підведена електрика 3 фази по 10 кВт. Є септик на 2 ями з переливом, скважина.
Будинок мебльований. Є Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Будинок будувався для себе. Залізобетонне перекриття між поверхами та сходи. Є камін з обігрівом 1-го та частково 2-го поверху.
Вдале розташування: 2 км до Житомирської траси. 700 метрів до магазину АТБ, 1200 метрів до магазину Фора, 2 км до Сільпо. Поряд села: Чайка, Стоянка, Горбовичі, Гнатівка, Петрушки, Мила, Бузова Шпитьки, Гурівщина, Дмитрівка, Білогородка, Святопетрівське, Музичі, Боярка, Бобриця, Забіря.
Ділянка 12 соток (35м на 35м) має два заїзди у двір. У дворі побудований гараж з погребом та приміщення, де планували сауну. Залита бетонна плита зі стовпчиками під мангальну зону. Висаджені хвойні дерева, квіти, фруктові дерева, кущі, виноград. Є ванна.
Будинок з газоблоку 40 см, товщина стіни 50 см. Планування включає кухню-студію, 2 санвузли. Ремонт частково виконаний. Покрівля з металочерепиці виробництва Німеччини.
Будинок зданий в експлуатацію у 2021 році. Опалення газове, встановлений газовий двоконтурний котел. Є електрика, свердловина, каналізація септик, газ.
Будинок мебльований. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Встановлено кондиціонер.
Є гараж, підсобні приміщення, тераса, балкон, альтанка, мангал, сад, город. Встановлено відеоспостереження, сигналізацію, автоматичні ворота. Територія огороджена та охороняється.
Мальовниче та тихе місце. Є асфальтована дорога.
Є камін та підігрів підлоги.
Будинок після будівельників.
Будинок підключений до електрики 15 кВт, газу, переливного септика та свердловини. Є індивідуальне газове опалення.
Будинок з якісним фундаментом перевернута чаша, стіни з керамоблоку та цегли, утеплений пінопластом, монолітне перекриття між поверхами, облицьований керамічною цеглою. Якісний дах з фальцу, утеплений мінеральною ватою. Алюмінієві якісні вікна та двері. Є навіс, тераса та підшива з термодошки. Автоматичні ворота, навіс для 2 авто. Зроблено автоматичний полив, газон, висаджені сосни та інші рослини.
Будинок має асфальтований підїзд.
У будинку 2 і більше санвузлів.
4 кімнати
без ремонту
170 м²
2-поверховий будинок
власник
2.5 млн грн
31 643 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Таунхаус від забудовника, с. Гореничі, газ, розтермінування
Під чистову обробку.
Індивідуальне газове опалення. Встановлено двоконтурний котел. Є тепла підлога, стяжка, каркас сходів, електрика 7 кВт. Утеплення 100 мм.
Квартира без меблів.
Можливе розтермінування на рік при першому внеску від 30%%.
Таунхаус має окремий задній двір, два паркомісця. Територія закрита.
4 кімнати
без ремонту
80 м²
2-поверховий будинок
власник
6.8 млн грн
46 536 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальний будинок 145м2.Супер вишукана архітектура.-5000$
Будинок повністю збудований. Ремонт після будівельників. Є 2 і більше санвузлів.
Можлива комбінація трьох систем опалення: газ, камін, електрика. Водопровід - свердловина 95 м. Каналізація - септик з переливом, 6 м3. Газ - центральне газопостачання, підключено та готово до експлуатації. Електрика - встановлений лічильник день-ніч; 7 кВт з можливістю збільшення до 20.
Будинок без меблів. Готовий камін у подарунок.
Прямий продаж від Забудовника. Оформлення на першого власника. Готовий камін з розводкою по всьому будинку, обігріває всі кімнати.
Будинок побудований з якісних матеріалів без пінопласту та газоблоку. Стіни з керамоблоку (цегли) товщиною 380 мм. Фундамент армований монолітний, висотою 1,2 м., з гідроізоляцією та утепленням екструдованим пінополістиролом. Перекриття між 1 і 2 поверхом - ЖБ плити. Бетонні сходи між 1 і 2 поверхом. Утеплення фасаду - 100 мм мінеральної вати. Фасад: бокові стіни з фальцу комбіновані штукатуркою та натуральним деревом (модрина) з фронтальної частини. Вікна Rehau з енергозберігаючим двокамерним склопакетом, 70 профіль, антизломна фурнітура Siegenia (Німеччина). Дах фальц - Корея Dongbu Ral 7016 антрацит, утеплення 200 мм мінеральної вати. Мансардні вікна Fakro - 3 шт. Перегородки між кімнатами з керамоблоку товщиною 120 мм. Ворота жалюзі з автоматизованою системою відкриття, автоматика Miller Technics 800. Паркан фасадний жалюзі, Італія. Є гільзований димар під камін.
До Києва 5 хв. Дуже крута локація. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвязка з центру містечка Гореничей до Києва 5 км через Житомирську трасу (до траси 1 км), далі проспект Перемоги, Академмістечко метро.
Земельна ділянка 7,5 соток. Є сад, город і тераса.
Будинок готовий для початку ремонту. Є велике горище, яке можна використовувати як кладову. Є тераса.
Установлено індивідуальне електроопалення. Підлога першого поверху підготовлена для опалення. Викладено утеплювач. Електрика 20 кВт. Є скважина 96 метрів. Лівньовка виведена в окремий колодязь. Зроблена розводка електрики.
Будинок здається без меблів.
Будинок продається від забудовника.
Будинок побудований з якісних матеріалів. Фундамент монолітний 140 см заввишки з плитою 100 мм. Стіни: керамоблок 380 мм, утеплення пенопласт 100 мм. Дах металочерепиця. Вікна енергозберігаючі REHAU 70 з ламінацією. Стеля другого поверху підбита осб. Утеплення між 2-м поверхом та горищем 25 см мінеральна вата. Підлога на горищі з осб. Бетонні сходи між поверхами. Бетонні перекриття. Є забор з профнастилу, відкатні ворота з автоматикою. Встановлено септик з переливом. Відсипана відмостка піском та щебенем. Зроблена штукатурка.
Будинок розташований у тихому місці з гарною природою. Ліс та озера поруч. Вулиця асфальтована. Газ по вулиці. Є вивіз сміття.
Ділянка рівна, 6 соток. Гарна локація. Два повноцінні поверхи по 3,1 м висотою. Є фото етапів будівництва.
Будинок під ремонт, але при будівництві врахують ваші побажання. Є можливість добудови укриття. Встановлені вікна та двері, утеплені відкоси.
Є септик 6 куб.м., електрика 20кВт і скважина 40м.
Є можливість здачі будинку як під ремонт так і з ремонтом, фасадом і парканом.
Тихе та спокійне місце з гарним асфальтованим виїздом поруч. Немає транзитних доріг. 16 км до метро Житомирська, 1 км до зупинки Петрушки, 2 км до АТБ/Сильпо, 500м до місцевого магазину. Школа та садочки 1.5 км. Найближче укриття від будинку 100м.
На ділянках розташовані дерева - сосни, берізки та дубки. Існують також великі ділянки під забудову.