Продаж квартир в ЖК Cherry House 2
3 оголошення по 2 квартирах
1.3 млн грн
33 330 грн/м²
вул. Вереснева, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, простору кімнату та панорамні вікна. Стан ремонту - після будівельників, під чистову обробку, включає стяжку підлоги та штукатурку стін. Є балкон та лоджія.
У квартирі заведені всі комунікації. Система опалення індивідуальна газова. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа не вказано.
Можливість купівлі за державними програмами. Деталі купівлі уточнюйте за телефоном.
Житловий комплекс Чері Хаус-2 має закриту та безпечну територію, будинок зданий та заселений. Комплекс оснащений сучасною інфраструктурою та охороною території. Передбачено гостьовий паркінг.
Розташування поблизу Бучанського парку, що ідеально підходить для прогулянок та відпочинку. Поруч знаходяться магазини, кафе та зупинка громадського транспорту. Розвинена інфраструктура та зручний виїзд до Києва.
Квартира оснащена панорамними вікнами. Територія комплексу охороняється.
1 кімната
без ремонту
38 / - / 17 м²
поверх 3 з 3
2023 Рік будівництва
978 тис. грн
31 553 грн/м²
Вереснева вулиця, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Стан ремонту не вказано.
Чудова 1к квартира за гарною ціною.
1 кімната
без ремонту
31 м²
цегляна
поверх 3 з 3
2023 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн