Продажа квартир Введенская улица, Киев
6 оголошень по 5 квартирах
4.2 млн грн
80 295 грн/м²
Введенская улица, 26
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира у одному з найатмосферніших районів Києва — на Подолі, за адресою вул. Введенська, 26.
Квартира розташована на 9 поверсі, має загальну площу 52 м², продається з меблями та побутовою технікою, тому підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Житло у доглянутому житловому стані: світлі кімнати, акуратна кухня, просторий санвузол, засклена лоджія, гарний природний світловий потік. У квартирі вже є все необхідне для комфортного життя: меблі, кухня, місця для зберігання речей, кондиціонер, побутова техніка.
Переваги квартири:
функціональне 2-кімнатне планування
загальна площа 52 м²
9 поверх
продаж з меблями та технікою
засклена лоджія
охайний санвузол з ванною
квартира світла та доглянута
хороший варіант як для життя, так і під оренду
Локація — одна з головних переваг цього об’єкта.
Поділ — це район із характером, історією та дуже зручною інфраструктурою. Поруч магазини, кафе, транспорт, зручне сполучення з центром міста, а також уся необхідна міська інфраструктура для комфортного життя.
Ця квартира — хороший варіант для тих, хто шукає готове житло в Києві без зайвих стартових вкладень, у районі, який стабільно користується попитом.
Перегляди — за домовленістю.
2 кімнати
з ремонтом
52 / 30 / 8 м²
цегляна
поверх 9 з 9
1973 Рік будівництва
15.8 млн грн
76 165 грн/м²
Введенская улица, 27/51
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Дворівнева квартира з сауною
Поділ, вул. Волоська 51/27
207 м² 9–10 поверх сучасний будинок з червоної цегли
Ексклюзивна дворівнева квартира з приватною сауною у сучасному будинку з червоної цегли та підземним паркінгом.
Переваги:
персональна сауна в квартирі — ідеально, щоб прогрітися та розслабитись навіть у найлютіші морози
атмосферний вид з вікон на історичний Київ, зокрема
Андріївська церква та Хоральна синагога Розенберга
вітальня з діючим каміном
підземний паркінг, закритий двір
метро Тараса Шевченка та Контрактова площа
поруч SportLife з басейнами
Квартира з настроєм: SPA вдома, камін і живий Поділ за вікнами.
Телефонуйте — такі пропозиції рідкісні!
Commission-Free! Duplex Apartment with Private Sauna Podil
Voloska St. 51/27 207 sq.m 9–10 floors
Exclusive duplex apartment with a private in-home sauna in a modern red-brick building with underground parking.
- private sauna — perfect to warm up and relax even during the coldest winter days
- atmospheric views from the windows overlooking Kyiv’s historic landmarks, including
St. Andrew’s Church and Rosenberg Choral Synagogue
- working fireplace
- gated courtyard
- metro Tarasa Shevchenka & Kontraktova Ploshcha
- SportLife nearby
Urban home with character: private SPA, fireplace, and historic Podil outside your windows.
5 кімнат
з ремонтом
207 / 120 / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2002 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
8.9 млн грн
92 508 грн/м²
Введенская улица, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, виконаним за євростандартами. Планування роздільне, включає три окремі кімнати та кухню площею 15 м². Санвузол роздільний. На підлозі дубовий паркет, столярка також виготовлена з дуба. Встановлено 4 кондиціонери та бойлер.