Без комісії! Продам дворівневу 2к. квартиру з ремонтом в Ворзелі!
Київська обл., Бучанський р-н., смт.Ворзель, вул.Чубинського, 1/5пов. цегл. Будинку, 73,6/28,1/18,9кв.м., сучасний будинок 2016 року, Н=2,70м,
світла тепла затишна квартира із якісним ремонтом, згідно дизайнерського проекту, квартира двостороння, гарно розпланована і має два поверхи — перший і цокольний,
1-й поверх: кухня-вітальня, спальня, с/в і холл; цоколь — спальня та 2-й с/в, сходи між поверхами бетонні,
якісний ремонт для себе, високоякісні матеріали — стіни вирівнювались, ламінат, кахель, якісні склопакети, проводка, освітлення, труби та батареї,
квартира обладнана меблями — дивани, вбудовані шафи, тумби, полички, столики, тощо,
із техніки: холодильник, пральна машинка, кондиціонер, електричний бойлер, насоси, фільтри води та ін., опалення автономне газове – двоконтурний газовий котел,
два санвузли: ванна і душ-кабіна, якісна сантехніка, балкон — засклений і, що важливо, має окремий вихід на криту терасу та із виходом на вулицю, чистий під`їзд,
із унікальних моментів — невеличка своя присадибна ділянка у користуванні із ландшафтним дизайном, клумбою та міні-садом;
закритий комплекс Гранд Вілас із охороною та відеонаглядом: своє водопостачання і каналізація, дитячі майданчики, магазин, кафе, салон краси, парковка для авто; а поряд – дитсадки, школа, супермаркет Фора, аптеки, поліклініка;
ідеальне місце для життя та відпочинку (паркова курортна зона) – парки, озера, пляж, ліс, до маршруток в напрямку Київ, Ірпінь, Буча – 5хв. пішки, залізнична станція Ворзель – 2км.,
ціна 70000у.е., без комісійних, 0509000009, 0673283528 Ярослав
Квартира 2-рівнева з вдалим плануванням. На першому поверсі розташовані коридор, кухня-студія, санвузол, вітальня, великий балкон під сходами та комора. На другому поверсі знаходяться чотири окремі спальні (18,3 кв.м., 26,3 кв.м., 18 кв.м., 20,7 кв.м.), санвузол і гардероб. Ремонт виконаний з якісних матеріалів за авторським проектом. У квартирі багато вікон, що робить її світлою та затишною. Вбудовані меблі.
Квартира обладнана центральним опаленням та безперебійним електроживленням. Встановлені два якісні та потужні акумулятори, яких при інтенсивному використанні електроенергії вистачає на три доби, а при помірному та економному - до тижня. По всій квартирі розведена тепла підлога.
Квартира продається з ремонтом, технікою та меблями. Є пять кондиціонерів, пральна та посудомийна машинки, телевізори, вмонтована мікрохвильова та духова шафи, витяжка, холодильник, бойлер на гарячу воду. Два санвузла, окрема кімната з джакузі, велика гардеробна.
Квартира продається без комісії для покупця. Мінімальне оформлення (всього 2%%).
Цегляний будинок з ліфтом. Територія закрита та доглянута. У дворі є дитячий майданчик, фонтан та паркувальне місце.
Квартира розташована в центрі Ворзеля. Поблизу знаходяться школа, кавярні, дитячі садки, супермаркет та багато іншого.
У квартирі є робочий камін.
Квартира має нестандартне планування, що робить її ексклюзивною та затишною. У квартирі високі стелі, великі вікна, багато світла. Є дві окремі просторі спальні кімнати, господарська спальня з двома гардеробними, велика кухня-вітальня з обідньою зоною, обладнана столом та диваном. Ванна кімната простора, встановлено душову кабіну.
Кухня-вітальня повністю обладнана меблями та технікою: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, пральна машина, посудомийна машина, бойлер, холодильник.
Без комісії для покупця. Мінімальні податки при купівлі. Перегляд у зручний час за попередньою домовленістю.
Квартира розташована в будинку клубного типу з власною закритою територією, паркомісцем, зоною барбекю з альтанкою та мангалом. Прибудинкова територія доглянута та озеленена.
З вікон відкривається гарний вид на ліс та приватний сектор.
БЕЗ комісії
Дворівнева 2кк+ мансарда з частковим ремонтом
Загальна площа 84м2
Встановлені радіатори по всій квартирі, гіпсова штукатурка стін, лазерна стяжка підлоги, в санвузлах зроблена сантехніка
Кухня з лоджією та теплою підлогою, 2 санвузли з теплою підлогою, велика гардеробна
До квартири можна також придбати 2 комори по 6м2 (одна на поверсі друга в цоколі)
Оформлення 2%
Ціна 63000$
Державні програми обговорюються індивідуально
Додатково:
Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Євроремонт. Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація
Квартира має якісний ремонт 2017 року. Планування багаторівневе. Перший рівень включає передпокій, гардеробну, санвузол, кімнату, балкон та кухню-вітальню. На другому рівні розташовані дві окремі кімнати, одна з яких має туалет.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним котлом. Встановлена водяна тепла підлога по всьому першому поверху, окрім кімнати. Є оптоволоконний інтернет.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. У передпокої є велика вбудована шафа-купе. Вбудована кухня оснащена посудомийною машиною, духовою шафою, газовою варильною поверхнею, витяжкою та холодильником.
Ціна договірна. Мінімальне оформлення - 2%%.
Котеджне містечко "Grand Villas" - закритого типу з охороною та відеонаглядом. На території комплексу є гараж. Красива прибудинкова територія обладнана дитячими майданчиками та зонами відпочинку.
Встановлена сигналізація. Квартира має балкон.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 35.4 м²
цегляна
поверх 5 з 5
3.2 млн грн
21 325 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гарячий продаж! Квартира у Ворзелі за 64000$ 147,9 м²
Квартира має багаторівневе планування з роздільним санвузлом. Ремонт виконано з використанням гіпсової штукатурки на стінах. Підлога покрита плиткою та ламінатом.
Квартира повністю мебльована. Встановлений кондиціонер.
Квартира розташована в сучасному житловому комплексі, збудованому в період 2001-2010 років.
Квартира простора, світла, з великим потенціалом для стильного ремонту та комфортного життя. У квартирі є два балкони. У санвузлі встановлена тепла підлога.