Квартира без ремонту, після будівельників. Планування студійне.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням. Є центральний водопровід, скважина, електрика, центральна каналізація.
Цегляний будинок бізнес-класу, введений в експлуатацію. В підїзді є ліфт. Територія має зелену затишну зону, обладнані дитячі майданчики, місця для паркування автомобілів, зона барбекю, спортивні майданчики та стадіон. Встановлено відеоспостереження.
До метро Теремки 15 хв. на автотранспорті. Поруч автобусна зупинка, продуктовий маркет "АТБ", маркет "Аврора", аптеки, пункт видачі "Rozetka". На території комплексу розвинена інфраструктура: продуктові магазини, піцерії та бургерні, поштове відділення Укрпошта, салони краси та SPA.
З вікон відкривається гарний вид на паркову зону та дитячий майданчик.
Квартира має зручне функціональне планування з роздільним розташуванням двох спальних кімнат. Простора кухня з вітальнею площею 21 кв.м. має суміжний санвузол з ванною. Коридор облаштований 3-ма вбудованими шафами. Ремонт виконаний з якісних сучасних матеріалів за авторським проектом. Встановлено паркет з ясеня та енергозберігаючі вікна Rehau.
Квартира укомплектована необхідною побутовою технікою.
Продається.
ЖК Столичний - сучасний житловий комплекс, побудований у 2011-2020-х роках. Будинок має власну котельню. У ЖК встановлено відеоспостереження, є ліфт. Доступне паркувальне місце.
Квартира стильна, затишна та має панорамні вікна. Встановлено кондиціонер та підігрів підлоги.
Квартира має суміжну прохідну планування. Санвузол суміжний. Ремонт косметичний.
Квартира має газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Квартира продається.
До квартири належать гараж та погріб.
Є асфальтована дорога та вивіз відходів.
Квартира має зручне роздільне планування з великою заскленою лоджією площею 2,5 кв.м. В квартирі є дві окремі кімнати, простора кухня, коридор та роздільний санвузол. Стан квартири житловий.
Опалення централізоване. У будинку чиста вода, яку можна використовувати.
Документи готові. Торг реальному покупцю при зустрічі.
Будинок гарно обслуговується кооперативом. Завжди чисто, є освітлення, домофон, відеонагляд. У підїзді розташований поштомат Нової Пошти.
Поруч з будинком є дитячий майданчик. В пішій доступності знаходяться дві школи, садочок, магазини, супермаркети, пошти, банкомати, ринок та зупинка транспорту. Містечко має багато дерев та різних рослин, що робить повітря свіжішим і територію озелененою.
Квартира з ремонтом. У квартирі є окрема спальня, дитяча кімната та достатньо шаф для зберігання речей.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. У ванній кімнаті, коридорі, на кухні та балконі тепла підлога.
Квартира обладнана меблями і всією необхідною технікою: мікрохвильова піч, холодильник, газова поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, кондиціонер, пральна машина, плазмовий телевізор. Умови здачі або купівлі: У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Будинок побудований у 2014 році. Є ліфт.
У пішій доступності є все необхідне для проживання: супермаркет, велика кількість магазинів, салони, пошта, поштомати, школи, дитячий садочок, дитячі та спортивні майданчики, зелена територія Містечка. Поблизу будинку розташована зупинка громадського транспорту.
Квартира розташована за 30 км від Києва. Зручна транспортна розвязка до Києва, транспортний маршрут через кожні 5 хв, по часу 30 хв. до станції метро Теремки.
Квартира з косметичним ремонтом, зробленим 3 роки тому. Замінена вся електропроводка.
Опалення централізоване. Встановлено бойлер на 50 літрів.
Квартира повністю омебльована. Додатково є телевізор.
Квартира чудово підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Квартира розташована неподалік від магазинів "Фора" та "ЕкоМаркет", аптеки, ринку, банку та зупинки громадського транспорту.
Квартира має Wi-Fi.
Простора квартира з роздільними кімнатами та санвузлом. Встановлено стяжку підлоги, штукатурку стін.
В квартирі розведене автономне опалення з газовим котлом. Встановлені лічильники. Будинок підключений до центрального водопроводу, каналізації та електрики. Також є газ і вивіз відходів.
Це чудова нагода стати першим власником квартири та встановити свій комфорт та атмосферу.
Квартира розташована в новобудові. Будинок має просторий парадний, комфортний ліфт та свій окремий двір.
Будинок має чудове місце розташування з ближньою інфраструктурою.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Три роки тому зроблений косметичний ремонт. Замінена повністю нова проводка та автомати. Стеля натяжна. Вікна пластикові. Є балкон.
Квартира повністю омебльована і з усією технікою. У квартирі залишаються два дивани, дві шафи-купе, штори, люстри, килимки. Також є кондиціонер, бойлер, пральна машина, холодильник, варочна поверхня та два телевізори.
Торг можливий.
Квартира розташована поруч із зупинкою, магазином "Фора", дитячим садком. До центру міста можна дістатися за дві зупинки громадського транспорту або пішки за 5 хвилин.
Квартира знаходиться в середині цегляного будинку зі стінами товщиною, тому тепла. Квартира має централізоване опалення.
2 кімнати
з ремонтом
42 / - / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 4
власник
2.31 млн грн
34 112 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру 2-х кімнатну в ЖК КАЛИНА ТАУН від власника ЖК КАЛИНА ТАУН
Квартира простора без ремонту, підходить для різноманітних видів планування.
Є електрика. Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира продається від власника без посередників.
Квартира знаходиться в новобудові, житловому фонді від 2021 року.
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, парк з новим вуличним спорткомплексом та ігровим майданчиком для дітей, школа, дитячий садочок.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має зручне планування з двома окремими кімнатами площею 14 м² і 18 м², кухнею площею 8 м² та роздільним санвузлом. Виконано частковий косметичний ремонт.
Квартира розташована у зручному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є магазини, транспортна розвязка, школи та дитячі садки.
Квартира має велику простору площу. Встановлено євроремонт.
Квартира мебльована.
Будинок побудований у 2011-2020-х роках. Встановлено відеоспостереження. Є ліфт.
Квартира розташована на виїзді з міста, за 15 хвилин від Києва. Поруч знаходяться дві школи, садочок, супермаркет, ринок.
Квартира має панорамні вікна, балкон і лоджію. Санвузол роздільний.
Квартира з суміжним санвузлом та кімнатами. Планування суміжне, прохідне. Квартира в житловому стані. Встановлені металопластикові вікна.
Квартира має індивідуальне електричне опалення з лічильником день/ніч. Встановлено септик та скважину.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. Встановлена душова кабіна. Є госп. приміщення, комора, тераса та гардероб.
Квартира продається.
Квартира розташована в цегляному утепленому будинку. Прибудинкова територія огороджена та розрахована на чотири квартири. Є паркомісце.
Квартира розташована неподалік від центру міста Васильків.
З ділянки відкривається чудовий краєвид на м. Васильків. Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi. Є асфальтована дорога, вивіз відходів та каналізація.
Квартира має зручне планування з великою кількістю світла. Виконано новий сучасний ремонт з якісних матеріалів. Ремонт зроблено для себе, а не під оренду, тому все в новому стані.
Квартира має індивідуальне газове опалення. По всій квартирі, крім спальних кімнат, є підігрів підлоги. У спальних кімнатах встановлені радіатори.
Квартира повністю укомплектована «під ключ» і має меблі на кухні.
Продаж без комісії.
ЖК "Столичний" - сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою. Чистий підїзд, охайна прибудинкова територія. У ЖК є ліфт та відеоспостереження.
Квартира має роздільне планування з двома спальнями, балконом, кухнею та санвузлом. Є можливість зробити гардеробну або великий шкаф-гардеробну. Ремонт після будівельників.
Квартира з документами, готова до швидкої покупки та ремонту.
Новий ЖК "Дом номер 20" в Василькові - 6-ти поверховий житловий комплекс комфорт-класу, побудований з цегли. Це перший будинок, який складається з 6 секцій. У ЖК є гостьовий паркінг.
ЖК має зручну транспортну розвязку.
Квартира має вид у двір.
Квартира після будівельників. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, каналізацією септик, газом, електрикою. Також є скважина.
Квартира продається.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок обладнаний ліфтом.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Доступні вивіз відходів та центральна каналізація.
Квартира має панорамні вікна, балкон, лоджію. Є відеоспостереження.
Квартира в жилому стані. Кімнати і санвузол роздільні.
У квартирі є чиста питна вода, лічильники на газ та електрику. Лічильник тепла встановлено на будинок.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Торг можливий при перегляді.
Квартира розташована в хрущовці. Підїзд доглянутий, двері на замку з домофоном. Вікна металопластикові, балкон зашклений та утеплений.
Квартира має прекрасну локацію в центрі "Городка". Неподалік знаходяться ЖК Столичний, магазини, АТБ, ринок, аптеки, ресторан, пошта, Нова пошта, зупинки транспорту, 2 школи, дитячий садок, церква.
Квартира обладнана кабелем, цифровим ТБ, швидкісним інтернетом та Wi-Fi. В наявності ванна кімната, балкон та гостьовий паркінг. Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира з роздільним санвузлом та балконом. Планування - студія. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральний водопровід, скважина, електрика та центральна каналізація.
Квартира без меблів.
ЖК Столичний - житловий фонд від 2021 року. Будинок з ліфтом. Двір закритий від проїзду автомобілів. У дворі є гостьовий паркінг, комфортні дитячі майданчики, дитячий садок, салони краси, кафе, суши-ресторани, медичний центр, піцерія, спортивний майданчик та зона відпочинку.
Комплекс розташований за 18 км від Києва. Поруч розташовані дві школи.
Світла квартира з панорамними вікнами на зелений парк. Квартира обладнана швидкісним інтернетом, кабельним та цифровим телебаченням. У комплексі встановлено відеоспостереження. Квартира має лоджію.
Квартира без ремонту, підходить для різноманітних дизайнерських рішень. Санвузол роздільний.
Індивідуальне газове опалення. Є підігрів підлоги.
Є можливість придбати квартиру через єОселя.
ЖК Столичний - це ЖК бізнес-класу з цегляними будинками. Будинок введений в експлуатацію. У підїзді є ліфт. Територія має зелену затишну зону, обладнані дитячі майданчики, місця для паркування автомобілів, зону барбекю, спортивні майданчики та стадіон. На території комплексу розвинена інфраструктура: є продуктові магазини, піцерії та бургерні, поштове відділення Укрпошта, салони краси та SPA, дитячий садок, кавярні.
До метро Теремки 15 хв. на автотранспорті. Поруч автобусна зупинка, продуктовий маркет "АТБ", маркет "Аврора", аптеки, пункт видачі "Rozetka".
З вікон відкривається гарний вид на паркову зону та дитячий майданчик. Квартира має панорамні вікна.
Квартира має роздільне планування з окремими ізольованими спальнями та просторою кухнею. Виконаний частковий ремонт: укладено ламінат та плитку, облаштовано два санвузли. Залишилось тільки облаштувати стелі.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Також є центральна каналізація, газ, електрика та вивіз відходів.
Меблі та техніка відсутні.
Квартира готова до продажу з усіма необхідними документами.
ЖК "Столичний" - це житловий фонд 2011-2020-х років. На території ЖК є паркувальне місце, встановлено ліфт, відеоспостереження та пожежну сигналізацію. Територія ЖК охороняється.
Квартира розташована в місті Васильків. Додатково є асфальтована дорога та скважина.
У квартирі встановлені панорамні вікна, що наповнюють простір світлом. Також є балкон та лоджія.
2 кімнати
з ремонтом
63 / - / 14 м²
поверх 5 з 9
1.53 млн грн
34 869 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміновий продаж 2 кім.кв в Центрі ,Варіант під бізнес !
Квартира з суміжними прохідними кімнатами. Санвузол суміжний. Встановлено бронедвері та металопластикові вікна.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та газопостачання.
Можливий варіант під бізнес. Продаж здійснюється терміново.
До будинку прокладена асфальтована дорога.
Квартира обладнана швидкісним інтернетом.
Квартира має суміжну прохідну планування. Санвузол суміжний. Ремонт житловий.
Встановлено індивідуальне електро опалення. Також є можливість опалювати газовою грубою. Газ заведений, але запломбований.
Квартира мебльована.
Є прибудинкова територія, де можна ставити машину.
Зупинка на Київ, супермаркети та магазини розташовані в 5 хвилинах пішки.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Зроблено косметичний ремонт.
У квартирі централізоване опалення. Встановлено кондиціонер і бойлер.
Вікна та балкон металопластикові.
Квартира з євроремонтом, що не потребує вкладень.
Встановлено індивідуальне газове опалення з сучасним котлом Vaillant. У коридорі та ванній кімнаті є підігрів підлоги. Квартира обладнана електрикою, газом та центральним водопроводом.
Квартира повністю мебльована за індивідуальним замовленням. Вона включає кухню, шафи, диван та ліжко. Також є основна техніка: посудомийна машина Bosch, холодильник Bosch, духова піч та багато іншого.
Квартира перебувала у одного власника з самого початку.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. У будинку є ліфт.
Квартира має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира знаходиться на 4 поверсі з вікнами, що виходять на внутрішню територію. Вона має балкон, лоджію, ванну кімнату та гардероб. Також встановлено кондиціонер і панорамні вікна.