Вишгород, ЖК Борисо-Глібський, вул. Шкільна, 73Г,
2 кімнатна квартира 68,2 кв.м. на 7 поверсі.
Стан - від забудовника.
Штукатурка стін, металопластикові вікна Rexau,
лічильники: вода, електрика,
опалення: централізоване міське,
ліфти: вантажний, пасажирський.
висота стелі 2,70
Закрита територія, відеоспостереження, підземний паркінг, озеленення та благоустрій двору, дитячі та спортивні майданчики.
Будинок в центрі Вишгорода, ВСЕ поруч!!!
15 хв від метро Героїв Дніпра
69000 уе.
Квартира з роздільним плануванням. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена міським центральним опаленням. Установлені вікна з двокамерним склопакетом, енергозберігаючим склом. Будинок утеплений мінеральною ватою 100 мм.
Квартира не мебльована.
Продаж квартири здійснюється по переуступці.
Будинок монолітно-каркасний зі стінами з газоблоку та перегородками з газобетону. На території комплексу сучасний благоустрій, безпечні дитячі майданчики, підземний паркінг, відеонагляд та охорона. У будинку є 2 ліфти (грузовий та пасажирський).
ЖК розташований у пішій доступності від зупинок громадського транспорту, супермаркетів, кафетеріїв, спортивних залів, Київського моря та Вишгородської набережної.
Квартира має балкон, лоджію та панорамні вікна. У будинку встановлена пожежна сигналізація.
Пентхаус з вільним зонуванням «OPEN SPACE». Висота стелі 2.74 м.
Централізоване опалення.
Квартира здається без меблів.
Можлива розстрочка 0%% від забудовника до 36 місяців.
ЖК «Борисо-Глібський» - сучасний житловий комплекс, збудований у 2021 році. На території комплексу є сучасний благоустрій, безпечні дитячі майданчики, підземний паркінг, охорона та відеонагляд. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
У пішій доступності зупинки громадського транспорту, супермаркети, кафетерії, спортивні зали, Київське море та Вишгородська набережна.
Світла квартира з панорамним склінням. У квартирі є балкон, лоджія, комора та госп. приміщення. Встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження. Є швидкісний інтернет. З квартири відкривається гарний краєвид на м. Вишгород. На поверсі розташовані лише дві квартири, без сусідів.
Квартира з роздільним плануванням. Після будівельників. Встановлено вхідні металеві двері, металопластикові вікна Rehau. Стіни оштукатурені, підлога з лазерною стяжкою. Розведена сантехніка по стояках.
Централізоване опалення з лічильником. Встановлені лічильники на воду та електроенергію. Будинок має центральну каналізацію та центральний водопровід.
Оформлено право власності. Продаж від власника.
ЖК Борисо-Глібський зданий у 2022 році. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією з утепленням мінеральною ватою 100 мм та стінами з газоблоку. Закрита територія з відеонаглядом та благоустроєм, включаючи дитячий майданчик. Є підземний паркінг, гостьовий паркінг та 2 ліфти (грузовий та пасажирський). На території ЖК розташовані тренажерний зал, салон краси, медичний заклад, банк, кафе, магазини та ін.
ЖК знаходиться в центрі міста, за 15 хвилин від метро Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь та Почайна. В пішій доступності є дитячий садок, школа, лікарня, парк, дитячий майданчик, супермаркети та набережна.
Квартира з панорамними вікнами. Є госп. приміщення або комора.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Після будівельників. Є житлова кімната площею 17,07 кв.м., кухня - 13,49 кв.м., ванна кімната - 4 кв.м., коридор - 5,28 кв.м., гардероб - 2,71 кв.м. Планування раціонально продумане та функціональне.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Вивіз відходів організований.
Продаж квартири здійснюється по переуступці прав власності.
Будинок має підземний паркінг, який використовується як укриття. Є ліфт та вантажний ліфт. Територія ЖК охороняється, ведеться відеоспостереження та встановлена пожежна сигналізація. На території розташовані 2 поверхи комерційних приміщень.
В пішій доступності є дитячі садки, школи, лікарня, парки, ліс та Київське водосховище.
Квартира з панорамним склінням та краєвидом на центр міста. Затишна та світла. Є гардероб. Поблизу прокладено асфальтовану дорогу.