Продаж квартир в ЖК Park View

4 оголошення по 3 квартирах
$ 245 тис.
2 450 $/м²

Назарівська вулиця, 11

Університет
Ексклюзивна 3-кімнатна квартира в клубному будинку Park View – статус, комфорт та престиж у самому серці Києва вул. Назарівська, 11 | ЖК Park View Є квартири, а є місця, в які закохуєшся з першого погляду. Пропонуємо до продажу простору 3-кімнатну квартиру площею 96 м² у престижному клубному будинку Park View – одному з найкращих житлових комплексів історичного центру Києва. Розташована на комфортному 7-му поверсі, квартира наповнена природним світлом, простором і атмосферою затишку. Високі 3-метрові стелі, якісний цегляний будинок, чудова шумоізоляція та панорамні краєвиди створюють особливе відчуття приватності й комфорту. Квартира повністю готова до проживання. Виконано добротний ремонт із використанням якісних матеріалів, а функціональне планування продумане до найменших деталей. Для вашої зручності квартира обладнана всією необхідною побутовою технікою: посудомийною машиною, холодильником, варильною поверхнею, духовою шафою, мікрохвильовою піччю та пральною машиною. Дві просторі гардеробні дозволять легко організувати систему зберігання, а окрема комора поруч із квартирою стане приємною додатковою перевагою. Park View — це будинок клубного формату, де лише 58 квартир. Після реконструкції він став символом поєднання сучасного комфорту та респектабельності. До послуг мешканців — презентабельна вхідна група, професійний консьєрж-сервіс, підземний паркінг на 74 автомобілі та безпечна атмосфера приватного житлового простору. Окремою перевагою є можливість придбати місце у підземному паркінгу. Локація не потребує зайвої реклами. Лише 5 хвилин пішки до метро «Університет», поруч Ботанічний сад ім. Фоміна, Володимирський собор, найкращі ресторани, кав’ярні, бізнес-центри, престижні навчальні заклади, супермаркети та вся інфраструктура ділового й культурного центру столиці. Це квартира для тих, хто обирає не просто квадратні метри, а високий рівень життя, престижну адресу та інвестицію, яка з роками лише зростає в цінності. Запрошуємо на перегляд. Переконайтеся особисто, що ця квартира варта Вашої уваги. Додатково: Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Мультимедіа: Wi-Fi. Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Паркувальне місце, Охорона території, Душова кабіна, Сигналізація, Гардероб
3 кімнати
з ремонтом
100 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 9
2001 Рік будівництва
$ 700 тис.
4 000 $/м²

Назарівська вулиця, 11

Університет
Квартира дворівнева з плануванням "Багаторівнева". Ремонт виконано за авторським проектом. На першому рівні розташована кухня-студія, яка поділена на три зони: кухонну зону з барною стійкою, їдальню зону з виходом на лоджію та вітальню. Також на першому рівні є гостьовий санвузол та вбиральня. З вітальні є вихід на терасу площею 30 кв.м. з каміном. На другому рівні розташовані головна спальня з гардеробною, дитяча кімната, кабінет (який може бути переобладнаний) та велика ванна кімната. Санвузлів у квартирі 2 і більше. Система опалення централізована. Комунікації включають: центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів. Встановлено лічильники. Квартира мебльована. Кухня оснащена технікою провідних світових виробників. У вітальні встановлено дороге аудіо-відео обладнання. На лоджії знаходяться тренажери. Продаж квартири. Можливість придбання за програмою "єОселя" або "єВідновлення" не вказана. Будинок новий, розташований у тихому дворику. ЖК "Park View" має охорону території, відеоспостереження, консьєрж, підземний паркінг, гостьовий паркінг та вантажний ліфт. Територія охороняється. Будинок має гарну транспортну розвязку та розвинену інфраструктуру. Поруч розташований Ботанічний сад та Володимирська церква. Квартира має чудовий вид на Ботанічний сад та Володимирську церкву. Встановлено кондиціонер, підігрів підлоги, сигналізацію та пожежну сигналізацію. Є панорамні вікна, балкон, лоджія, душова кабіна, тераса з каміном та гардеробна. Також є господарське приміщення та комора.
4 кімнати
з ремонтом
175 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 12 з 25
2001 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 800 тис.
3 670 $/м²

Назарівська вулиця, 11

Університет
Продається чудова, унікальна, 2-х поверхова квартира з євроремонтом. На першому поверсі розташована велика кухня-студія, яка ділиться на 3 зони (обладнана кухня з технікою провідних світових виробників, столова зона з виходом на засклену лоджію, та вітальня, оснащена дорогою аудіо- відео технікою). До вітальні примикає приголомшлива тераса 30 кв.м. з каміном і видом на Ботанічний сад та Володимирський Собор! На першому поверсі також є гостьовий санвузол, гардеробне приміщення. На другому поверсі знаходиться головна спальня з гардеробною, ще одна спальня (або кабінет), дитяча кімната, велика ванна кімната з другим санвузлом. Планування квартири роздільне, але з можливістю перепланування. На підлозі – паркетна дошка. У квартирі є кондиціонери, підігрів підлоги, великий бойлер, посудомийна машина. Система опалення централізована. Встановлені лічильники. Квартира продається з меблями та побутовою технікою провідних світових виробників. Вітальня оснащена дорогою аудіо- відео технікою. Є великий бойлер та посудомийна машина. Ціна 800 000 $. Без комісійних для покупця! Пропонуйте свою нерухомість на продаж чи оренду для наших клієнтів! Будинок 2001 року (ЖК Park View). У квартирі є кондиціонери, підігрів підлоги, великий бойлер, посудомийна машина. Наявні: консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, паркувальне місце. Також є госп. приміщення, комора та тераса. Чудова інфраструктура Центру Києва. У пішій доступності станція метро Університет, Вокзальна (10 хвилин пішки), чудовий Ботанічний сад. Поруч вулиці Жилянська, Петлюри, бульвар Тараса Шевченка. Чудова, унікальна, 2-х поверхова, видова квартира з терасою 30м2 на Ботанічний сад! Вид з тераси на Ботанічний сад та Володимирський Собор! У квартирі є кондиціонери, підігрів підлоги, великий бойлер, посудомийна машина. На підлозі – паркетна дошка. Наявність каміна на терасі.
4 кімнати
з ремонтом
218 / - / 25 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 19
2001 Рік будівництва