-Продаж 1 кімнатної квартири (Євро 2-кімнатна) в сучасному ЖК Славутич, вул. Зарічна, 2 з видом на Дніпро .
-Квартира укомплектована сучасними меблями та побутовою технікою.
-Раціональне планування: максимум зручності, багато місця для зберігання.
-В будинку э охорона, підземний паркінг, чотири ліфти: два пасажирських, два вантажних.
-Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, спортзали, дитячі майданчики та інше.
-Зручна транспортна розвязка, поруч метро.
Вашій увазі пропонується велика видова квартира у сучасному житловому комплексі «Славутич».
Ідеальний простір з розумним плануванням:
- велика кухня-вітальня
- комфортна спальна кімната з панорамним видом
- кабінет ( або друга спальня ), з виходом на відкритий балкон
- санвузол з обʼємною душовою
- просторий коридор.
Ремонт реалізовано в стилі Loft з максимальною комплектацією меблями та технікою провідних брендів.
По техніці:
- пральна та сушильна машина
- вбудована мікрохвильова та окремо духова шафа
- посудомийна машина
- бойлер
- телевізори у вітальні та кабінеті.
У будинку є генератор, працює один пасажирський ліфт, в квартирі є водопостачання та опалення, працює інтернет.
Документам більше трьох років, один власник, перегляди за домовленістю, ключі на руках.
Покупець комісійні послуги не сплачує!
Пропонується 2-кімнатна квартира з ремонтом біля метро Славутич. ЖК «Славутич», вул. Зарічна, 2, корпус 2
Поверх: 7 з 26, Площа:загальна — 82.3 м²,житлова -32.2м2, кухня-вітальня 29.5 м2.Планування та особливості:дві окремі кімнати + простора кухня-вітальня. Два санвузли: у одному ванна, в іншому — душова кабіна.Квартира не використовувалась після ремонту — абсолютно нова! Вид на Дніпро та ЖК Зарічний! Ремонт та обладнання із матеріалів європейських брендів.Якісна сантехніка, змішувачі Hansgrohe.Підігрів підлоги у ванних кімнатах та кабінеті.Двері прихованого монтажу Secret Doors
Вінілова підлога Quick Step.. Електрика Nowodvorski та Schneider. Плінтус прихованого монтажу.
Кухня з фурнітурою Blum, стільниця компакт плита, фасади акрилові Niman.
Деревʼяні панелі з сосни в кабінеті та спальні
Документи:Право власності оформлене.
Зареєстрованих осіб немає.
Локація та інфраструктура:сучасний ЖК комфорт-класу з цілодобовою охороною та відеонаглядом
Підземний паркінг з доступом через ліфт
Територія комплексу без авто у дворі.
Великий двір з місцями для відпочинку, ігровими та спортивними зонами.
2 хвилини до метро «Славутич»
Все поруч: супермаркети («Фора», «Коло»), аптеки, салони краси, спортзали, «Нова Пошта», приватні дитсадки
Зручний виїзд на набережну та до центру міста
Приємні сусіди: ЖК «Зарічний», ЖК «Славутич 2.0», ЖК “Seven”, ЖК «RiverStone”.
Квартира з продуманим плануванням. Простора кухня-вітальня та окрема спальня створюють ідеальні умови для комфортного життя. В квартирі виконані частково ремонтні роботи.
На кухні є меблі.
Квартира з документами.
Розкішний будинок з панорамним видом з вікна. У будинку є охорона, домофон, підземний паркінг, чотири ліфти: два пасажирських та два вантажні. Також є госп. приміщення та комора.
Біля ЖК Славутич розміщений дитячий садок та басейн. У пішій доступності розташовані станція метро Славутич, супермаркет, школа, Дніпро та торговий центр. Поруч знаходяться ЖК Seven, Славутич, Зарічний, Русанівська Гавань та River Stone.
Квартира з роздільним санвузлом. Встановлено кондиціонер, підігрів підлоги та душову кабіну. Є гардероб, балкон або лоджія. Квартира оснащена сигналізацією та пожежною сигналізацією. Додатково є автономний електрогенератор.
Квартира з роздільним плануванням має дизайнерський євроремонт. Є суміжний санвузол.
Установлено індивідуальні лічильники опалення. Є бойлер. Підлога з підігрівом.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною технікою: вбудована кухня, два кондиціонери, два плазмові телевізори зі Smart TV, холодильник, посудомийна та пральна машина, сушильна машина, електроплита з духовкою та мікрохвильова піч, електрочайник, шафа-купе, гардеробна кімната, двоспальне ліжко, диван. У квартирі встановлено сигналізацію, WI-FI роутер та ЛЕД ТВ.
Документам більше 3 років. Ніхто не прописаний. Власник у Києві. Сделку можна оформити завтра. Комісія 2,5%%.
ЖК "Славутич" - престижний будинок з підземним паркінгом, генератором, відеоспостереженням та охороною території. Генератор живить ліфти, водопостачання, опалення та інтернет. Є гостьовий паркінг та можливість придбати паркомісце в підземному паркінгу. У будинку є ліфт, ванна кімната, комора та господарські приміщення.
Квартира розташована за 2 хвилини ходьби від метро "Славутич". Поруч знаходяться супермаркети, фітнес-центр, ресторан, ТРЦ "River Mall", "Аркадія", кафе, аптеки, банки, салон краси та інша інфраструктура.
Є засклений балкон. З вікон відкривається прекрасний вид на дачі Осокорки та Дніпро. У квартирі встановлені панорамні вікна.
Квартира має продумане планування з просторою кухнею-вітальнею та окремою спальнею. Ремонт після будівельників. Планування роздільне.
Квартира оснащена централізованим опаленням, центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. У ЖК є автономний електрогенератор.
Квартира має меблі на кухні.
Квартира з документами.
ЖК Славутич - розкішний будинок з панорамним видом з вікна. У будинку є охорона, домофон, підземний паркінг, чотири ліфти: два пасажирські та два вантажні. Також є госп. приміщення, комора, гостьовий паркінг.
Біля ЖК Славутич розташовані дитячий садок, басейн, супермаркет, школа, торговий центр. У пішій доступності м. Славутич, Дніпро.
Квартира має панорамні вікна, балкон або лоджію. У квартирі встановлено кондиціонер, підігрів підлоги, душову кабіну.
Квартира має продумане планування з просторою кухнею-вітальнею та окремими спальнями. В квартирі виконано ремонт після будівельників.
Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації та електрики. Також є автономний електрогенератор.
У квартирі є кондиціонер.
Квартира продається з документами.
ЖК Славутич - розкішний будинок з панорамним видом з вікна. У будинку є охорона, домофон, підземний паркінг, чотири ліфти (два пасажирських, два вантажних), гостьовий паркінг, комора, госп. приміщення та автономний електрогенератор. Також є відеоспостереження, пожежна сигналізація, сигналізація, Wi-Fi.
Біля ЖК Славутич розташовані дитячий садок, басейн, супермаркет, школа, торговий центр. Поблизу знаходяться Дніпро, м. Славутич та ЖК Seven Севен, Славутич Славутич 2.0, Зарічний Заречный, Русанівська Гавань, River Stone Рівер Стоун.
Квартира має панорамні вікна та балкон або лоджію. Також є гардероб.