Продаж квартир: Зарічна вулиця, 4 к2, Київ

32 оголошення по 5 квартирах
без комісії
генератор
$ 79 тис.
1 975 $/м²

Зарічна вулиця, 4 к2

Славутич
вул. Зарічна 4, корпус 2 40 м² | без ремонту | панорамний вид на Південний міст та Дніпро Ідеальний варіант для власного проживання або інвестиції під оренду. Переваги квартири: • правильне та функціональне планування • великі панорамні вікна • неймовірний вид на Південний міст • квартира після будівельників — можливість зробити ремонт під себе • високий ліквідний метраж Переваги ЖК «Славутич»: • 2 хвилини до метро Славутич • сучасний комплекс бізнес/комфорт класу • підземний паркінг • закрита територія • генератор та охорона • поруч River Mall, набережна, кафе, спортклуби та вся інфраструктура ЖК користується високим попитом для оренди та проживання. Деталі та перегляд — телефонуйте.
1 кімната
без ремонту
40 / 20 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 26
2018 Рік будівництва
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 190 тис.
2 375 $/м²

Зарічна вулиця, 4 к2

Славутич
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Квартира в сучасному ЖК «Славутич» з захоплюючим видом з вікон! вул. Зарічна, 4, корпус 2 Один з найкращих будинків комплексу Площа: 80 м² | Поверх: 24 з 26 | Ціна: $190,000 - Кухня вітальня + лоджія - окрема спальня - окрема дитяча - основний санвузол - гостовий с.в. - великий хол Якісна техніка: - варочна поверхня та духовка ELECTROLUX - велика посудомийна машина та холодильник BOSCH - 3 кондиціонери Cooper&Hunter - сантехніка RAVAK - 3 зони підігріву, тепла підлога в вітальні, кухні та санвузлі - 2 бойлери Atlantic - великі шафи купе, розкладний диван у вітальні і кімнаті - лоджія - Панорамні вікна квартири виходять на канал Дніпра та приватний сектор, нічого не закриє огляд - Ліфт спускається у Підземний паркінг/укриття - Ідеальна локація: 1 хвилина до метро «Славутич». Перший власник, документам більше 3-х років. Ціна: 190 000$, без комісії. Розглянемо безготівковий розрахунок.
3 кімнати
з ремонтом
80 / 31 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 26
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
генератор
$ 65 тис.
1 857 $/м²

Зарічна вулиця, 4 к2

Славутич
Пропонується до продажу 1кімнатна квартира в ЖК Славутич з красивим краєвидом! ЖК: Славутич (сучасний комплекс бізнес-класу). Адреса: вул. Зарічна 4, Тип/Площа: Студія, 35 м². Поверх: 31-й. В будинку є генератор (важливий фактор комфорту в умовах відключень). Опалення централізоване. Панорамні вікна. Підземний паркінг. Поруч метро. Документи готові до продажу. За більш детальною інформацією звертайтесь.
1 кімната
без ремонту
35 / 15.1 / 6.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 31 з 34
2018 Рік будівництва
генератор
$ 168 тис.
2 400 $/м²

Зарічна вулиця, 4 к2

Славутич
Квартира має продумане, максимально комфортне планування: простора кухня-вітальня з виходом на балкон, дві окремі спальні кімнати та функціональні зони для зберігання. Виконаний якісний сучасний ремонт у світлих тонах, авторський проект. Будинок обладнаний генератором, що забезпечує роботу систем опалення, водопостачання та ліфтів під час відключень електроенергії. В квартирі є централізоване опалення та централізоване гаряче водопостачання. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових витрат. Продаж квартири. Можливе придбання машиномісця у підземному паркінгу за окрему вартість. ЖК «Славутич» має закриту територію, сучасні зони відпочинку та розвинену інфраструктуру. У пішій доступності станція метро «Славутич», ТРЦ River Mall, супермаркети, кафе, ресторани, школи та дитячі садки. Особливою перевагою є неймовірний панорамний вид з вікон на місто та озеро, який створює атмосферу комфорту та простору. Вхідні двері броньовані.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 33
2018 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 115 тис.
2 875 $/м²

Зарічна вулиця, 4 к2

Славутич
Пропонуємо до вашої уваги квартиру з якісним дизайнерським ремонтом у будинку комфорт-класу ЖК «Славутич». Квартира з продуманою ергономікою простору та зонуванням. Це студія вітальня з кухнею та окрема спальня. Квартира повністю мебльована та готова до заселення. Будинок комфорт-класу, з генератором: працюють ліфти, опалення, вода під час відключень. До будинку підключене центральне гаряче водопостачання. Продумана електрика, фурнітура Schneider Electric. Тепла підлога у вітальні та ванній кімнаті. Кухня має систему автоматичної подачі питної води. В квартирі встановлено бойлер. Кухня укомплектована стільницею та мийкою з акрилового каменю німецького виробника Getacore, фурнітурою BLUM, фарбованими МДФ фасадами, посудомийною машиною, духовою шафою, індукційною плитою та холодильником. У спальні є велика шафа, ліжко з підйомним механізмом та ортопедичним матрацом. В квартирі встановлено 2 кондиціонери Cooper&Hunter та Smart TV Samsung. Багато місця для зберігання, вбудовані шафи. Продаж від власника, без комісії. Право власності більше 3-х років. Можливе придбання за державними програмами. Будинок комфорт-класу ЖК «Славутич» має пять ліфтів, вантажний ліфт, підземний паркінг, весь житловий комплекс обладнаний відеокамерами та охороною території. На стилобаті організований великий простір для відпочинку та спорту (з доступом тільки для мешканців ЖК). В будинку є консьєрж та пожежна сигналізація. Метро Славутич — 2 хв. пішки. Зручний виїзд на Південний міст (10 хв до центру). На території ЖК є магазини, спортклуби, кафе та ресторани, Нова Пошта, аптеки, школа, садочок. У пішій доступності: McDonalds, KFC, ТРЦ Рівер Мол; також зони відпочинку: озеро, набережна Дніпра, піщаний пляж з ресторанами, комплекс відпочинку Slavutych Beach Club. Видова квартира з дизайнерським ремонтом. Тепла підлога у вітальні та ванній кімнаті (італійський керамограніт Emil Ceramica Tele Di Marmo); в спальні ламінат Quick-Step (Бельгія). Сантехніка REHAU. Встановлено 2 кондиціонери Cooper&Hunter та Smart TV Samsung. Є сигналізація.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 30 з 33
2018 Рік будівництва