Простора двокімнатна квартира у ЖК бізнес-класу "Либідь" в самому серці Києва, поруч Володимирський ринок, Палац України, метро "Палац України", "Либідська" 10 хв. пішки.
Планування:
Загальна площа 79 м2;
Кімната з лоджією 19 м2;
Кімната 17 м2;
Кухня 14 м2.
Двостороннє планування з панорамними вікнами від підлоги до стелі.
Інфраструктура
ЖК «Либідь» побудований в місці, де є все необхідне для комфортного життя: ігрові та спортивні майданчики, сквери та комфортні зони відпочинку, магазини і великі торгові мережі, такі як «Сільпо» і «Велика кишеня». В пішій доступності до новобудови і інші соціальні обєкти: відділення банків і торгово-розважальні комплекси, кафе і ресторани. Недалеко від будинку дві школи — №37 і №130. До першої пішки пять хвилин, до другої — девять. На малюків дошкільного віку поряд з будинком чекають декілька дитячих садків і шкіл раннього розвитку.
В пяти хвилинах від комплексу знаходяться зупинки громадського транспорту і станція метро «Палац Україна», а опинитися в самому Палаці Україна можна вже за сім хвилин прогулянки. До ТРЦ «Ocean Plaza» можна дійти за десять хвилин, а до НСК «Олімпійський» — за двадцять. Недалеко від новобудови розташований Деміївський ринок, на автомобілі до нього їхати 7 хвилин, на громадському транспорті - приблизно 25. На території самого комплексу є гостьовий паркінг, що охороняється, ігрові та спортивні майданчики, місця для відпочинку і прогулянок.
Особливості
Одна з основних переваг ЖК - це панорамні вікна, через які відкривається краєвид на місто. Але найголовніше - це безпека не лише в квартирах, але і на прибудинковій території: захищені спортивні і дитячі майданчики, а також облаштовані зони відпочинку.
Запрошую на перегляд!
Термінова продаж ексклюзивної 3 кімнатної квартири з панорамними вікнами в Клубному Будинку «Малевича, 48».
Міцно побудований будинок бізнес класу (монолітно-каркасний, червона цегла, утеплений мінватою, фасади клінкерна цегла). Висота стелі 3 м.
Загальна площа квартири 118, 5 м2.
Кухня- студія обєднана зі столовою зоною та гостиною. (40 м2)
Майстер спальня з просторою ванною кімнатою та великою шафою.
Дитяча спальня з балконом та ванною кімнатою.
Великий коридор облаштований місткими шафами.
Виконаний якісний дизайнремонт в світлих тонах із використанням екологічних натуральних матеріалів, на підлозі дубовий паркет, двері та всі фасади шаф та кухні натуральне дерево з використанням дзеркал, фурнітура від фірми Swarovski. Сантехніка, крани, та аксесуари відомого бренду Villeroy; Boch.
Квартира облаштована приточно-витяжною вентиляцією з підлоговими конвекторами , інвертерною системою кондиціювання повітря Cooper; Hunter.
Будинок має закриту територію, щлагбаум на вїзді, пост охорони, консьєрж в підїзді, підземний та наземний паркінги, дитячий майданчик.
Перші поверхи будинку займають кафе, салони краси, бутіки.
Поруч станції метро Палац Україна (700 м), Володимирський ринок, Станція невідкладної допомоги, безліч ресторанів, магазинів, ТРЦ, тощо
Продаж здійснюється міжнародною агенцією RE/MAX Family за договором та ціною, погодженою з власником, без комісії для покупця.
Квартира з панорамними вікнами в клубному б удинку "Малевича", будинок бізнес класу (монолітно-каркасний, червона цегла, утеплений мінватою, фасади клінкерна цегла). Висота стелі 3 м. Стан – після будівельників, гарне планування, панорамні вікна в підлогу. Можна перепланувати у 2-кімнатну квартиру. Будинок зданий, сусіди поряд зробили ремонт. Вдале розташування в центральній частині Києва, до станції метро "Палац Україна" 5-7 хвилин пішки
Життя клубного типу в самому серці столиці!
Якщо ви мрієте про власний будинок в Києві - клубний дім Malevich House саме для вас:
- низькоповерхова забудова, обмежена кількість квартир на поверсі
- закрита територія, цілодобова охорона, підземний паркінг
- світло 24/7, власна скважина, пожежна сигналізація
Житловий комплекс бізнес класу розташований в центральній частині міста:
- Палац Мистецтв "Україна", Костел св. Миколая, парк ім. М. Заньковецької
- Володимирський ринок, NOVUS, Le Silpo, WineTime
- фітнес клуб з басейном, салони краси, грумінг-студія
- відділення банків і Нової Пошти
- кавярні та ресторани
- зручна транспортна розвязка
Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі. Функціональна геометрія квартири дозволяє зробити кілька варіантів планування:
- простора кухня-вітальня
- дві спальні кімнати
- два с/в
- гардеробна
- два балкони
- висота стелі 3м
Особливий житловий комплекс побудований для поціновувачів комфорту та безпеки
Казимира Малевича, 48
Квартиру робили для себе, тому зроблено все якісно.
Вся необхідні меблі та техніка, натуральній паркет.
Побутова техніка: Посудомийна машина BOSCH, Холодильник Samsung, Духова шафа BOSCH, Плита індукційна BOSCH, Пральна машина BOSCH, Бойлер на 100л, фільтр для питної води Akvantis, кондиціонери в кожній кімнаті, підігрів підлоги.
В будинку є генератор: покриває освітлення та WiFi в паркінгу та теплонасоси.
Є підземний паркінг + є можливість викупити паркомісце.
У дворі є поштомат НП
Комунальні платежі 19грн. за метр + прямі договори на водопостачання, опалення та електоенергію
Без комісії/СПП.
Торг.
Продам 3 кімнатну в центрі на вулиці Антоновича
(Казимира Малевича) 53/30, ст.м.Палац Україна.
Будинок 2009 року, цегляний.
Квартира розташована на 3 поверсі 7 поверхового будинку.
Загальна площа 73 кв.м., житлова 50 кв.м., кухня-8 кв.м.
Виконано капітальний ремонт.
Вбудована кухня Merx укомплектована побутовою технікою.
Квартира повністю мебльована, 2 просторі шафи-купе, вбиральня, 2 саузли, 2 балкони.
Планування двостороннє, кімнати виходять у двір.
Підїзд із домофоном, є ліфт
Станція метро в 8 хвилинах пішки, школа, садок, супермаркет, зупинка транспорту.
150000 у.о.
Без комісії.
Світлана, тел..096-126-02-44
Ваша квартира в серці Києва!
Якщо для вас важливі справжня атмосфера міста, його історія, вулички з характером і улюблені місця поруч — ця квартира для вас!
Адреса: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 53/30
Площа: 88 м² | Кількість кімнат: 3 | Поверх: 2/6
Про квартиру:
• Стан — заїжджай і живи: якісний ремонт, меблі та побутова техніка вже чекають на нових власників
• Продумане планування: простора вітальня, затишні спальні
• Теплий, надійний будинок, де відчувається справжній дух старого Києва
Локація:
• 10 хвилин пішки до метро “Палац Україна”
• Поруч театри, музеї, ресторани, галереї та зелені сквери, Володимирський ринок
• Спокійний, затишний центр — ідеальне місце для тих, хто хоче бути в ритмі міста, але цінує комфорт і якість життя
Чому саме ця квартира:
• Ви відчуєте себе частиною справжнього Києва
• Ідеально для поціновувачів історичних районів
• Рідкісна пропозиція в місці, де квартири майже не продають
Ціна 155000$. Комісія сплачується окремо
Запрошую на перегляд — такі квартири довго не чекають свого господаря!
Простора та затишна 1-кімнатна квартира в центрі міста!
Пропонується до продажу світла, тепла та повністю мебльована квартира з якісним функціональним ремонтом. Простір продуманий до дрібниць — є окрема гардеробна кімната для вашої зручності.
Локація — просто ідеальна! Будинок розташований у самому серці столиці, за декілька хвилин пішки від станцій метро Палац Україна та Либідська, а також від популярного ТЦ Ocean Plaza.
Це чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестування.
Квартира з роздільним плануванням та офісним ремонтом. У квартирі є 2 просторі кімнати, кухня, суміжний санвузол, відкритий балкон та підсобне приміщення.
Квартира має централізоване опалення.
Можливий продаж з орендарем. Є аналоги на цьому ж поверсі. Продаж здійснюється без відсотків.
ЖК Либідь. У будинку цілодобова охорона.
Квартира розташована в центрі міста, поруч зі станціями метро Палац Україна та Либідська. Поруч є вся необхідна інфраструктура.
Квартира-пентхаус з євроремонтом та авторським дизайном, розробленим ZOOI (крім дитячої кімнати, яку розробляла Paintit). Квартира має дворівневе планування. На першому поверсі розташована кухня, поєднана із вітальнею. На другому поверсі знаходяться кімнати. Санвузол роздільний.
У квартирі встановлено централізоване опалення. Встановлено теплу підлогу, радіатори вмонтовані в підлогу. Є бойлер та пральна машина на другому поверсі.
Квартира мебльована. На підлозі та в санвузлі покладена іспанська плитка, а в кімнатах на другому поверсі - паркетна дошка. У санвузлі встановлена італійська сантехніка. На кухні є кухонна техніка Bosch, вбудований винний холодильник, а також передається повний дизайн-проект із візуалізацією.
Квартира продається.
Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2021 року.
Квартира має високі стелі та великі вікна.
Квартира з окремою кухнею, вітальнею з заскленим балконом та окремою спальнею. Є кладова. Планування суміжне, прохідне. Зроблений євроремонт: повністю замінена проводка та труби, встановлені лічильники на світло та воду, сантехніка Hangroe та Grohe.
Централізоване опалення. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика.
Квартира повністю облаштована всім необхідним для комфортного життя. Є меблі та побутова техніка, включаючи диван розкладний з нішами для білизни та поличками для книжок, ліжко з підйомним механізмом. Встановлені двокамерні склопакети.
Без комісії. Розглядається відновлення квартири за програмою "єВідновлення".
Квартира розташована в 5-поверховому цегляному будинку (сталінка/брежнєвка 1-438-6 серія) з висотою стелі 2,77 метра. Встановлено нову покрівлю з металочерепиці. Тихий, зелений двір.
Квартира розташована в центрі міста, біля ТРЦ Океан Плаза та метро Либідська (2 хвилини пішки). Поруч розвинена інфраструктура: метро Палац Україна (7 хвилин пішки), Володимирський ринок, ТРЦ Оушен Плаза, 2 магазини Сільпо, аптеки, салони краси, дитячий садок у дворі, школи, ресторани, кафе, парк-сквер Заньковецької (5 хвилин).
Встановлена сигналізація. Є швидкісний інтернет, супутникове ТБ, кабельне та цифрове ТБ. Асфальтована дорога.
Квартира має гарне роздільне планування з кухнею та 3 окремими спальнями. Санвузол роздільний. На поверсі є додаткова комора. Зроблений ремонт з заміною вікон. На підлозі - паркет.
Квартира мебльована та оснащена необхідною технікою. Є меблі на кухні.
Перегляди за попередньою домовленістю.
Квартира розташована в теплому цегляному будинку. Будинок має власний затишний внутрішній двір з дитячим майданчиком та прогулянковою зоною. У будинку є ліфт та ванна.
Чудове місцерозташування будинку в 15 хвилинах пішки від станції метро Олімпійська. Поруч розташовані супермаркети Новус та Мегамаркет, безліч магазинів, кафе та ресторанів.
Квартира має балкон або лоджію.
Квартира має велику кухню-вітальню, окрему затишну спальню, засклений балкон та суміжний санвузол. Планування суміжне, прохідне. Ремонт виконаний за авторським дизайн-проектом з використанням якісних матеріалів.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, серед якої кондиціонери, посудомийна машина. У квартирі є гардероб.
Квартира розташована у клубному будинку з закритим двором, підземним паркінгом та охороною території. У будинку є ліфт, вантажний ліфт та консьєрж.
В районі розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвязка. До найближчої станції метро "Палац Україна" можна дістатися за 15 хвилин пішки. Поруч знаходяться Володимирський ринок, ТРЦ Ocean Plaza, парк Марії Заньковецької, а також ресторани, кафе, дитячі садочки та інші заклади.
Квартира має панорамні вікна. У будинку встановлено пожежну сигналізацію та відеоспостереження.
Квартира з повністю новим авторським ремонтом у стилі сучасної класики. Ніхто не проживав. Планування включає кухню-вітальню з зонованою спальнею, коридор з великою шафою, суміжний санвузол з душем та засклену лоджію. Високі стелі додають відчуття простору та комфорту.
Квартира повністю мебльована. У ній встановлено зручне двоспальне ліжко, елементи витвору мистецтва у вигляді батарей опалення та якісну побутову техніку та сантехніку.
Перегляд організуємо в зручний для Вас час.
Квартира розташована у клубному будинку бізнес-класу, побудованому за монолітно-каркасною технологією зі стін з червоної цегли. Будинок дуже теплий та тихий, не чутно сусідів чи шум від дороги. У підїзді є консєрж, відеонагляд, закрита територія під охороною та великий підземний паркінг з WiFi. У власності є 2 зручних паркомісця поруч біля входу.
Квартира розташована в центрі міста, за 750 метрів від метро Палац "Україна". Поруч знаходяться дитячий садок, школа, безліч кафе, ресторанів, бізнес-центрів.
У квартирі встановлена система Ajax та тепла підлога.
Квартира з роздільним плануванням, суміжним санвузлом та зробленим євроремонтом. Висота стель становить 3 метри.
У будинку встановлено власну котельню. Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації. Є електрика та вивіз відходів.
Квартира повністю обладнана меблями та побутовою технікою. Встановлено сигналізацію, двокамерні склопакети, розкладний диван з нішами для білизни та поличками для книг, ліжко. Наявні кондиціонер та підігрів підлоги.
Квартира чудово підходить як для життя, так і для орендного бізнесу.
Квартира розташована в новому житловому комплексі бізнес-класу, введений в експлуатацію в 2016 році. Будинок побудований за спецпроектом 2016-2020 років. Стіни з цегли, перекриття залізобетонні. На території є ігровий майданчик для дітей, спортмайданчик, зони відпочинку, паркінг для жителів комплексу. На першому поверсі розташовані офіси, аптеки, банки, магазини.
Квартира знаходиться в центрі міста, біля ТРЦ Океан Плаза та метро Либідська (2 хвилини пішки), метро Палац Україна (7 хвилин пішки). Поруч розташовані Володимирський ринок, ТРЦ Оушен Плаза, Сільпо, аптеки, салони краси, дитячий садок, школи, ресторани, кафе та парк сквер Заньковецької (5 хв.).
Квартира світла та затишна. Встановлено панорамне скління вікон - французьке вікно (отвір, засклений від підлоги до стелі). Наявні гардероб, балкон, лоджія, комора та госп. приміщення. У квартирі є відеоспостереження та консєрж. Доступні гостьовий паркінг, ліфт та вантажний ліфт.
Квартира має роздільне планування з просторою кухнею-вітальнею, двома спальнями та двома санвузлами. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена телефоном. ЖК має власну свердловину, цілодобову подачу світла та централізоване опалення.
Квартира продається.
ЖК бізнес-класу клубного типу з низькоповерховою забудовою. Кількість квартир на поверсі обмежена. Територія закрита, цілодобово охороняється. Є підземний паркінг, пожежна сигналізація.
ЖК розташований у самому серці столиці поруч з Палацом Мистецтв "Україна", Костелом св. Миколая, парком ім. М.Заньковецької, Володимирським ринком та історичними та культурними памятками міста.
Квартира має два балкони.