Продаж однокімнатної квартири в ЖК "Family & Friends"
Київ, Соломянський район, мікрорайон Караваєві дачі, вулиця Новопольова 2, ЖК "Family & Friends", метро Шулявська
ЖК "Family & Friends" - комплекс від забудовника GEOS, з власною інфраструктурою. Будинок Монолітно-каркасний, введення секції в експлуатацію - осінь 2025. В будинку охорона, консьерж, відеонагляд на території та секції. Внутрішня інфраструктура комплексу буде складатися з торгівельного центру, багаторівневого паркінгу, місць для відпочинку.
Опалення від автономної газової котельні, на яку встановлений генератор. Триває встановлення генератору на ліфти та воду.
Загальна площа квартири складає 39.96 м2, найкраще планування з панорамними вікнами, має гарний вид.
Інфраструктура: Близ центру, зручна транспортна розвязка, поруч метро Шулявська, швидкісний трамвай. В будинку є магазин, поруч багато торгівельних центрів, парк Відрадний.
Ціна: 48 000$, без комісії під ключ, перегляди за домовленістю. Телефонуйте!
Продам 1-ну квартиру-смарт в ЖК Караваєві Дачі. Соломянський р-н, вул. Польова 73. Будинок монолітно-каркасний 2020 року, енергоефективний, утеплений мінватою, власний підземний паркинг та котельня. На першому поверсі комерційна структура магазинів та салонів. Квартира знаходиться на 8-му поверсі/25 поверхового будинку. Площа: 24/14/7. Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою, також є балкон. Обладнано дитячий майданчик. Розвинена інфраструктура та транспортна розвязка. У будинку є продуктові маркети. Поруч станція міської електрички Караваєві дачі та станція швидкісного трамваю Індустріальний міст. До найближчих станцій метро Шулявська та Політехнічний інститут 10-15 хвилин на громадському транспорті.
ID 10293
Продається 1кімнатна квартира-студія є+лоджія в ЖК Караваєві Дачі, Соломянський район. У будинку ГЕНЕРАТОР! Площа: 29/15/6. Поверховість: 3/25. Вікна виходять на Шулявку. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Бойлер. Тепла підлога. Будинок монолітно-каркасний, наповнення стін газоблок, утеплення – мінеральна вата. У будинку власна котельня, три швидкісні ліфти. Є підземний та гостьовий паркінги. Обладнано дитячий майданчик. Розвинена інфраструктура та транспортна розвязка. У будинку є продуктові маркети, 8 хвилин їзди автомобілем до ТРЦ Аркадія, Мармелад, Космополіт, фітнес клубу SportLife. Поруч станція міської електрички Караваєві Дачі, маршрутки до станції метро Шулявська. ВНЗ НАУ, КПІ, КИСІ, НПУ Драгоманова, школи, дит.садки, відділення Нової пошти тощо.
ID: 90991
Продаж гостинки у Києві!
вул. Вадима Гетьмана, 38
зручна локація — поруч метро «Шулявська», торгові центри, університет, гарна транспортна розв’язка.
Поверх 4/9
Площа — 20 м²
Документи готові до угоди
Ціна приємна — чудова пропозиція для старту в Києві або інвестиції під оренду
35 000$
Продаж БЕЗ комісії!
Телефонуй: 075 405 05 05
Продаж 1-кімнатної квартири. Караваєві Дачі.
Адреса: м. Київ, вул. Тетянівська (раніше Леваневського), 4.
Ключові переваги: 15 хв. пішки до м. Шулявська, затишне місце, ідеально для студента або під оренду.
Характеристики квартири:
Загальна площа: 27 кв.м.
Житлова площа: 16,1 кв.м.
Поверх/Поверховість: 2/5 (цегляний будинок).
Стан: Житловий.
Оснащення: Газова плита, бойлер, домофон.
Оновлення: Встановлені нові металопластикові склопакети.
Особливості: Квартира без балкону.
Стан підїзду: Оновлений, з заміненими склопакетами.
Транспортна розвязка: Зручний доступ до Індустріального мосту та швидкісного трамваю.
Метро: 15 хвилин пішки до станції м. Шулявська.
Освіта: Поруч Національний авіаційний університет (НАУ), КПІ, інші навчальні заклади та дитячі садки.
Покупки та відпочинок: Неподалік ТЦ «Аркадія», різноманітні магазини та продуктові мережі, паркові зони для прогулянок.
Шукаєте компактне житло у зручному районі? Це ідеальний варіант
Продаж хорошої квартири біля метро Шулявська по вулиці Гетьмана 38.
Зручне сполучення: троллейбус, швидкісний трамвай, метро.
Поруч ТРЦ Мармелад і Аркадія,,супермаркет АТБ, ФОРА і Сільпо.
Цегляний будинок.
Укомплектована меблями та технікою.
Хороша пропозиція під орендний бізнес.
Фотографії відповідають дійсності.
ст.м. Шулявська, 20 хвилин пішки або 3 зупинки , вул. Голего-7б, 3/12 поверхового ЦЕГЛЯНОГО БУДИНКА 2001 року будівництва. БУДИНОК ПРАЦІВНИКІВ НАУ.
Загальна площа квартири-36, 6 кв.м. Велика кухня-11, 8 кв.м., суміжний санвузол, кімната-17,1 кв.м. Квартира світла, затишна, в середині будинка, меблі і техніка залишаються , на стінах шпалери, підлога-паркет і плитка, в санвузлі зручна ванна, бойлер, в коридорі шафа-купе.
Дуже охайне парадне з квітами , доброзичливі сусіди, поверх закривається на кодовий замок, на першому поверсі консьерж. Біля будинка достатньо місця для паркування, поряд з будинком дуже розвинена інфраструкткра : 4 дитячих садочка, 2 Еко маркета, АТБ, багато кавярень, Спортлайф від будинка-100 метрів, сучасний ліцей також поряд , невеличкий базар, салони краси.
Квартира готова до продажу, 1 власник майже 20 років.
Ціна-52000 дол. США.
КЛЮЧІ на руках, перегляди за домовленістю.
Продается уютная квартира студия в новом современном комплексе ЖК «Караваевы Дачи», ул. Полевая 73. Соломенский р-н, метро Шулявка
Общая площадь студии с учетом лоджии - 28м.
Близко до центра города.
Очень выгодная инвестиция под сдачу. Продуманный, функциональный дизайн.
Подходит под программу еОселя.
Квартира укомплектована всем необходимым для комфортного проживания (посуда,4к телевизор,wi-fi роутер, пылесос, утюг, постельное итд)
Дом новый, хорошо утеплен. Окна выходят на юго-запад.
Небольшие коммунальные: 348 грн/месяц (придомовая, мусор, лифты, консьерж и.т.д.)
Все остальное по счетчикам (вода, электричество, отопление).
Радиатор с терморегулятором, можно самому регулировать температуру в комнате, но даже без включенного отопления, при минус 8 на улице, в квартире устойчиво не менее +18 градусов!!!
На крыше дома расположена газовая котельная, с современным оборудованием и автоматикой.
Общая сумма коммунальных выходит примерно 700 грн./месяц.
Территория ЖК полностью закрыта, по всей территории и внутри видеонаблюдение. В доме есть подземный паркинг , который можно использовать как бомбоубежище. Есть открытая парковка возле дома.
Развитая транспортная развязка: Рядом любой общественный транспорт в любую часть города.
До остановки маршруток, троллейбусов, автобусов пешком 3 минуты.
Метро "Шулявская" в трёх остановках общественного транспорта или пешком 25 мин.
Продажа по переуступке, поэтому никакие налоги при оформлении покупатель не платит!!!
Квартира смарт з гарним переплануванням. Зроблений євроремонт. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний.
Є власна котельня, опалення та постачання води. На території ЖК є генератор на випадок блекауту. Завжди працює ліфт.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Документи більше ніж на три роки у власності. Без малолітніх дітей, без боргів, без прописаних. Повністю підготовлені документи до продажу. Можна проживати особисто чи вигідно здати в оренду.
Квартира розташована в новобудові. ЖК Караваєві Дачі має підземний паркінг, який слугує ще й укриттям. Є три ліфти, відеоспостереження, охорона, консьєрж. На території ЖК розташовані магазини, аптека, салон краси, кавярні, медичний центр.
Зручна транспортна розвязка. Поблизу зупинка транспорту. До метро Шулявська можна дістатися за 10 хвилин на транспорті або 20 хвилин пішки.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Будинок обладнаний централізованим опаленням.
Продаж здійснюється за договором переуступки без додаткових витрат для покупця.
Квартира розташована в житловому комплексі Family&Friends, секція Ж. Будинок побудований у 2020 році. Секція Ж знаходиться на завершальному етапі будівництва, орієнтовний термін введення в експлуатацію - 2026 рік.
Квартира після будівельників. Зроблена стяжка, розводка опалення, встановлені радіатори. Є балкон, засклений панорамним склопакетом. Висота стелі 2.73 м.
У квартирі є лічильники, електрощиток. Житловий комплекс має власну котельню.
Переуступка. Без комісії.
ЖК "Family and Friends" має власну інфраструктуру. Будинок монолітно-каркасний, стіни з газоблоку, утеплювач - мінеральна вата. Є чотири ліфти, включаючи вантажний. Дві секції заселені в 2020 році. Сдача секції Б - липень 2025 року. Встановлено відеоспостереження.
Квартира розташована в тихому зеленому районі біля приватного сектора. Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школи, садки, салони краси, ТЦ Аркадія, Мармелад та Космополіт, медцентри, аптеки, спортзал "Atlant GYM", "Sport Life" з басейном, парки "Отрадний" та "Мамаєва Слобода". Хороша транспортна розвязка: до центру - 10-15 хвилин, маршрутки в усі сторони міста, поруч станція міської електрички, швидкісний трамвай, метро "Шулявська" - 3,5 км.
Квартира має южну орієнтацію. Кімната площею 18,4 кв.м. шириною 4 м. Кухня площею 12,3 кв.м. Є велика ванна кімната площею 6,22 кв.м. Можливо зробити кухню-вітальню. Є пожежна сигналізація.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Будинок оснащений власною котельнею.
Продаж за договором переуступки без додаткових витрат для покупця.
ЖК Family&Friends побудований у 2020 році. Секція Ж знаходиться на завершальному етапі будівництва, орієнтовний термін введення в експлуатацію - 4 квартал 2025 року.
Квартира студійного типу з сумісним санвузлом. Зроблено новий євроремонт.
У квартирі є центральна каналізація, електрика та центральний водопровід. Система опалення - власна котельня.
Квартира не мебльована.
Є можливість придбання по програмі єОселя (3%%) та єВідновлення.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. Наявні ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, відеоспостереження, консьєрж, пожежна сигналізація та охорона території. Територія закрита.
Зручне розташування: поруч з будинком розташовані магазини, кафе та громадський транспорт. Є асфальтована дорога.
Панорамні вікна відкривають прекрасний вид на Київ.
Планування передбачає студію. Після придбання можна починати ремонтні роботи.
Будинок обладнаний власною газовою котельнею на даху. У кожному радіаторі встановлені регулятори температури.
Після придбання можна одразу починати ремонтні роботи та оформляти право власності.
Будинок монолітно-каркасної конструкції з газоблоком D500, утеплений мінеральною ватою. Територія закрита, вхід тільки через консьєржа. У кожній секції встановлено 3 швидкісні ліфти компанії MIZUI. На першому поверсі розташовується магазин.
Поблизу будинку є магазини "ЕКО Маркет" і "АТБ", зупинка громадського транспорту та З/Д "Караваєві Дачі", Індустріальний міст. Поруч знаходяться школи 324 і 159, ліцей "Ерудит", НАУ і КПІ.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані. Висота стелі 3 метри.
Квартира має газ, гарячу воду, електрику, централізоване опалення. Гаряча вода є цілий рік. Встановлено нову газову колонку. Усі комунікації в нормі.
Цегляна сталінка.
Квартира розташована в центрі біля метро Шулявка. Транспортна розвязка ідеальна, поруч швидкісний трамвай.
Квартира після будівельників, без ремонту. Планування роздільне: окремо кімната та кухня, передпокій, санвузол, балкон.
Централізоване опалення та каналізація.
Переуступка.
Будинок монолітно-каркасний з цегляними перестінками, утеплений. Здача будинку 3 квартал 2025 року. Сучасний комплекс комфорт класу з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, дитячим майданчиком. На території буде парк.
Гарна транспортна розвязка. Неподалік від метро Шулявська та Політехнічний інститут. До метро 15 хвилин пішки. Поруч станція Караваєві дачі, ТЦ Аркадія, ТЦ Космополіт (Більшовик), Мамаєва слобода, Медгородок, Севастопольська площа. Поблизу розташовані 4 дитячі садки, 2 школи, ліцей, клініка, 2 магазини АТБ, Новус, Фора (цілодобовий), Нова пошта, ресторани, Укрпошта, парк.
Елітні сусіди. Ідеальний варіант як для оренди, так і інвестиції, як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Квартира має суміжну ванну кімнату та лоджію. Висота стель становить 3 метри. В квартирі зроблений якісний ремонт, встановлена сантехніка, бойлер та елементи декору. Залишилося поставити тільки меблі та міжкімнатні двері. Вікна виходять на залізницю, з вікон відкривається панорамний вид.
Покупець комісію не платить. Документам на право власності більше 3-х років. Діти та чоловіки в квартирі не зареєстровані. Продаж здійснюється від власників без довіреності. Квартира не має зареєстрованих мешканців.
Будинок збудований у 2019 році компанією GEOS. Це монолітно-каркасна будівля з утепленням. ЖЕК забудовника встановлює резервне електроживлення. Ліфт та парадне знаходяться у відмінному стані. В будинку є маркет Коло, Fitness Space та кавярня. Також є підземний паркінг.
Поблизу розташовані парк Відрадний, озеро, Sport Life, ТЦ Мармелад та автомийка.
Сусіди – приємні молоді люди.
Дві окремі смарт-квартири, які при необхідності можна перетворити на одну простору квартиру. Зроблено косметичний ремонт.
Квартири повністю укомплектовані меблями та технікою.
ЖК "Караваєві Дачі" побудований в 2020 році за монолітно-каркасною технологією забудовником "Онікс Білд". Утеплення виконано мінеральною ватою. Висота стелі становить 2,75 м. Є власна автономна котельня, підземний паркінг та наземна парковка.
Поблизу розташована зупинка міської електрички "Караваєві дачі". Найближча станція метро "Шулявська" знаходиться за 7 хвилин їзди міським транспортом.
Квартири приносять 30 000 грн/міс орендного доходу. Ідеальний варіант для інвестора, оскільки квартири вже запущені, працюють та стабільно здаються в оренду.
Сучасна квартира-студія з продуманим плануванням. Санвузол суміжний. Зроблено косметичний ремонт. Квартира світла і затишна.
Централізована система опалення. Є електрика та асфальтована дорога.
Квартира повністю готова до заселення та здачі в оренду. Укомплектована душовою кабіною, кондиціонером, пральною машиною, холодильником, плитою, розкладним диваном та шафою для зберігання. Є меблі на кухні.
Готове рішення для інвестора, який цінує стабільність, простоту й швидку окупність вкладень. Оренда становить 9 000 грн/міс, річний дохід - 108 000 грн (≈ 2 700 $), доходність - 7,7 %% річних, окупність - близько 13 років. Не потребує жодних додаткових вкладень.
Житловий фонд 91-2000-і. Є ліфт.
На вікнах встановлені решітки. Є балкон та лоджія.
Квартира-студія з роздільним плануванням та житловим станом. Ремонт виконано.
У квартирі встановлені лічильники на воду та тепло.
Квартира повністю готова до проживання, є необхідні меблі та техніка.
Переуступка.
Новий житловий комплекс із сучасними комунікаціями, зданий в експлуатацію у 2021 році.
Поблизу розташовані спортзали, супермаркети, школи, дитячі садки та парк "Спутник". Зручна транспортна розвязка. До метро "Шулявська" можна дістатися за 10 хвилин транспортом, а до зупинки швидкісного трамваю - за 12 хвилин пішки. Вдале місце для проживання або здачі в оренду (поруч НАУ, КПІ).
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників. Є балкон та лоджія.
Встановлюються прилади обліку холодної води, електроенергії та газу. Вікна скляться енергоощадними склопакетами. Монтується індивідуальна система опалення, що працює від італійського двоконтурного газового котла "Фероллі". Встановлюються і підключаються імпортні радіатори високої якості. Робляться лазерна стяжка підлоги.
Розглядається продаж за державними програмами, єОселя, єВідновлення.
Прибудинкова територія закрита від сторонніх і цілодобово охороняється. Обладнано дитячий майданчик і комфортабельна зона відпочинку під навісом, яка закрита від негоди. Є гостьова парковка і підземний паркінг. У будинку є ліфт, пожежна сигналізація та відеоспостереження.
Житловий комплекс знаходиться приблизно за пятнадцять хвилин від метро "Шулявська", "Вокзальна" і "Політехнічна". Поблизу розташовані Відрадний, Чоколовка, вул. Борщаговська, Любомира Гузара, Вадима Гетьмана, Ушинського, Гарматна, проспкт Відрадний. Навколо комплексу малоповерхові будівлі, але в двох хвилинах ходьби є кілька кафе, мережевий супермаркет і стоматологічна клініка. Поблизу розташований Авіакосмічний ліцей і Національний авіаційний університет. На відстані шестисот метрів поліклініка, школа і престижна гімназія. Неподалік знаходиться спорткомплекс КПІ, а по іншу сторону залізниці - знаменитий радіоринок "Караваєві дачі". У пішій доступності кілька парків.
Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід та асфальтована дорога.