Пропонується унікальна дворівнева квартира 173.5 м2 в преміальному ЖК «Автограф». (183м2 з урахуванням террас)
Квартира зроблена для себе, де кожна деталь продумана до дрібниць.
Планування:
1 РІВЕНЬ:
-вітальня
-кухня
-гостьовий санвузол (душова)
-пральна кімната
-терраса
-1 РІВЕНЬ:
-мастер-спальня
-балкон
-дитяча кімната для дівчинки з гардеробом
-дитяча кімната для хлопчика
-дитячий санвузол
Основні переваги:
• Система «розумний дім» керує всім: якістю повітря, опаленням, вентиляцією, кондиціонуванням Mitsubishi Electric, освітленням, шторами, замками та сценаріями.
• Повний комплекс пожежної та охоронної сигналізації по периметру квартири, включно з дахом та коридорами.
• Відеоспостереження з детекцією руху на всіх рівнях.
• 600-мікронна бронеплівка на панорамних вікнах забезпечує максимальний захист.
• Вхідні двері Bodyguard – преміальна безпека (захист від вибуху та злому).
• Резервне електроживлення до 48 годин автономної роботи.
Технічні та дизайнерські рішення:
• Вбудована техніка Siemens.
• Внутрипідлогові конвектори німецького бренду.
• Потолкове опалення тераси.
• Паркетна дошка (Італія), ковролін (Італія), шпалери індивідуального замовлення LondonArt (UK).
• Екологічна фарба Benjamin Moore.
• Ексклюзивні деталі: латунні сходи, гіпсове панно ручної роботи зі скульптурним підсвічуванням.
• Квартира застрахована на понад 10 млн євро (включно з воєнними ризиками).
Меблі та інтер’єр:
• Корпусні меблі з масиву ясеня, м’які меблі та столи Natuzzi, барні стільці Catalan Italia, дитяча від LiLu.
• Освітлення — США, Італія, Франція.
• Терасна меблі — Швеція.
• Натуральний камінь на кухні, біокамін із дистанційним управлінням.
• Сантехніка — Італія, Німеччина, Іспанія.
Додаткові бонуси:
• Система водопідготовки (5 ступенів очищення та пом’якшення).
• Siemens пральна та сушильна машини.
• Основний телевізор — 75’’ 8K.
• Голосове управління: «Привіт Siri, закрий штори в залі» — і квартира слухає вас.
Є додаткова кладова на поверсі. Є відео квартири. В будинку є генератор на ліфт, воду та опалення.
#A21274
Простора 4-кімнатна квартира для великої родини у зеленому районі Києва!
📍 м. Київ, ДВРЗ, вул. Алматинська, 109А
Пропонується до продажу світла, простора та затишна 4-кімнатна квартира у спокійному, озелененому мікрорайоні столиці.
Тут панує атмосфера гармонії, комфорту й справжнього домашнього тепла.
Основні характеристики:
- Загальна площа: 80,2 м²
- Житлова: 50,7 м²
- Кухня: 8 м²
- Поверх: 1 із 9
- Планування: чотири окремі кімнати, зручне функціональне розміщення
- Санвузол: роздільний
- Балкон: наявний
Переваги локації:
- Тихий, зелений район із розвиненою інфраструктурою
- Дитячий садок — прямо у дворі
- Гімназія №11 — 5 хвилин пішки від дому
- Поруч — ліс і парк для прогулянок, чисте повітря, спокій і затишок
- У кроковій доступності — магазини, аптеки, супермаркети, зупинки транспорту
Стан квартири:
- Під ремонт -- чудова можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати все під свій стиль
- Раціональне планування— максимум комфорту й простору для родини
- Світлі кімнати, приємна енергетика, гарне природне освітлення
Додаткові переваги:
- Двір із зеленими насадженнями, місцями для прогулянок і відпочинку
- Тиха локація без шуму великого міста, але з усіма зручностями поруч
Ціна: 57 000 $
Контакти: 096 671 1420 063 800 7564 (тільки месенджери- Viber / Telegram / WhatsApp)
Ідеальне житло для великої родини або як вигідна інвестиція під орендний бізнес.
Квартира готова до продажу — телефонуйте вже сьогодні і домовтеся про перегляд!
№ 213-210-022
Продаж просторої 4-кімнатної квартири в теплому та надійному цегляному будинку (житловий фонд 80-90-х) за адресою: м. Київ, Дніпровський р-н, проспект Романа Шухевича, 26.
Ідеальний варіант для великої родини, яка шукає житло для втілення власних дизайнерських рішень!
Усі 4 кімнати роздільні.
Квартира у житловому стані, але потребує оновлення. Це чудова можливість не переплачувати за чужий смак та зробити ремонт для себе з нуля.:
Поверх: Комфортний 6-й поверх з 9-ти (не кутова).
Площа: Загальна – 85 м² | Кухня – 7.5 м².
Матеріал: Цегляний будинок (дуже теплий).
Будинок розташований у зручній локації з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя: школи, дитячі садочки, супермаркети (АТБ, Сільпо), ринок. У пішій доступності ТРЦ SkyMall, парк Муромець та зона відпочинку біля Дніпра. Чудова транспортна розвязка у будь-який кінець міста, прямі маршрути до метро Почайна та Лівобережна.
Телефонуйте. Документи готові до угоди. Перегляди за домовленістю.
Одна з найкращих квартир у своєму сегменті!
Продаж неймовірної квартири в ЖК "Артеміда" 155кв/м,4 кімнати!
- Авторський ремонт найвищого класу під керівництвом крутого дизайнера.
- Видова чотирьохкімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Артеміда з чудовим видом на парк Перемоги.
- Відмінне розташування: закрита-охоронювана територія комплексу.
- Метро в пішій доступності, впорядкований-великий парк.
- Повністю облаштована побутовою технікою та сантехнікою високої якості, бойлер, кондиціонер, внутрішньопідлогові конвектори перед панорамним вікном.
- Документам понад 3 роки.
- Власник в Україні
- Швидкий продаж
- Можлива оплата у криптовалюті
Закритий двір із пропускною системою. Дворівневий паркінг в будинку і захищений на вулиці.
ЖК «Артеміда» - проєкт компанії «УКРБУД», який включає два житлових будинки, обєднаних єдиною основою, стилістикою і концепцією виконання.
Це комплекс бізнес-класу в самому центрі Дніпровського району столиці з розвиненою інфраструктурою та усім необхідним для комфортного життя: супермаркетами, дитячими садочками, школами, поліклініками, аптеками, салонами краси, банками і іншими обєктами. Комплекс знаходиться в 15 хвилинах ходьби від станції метро «Дарниця» і декількох зупинок громадського транспорту. Для власників автомобілів передбачений підземний паркінг на 140 паркомісць.
У цьому проєкті авторам вдалося поєднати неповторний архітектурний стиль, комфорт просторих сучасних квартир з індивідуальним плануванням і інфраструктуру обжитого мікрорайону.
#3159.17346328
Без% Продається 5-кімнатна квартира площею 147 м² на вул. Івана Миколайчука. Будинок розташований поблизу мосту Патона та Дніпровської набережної. У дворі є дитячий майданчик, дитячий садок, футбольне поле та спортивна школа.
Планування включає 5 кімнат: кухня поєднана з вітальнею, домашній кінотеатр, 3 спальні кімнати, два окремі санвузли (в одному – ванна, в іншому – душ). Квартира має два рівні. На цокольному поверсі розташовані домашній кінотеатр, санвузол та гардеробна, що фактично є бункером.
Квартира повністю мебльоване та оснащене технікою, зокрема телевізорами у кожній кімнаті, пральною і посудомийною машинами, бойлером, плитою з 5 комфорок, духовкою та вбудованою мікрохвильовою піччю. У господарській спальні встановлений біокамін. Капітальний ремонт проведено 4 роки тому: повністю замінено проводку та труби. Вбудований випрямляч струму.
Перед будинком облаштована набережна з пляжами, паркова зона, ТРЦ із супермаркетом «Сільпо» та сучасним спортклубом Energy з басейном. У пішій доступності продуктовий ринок, озеро Тельбін і Русанівська набережна з музичними фонтанами. Найближчі станції метро: Лівобережна, Дружби народів, Арсенальна. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися до Печерська за 5 хвилин.
Простора квартира біля метро Дарниця
Адреса: Дарницький бульвар, 8
До метро “Дарниця” — лише 12 хвилин пішки
Поруч — Парк Перемоги та мальовничі озера
Площа: 107 м²
Поверх: 16
Планування:
— Простора вітальня
— 2 спальні
— Функціональна кухня
— гостьова кімната
— Санвузол(окремо туалет та ванна кімната)
Інфраструктура та зручності:
Консьєрж-сервіс
наземна парковка
Поруч супермаркет та ресторани
Парк Перемоги за кілька хвилин ходьби
Зручна транспортна розв’язка — метро Дарниця
Продаж унікальної чотирьохкімнатної квартири з якої відкриваються неймовірні види з вікон.Такого житла Ви більше не зустрінете на продажі у Києві!
Помешкання знаходиться у елітному житловому комплексі бізнес класу "Микільський град" за адресою вул. Микільсько-Слобідська 1-А у Дніпровському районі біля метро Лівобережна.
❗️Характеристики обєкта:
• Дуже зручне планування: квартира зонована на гостьову та житлові частини. Є 4 окремі кімнати(можливість зробити господарську майстер-спальню, або спальню з гардеробом, дитячу та кабінет/другу спальню), 3 санвузли, простора прихожа та велика вітальня площею 38 м² з можливістю обєднання з кухнею у дуже простору кухню-вітальню площею 55 м² з якої відкриваються неймовірні та захоплюючі види с панорамних вікон.
• Загальна площа: 175 м2, житлова - 93 м2 та кухня - 17 м2.
• 21 поверх 25-ти поверхового монолітно-каркасного будинку бізнес класу 2009 року з цегляними перекриттями, додатково утеплений, 3м стеля. Є своя прибудинкова територія з дитячим майданчиком.
• У квартирі є вихід на холодний балкон з неймовірними видами на весь Київ.
• У будинку є підземний паркінг-укриття.
❗️Стан та ремонт:
• У помешканні виконана дуже якісна стяжка, вирівняні стіни, прокладена мідна проводка, сантехніка у хорошому стані. Квартира відразу готова до ремонту. Є лічильник тепла, води та електрики.
• Планування квартири дозволяє втілити будь-які побажання на Ваш смак.
❗️Машиномісце у підземному паркінгу в подарунок.
❗️Інфраструктура та транспортна розвязка:
• Всього 10 хвилин пішої ходьби до метро Лівобережна та набережної Дніпра
• Дуже розвинена інфраструктура біля будинку(2 ресторани, відділення банку, бізнес центр, сервісні центри, магазин), навпроти будинку великий Новус, у радісі 500м є абсолютно вся необхідна для комфортного життя інфраструктура - багато шкіл, дитячих садків, кафе та ресторанів, місць для відпочинку та розваг
• Чудова транспортна розвязка, зручний виїзд у центр столиці
На даний момент квартира використовується під офісне приміщення.
Ціна: 326 500$. Без комісії
Раїси Окіпної , 10б
Квартира площею 146 кв.м розташована в новому будинку на 10 /22 поверсі . В квартирі, 3 окремі кімнати, кухня , вітальня , 2 с/у, балкон. Виконаний якісний ремонт . Кондиціонування кожної кімнати, підігрів полу . Метро 10 хвилин пішки. Розвинута інфраструктура .
315000,00 доларів США
Видова квартира з панорамним видом на Дніпро, Собор . Квартира складається з трьох окремих спалень, 2 санвузли, кухня + велика вітальня, сауна, 2 балкона. Встановлена нова сучасна кухня, підлога з підігрівом, спальні розділені на дві окремі зони, кожна зі своїм сан/вузлом, розведено аудіосистему по всіх кімната. Поруч із будинком знаходяться: школа, дитячий садок спортзал, кілька супермаркетів та ресторанів, сучасна набережна , метро Лівобережна.
Пропонується до вашої уваги простора 4-кімнатна квартира загальною площею 127 м2 з чудовим видом на Дніпро та правий берег Києва!
⠀
Квартира розташована на 7-му поверсі (південно-східна та західна сторона) нового житлового комплексу «Русанівська Гавань» за адресою вул. Микільсько-Слобідська, будинок. 11 Вікна виходять на воду, і щодня ви зможете насолоджуватися неймовірними краєвидами.
⠀
ЖК комфорт-класу розташований у Дніпровському районі, в першій лінії від Дніпра – Русанівські сади.
⠀
Закрита територія з охороною
Дитячі та спортивні майданчики
Прогулянкова набережна
Підземний паркінг
Супермаркет та інша інфраструктура поруч
Пішохідна доступність до метро Лівобережна
Відмінний варіант для тих, хто мріє жити у сучасній квартирі з натхненним виглядом щодня!
Видовий 4-ох кімнатний Двоповерховий Пентхаус сучасного 25-поверхового будинку загальною площею 135 кв. м. Квартира без ремонту (гола).
Особливості:
• Сучасний будинок
• Пентхаус з можливістю виходу на дах
• 2 поверхи + 4 балкони
• Чудовий вид
• Додається Комора
• Додається розроблений дизайнерський проект
• Може послужити як жилим приміщенням, так і офісом
• Встановлені лічильники води, світла та опалення
• Новий престижний висотний будинок за адресою проспект Павла Тичини 18Б має яскравий фасад у теракотовому відтінку.
• В хаті своя котельня, є підземний паркінг і парковка.
• Розвинена інфраструктура: супермаркети Фора, АТБ, Сільпо, street ritail, аптеки, банки, офіси, салон краси, освітні та медичні установи та ін
• В 2018 році був повністю оновлений район, зокрема покладено новий асфальт, встановлено нове освітлення, були розширені клумби та зелені зони.
• Поруч з будинком озеро Тельбін (пляж, прогулянки, ресторани на озері).
• В 1 км від будинку знаходиться Бізнес-центр Сільвер Бриз з магазинами і Сучасним спортивним комплексом «EnerGym».
• До будинку покладено новий асфальт, є своя дитячий майданчик, встановлений паркан.
• Будинок межує з легкоатлетичним манежем.
#315915507
Продаж сучасної дворівневої чотирикімнатної квартири в ЖК "Комфорт Таун". Апартаменти мають правильне планування та зонування двох поверхів. Планування першого поверху: кухня-вітальня зі справжнім еко каміном, дитяча кімната, гостьова кімната, гардеробна, санвузол з душовою. Планування другого поверху: майстер-спальня з гардеробною, власним санвузлом та відокремленою зоною з відкритою ванною. В апартаментах встановлено загальну систему кондиціонування з зонованим керуванням. На першому поверсі у вітальні встановлено еко камін, який віддає потужно тепло (камін на рідині, не електричний). Техніка провідних світових виробників: Liebherr, Electrolux, Franke, Bosh, Samsung. Над спальнями першого рівня є комірка для речей - 3 м2. Встановлено підігрів підлоги на першому рівні та в санвузлі другого рівня (має зоноване керування). В апартаментах усе виконано у стилі останніх модних тенденцій, встановлені всі необхідні системи безпеки: відео спостереження коридору, домофон, сигналізація. В дизайні домінують прямі лінії, мінімалізм та монохромні тони. Строгі елементи декору легко поєднуються з яскравими меблями. Квартира надзвичайно простора і світла, що надає їй ще більшої краси.
Вікна квартири виходять у двір міста. ЖК "Комфорт Таун" - це закрита, доглянута, територія, що охороняється. Поруч краща школа Києва "Академія А+" та дитячий садок. У комплексі дуже розвинена інфраструктура: клініки, салони краси, кафе та ресторани, магазини, майстерні, відділення Нової пошти, банк та багато іншого для комфортного проживання.6433
Квартира в хорошому житловому стані.
Усі меблі залишаються.
Деталі:
4-х кімнатна квартира, 4-й поверх,
84,8/64,4/6,1м2,
Вікна виходять на обидві сторони,
3 балкони (засклені),
Висота стель 3,2 м.
Будинок - Сталінка, в квартирі 4 кімнати. Планування кімнат Суміжно-роздільна. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Лічильники. Загальний стан квартири - Задовільний стан
В квартирі є газ. Опалення централізоване. Лічильники. На поверсі дві квартири. Над квартирою є тех.поверх.
вулиця Алматинська, 103/1 (ДВРЗ, Дніпровський район).
Можливий продаж під державні програми.
ID: 86352
ID обєкта: 4W5995
Продаж 4-х кімнатної квартири в ЖК Новий Автограф,метро Дарниця: парк Перемога
Простора світла 4-кімнатна квартира у сучасному ЖК “Новий Автограф”, із панорамними видами на парк Перемоги та Батьківщину-Мати. Ідеальний вибір для сім’ї, що цінує комфорт, простір і природу поруч із містом.Окремі всі три спальні
Адреса: вул. Романа Мстиславовича 22
Площа: 93 м²
Поверх: 19/26
Планування:
- простора кухня-студія
- три окремі спальні
- два санвузли
- господарська кімната з котлом.
Панорамний краєвид на Парк Перемога, правий берег.
ЖК: сучасний комплекс бізнес-класу із закритою територією, цілодобовою охороною, відеонаглядом, дитячими та спортивними майданчиками. Є підземний паркінг та власна інфраструктура.
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією з червоно. цегли.
Локація: поряд парк Перемоги, станції метро “Дарниця” та “Лівобережна” у пішій доступності, школи, садочки, ТРЦ “Комод”.Перепоступка
Ціна: 140 000 $ комісія 5%
Продаж 4-кімнатної квартири в ЖК “Микільський Град” Без комісії для покупця.
Ти шукаєш квартиру з неймовірним видом? Тут продумано все до кожної дрібниці! Відчуття простору в цій оселі захоплює дух. У кожного члена сім’ї буде свій особистий простір.
Основні переваги:
- Шикарний авторський ремонт – стильний, сучасний, використані якісні матеріали
- Просторе планування – 3 окремі кімнати, 2 санвузли
- Комфорт та сучасні технології – встановлена система кондиціонерів і притоку свіжого повітря
- Будинок бізнес-класу – автономна інфраструктура: завжди є вода, опалення та працюють ліфти завдяки генератору
- Повна комплектація – продається з меблями та побутовою технікою
- Безпека та зручність – гарне охайне парадне, охорона, відеоспостереження
- Підземний паркінг – є можливість окремо придбати
- Локація – ідеальна! 10 хвилин до центру Києва
Є відеоогляд квартири та додаткові фото квартири!!
Телефонуй! Перегляд у будь-який зручний для тебе час!
Без комісії для покупця!
Вул. Микільсько-Слобідська 4Д
Будинок 2005 р
Дніпровський р-н
Площа 130 м2
Поверх 9
Поверховість 13
В квартирі було здійснено авторський, преміальний ремонт у 2013 р. Використовувались натуральні матеріали для виготовлення меблів, дверей, підлоги, та декоративного оздоблення: дерево, таке як дуб, ясень. Італійська цегла. Встановлено систему фільтрації та помʼякшення води, система іонізації крану. Є камін. Преміальні виробники техніки та сантехніки. Більшість позицій в меблях та декоративному оздобленні ексклюзив, який розроблявся індивідуально під замовлення.
Планування:
Кухня
Вітальня
Основна спальня
2 Дитячі
Гардеробна
2 санвузли
2 балкони
В квартирі дуже багато місць для зберігання. З вікон відкривається неймовірний краєвид на дніпро, Лавру, та Батьківщину мати.
Будинок з цегли, має закриту територію від сторонніх авто. Є консьєрж.
Ціна - 280 000 уе
Продається простора видова 4-кімнатна квартира поруч з метро Лівобережна.
Гарне планування з чудовим краєвидом та зручним розміщенням для великої родини, а також для батьків з дітьми бо поряд з будинком знадиться 2-а дитячих садочка, один з них приватний «Розумка», ліцей №208 та школа №125 з поглибленим вивченням англійської мови.
До метро Лівобережна – 5 хвилин пішки.
Поряд з будинком супермаркет «Новус», ТРЦ «Комод», ТРЦ «Лівобережний», продовольчий ринок, McDonalds та велика кількість кафе та ресторанів.
Квартира тепла і світла.
Підїзд пристойний, ліфт новий. Установлено домофон. Спокійні сусіди на поверсі.
Квартира потребує часткового ремонту. Одна кімната, кухня, ванна кімната та туалет відремонтовані та дозволяють одразу жити в квартирі. Інші 3-и кімнати потребують ремонту. Оригінальне планування квартири дозволяє комфортно жити в одній частині квартири, а в іншій робити ремонт. Також конструкція будинку дозволяє зробити перепланування в квартирі та отримати сучасну квартиру, якій позаздрять новобудови.
Родзинкою квартири є вигляд з вікна на Русанівський канал та набережну.
Квартира вільна та готова до продажу.
ID: 88610
Продаж 4к квартири в 16-типоверховому цегляному будинку, зробленому по спецпроекту в 2001 році, на бульварі Верховної Ради, 21а, Дніпровський район, Лівий берег.
Квартира простора та світла, площа: загальна 136 м2, житлова 103 м2, кухня 18 м2. Висота стелі 3 метри. Дуже зручний 6 поверх. В квартирі два балкона та лоджія, велика гардеробна, два санвузли та окрема пральня. Потребує подекуди косметичного ремонту. На поверсі своя кладова 6м2. Є консьєрж, в під’їзді два ліфти.
Можливий продаж з паркомісцем, оговорюється окремо.
Інфраструктура: в радіусі 10 хвилин пішки супермаркети Ашан, Сільпо, Новус, Фора, ТРЦ Проспект, садочки та школи. Парки «Кіото» з сакурами та «Перемога» з каскадом озер.
Зручна розв’язка та близькість транспорту та доріг: м. «Чернігівська» та м. «Дарниця» 10 хвилин пішки, міст Метро 10 хвилин на транспорті.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок:
1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат,
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), молодіжний кредит.
Послуги АН 3%.
БЕЗ %! Продаж просторої 4-кімнатної квартири з сучасним ремонтом та меблями в престижному житловому комплексі закритого типу "Комфорт Таун" (вул. Регенераторна, буд. 4 корпус 5).
111,8 кв.м, 9-10 поверхи, цікаве та функціональне планування: перший поверх - 2 спальні, 2 санвузли, простора кухня-студія (36 кв. м), на другому поверсі - спальня, санвузол, балкон та гардеробна. Вікно у стелі додає природнього світла та відкриває чудовий вид на зорі.
В квартирі виконано ремонт в класичному стилі: шпалери, ламінат, керамічна плитка, комбіноване облаштування стель, вона повністю укомплектована побутовою технікою та меблями.
ЖК "Комфорт Таун" славиться розвинутою внутрішньою інфраструктурою, доглянутою територією з цілодобовою охороною і відеоспостереженням. На території одна з кращих шкіл району, спорткомплекс "SportLife", декілька дитячих садочків та медичних центрів, безліч кавярень та ресторанів. На території багато місць для паркування авто та підземні паркінги.
Комплекс зручно розташований поруч з Дарницькою площею, має різноманітні транспортні сполучення з різними районами міста. До метро "Дарниця" та "Лівобережна" всього 5 хвилин на авто.
Квартира продається представником власника, без комісії для покупця. Документам більше 3-х років, прямий продаж.
Телефонуйте прямо зараз, покажемо за домовленістю!
Продаж 4-кімнатного пентхаусу у ЖК Лазурний Блюз, вул. Туманяна, 15А
Продаж унікального дворівневого пентхаусу з індивідуальним опаленням та просторою терасою із панорамою Києва.
Площа: 245 м2. Поверх: 28.
Квартира виконана за дизайнерським проектом з використанням якісних матеріалів та побутової техніки провідних світових виробників. Є тепла водяна підлога, власний котел для опалення, гарячої води та теплої підлоги.
Підлога, сходи та двері із натурального масиву деревини – дизайнерський проект за концепцією архітектора Фрідріха Хундертвассера.
Житловий комплекс має комфортний під’їзд із картковим доступом, рецепцію з консьєржем, цілодобову охорону та відеоспостереження. Є наземний та підземний паркінг, шлагбаум на в’їзд/виїзд, укриття та генератор.
У пішій доступності — парк та Русанівський канал з зонами для відпочинку, школи, дитячі садки, магазини та ресторани. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста.
Це ексклюзивна пропозиція.
Ціна: 319 000 у.о. Без комісії для покупця!
095 152 2000
Андрій
Smart Invest Realty
Пентхаус, який поєднує престиж, комфорт і неповторний стиль! Чекаємо вас на перегляд!
Продається 4-кімнатна квартира (з можливістю перепланування на 5-кімнатну) за адресою: вул. Романа Мстиславича, 22 (колишня вул. Генерала Жмаченка), ЖК «Новий Автограф»
Будинок комфорт-класу «+», монолітно-каркасний.
Характеристики комплексу:
Закрита територія для авто
Підземний паркінг із ліфтом
Цілодобова охорона комплексу
Через дорогу — великий доглянутий парк «Перемога».
Метро «Дарниця» — 2 км, у пішій доступності ліцей, школа, дитячі садочки, спортзал та інша інфраструктура.
Особливості квартири:
Поверх: 6-й
Загальна площа: 121 м²
Житлова: 66 м²
Кухня-вітальня: 28 м²
Два санвузли
Гардеробна кімната
Зручна квартира в зеленому районі!
Продається 4-кімнатна квартира на вулиці Азербайджанській, 16/1, — ідеальний простір для створення затишного помешкання, де комфорт та стиль поєднуються з вигідним розташуванням. Оселя, де кожен куточок наповнений потенціалом для втілення ваших дизайнерських мрій.
Квартира розташована на 14 поверсі 18-поверхового монолітно-каркасного будинку 1995 року побудови. Висота стелі — 2,75 м, усі кімнати та кухня окремі, санвузол роздільний. Квартира має три балкони та комору. Загальний стан — під ремонт.
Будинок має технічний поверх, зустрічає консьєрж на вході, є кодовий замок. Двір просторий, доглянутий, не проїзний, з місцями для відпочинку, зеленими насадженнями та дитячим майданчиком. Є місця для паркування авто.
Район з розвиненою інфраструктурою, поруч розташований магазин «АТБ», дитячий садок, школа з басейном, спортивні та дитячі майданчики. У пішій доступності — Дарницький універмаг, ринки та безліч інших обєктів соціально-побутового та культурного призначення.
Зручна транспортна розв’язка: до метро «Чернігівська» — 20 хвилин пішки, поруч — зупинка трамваїв, маршруток. До Дарницької площі — 10 хвилин пішки.
Ціна 65 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Велика квартира з панорамними вікнами біля метро!
Продається простора 4-кімнатна квартира на вулиці Празькій, 3 — у зручному районі з розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру столиці.
Оселя розташована на комфортному 6 поверсі 9-поверхового цегляного будинку з товстими стінами (50–60 см), що забезпечують тепло та звукоізоляцію.
Загальна площа — 85.3 м2, житлова — 58 м2, кухня — 10 м2. Планування двостороннє, з трьома окремими кімнатами та великою вітальнею. Санвузол — окремий. Просторий засклений балкон — 4.6 м2.
У квартирі — металопластикові вікна, кондиціонери, якісний паркет, панорамні вікна з видом на правий берег. Встановлено лічильники на газ і воду, двозонний електролічильник, бойлер, броньовані двері. Додаткова комора біля житлової зони може бути переобладнана в гардеробну.
Стан — житловий, світло і затишок відчуваються з першого кроку. Усі меблі та побутова техніка залишаються новому власнику, що дозволяє одразу заселитися.
Будинок доглянутий, після ремонту під’їзду, з новим ліфтом, домофоном та системою відеонагляду. У дворі — зелена зона, дитячий і спортивний майданчики.
Розташування — одне з найзручніших у Дніпровському районі: поруч Дарницька площа, зупинки транспорту, до метро «Чернігівська» — 7 хвилин, до «Дарниці» — стільки ж на транспорті. До центру — 15–20 хвилин.
Інфраструктура — повноцінна: супермаркет «АТБ», ТЦ «Дарниця», ТЦ «Проспект», «МакДональдз», аптеки, школа, дитячий садок, кінотеатр, ринок, парк, палац підводного спорту, стадіон. Близькість до мосту на правий берег — додаткова перевага для автомобілістів.
Це житло — ідеальний вибір для великої родини, яка шукає простору квартиру з готовим наповненням у районі, де все поруч.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Панорамний 4-кімнатний пентхаус з терасою у ЖК «Мега Сіті»!
Преміум-рівень життя: 3-метрові стелі, власна тераса та повна тиша на 32 поверсі!
Продається найкращий ексклюзивний пентхаус у сучасному ЖК «Мега Сіті» за адресою: Харківське шосе, 19а. Це простір, комфорт і панорама Києва — усе в одній квартирі. Преміум-рівень життя у самому серці Лівого берега.
4-кімнатна оселя розташована на 32 поверсі 34-поверхового монолітного будинку. Завдяки розташуванню, ви отримуєте повну тишу та максимум комфорту й приватності — жодних сусідів зверху!
Квартира має велику площу, високі стелі (3 м) та панорамні вікна, що створює неймовірне відчуття простору й свободи.
Пентхаус із якісним ремонтом повністю готовий до проживання. Меблі та техніка залишаються за домовленістю.
Ключова перевага — власна тераса з неймовірним краєвидом на місто. Це ідеальне місце для ранкової кави, відпочинку чи зустрічей із друзями.
Будинок — монолітний, що гарантує надійність, і має бомбосховище. Двір доглянутий. ЖК розташований у сучасному, комфортному районі з новими комплексами, паркінгами та охороною.
У самому комплексі є магазини, кафе, спортзал, аптека та салони краси. Поруч розташований ТРЦ «Мегамаркет», а також школи та дитсадки.
Транспортне сполучення зручне, поруч із комплексом розташовані зупинки громадського транспорту.
Не пропустіть можливість придбати цей унікальний пентхаус з панорамним видом та терасою, який забезпечує найвищий рівень комфорту та приватності у місті.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!