Квартира потребує ремонту, але жити в ній можна і зараз. Планування роздільне, є санвузол з окремими кімнатами.
Квартира мебльована. У комплекті залишаються бойлер, газова плита, пральна машина, мікрохвильовка, електрочайник, холодильник, ліжка, шафи і столи.
Будинок належить до житлового фонду 91-2000-х років. У квартирі встановлені металопластикові вікна та лоджія.
Квартира розташована в центрі міста. Поруч знаходяться лікарня, торговий центр, парк, школа, садочок, спортшкола, базар, зупинки в різні напрямки міста і на Київ.
Квартира має балкон, лоджію, комору та господарське приміщення. Є Wi-Fi.
Квартира має окреме планування з роздільним санвузлом. Зроблено якісний євроремонт.
Система опалення індивідуальна електрична.
Квартира мебльована.
Можливий обмін на автомобіль.
Будинок введений в експлуатацію.
У квартирі використано якісні матеріали: плитка керамограніт, деревяні двері та паркетна дошка з дорогої породи деревини.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Проведено косметичний ремонт. Є велика засклена лоджія.
Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація.
Квартира частково мебльована та оснащена технікою. Є меблі на кухні.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років з ліфтом. Охороняється територія.
Зручне транспортне сполучення. Поблизу розташовані магазини "Фора" і "Рошен", ліцей.
Квартира складається з 3 кімнат, одна з яких прохідна, але її можна відокремити в переплануванні. Житлова площа становить 41,5 кв.м. (17,2+10,3+14 кв.м.), кухня - 5,2 кв.м. Санвузол роздільний. Балкон засклений. Квартира в житловому стані.
Квартира обладнана газовою колонкою для гарячої води. Система опалення централізована. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Є меблі на кухні.
Повна оплата по безналу не розглядається, можлива лише часткова оплата. Власник в Україні, боргів немає.
Будинок цегляний.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура: супермаркети, аптеки, банки, зупинка громадського транспорту, парк тощо.
Кімнати окремі, площею 17,7 та 11,4 кв. м. Санвузол суміжний. Кухня площею 9 кв. м. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Система опалення - централізоване.
Квартира повністю придатна для проживання. При продажу в квартирі все залишається.
Можливий торг. Також можна прибрати гараж за окрему плату.
Тип будинку - житловий фонд 2011-2020-і.
Поблизу розташовані школа, садочки, дитячий майданчик, супермаркети та зупинка на Київ.
Квартира має роздільне планування з окремими санвузлами, коридором та лоджією, що виходить зі спальні. Лоджія засклена та має розмір 2,1 метри. Ремонт у квартирі у житловому стані.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, каналізації, водопроводу та електропостачання. Наявний газ. Гаряча вода подається через бойлер.
Квартира продається з меблями, які в ній є. Наявна газова плита.
У власності більше 3 років, власник один, в Україні. Чистий продаж.
Квартира розташована в центрі міста Бориспіль.
Квартира має балкон, лоджію та швидкісний інтернет.
Квартира має роздільне планування. Кімната площею 17 кв.м. з грамотним зонуванням житлової площі, де є зони гардеробу, спальна, робоча та місце для додаткового дивану. Санвузол суміжний, великий з душовою кабіною. Кухня площею 10 кв.м. поєднана з заскленим балконом, на якому розташована робоча зона. Ремонт у квартирі свіжий, зроблений євроремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення та підігрів води газовим котлом німецької марки VIESSMANN. Встановлено рекуператор PRANA, який забезпечує адаптоване свіже повітря та відсутність надлишкової вологи.
Кухня має таке розміщення меблів, що є місце для повноцінного дивану для прийому гостей. Всі меблі нові.
Квартира у власності вже 3 роки, без додаткових податків. Власник в Україні.
Будинок монолітно-каркасний з утепленням, побудований у 2021 році. Двір закритого типу з достатньою кількістю паркувальних місць. В будинку є укриття та ліфт.
У районі дуже розвинена інфраструктура. Поблизу розташовані магазини, супермаркети, аптека, Нова пошта, Розетка, стоматологія, мед центри, школа, садочок, ЖД вокзал.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира з окремими кімнатами, двома заскленими лоджіями, окремим санвузлом та великою кухнею. З кухні та вітальні є вихід на одну з лоджій. Квартира жила, але потребує ремонту.
Квартира вільна, без боргів, більше 3 років у власності. Торг можливий. Комісія ріелтора.
Цегляний будинок. Підїзди охайні, чисті, без запахів, зі свіжим ремонтом.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура.
Квартира в житловому стані. Кімнати та санвузол окремі. Є не засклений балкон.
В квартирі встановлені лічильники.
Меблі залишаються.
У будинку є ліфт.
Квартира розташована в хорошому, розвинутому районі. Поблизу знаходяться зупинки міського та міжміського транспорту, школи, садочки, парк, магазини, супермаркети, медичні заклади, аптеки, банк тощо.
В квартирі встановлені деревяні склопакети. Є підключений інтернет.
Квартира з косметичним ремонтом.
У кожній квартирі встановлений двоконтурний котел. Будинок має індивідуальне газове опалення.
Квартира продається з меблями та технікою.
Комплекс користується великою популярністю для здачі в оренду.
ЖК Первоцвіт - закритий комплекс у центрі міста. На території прибудинкової ділянки є стоянка під відеоспостереженням.
Комплекс має зручне розташування з відмінною транспортною розвязкою. Поблизу будинку знаходяться зупинка громадського транспорту, школа, супермаркети та аптека.
Квартира має зручне планування з трьома окремими кімнатами. Це простора чешка з роздільним санвузлом. Квартира тепла та доглянута, з косметичним ремонтом.
Квартира частково мебльована, побутова техніка залишається за домовленістю. На кухні є меблі.
Будинок 5-поверховий.
Квартира розташована біля магазину АТБ, неподалік від Ж/Д вокзалу. Поблизу є школа, садочок, супермаркети та магазини. Зручна транспортна розвязка.
До квартири додається гараж поряд з будинком. Є вхід з квартири в підвальне приміщення.
Квартира в гарному стані. Санвузол суміжний. Балкон засклений склопакетом. Великий зручний передпокій площею майже 10 метрів.
Будинок обладнано генератором, який при відключеннях світла забезпечує тепло- та водопостачання, та роботу ліфтів. Також при відключеннях працює інтернет. Завдяки власній будинковій котельній та квартирному лічильнику тепла в квартирі тепло взимку, а витрати на опалення мінімальні.
Квартира мебльована.
Будинок сучасний цегляний з утепленням (так званий «термобудинок»).
Розвинута інфраструктура поруч налічує багато магазинів, супермаркет АТБ та ін. Зручна транспортна інфраструктура дозволяє швидко дістатися Києва маршрутками або електричкою.
Вікна квартири виходять на південь – тому у квартирі сонячно і тепло взимку.
Квартира має двостороннє планування з роздільним санвузлом. Лоджія засклена. Стан квартири звичайний житловий.
Квартира має автономне опалення.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Додатково оплачується комісія агенції нерухомості (5%%), а також юридичний супровід та підготовка документів до угоди.
Будинок під управлінням ОСББ, що забезпечує доглянутість та порядок. Будинок утеплили.
Квартира має зручне розташування: поруч залізничний вокзал, навчальні заклади, супермаркети та медичний центр.
2 кімнати
з ремонтом
61.7 / - / 12.9 м²
цегляна
поверх 6 з 9
2009 Рік будівництва
2 млн грн
58 323 грн/м²
Продам 1 о кімнатну квартиру Бориспіль вул. Бабкіна 12
Квартира має дві окремі кімнати, кухню, роздільний санвузол, великий коридор та засклений балкон. У квартирі виконано косметичний ремонт в гарному стані. На поверсі є містка комора, яка продається разом з квартирою.
У будинку не відключають світло. Система опалення централізована. Квартира підключена до центрального водопроводу, електрики та центральної каналізації.
Квартира повністю мебльована і оснащена всією необхідною побутовою технікою, яка залишається новим власникам. У квартирі є кондиціонер, ванна, меблі на кухні, Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор.
Документам більше 3 років, оформлення 1%% податку.
Поблизу розвинена інфраструктура: дитячий садочок, школа, магазини, поліклініка, зупинки маршруток та ін.
Планування роздільне.
Квартира з якісним косметичним ремонтом, в якій ніхто не проживав. Планування роздільне. Сучасна кухня з виходом на засклений балкон. Сумісний санвузол з ванною та бойлером. Світла кімната, яка зонується на гостьову та зону відпочинку. Є гардеробна.
Власна котельня.
Квартира продається частково з меблями і технікою.
Комісія рієлтора 4%%.
Будинок побудований у 2011-2020-і роки. Територія огороджена, є ОСББ.
Квартира має хорошу локацію. Поблизу розташовані школа, дитячий садочок, супермаркети та зупинка громадського транспорту.
Квартира має три роздільні кімнати з двома балконами. Балкони засклені. Квартира в дуже охайному стані.
Встановлені лічильники. Система опалення централізована.
Розглядається безготівковий розрахунок.
Будинок доглянутий, чистий. Дах замінено. Вхідна група охайна, сусіди тихі. Встановлені металеві вхідні двері з кодовим замком та нові металопластикові вікна без протягів. Територія двору тиха та закрита, облаштована невеликою зоною відпочинку з лавками. Додатковою перевагою є окреме приміщення вхід з вулиці. Є гостьовий паркінг.
Зручне розташування в центральній частині міста. Все в пішій доступності. Поблизу розташовані супермаркети, магазини, ринок, школа та зупинки громадського транспорту.
Встановлені металопластикові вікна.
Квартира-студія з євроремонтом. Є засклена лоджія. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлено двохконтурний газовий котел, а також лічильники на воду, газ та світло. Підключені центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира укомплектована меблями та технікою. На кухні є меблі.
Житловий фонд від 2021 року. Будинок монолітно-каркасний цегляний. Є ліфт. Двір закритого типу з охороною.
Розташування будинку дуже зручне, поряд розташована вся необхідна інфраструктура.
Квартира у власності більше 3 років. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Встановлено душову кабіну.
Квартира має окреме планування та суміжний санвузол. Зроблений якісний косметичний ремонт. Є гардеробна.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована та готова до проживання. Є кондиціонер.
Будинок заселений. Квартира не кутова. Є своя закрита територія. На території прибудинкової загального користування є стоянка під авто.
Квартира має дуже зручне розташування з відмінною транспортною розвʼязкою. Поруч зупинка громадського транспорту, школа, супермаркети та аптека.
Квартира світла та тепла. Чудовий варіант як для себе, так і під інвестицію.
1 кімната
з ремонтом
35.3 / - / 8.3 м²
цегляна
поверх 9 з 9
2019 Рік будівництва
2 млн грн
44 370 грн/м²
Продажа квартиры гора! Можна под єОселю! ЖК Кантри Хаус
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом та каналізацією. Підключено електрику.
Квартира продається з ремонтом та меблями. Є меблі на кухні.
Квартира розташована у будинку до 1917 року.
Зручна транспортна розвязка.
У квартирі є балкон, лоджія та тераса. Встановлено ванну, кондиціонер, телевізор, а також є Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Квартира обладнана технологією "розумний будинок" та відеоспостереженням.
Квартира в житловому стані.
Квартира оснащена центральним опаленням.
Тип будинку - гостьовий.
Квартира розташована поблизу 6 шкіл, дитячого садка та магазинів.
Квартира з косметичним ремонтом, роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Є балкон з виходом з кухні та кімнати.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, центральної каналізації, електрики, газу та водопроводу.
Квартира мебльована.
Можливий продаж за державними програмами.
Цегляний будинок, збудований у 2001-2010 роках, зовнішньо утеплений.
Поблизу розташовані супермаркет АТБ, школа №6, дитячий садок, залізничний вокзал та зупинка громадського транспорту.