Класика розкоші біля Ocean Plaza!
Продається 3-кімнатна квартира за адресою вулиця Антоновича, 140. Розташована на 9 поверсі 21-поверхового цегляного будинку 2001 року — елітний статус, безпека (охорона, консьєрж), підземний паркінг і доглянуті під’їзди. Обслуговуванням займається ОСББ.
Оселя у класичному стилі — з дизайнерським ремонтом, натуральними матеріалами та ексклюзивними меблями. Простора, з чудовим плануванням: велика вітальня — 60 м2, окрема спальня, робочий кабінет з дубовим столом та шкіряними меблями, кухня з лоджією, два санвузли (у гостьовому — пісуар), сауна.
В інтер’єрі — натуральна ліпнина за ескізами, кришталеві люстри, шовкові шпалери, мармурові підвіконня, годинник з боєм, посудомийна машина. У залі — меблі з Таїланду. Усі меблі та техніка залишаються.
Двір — закритий та затишний, є зони відпочинку. Локація — одна з найзручніших у місті. Всього 5 хвилин до метро «Палац «Україна», 10 — до «Либідської». Поруч — ТРК «Ocean Plaza», Володимирський ринок, дитячі майданчики, гімназія, «Сільпо», аптеки, банки, ресторани, центр міста — під рукою.
Ідеальне житло для тих, хто цінує стиль, простір і комфорт у центрі столиці.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продається 3-х кімнатна квартира 184 кв2 на Антоновича 140. До метро Либідська та Палац України 5 хвилин пішки. Квартира укомплектована всією технікою та меблями світових виробників, індивідуальний двуконтурний котел. Дуже гарний ремонт.
Квартира гарна і простора. Набагато краще виглядає вживу.
приходьте на перегляд
площа: 190,0\87,4\21,9; простора 4-к квартира 76,1 м у сучасному будинку 2001 р. будівлі. Монолітно-каркасний будинок з охороною, консьєржем та паркінгом. Планування: три спальні, кухня-вітальня, дві ванні, балкон та три лоджії. Стелі 3 м, кондиціонери, бойлер, техніка. Квартира розділена на 3-к та 1-к, здається в оренду, дохід 55.000 грн/міс. Відмінний варіант для життя та інвестицій поряд з метро "Либідська
Квартира має просторі кімнати з продуманим плануванням. Зроблено сучасний стильний ремонт високої якості.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою від світових виробників. На кухні є меблі.
Квартира продається.
Квартира розташована в клубному будинку з закритим двором. Будинок обладнаний ліфтом та вантажним ліфтом. На території є консєрж, охорона, паркувальне місце та гостьовий паркінг.
Будинок розташований за 5 хвилин пішки від станцій метро "Либідська" та "Палац Україна".
Квартира має балкон, лоджію та гардероб. Установлені кондиціонер та підігрів підлоги. Є 2 і більше санвузлів з ванною та душовою кабіною. Встановлена сигналізація, пожежна сигналізація та відеоспостереження. Доступний Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
Квартира має ексклюзивне планування. Кімнати суміжні та прохідні. Є великий суміщений санвузол. Висота стелі 3.2 м. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира продається з італійськими меблями та всією необхідною технікою. На кухні є меблі.
Квартира продається.
Будинок монолітно-цегляний, побудований у 2003 році за шведським проектом. Є два швидкісні ліфти, включаючи вантажний. Територія закрита, ОСББ. Є паркувальне місце на охороняємій стоянці. Зі сходового майданчика можна спуститися прямо в бомбосховище. Будинок класу "преміум", в якому мешкають відомі українські зірки естради.
Будинок розташований у центральному районі столиці з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходиться метро "Палац Україна".
У квартирі є бойлер, лічильники тепла, гарячої та холодної води, електрики. Також є додаткова комора на сходовому майданчику. Квартира має два балкони.
Квартира має роздільне планування з двома спальнями, великою вітальнею та кухнею площею 25 кв.м. Санвузол - 2 і більше. Зроблено євроремонт.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою, включаючи посудомийну машину, варочну поверхню, духову шафу, витяжку, двокамерний холодильник, плазмовий телевізор, три кондиціонери, пральну машину та бойлер обємом 100 літрів. Вся техніка та меблі залишаються новим власникам.
Квартира в стані "заходь і живи".
Будинок побудований у 2011 році та належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Є ліфт та вантажний ліфт. Наявний підземний та гостьовий паркінг. Територія охороняється та ведеться відеоспостереження.
Квартира розташована в елітному будинку біля дороги. Поблизу знаходяться ТЦ "Оушен Плаза", супермаркети, Володимирський ринок, концертний зал "Палац Україна", станції метро "Палац Україна" та "Либідська".
На підлозі натуральний паркет та плитка з підігрівом. Є балкон та лоджія. Квартира обладнана сигналізацією та гардеробом.