Продаж квартир: Дубищанська вулиця, 4, Київ
4 оголошення по 3 квартирах
6.5 млн грн
68 867 грн/м²
Дубищанська вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має раціональне планування, що включає три окремі кімнати, два санвузли, кухню, лоджію та терасу. Стан квартири - після будівельників, з чорновою стяжкою, плаваючою підлогою та гідроізоляцією у санвузлах. Вікна великі, забезпечують багато природного світла. Висота стель - 3 метри.
Система опалення індивідуальна газова, встановлено газовий котел та радіатори. Також є централізоване водопостачання та газ. Встановлені лічильники.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Продаж квартири. Можливий продаж з використанням державних програм, таких як "єОселя" або "єВідновлення".
Житловий комплекс "Італійський Квартал" має закриту територію з розвиненою інфраструктурою, охороною та відеонаглядом. Будинок побудований з червоної цегли, що забезпечує покращені показники шумо- та теплоізоляції. На території є підземний паркінг та місця для гостьового паркінгу. У підвалі розташовані комори та укриття.
Поруч з комплексом знаходиться паркова зона, озеро та Дніпро. Поблизу розташований великий супермаркет NOVUS. До станції метро можна дістатися за 5 хвилин на авто, а до зупинки громадського транспорту - за 7 хвилин пішки.
Особливістю квартири є велика тераса площею 25 м2, яка може бути використана для облаштування міні-саду, дитячої ігрової зони, місця для пікніків або зони для відпочинку. Квартира двостороння, з панорамними вікнами. Є лоджія.
3 кімнати
без ремонту
94.2 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
2021 Рік будівництва
4.3 млн грн
66 646 грн/м²
Дубищанська вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж ВЕЛИКОЇ двокімнатної квартири на першому поверсі ЖК Італійський Квартал, вул. Дубищанська - 4. Квартира має стан після будівельників, раціональне планування: дві окремі кімнати, два санвузли, кухня, велика тераса. Великі вікна забезпечують багато природного світла. Чорнова стяжка, плаваюча підлога, гідроізоляція у санвузлах.
Автономне газове опалення, встановлено газовий котел та радіатори. Центральний водопровід, газ.
Італійський Квартал - житловий комплекс з закритою територією, інфраструктурою, що розвивається, охороною, відеонаглядом. Будинок побудований з червоної цегли, що має поліпшені шумо- та тепло- показники. Високі стелі - 3 метри. У підвалі є комори та укриття. На території є підземний паркінг та багато місць гостьового паркінгу.
Поруч паркова зона, озеро, Дніпро, великий NOVUS, метро 5 хвилин на авто, до зупинки транспорту пішки 7 хвилин.
Квартира має велику терасу та панорамні вікна.
2 кімнати
без ремонту
65 / - / 15.6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 4
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
11.3 млн грн
71 089 грн/м²
Дубищанська вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується квартира загальною площею 159,10 м², яка складається з двох об’єднаних квартир: 2-кімнатної площею 64,9 м² та 3-кімнатної площею 94,2 м². Квартира розташована на першому поверсі 4-поверхового будинку та має власну терасу площею 25,58 м². Вікна виходять на різні сторони. Стан ремонту - від будівельників, включає чорнову стяжку, плаваючу підлогу та гідроізоляцію у санвузлах.
Будинок має індивідуальне газове опалення, встановлено газовий котел та лічильники. Ліфт є у кожній секції.
Квартира чудово підійде для великої родини або під бізнес/орендний проєкт. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Житловий комплекс «Італійський квартал» має монолітно-каркасний будинок. Територія комплексу закрита, з відеоспостереженням та охороною 24/7, вхід лише для мешканців.
Поруч з комплексом розташовані ліс, озеро та річка Дніпро, що створює ідеальне поєднання природи та міської інфраструктури.
Квартира має власну терасу площею 25,58 м².
4 кімнати
без ремонту
159.1 / - / 40 м²
поверх 1 з 4
2021 Рік будівництва