Квартира продається !!! Теплий монолітно-каркасний будинок, з неймовірним краєвидом на Дніпровську Набережну.
Три окремі спальні.
Велика кухня вітальня, та три окремі кімнати, два санвузли
Спецпроект 2008 року,теплий цегляний будинок з зеленими великим подвірʼям,дитячими площадками і всією необхідною інфраструктурою для комфортного життя .
Поруч ТРЦ Аркадія та Рівер Молл, Набережна алея з облаштованою сучасною зоною відпочинку, безліч магазинів та різноманітних закладів, дитяча поліклініка, спортивні комплекси з басейнами для дітей та дорослих. Метро Осокорки в пішій доступності.
Без комісії для покупця
Більше 3-х років у власності
ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ КВАРТИРИ | Дніпровська Набережна, 19
Площа: 113 м²
Поверх: 3/22
Кімнат: 3 + кухня-вітальня
Формат: простора кухня-студія, дві дитячі, спальня з власним санвузлом
⸻
ПЕРЕВАГИ КВАРТИРИ:
• Батьківська спальня з окремим санвузлом — приватність та комфорт
• Дві дитячі кімнати — кожна з особистим простором і окремим санвузлом
• Ігрова зона — безпечно та зручно для дітей
• Пральна кімната — зручно, практично, продумано
• Кухня-студія 33.9 м² — простір для родинного затишку й вечірок з друзями
⸻
ІНТЕР’ЄР & РЕМОНТ:
• Сучасний дизайнерський ремонт
• Натуральний шпон у меблях
• Фурнітура BLUM — німецька якість
• Кам’яна стільниця
• Вбудована побутова техніка
• Кожна деталь — функціональна та естетично довершена
⸻
БУДИНОК ТА ІНФРАСТРУКТУРА:
• До метро Осокорки — 20 хв пішки
• Поруч школи, дитсадки, ТЦ, магазини, аптеки
• Розвинена інфраструктура та доступ до зеленої зони й набережної
• Будинок має:
• Надземний паркінг
• Гостьову парковку
• Теплий енергоефективний фасад
• Генератор — світло завжди є!
⸻
ЦІНА = КОМФОРТ + СТИЛЬ + ЛОКАЦІЯ
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто хоче одразу заїхати й жити без компромісів!
115 квадратних метрів. 24поверх, квартира 2-х поверхова (пентхаус) з виходом на відкриту терасу 1-й поверх-оупен спейс, кухня: плита електролюкс, система фільтрації питної води, система утилізації харчових відходів (insikerator), духовка, посудомийка, 2 холодильники, 1 холодильник з морозилкою - все Електролюкс. санвузол, кабіна 1000/1000 Італія - -термостатний змішувач, -підвісний унітаз, підвісна тумба з раковиною, ел. рушник сушитель) скрізь плитка, кондиціонер 24 Смарт Gree Wifi, скрізь натяжні стелі, підлога, ламінат Квік Степ, система вентиляції з рекуперацією та підігрівом Gree, робочий цегляний класичний камін - сходи дубові, що висять на спицях 2 поверх, скрізь натяжні стелі стін фарбування, система вентиляції з рекуперацією та підігрівом всіх кімнат, гардеробна з системою полиць, хол - підлога ламінат Квік Степ, кімната 1: підлога-ламінат Квік Степ, кімната 2 підлога (підготовлена під ковролін) сан вузол: скрізь плитка, душова кабіна 1000/1000 Італія, термостатний змішувач, підвісний унітаз з біде, підвісна тумба з раковиною, три кондиціонери Смарт Gree Wifi - вихід на відкриту терасу 18 кв. м (терасна дошка, система зливу води, система обігріву зливу води) Загальні дані: 15 кВт 3 фази, водяні лічильники, бойлер 100 л, 2 кабельних ліній інтернету, система відеоспостереження, БОНУС! ! коридор за межами квартири 50. кв. м, доступний тільки для власника квартири: окрема госп кімната 12 кв. м: +пральна машина, величезна шафа купе, сушіння, стелажі особисте користування вантажним ліфтом (ліфт на ключі) абсолютно вся інфраструктура для сімї в пропозиціях 5 хвилин ходьби від дому (River Mall, Novus, Socar, Sport Life, ЦНАП)
Без комісіі для покупців
Затишна квартира з якісним ремонтом та видом на Дніпро та ТРЦ River Mall
вул.Дніпровська набережна,19
Площа 142,3 кв.м.
Площа 7/25
Ціна 200 000дол без комісіі
Велика кухня вітальня, три окремі кімнати, кабінет, два санвузли
У квартирі є все для комфортного проживання, побутова техніка від провідних виробників.
Розвинена інфраструктура, школа, дитсадок, супермаркети, салон краси, ресторани.
Метро Осокорки, Позняки 10 хв пішки
Квартира вільна, готова до заселення
Теплий монолітно-каркасний будинок, з неймовірним краєвидом на Дніпровську набережну. В квартирі виконаний якісний ремонт, встановлені радіатори, металопластикові вікна, кондиціонер, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі паркет/плитка, вбудована кухня та побутова техніка провідних виробників, санвузол облицьований кахлем, якісна сантехніка, балкон засклений, чистий, охайний під’їзд, тихий, зелений двір, всі обєкти інфраструктури в пішій доступності, парк, трц. River Mall, поряд ст. м. "Оскокорки" - 5 хвилин. В Будинку завжи є Електроенергія.
Квартира виконана за дизайн-проектом. Виконано дорогий якісний ремонт. Планування включає кухню-вітальню, оформлену одним великим простором, 2 спальні, 2 санвузли (душ і ванна), велику гардеробну кімнату, прихожу та балкон з вітражними в підлогу вікнами. На підлозі плитка з підігрівом у всіх зонах окремо, на стінах декоративна штукатурка.
У кухні-вітальні встановлена клімат-система, в кожній кімнаті - кондиціонер. У квартирі є деревяна столярка, гарна якісна кухня з фасадом хвилею та стільницею з каменю, а також дорога сантехніка Hansgrohe і Villeroy Boch.
Без комісії.
Квартира розташована в спецпроекті 2008 року. Будинок теплий, цегляний, з великим зеленим подвірям, дитячими майданчиками та всією необхідною інфраструктурою для комфортного життя. Є консьєрж та парковка для машин.
Поблизу розташовані школа, 2 дитячі садки, супермаркети, ресторани, Спортлайф. Через дорогу - Дніпро та набережна з новим парком, ТРЦ River Mall, яхт-клуб. Метро Осокорки знаходиться в 10 хвилинах.
Квартира частково видова з видом на Дніпро. В будинку завжди є світло. Квартира дуже незвичайна і комфортна.