Продажа коттеджей Креничи
1 оголошення по 1 будинку
44.4 млн грн
80 782 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 550 м² з ділянкою 38 соток.
Основний будинок площею 550 м2 має 5 спалень та потребує чистової обробки. Також є будинок охорони та дві гостьові кімнати. Ціна - 1 000 000 у.е., без комісійних для покупця. Будинок розташований в елітному закритому містечку Авгур за Новообухівською трасою зі своєю інфраструктурою та цілодобовою охороною. Має власну набережну на чистому озері. Гараж на 4 авто. Вихід на озеро.6 кімнат
без ремонту
550 м²
38 сот
2 поверхи