Продається 1 кім.квартира ЖК Річ Таун
60/37/11 4поверх/8
Продається з меблями та технікою.Індивідуальне газове опалення. Тепла водяна підлога в кухні, коридорі та санвузлі.
Корпусні меблі під замовлення.
Техніка: холодильник, духова піч, варильна поверхня, посудомийна машина, телевізор, кондиціонери.
Все що на фото залишається вам при купівлі цієї чудової квартири!!
Квартира дійсно тепла та з гарною шумоізоляцією завдяки будівництву з міцної червоної цегли.На території комплексу є великі прогулянкові алеї з великою кількістю зелених насаджень та сосен.Закрита територія,охорона.
Швидкий виїзд на Київ.
Представлена до продажу двокімнатна квартира в Лісовій Бучі в найкращому ЖК Rich Town
Повноцінна видова квартира для життя з дуже якісним ремонтом без меблів, панорамні вікна, французький балкон - вражаючий вид на сосни створює відчуття спокою. Індивідуальне газове опалення. Тепла водяна підлога в кухні, коридорі та санвузлі
Квартира дуже тепла та з гарною шумоізоляцією завдяки будівництву з міцної червоної цегли.
ЖК Rich Town комлекс бізнес-класу, на території прогулянкові алеї з великою кількістю зелених насаджень та сосен.
Зручний та швидкий виїзд на Варшавську трасу, по якій до Києва 10 хв на авто.
#26925
Нова квартира з ремонтом. Квартира має роздільне планування. Є балкон площею 6 кв.м. Також є гардеробна. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована.
Можлива купівля за державними програмами. Огляд квартири можливий у зручний для Вас час.
Перша черга будівництва. Є гостьовий паркінг.
Доступні комунікації: асфальтована дорога, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Встановлена тепла підлога. Є кабельне, цифрове та супутникове телебачення, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
У квартирі зроблено якісний євроремонт з використанням дорогих матеріалів.
Встановлено автономне газове опалення. Тепла водяна підлога в кухні, коридорі та сумісному санвузлі.
Квартира повністю мебльована. Залишаються всі меблі та техніка, які є на фото.
Продаж без комісії від покупця. Оформлення - 12%%. Можливий продаж за сертифікатом або готівкою.
Будинок належить до житлового фонду 2011-2020-х років.
У квартирі є кондиціонер та Wi-Fi.
Квартира має якісний євроремонт, що створює комфортні умови для проживання.
Квартира розташована у затишному місті Буча, неподалік від Києва.
Квартира затишна та ідеально підходить для сімейного життя або здачі в оренду.
Квартира з дизайнерським ремонтом, який не експлуатувався після завершення. Простора кухня має вихід на балкон. В квартирі є кладовка або ще один санвузол.
Квартира має індивідуальне газове опалення. У кухні та коридорі встановлено теплу підлогу.
Квартира продається з меблями та вбудованою технікою. Вся столярка та меблі виготовлені ручно під індивідуальне замовлення. Робоча поверхня кухні виконана з натурального каменю.
Мінімальне оформлення.
Квартира розташована в елітному житловому комплексі з закритою територією, власною фізичною охороною та пропускним режимом. ЖК має одне з найкращих ОСББ в місті з відносно низькими тарифами.
Квартира має гарне планування, яке ідеально підходить для комфортного проживання.
Це вторинна нерухомість. Квартира підійде для сімейного життя або як інвестиція.
Квартира розташована у затишному місті Буча.
Квартира має якісний євроремонт. Вона має просторі кімнати та великі вікна, що створюють світлу та затишну атмосферу.
Будинок новий.
Будинок розташований неподалік від центру міста Буча. Поблизу знаходяться школи, супермаркети, аптеки та інші заклади.
В квартирі зроблений якісний євроремонт.
Це вторинна нерухомість.
Квартира знаходиться в місті Буча.
Квартира ідеально підходить для комфортного проживання.
У квартирі зроблений якісний євроремонт.
Квартира розташована в затишному місці з усіма необхідними зручностями.
Це ідеальний варіант для комфортного проживання.
Квартира розташована в цоколі. В квартирі є спальня з двоспальним ліжком та шафою-купе, дитяча кімната з ліжком та письмовим столом, санвузол з ванною, унітазом, умивальником та пральною машиною. Кухня обладнана всім необхідним та має зону вітальні з кутовим диваном. До квартири також належить кладовка з окремим виходом. Вхід до квартири свій власний, окремий з вулиці.
Квартира продається з ремонтом та всіма меблями, включаючи двоспальне ліжко та шафу-купе в спальні, ліжко та письмовий стіл у дитячій, кутовий диван у вітальні. Кухня обладнана всім необхідним. В санвузлі встановлена пральна машина.
ЖК Річ Таун - шикарний житловий комплекс з вдалою локацією.
Квартира з ремонтом. Є суміжний санвузол, балкон та гардеробна.
Квартира обладнана власним газовим опаленням, централізованим водопостачанням та централізованою каналізацією.
У квартирі залишається кухня з вбудованою технікою та меблями, диван.
Квартира готова до заселення одразу після покупки.
ЖК Rich Town розташований на виїзді з Бучі. Територія закритого типу з охороною та шлагбаумами.
ЖК розташований на виїзді з Бучі, що є ідеальним варіантом для тих, хто працює в Києві. Територія має швидкий та зручний виїзд до столиці.
Квартира світла та простора. Високі стелі та великі панорамні вікна створюють відчуття простору. З балкона відкривається гарний вид.
Квартира має євроремонт.
Індивідуальне газове опалення, тепла підлога.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Будинок зведений із якісних матеріалів. Є закрита територія з великою парковкою.
Квартира розташована у зеленій частині Бучі, де поєднується спокій і зручність міської інфраструктури. До Києва можна дістатися за 15 хвилин на авто до метро Академмістечко.
Простора світла квартира з двостороннім плануванням. Зроблено косметичний ремонт. У квартирі є суміжний санвузол, балкон, зашитий деревом і засклений, лоджія. На кухні та в коридорі встановлено теплу підлогу.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом і каналізацією.
У квартирі є вбудована кухня, кухонна техніка та меблі.
Продається однокімнатна квартира з гаражем.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок цегляний. Територія закрита, під охороною. Є паркувальне місце в гаражі. Гараж має автоматичні ворота та вхід із середини підїзду.
Квартира розташована поблизу Річ Таун Буча. Поблизу є паркова та лісова зони, дитячий майданчик, продуктові магазини, аптеки, фітнес клуби, салони краси, ветеринарна клініка. Зупинка транспорту на Київ знаходиться поруч із будинком.
У квартирі встановлено сигналізацію. Є Wi-Fi.
Квартира з якісним євроремонтом. Планування роздільне. Є невеликий хол з входом в дві спальні та гардеробну. Перша спальня має велику вбудовану шафу та вихід на балкон. Третя спальня з виходом на другий балкон.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Є лічильник на газ. Встановлено двохконтурний газовий котел. Проведено центральний водопровід та каналізацію септик.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою. Вбудована кухня з газовою варильною поверхнею, електричною духовою шафою, посудомийкою, витяжкою. Мийка та стільниця вилиті зі штучного каменю. Є окремий кран на питну воду та дозатор мийних рідин. Встановлено систему фільтрації води (осмос і фільтрація жорсткості). В першій спальні велика вбудована шафа. В прихожій є вбудовані шафи. В другій спальні шафа купе. Встановлено кондиціонер Daikin на кухні та в спальнях. Перша ванна кімната має душову кабіну. Друга ванна кімната обладнана ванною джакузі.
Квартира продається. Продаж здійснюється з якісним ремонтом, технікою та меблями.
Житловий фонд 2011-2020-і роки. ЖК Rich Town має відеоспостереження та охорону території. Наявний ліфт.
До ЖК підведено асфальтовану дорогу. Є вивіз відходів та газ.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлено підігрів підлоги. Є гардеробна. В квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
У квартирі тепла підлога по всій площі.
Автономне опалення.
Квартира повністю мебльована. При продажі вся техніка та меблі залишаються. Встановлено кондиціонер.
Закрита територія ЖК. Цілодобова охорона, шлагбаум. Є зелена зона.
Квартира у власності більше 3-х років.
Квартира має суміжний санвузол. Зроблено гарний ремонт якісними дорогими матеріалами за авторським проектом.
Квартира має автономне опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику та газ.
Квартира продається з усіма меблями та технікою. На кухні є меблі.
Квартира продається від власника.
Квартира розташована в найкращому ЖК міста Бучі. ЖК має цілодобову охорону та ліфт.
Квартира розташована на самому початку Бучі, що робить дуже швидким та зручним дорогу в Київ. До КП Пуща водиця 7 км.
Квартира дуже зручна та затишна. В квартирі панорамні вікна. Є підігрів підлоги. Дуже приємна та гарна енергетика.