Продаж квартир в ЖК Гранд Бурже

255 оголошень по 116 квартирах
2.9 млн грн
75 838 грн/м²

бул. Леоніда Бірюкова, 2

Квартира 1к в Гранд Бурже 66000$ + 5% переуступка , БЕЗ КОМІСІЇ і без торгу загальна площа 38 м² (кухня 14м2); 4/16 поверх Балкон; Квартира з якісним сучасним ремонтом без меблів (ідеально під власний дизайн або оренду) Оснащення: бойлер Bosch 80 л Кондиціонер Повністю зроблена ванна кімната тепла підлога у ванній та на кухні Чудовий ЖК з підземним паркінгом(який також слугує укриттям) , вхід у ТЦ - з двору комплексу Інфраструктура: Банкомат, кінотеатр, супермаркет, ТРЦ, зупинка транспорту, центр міста, аптека, дитячий садок, ринок, дитячий майданчик, відділення пошти, ресторан, кафе, школа Комфорт: Кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, ліфт, пожежна сигналізація, підземний паркінг, підігрів підлоги, панорамні вікна, охорона території, грузовий ліфт Комунікації: Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕГЛЯДУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Квартира з якісним ремонтом:
1 кімната
з ремонтом
38 / 24 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 18
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
8.7 млн грн
71 123 грн/м²

бул. Леоніда Бірюкова, 2

3-кімнатна дворівнева квартира з терасою на даху в ЖК Grand Bourget, Буча — «заїжджай і живи» Хочете квартиру, яка відчувається як приватний будинок у небі? Тут два повноцінні рівні, панорамні краєвиди, щоденні заходи сонця і ще один козир — власна тераса, де можна зробити лаунж, барбекю або літню їдальню. Ключові переваги, які «чіпляють» Бізнес-клас + інфраструктура “все в одному”: ТРЦ Avenir Plaza, Сільпо, ресторани, салони, спорткомплекс, басейн, кінотеатр — фактично в межах комплексу Закритий паркінг + повноцінне бомбосховище Локація “2 кроки до Варшавки”: швидкий виїзд на Київ і зручна логістика по місту Панорамні вікна і багато світла — квартира тепла та комфортна Меблі/техніка залишаються (частково або повністю — за домовленістю) Параметри квартири Загальна площа: 122,8 м² Житлова: 54,3 м² Кухня-вітальня: 30 м² Тераса: 18,8 м² (ідея: облаштувати як “дахову” зону відпочинку) Поверхи: 17–18 + надбудова Кімнати: 3 окремі Стеля: 2,7 м Планування, яке реально зручне 1-й рівень (17 поверх) простора кухня-вітальня з панорамними вікнами та зоною відпочинку окрема кімната (кабінет/гостьова/дитяча) санвузол з душем вихід на балкон 2-й рівень (18 поверх) майстер-спальня: м’яке узголів’я, велика шафа-купе, місце під столик/робочу зону ще одна кімната (спальня або дитяча) санвузол з ванною та пральною машиною Надбудова — ваша «родзинка» Вихід на велику терасу — тут легко зробити: барбекю-зону + обідній стіл лаунж з диванами місце для йоги/тренувань або “літній кінотеатр” під зорями Ремонт та оснащення Квартира з якісним сучасним ремонтом у скандинавсько-лофтовому стилі: теплі натуральні відтінки, фактурні стіни підлоги ламінат/плитка, багато світла та точкове освітлення вбудована кухня з технікою (духова, варильна, витяжка; посудомийка/кавомашина — за домовленістю) 2 повністю облаштовані санвузли (душ + ванна) місткі системи зберігання, шафи-купе стильні металеві сходи з дерев’яними сходинками панорамні вікна з видовими краєвидами Будинок та оточення монолітно-каркасний сучасний будинок охайні під’їзди, швидкісний ліфт поруч достатньо місць для паркування у пішій доступності: магазини, кафе, фітнес, банки неподалік школи та садочки парки, ліс, прогулянкові зони Бучі — для життя “не тільки в квартирі” Документи готові Витяг з реєстру, техпаспорт, довідка про відсутність зареєстрованих осіб — все в порядку, вихід на угоду без зайвої метушні. Телефонуйте — із задоволенням покажу квартиру у зручний час Такі варіанти з терасою в Grand Bourget трапляються нечасто. Приїжджайте — і ви відчуєте різницю вже з порогу. Авенір Плаза, Сільпо, Кінотеатр, Магазини та кавярні, Обмінний пункт, Тренажерний зал з басейном та сауною 2 працюючих ліфта
3 кімнати
з ремонтом
122.8 / 54.3 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 18
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
5.5 млн грн
68 154 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Пропозиція без комісії для покупця! Відключення світла - не проблема! На будинок (ліфт, котельню, охорону території) підключені генератори Опалення: автономне + тепла підлога + три кондиціонери У будинку є підземний паркінг, що слугує як укриття Поруч: державні школи та садочки, ТРЦ, кавярні, доставки, магазини, нова пошта, ринок, зручна транспортна розвязка Можливий продаж по державним програмам! Для детальної інформації телефонуйте! Катя, менеджер сімейної агенції Ліберті
3 кімнати
з ремонтом
80.7 / 38.1 / 22.6 м²
цегляна
поверх 9 з 16
2021 Рік будівництва
генератор
2.5 млн грн
77 759 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Пропонуємо до Вашої уваги простору та видову 1-кімнатну квартиру в одному з найкращих районів міста Буча . ЖК Гранд Бурже, вул. Лесі Українки 3, (Будинок з генератором) Повноцінна 1к, площа 31.8 кв.м., житлова 8.7 кв.м., кухня 10.7 кв.м., Поверх 10/16, З ремонтом,меблями та технікою Тепла підлога по всій квартирі, Поруч магазини, кав’ярні, школи та дитсадки Зручна транспортна розв’язка до Києва Ця квартира ідеально підходить для тих, хто цінує якість, комфорт. Деталі та перегляд — за телефоном.
1 кімната
з ремонтом
32 / 9 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 16
2021 Рік будівництва
2.6 млн грн
40 910 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Продаж 2-х кімнатної квартири в ЖК Бурже. Розташована на 16/16 пов, висока стеля (2.9 м) Квартира під чистове оздоблення. А саме : чистова штукатурка на стінах, рівна стяжка на підлозі, система "тепла підлога" в кухні та в с/в, радіатори, розводка електрики, якісні вхідні двері, лічильники. Красива придомова територія, закритий двір, підземний паркінг, дитячі майданчики. Комлекс межує з ТЦ Авенір Плаза ( Сільпо,кінотеатр, магазини, ресторани, тощо. Поруч зупинка громадського транспорту. Ціна квартири- 59 000$ + переуступка По питанням телефонуйте. Поруч є : школа, садок, ТЦ Авенір Плаза, кінотеатр, Сільпо, приватні клініки, кофейні Комплекс комфорт класу, вантажний ліфт, дитячі майданчики, підземний паркінг Роздільна 2-х кімнатна квартира
2 кімнати
без ремонту
63 / 28 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 18
2.9 млн грн
46 742 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

Квартира з чистовим оздобленням від забудовника. Має гарне планування з кухнею-вітальнею 19 кв.м. Виконано лазерну стяжку підлоги. В квартирі встановлено лічильник на воду та електролічильник. Заведені кабелі домофона, інтернету і телебачення. Комплекс повністю автономний зі своєю інфраструктурою. Є цілодобова охорона і відеонагляд, прямий вихід в ТРЦ «Avenir Plaza», підземний паркінг/бомбосховище. Встановлено якісні броньовані вхідні двері з обезшумкою. На кухні є тепла підлога. Радіатори встановлені під всіма вікнами. Квартира має енергоємне панорамне скління.
2 кімнати
без ремонту
63 / - / 14 м²
поверх 7 з 18
2.9 млн грн
46 742 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Стіни оштукатурені гіпсовою штукатуркою, підлога має лазерну стяжку. Розведено опалення, встановлені радіатори, є тепла підлога. Розведена електрика, встановлені лічильники на газ, воду та світло. У ЖК є підземний паркінг.
2 кімнати
без ремонту
63 / - / 19 м²
поверх 7 з 16
2021 Рік будівництва
3.6 млн грн
43 661 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Квартира має роздільне планування. В кухні та санвузлі є тепла підлога. Ремонт під чистову обробку. Є розстрочка від забудовника. Квартира з документами підходить під програми "єОселя" та "єВідновлення". ЖК Гранд Бурже - новий закритий комплекс з охороною та підземним паркінгом. Поблизу комплексу розташовані великий розважальний ТРЦ "Авенір Плаза", супермаркет "Сільпо", аптека, кінотеатр, садок, школа. Є зручна транспортна розвязка. Кухня площею 18 кв.м. Санвузол роздільний. У квартирі є власна котельня.
3 кімнати
без ремонту
82 / - / 18 м²
поверх 5 з 16
2021 Рік будівництва
генератор
2.1 млн грн
70 833 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Квартира з гарним плануванням, є кухня-вітальня площею 19 кв.м. Планування - студія. Зроблено авторський ремонт. Встановлено лазерну стяжку підлоги. Квартира підключена до центральної каналізації та водопроводу. Є лічильник на воду та електролічильник. До квартири заведені кабелі для інтернету та телебачення. Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні, телевізор, кондиціонер, душова кабіна. ЖК «Гранд Бурже» - житловий фонд від 2021 року. Комплекс повністю автономний, зі своєю інфраструктурою. Є цілодобова охорона і відеонагляд, прямий вихід в ТРЦ «Avenir Plaza», підземний паркінг/бомбосховище і багато іншого. В будинку є ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг, автономний електрогенератор. Комплекс має асфальтовану дорогу, вивіз відходів. Квартира має якісні броньовані вхідні двері з обезшумкою. Встановлені радіатори під всіма вікнами. На кухні є тепла підлога. Квартира має енергоємне панорамне скління. Є балкон та лоджія.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 19 м²
поверх 15 з 18
генератор
3.5 млн грн
43 137 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

Квартира двостороння з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Стан без ремонту, під чистове оздоблення. Встановлено радіатори, розведена тепла підлога. Опалення здійснюється власною котельнею. Всі лічильники на квартиру (електрика, вода, тепло) розташовані в загальному коридорі. Є генератори на ліфти та опалення. Квартира не мебльована. Переуступка 5%%. Ключі на руках. Програми обговорюються. ЖК бізнес-класу Гранд Бурже. Закрита територія з охороною. Є власна інфраструктура, підземний паркінг, власний великий ТЦ Авенір Плаза. Власна обслуговуюча компанія. Квартира має вид на двір, фонтани, ліс і приватний сектор. Житловий фонд від 2021 року. Є балкон, лоджія, швидкісний інтернет, панорамні вікна, відеоспостереження, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, вантажний ліфт і сигналізація.
3 кімнати
без ремонту
82 / - / 17 м²
поверх 6 з 16
1.7 млн грн
56 366 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Квартира-студія з суміжним санвузлом. Зроблено лазерну стяжку підлоги, стіни зашпатльовані під шпалери або фарбу. Встановлені гарні броньовані двері та вікна Rehau 60 серії з хорошою шумоізоляцією. Квартира підключена до інтернету, світла, холодної та гарячої води, домофону. Встановлено лічильники, в наявності теплолічильник. Сантехніка розведена. Опалення централізоване. Квартира продається без комісії для покупця. Право власності більше 3-х років. Є відео квартири. Перегляди за домовленістю. ЖК "Гранд Бурже" введено в експлуатацію. Ключі на руках. Вхід та вихід у ТРЦ "Авенір Плаза" з двору будинку. Є підземний паркінг. На території ЖК є ТРЦ "Авенір Плаза", кінотеатр, Сільпо, обмінник валют, фітнес клуб Energy gum, басейн, спа, джакузі, сауна, Фокстрот та інші магазини одягу. ЖК знаходиться в центрі міста Буча. Квартира під чистову обробку.
1 кімната
без ремонту
30.2 / - / 6.5 м²
поверх 13 з 16
2021 Рік будівництва
3.8 млн грн
45 232 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Квартира двостороння з максимальною комплектацією. Є дизайнерський проект під ремонт. Оформлення мінімальне 2%%. Комплекс бізнес-класу з відеонаглядом, закритою територією та підземним паркінгом, з якого є вихід в ТЦ з кінотеатром, спортзалом, басейном та ін.
3 кімнати
без ремонту
84 / - / 20 м²
поверх 4 з 16
2021 Рік будівництва
4.8 млн грн
73 000 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Квартира з абсолютно новим ремонтом. Є простора шафа для верхнього одягу при вході. Кожна кімната має балкон, один з яких відкритий, а інший скляний. Водяна тепла підлога скрізь, окрім кімнат. У кімнатах встановлені радіатори. Гаряча вода забезпечується електричним бойлером. Опалення здійснюється автономною котельнею на будинок. У випадку відключення світла працює опалення, є вода та працює один ліфт. Квартира укомплектована якісною вбудованою кухнею з технікою, включаючи посудомийну машинку, холодильник, варильну поверхню, духову шафу, мікрохвильову піч та витяжку. Кожна кімната укомплектована великою шафою. В одній з кімнат облаштований туалетний столик із дзеркалом. На кухні та одній спальні встановлені інверторні кондиціонери. Мінімальне оформлення становить 2%%. Держпрограми доступні. ЖК Гранд Бурже - престижний комплекс бізнес-класу з закритою територією, охороною та підземним паркінгом. З будинку є прямий вихід до ТЦ "Авенір Плаза".
2 кімнати
з ремонтом
65.8 / 34.2 / 13.1 м²
поверх 15 з 18
2.6 млн грн
51 083 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Планування квартири дозволяє зробити ще одну окрему кімнату за бажанням. Виконана чистова стяжка підлоги, розведена тепла підлога, штукатурка стін, проведена електрика. Комунальні послуги центральні. Газова котельня на будинок. Мінімальне оформлення. Перегляд можливий за попередньою домовленістю. Готовий будинок з великим огородженим двором. Є різноманітні дитячі та спортивні майданчики. Вїзд закритий від машин. Поруч розташовані торговий центр, супермаркет, магазини, кафе та кінотеатр.
1 кімната
без ремонту
50 м²
поверх 3 з 18
2.1 млн грн
55 143 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

1 кімната
без ремонту
38 м²
поверх 4 з 18
2.8 млн грн
45 058 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Квартира має гарне наповнення, включаючи гіпсову штукатурку, лазерну стяжку, водяну теплу підлогу, розведену електрику та сантехніку. Можлива купівля під єОселю під 3%%. Квартира розташована в житловому комплексі бізнес-класу з підземним паркінгом. Поблизу знаходиться торгівельний центр Авенір Плаза з басейном і кінотеатром.
2 кімнати
без ремонту
63 / 30 / 18 м²
поверх 11 з 18
1.7 млн грн
46 979 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

1 кімната
без ремонту
36.24 / 24 / 10 м²
цегляна
поверх 1 з 10
3 млн грн
46 367 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

У квартирі виконана гіпсова штукатурка стін, лазерна стяжка, розведено опалення та тепла підлога. Можливий продаж під державні програми. Квартира розташована у ЖК бізнес класу. Поблизу є все необхідне, зокрема школи, парки, садочки, стадіон, амбулаторія та супермаркети.
2 кімнати
без ремонту
65 / 28 / 25 м²
поверх 6 з 16
911 тис. грн
39 610 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова

Квартира з чорновою штукатуркою. Це первинна нерухомість. Квартира розташована у новому будинку.
1 кімната
без ремонту
23 м²
поверх 9 з 16
3.9 млн грн
57 195 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Євротрикімнатна квартира з дорогим, якісним ремонтом. Квартира-розпашонка (на дві сторони). Роздільний санвузол. Є гардеробна кімната. Кухня-вітальня площею 27 кв.м. з виходом на лоджію. Батьківська спальня з виходом на засклену лоджію та відкритий балкон. Встановлена тепла підлога скрізь де плитка. Після забудовника було замінено вікна на лоджії. Встановлена дорога, якісна кухня. Укомплектована меблями та технікою: варильна поверхня, витяжка, холодильник, духова шафа. У вітальні встановлено кондиціонер. В санвузлах стоїть сантехніка Ravak. В санвузлі встановлено бойлер та пральну машину. Оформлення 8,5%%. Сертифікат ТАК.
2 кімнати
з ремонтом
68.7 / 30.9 / 27.3 м²
поверх 12 з 18
2 млн грн
46 935 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Квартира має велику площу. Є варіант розтермінування до 24 місяців. Продаж без комісії для покупця. ЖК має підземний паркінг та власну обслуговуючу компанію. Опалення - автономна котельня на будинку. Квартира розташована з виходом до торгового центру Авенір Плаза. Поруч відновлюється будівництво Епіцентру.
1 кімната
без ремонту
43.6 / 18.7 / 15 м²
поверх 2 з 18
5 млн грн
79 462 грн/м²

вулиця Лесі Українки, 3

Квартира розділена на два блоки. 1 блок включає коридор, окрему кімнату, кухню-студію та санвузол (туалет/душ). 2 блок складається з кімнати-студії з кухнею та спальнею, а також санвузла (туалет/душ). Є загальний передпокій. Зроблено абсолютно новий ремонт. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Встановлена якісна вбудована кухня з островом та побутовою технікою: посудомийна машинка, холодильник, варильна індукційна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч та витяжка. Є великий розкладний диван та організоване робоче місце. У коридорі розташована велика вбудована шафа. Кожен санвузол укомплектований сантехнікою та меблями, встановлено власний електричний бойлер. В одному з санвузлів є пральна машинка. Квартира може бути використана як дві окремі квартири. Квартира розташована в комплексі бізнес-класу в центральній частині міста. Комплекс має закриту територію з охороною та підземним паркінгом. Квартира внутрішня, одностороння. Південно-східна сторона. Всі вікна виходять на гарний приватний сектор. Квартира має систему водяної теплої підлоги там, де плитка.
2 кімнати
з ремонтом
63.2 / 30.9 / 13.8 м²
поверх 4 з 16
2021 Рік будівництва
2.6 млн грн
31 829 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

Квартира без ремонту. Внутрішнє оздоблення включає стяжку підлоги та штукатурку стін. Первинна нерухомість. Під кожним будинком розташований підземний паркінг з виходом до торгового центру. Чудове місце для затишного проживання. Тихий двір.
2 кімнати
без ремонту
82 м²
поверх 4 з 18
2.8 млн грн
67 324 грн/м²

бульвар Леоніда Бірюкова, 2-А

1 кімната
з ремонтом
41.5 м²
поверх 4 з 18