Софіївська Борщагівка, Боголюбова 6, 10/11-эт, 80/44/13, дуже затишна, світла, тепла дворівнева квартира з якісним ремонтом та меблями. Правильно спланована та оснащена вбудованою технікою кухня, затишна вітальня з мякими меблями, де залежно від освітлення виникає відчуття то спекотного літнього дня на лавандових полях, то весняного бузкового ранку. Другий рівень приватний, дві спальні, простора вбиральня. У квартирі два с/в, індивідуальне опалення, лічильники, кондіционери, консьєрж, дитячий майданчик у дворі. Дуже розвинена інфроструктура та зручна транспортна розвязка.
Власна квартира у власності з моменту побудови будинку 2014 рік.
Будинок монолітно-каркасного типу з товстими цегляними стінами - гарна шумоізоляція, та найголовніше енергоєфективна (тримає тепло)
Планування не змінувалось, зроблено гарний європейський ремонт, освітлення та вся єлектрика
станом на сьогодні потребує лише меблювання і можна заїзжати.
Розміщена на 12му поверсі - весь поверх заселено, висота стелі 2.5 м.
Ліфти їдуть до 10-го поверху, 2 поверхи треба підійматись - так побудував забудовник, 10-11 поверх це двоповерхова квартира.
Підїзд охайний с консьержем та домофоном, 2 ліфти - один з них вантажний. Ніхто не прописаний - можна оформити угоду за 1-2 дні.
На території будинку присутня гостьова парковка на 40 + автівок (безкоштовна) також поряд е платний паркувальний майданчик.
У самому дворі є кавярня, поштове відділення, великий дитячий майданчик. 400 метрів від дому розташовано великий магазин "Сільпо" (Київська, 36)
до зупинки громадського транспорту 100 м., До Великої кільцевої дороги 1.6 км.
Власник, продаж без додаткових комісій та іншого, послуги посередників не цікавлять
Київська обл.,с. Софіївська Борщягівка, вул. Боголюбова, 6
Власна квартира у власності з моменту побудови будинку 2014 рік.
Будинок монолітно-каркасного типу з товстими цегляними стінами - гарна шумоізоляція, та найголовніше енергоєфективна (тримає тепло)
Площя квартири 62 м кв. також є дві лоджии які можна додати + 7м 2 (пояснб окремо)
Планування не змінувалось, зроблено гарний європейський ремонт, зроблені всі роботи по електриці - розетки та освітлення, та внутрішному оздобленю станом на сьогодні потрбує лише меблювання і готова до проживання.
Встановлено лічильники на світло та на воду тарифи для споживачів, комунальні плптежі - 240 грн за прибудинкову територію та 150 грн в місяць - консьерж.
Оптоволоконный надшвидкысний інтернет.
Розміщена на 12му поверсі - весь поверх заселено, висота стелі 2.5 м.
Ліфти їдуть до 10-го поверху, 2 поверхи треба підійматись пішки - так побудував забудовник, весь поверх заселено - сусіди вічливі і сімейні.
Підїзд охайний с консьержем та домофоном, 2 ліфти - один з них вантажний.
На території будинку присутня гостьова парковка на 40 + автівок (безкоштовна) також поряд е платний паркувальний майданчик з охороною - 50 м. від будинку.
У самому дворі є кавярня, поштове відділення НП, великий дитячий майданчик. 300 метрів від дому розташовано великий магазин "Сільпо" (вул. Київська, 36)
до зупинки громадського транспорту 70 м., До Великої кільцевої дороги 1.4 км.
Продаж від Власника лише з переоформленням у Нотаріуса - допомога в продажі не потрібна, жодних додаткових комісій не має, з реєлторами не співпрацюю і не маю бажання, дякую за розуміння.
Звертайтесь по телефону або ж у месенджер, можу надіслати Вам відеоогляд квартири.
Можливий продаж під Державні програми.
Квартира з роздільним плануванням. Кімната площею 16.6 кв.м., кухня 12.1 кв.м. У коридорі є гардероб, відокремлений роздвижною дзеркальною системою. Суміжний санвузол. Є велика лоджія з шафою для господарських речей. Вікна виходять на схід та у внутрішній двір. Квартира у стані "заходь та живи" з косметичним ремонтом.
Встановлено індивідуальне газове опалення з 2-х контурним газовим котлом.
Квартира продається з меблями та технікою відповідно до фотографій.
Продаж без посередників від єдиного першого власника з моменту введення будинку в експлуатацію. Документам більше 3-х років. Можливе мінімальне оформлення. Квартира вільна, ніхто не проживає. Діти та військовозобовязані не зареєстровані. Готова до швидкої угоди.
Будинок 2012 року цегляний, товщина стін 70 см + утеплення. Теплий, сухий, без плісняви. У підїзді є 2 ліфти - вантажний та пасажирський, а також консєрж.
Квартира має швидкий виїзд з ЖК та піший доступ до зупинки громадського транспорту. Поруч знаходиться укриття (2-3 хвилини).
Простора лоджія з кухні. Будинок з червоної цегли. Квартира дуже тепла та світла з вікнами у двір на дитячу площадку.
Двоконтурний газовий котел. Встановлений автомат ЗУБР на випадок перепаду напруги.
Всі меблі залишаються. Встановлена духова шафа та газова поверхня Whirlpool.
Документи більше трьох років.
ЖК Софія. Тихий, зелений двір з новими яскравими дитячими майданчиками. На ЖК є всі магазини, кафе, ресторани, салони краси, аптеки та супермаркети, а також безліч невеликих магазинів з якісними товарами.
Зручне розташування. Поруч зупинка громадського транспорту, м. Житомирська (15 хв). На відстані пари зупинок на транспорті або 2.5 км. розташовані Спортлайф та ТЦ Черрі Мол з кінотеатром. Поруч Сільпо, АТБ, Фора. Є спортклуб з басейном Софія.
Якісні вхідні броньовані двері. Встановлена внутрішня вхідна дверь для тиші та спокою у квартирі. Квартира ідеально підходить під здачу в оренду або для відразу заїзду та комфортного проживання.