Продаж квартир в ЖК Абрикос
13 оголошень по 5 квартирах
генератор
7.1 млн грн
75 228 грн/м²
проспект Петра Григоренка, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатої квартири 94,5 м2 в ЖК "Абрикос"!
В квартирі виконано дизайнерський ремонт, укомплектована сучасними меблями та технікою.
- висота стелі 2.72 метра;
- технологія будівництва - Монолітно-каркасна;
- закрита територія, підземний паркінг;
- генератор на ліфт, заживлені насоси на воду та опалення;
- комплекс під охороною та відеоспостереженням;
Планування:
- кухня;
- гардеробна кімната;
- 2 санвузли;
- велика вітальня ( можна зробити кімнату);
- спальня з гардеробом;
- Засклена лоджія.
Інфраструктура:
- 10 хв пішки до станції метро Позняки
- Поруч дитячі садочки, школи, магазини, супермаркет Сільпо в будинку, ТРЦ Рівер Мол, ТРЦ Аркадія, відділення пошти та банків, зупинки транспорту, спортзали.
2 кімнати
з ремонтом
94.5 / 49 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 24
2009 Рік будівництва
9.6 млн грн
58 609 грн/м²
проспект Петра Григоренка, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!!! Ексклюзивна квартира в сучасному стилі в ЖК Абрикос, на проспекті Петра Григоренка, 23. Закрита територія. Великий підземний паркінг. Охорона. Площа 163 кв.м. Квартира складається з кухні - вітальні, площею 80 кв. м., 2-х спалень ( спальні, дитячої або кабінету), 2-х санвузлів, гардеробної та лоджії. Капітальний ремонт. Нова кухня, вбудована побутова техніка BOSCH, Samsung і ін. 2 с/в: ванна і душова кабіна. В квартирі встановлені: TV, 3 кондиціонера, підігрів підлоги. Хороший вид з вікон. Поруч безліч магазинів, ресторанів, спортивних клубів, кілька ТРЦ, ліцеїв та ВНЗ. Відмінна транспортна розвʼязка. 5 хвилини до метро.
3 кімнати
з ремонтом
163 / 108 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 24
2009 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
12.9 млн грн
78 783 грн/м²
проспект Петра Григоренка, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається елітна 3-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом у ЖК “Абрикос”. Квартира має просторе планування в темних тонах, функціонально спланована та є ідеальним варіантом для комфортного життя. Планування включає 3 окремі кімнати, просторий кабінет для роботи, 2 роздільні санвузли з ванною та душем, а також 2 гардеробні кімнати для максимального простору. Кухня-вітальня обладнана виведенням під аудіосистему та біокаміном.
Опалення здійснюється за допомогою теплої підлоги по всій квартирі та вбудованих конвекторів. Є можливість керувати опаленням та шторами з телефону. Майже вся квартира оснащена системою "розумний дім" та системою "антипотоп". Встановлено вхідні двері з біометричним замком (відбиток пальця).
Квартира повністю мебльована та готова до проживання. Включає меблі на кухні, гардеробні кімнати. Мультимедіа представлені швидкісним інтернетом, телевізором та Wi-Fi. Також встановлено кондиціонер.
Продаж квартири. Ціна за запитом. Повна готовність до проживання – продуманий кожен метр. Для отримання детальної інформації та організації перегляду звертайтеся в особисті повідомлення або за телефоном.
Квартира розташована в житловому будинку ЖК “Абрикос”. На території ЖК є паркінг з автомийкою. Територія охороняється.
Квартира оснащена системою Ajax (охорона та безпека). Встановлено систему "антипотоп". Теплі підлоги по всій квартирі. Є можливість керування опаленням та шторами з телефону. Вхідні двері мають біометричний замок. Є підземний паркінг з автомийкою.