Продається 1-кімнатна квартира у 2 секції ЖК "Sportcity". Квартира знаходиться на 9-му поверсі з виглядом на вул. Зарічанську. Здача 1 та 2 секції планується на весну - початок літа. На даний момент виконані внутрішні роботи у підїзді, встановлені усі вікна, зроблений фасад будинку, виконані та підписані техумови від комунальних структур міста (водоканал, газконтора, обленерго). Ціна 28 000 гривень за 1 м.кв. Без додаткових витрат на оформлення.

Прибузька вул., 5/1

ЖК Спортсіті - це сучасний комплекс у парковій зоні з власним торговим центром. Знаходиться у самому центрі міста з гарною інфраструктурою. Квартира площею 82.18 м2 В квартирі вільне планування, що дає змогу спланувати квартиру під власні потреби По всій квартирі великі панорамні вікна з чудовим виглядом на місто. Знаходиться на десятому, передостанньому поверсі. Здача обʼєкту третій квартал 2024 року Ціна дуже приємна. Телефонуйте!

Прибугская улица, 5/1, Центр, Хмельницкий, Хмельницкая 2378000.0 UAH

Продається 1 кімнатна квартира у Центрі міста, здача якої у 4 кв. 2023 ЖК SportCity, 2 секція. Квартира не кутова із зручним плануванням та можливостями його змінити до своїх побажань. Внутрішні роботи від забудовника. Вікна виходять на Зарічанську. 7 листопада був здійснений монтаж фасадних систем, засклення та утеплення. Будівництво на 8 етапі із 10 (залишається ще благоустрій території та очікується сертифікату про здачу). В цій секції передбачено паркову зону, сучасний багаторівневий паркінг, торгово-розважальний центр, спортивна арена та великий кінотеарт. Передбачений торг та діє переуступка. За наявності питань - пишіть / телефонуйте.

Прибугская улица, 5/1, Центр, Хмельницкий, Хмельницкая 25500.0 USD
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається 1-кімнатна квартира у 2 секції ЖК "Sportcity". Квартира знаходиться на 9-му поверсі з виглядом на вул. Зарічанську. Здача 1 та 2 секції планується на літо 2024р. На даний момент виконані внутрішні роботи у підїзді, встановлені усі вікна, зроблений фасад будинку, виконані та підписані техумови від комунальних структур міста (водоканал, газконтора, обленерго). Ціна 28 000 гривень за 1 м.кв. Без додаткових витрат на оформлення.

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Sportcity"

ЖК Спортсіті - це сучасний комплекс у парковій зоні з власним торговим центром. Знаходиться у самому центрі міста з гарною інфраструктурою. Квартира площею 82.18 м2 В квартирі вільне планування, що дає змогу спланувати квартиру під власні потреби По всій квартирі великі панорамні вікна з чудовим виглядом на місто. Знаходиться на десятому, передостанньому поверсі. Перша черга! Здача обʼєкту третій квартал 2024 року Ціна дуже приємна. Телефонуйте!

Продам квартиру ЖК Спортсіті

ЖК в городе Хмельницкий

География, Хмельницкий

Какой адрес у ЖК Sportcity?

ЖК находится по адресу ул. Прибугская, 5/1.

О Жилом Комплексе

Новостройка премиум класса. В строительстве которой используется кирпичная технология строительства. В качестве утеплителя: минеральная вата . Стены - кирпич. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются с черновой отделкой.

Новостройку еще ищут как:

ЖК Спортсити, ЖК Спортсіті.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 322.