33183 Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2 хв ЖК "Патріот" зданий у 2017 р, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка, кабель для розведення електропроводки на всю квартиру. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Панаса Мирного улица, 8, Выставка, Хмельницкий, Хмельницкая 49800.0 USD

33183 Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2-хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017 році, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка, кабель для розведення електропроводки на всю квартиру. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Панаса Мирного улица, 7, Озёрный, Хмельницкий, Хмельницкая 49800.0 USD

Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте. ДЛЯ РЕАЛЬНОГО ПОКУПЦЯ ТОРГ.

Двокімнатна квартира біля Дани.Озерна.Зданий будинок.
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

ID: 33183 У продажу двокімнатна квартира в мікрорайоні Озерна (ЖК"Патріот"). Квартира знаходиться на дев’ятому поверсі. Квартира двостороння. Стан квартири від забудовника: двоконтурний котел, лічильники. Від власника замінено усі вікна, закуплено матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, пісок, шпаклівка, піноблоки, кабель для розведення електропроводки на всю квартиру. Гарний вигляд з вікон, балкон з кімнати, лоджія з кухні. Можливий продаж під державні програми. Телефонуйте - організую показ.

Двокімнатна квартира на Озерній під Є-Оселю

ID: 33183 ШОК! Пониження ціни ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ саме для вас. Продається двокімнатна квартиру в найсучаснішому мікрорайоні Озерна. - здана та обжита новобудова - квартира двостороння - можливість перепланування - частково закуплені матеріали для ремонту від власника Найкраща локація від зупинки Дана 2хв, до лісу 5 хв.ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%.Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Оформлення по квартирі мінімальне.Юридичний супровід.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

ШОК ЦІНА! 2к Озерна НБ під ремонт GOV ID: 33183

33183 Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. від зупинки Дана 2хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте

Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна.

ID: 33183 Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2 хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017 р., обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне. Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Двокімнатна квартира в обжитій новобудові, мін. оформлення / ID: 33183

Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Patrіot але ЖК. 2к. Заселений будинок. Єоселя

ID: 33183 ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ саме для вас. Продається двокімнатна квартиру в найсучаснішому мікрорайоні Озерна. - здана та обжита новобудова - квартира двостороння - можливість перепланування - частково закуплені матеріали для ремонту від власника Найкраща локація від зупинки Дана 2хв, до лісу 5 хв.ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%.Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Оформлення по квартирі мінімальне.Юридичний супровід.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

2к Озерна,74 кв.м, здана НБ, цегла  GOV 33183

33183 Продам двокімнатну квартиру в мікрорайоні Озерна. Найкраща локація від зупинки Дана 2хв. ЖК "Патріот" зданий у 2017р, обжитий на 90%. Квартира знаходиться на 9 поверсі, зверху ще повноцінний житловий поверх. Стан квартири від забудовника, двоконтурний котел, лічильники, також додатково закуплені матеріали для теплої підлоги на всю квартиру, пінопласт, піноблоки, пісок, шпаклівка. Квартира двостороння, є можливість перепланувати на власний смак. Гарний вигляд на місто, немає ніяких забудов перед вікнами. Оформлення по квартирі мінімальне.Показ у будь-який зручний час. За більш детальною інформацією телефонуйте.

Продається чудова 2к квартира. Мінімальне оформлення!!!

ЖК в городе Хмельницкий

РЕАЛЬНА КВАРТИРА Продаж простої двокімнатної квартири з початим ремонтом та матеріалами. Розташована в серці Озерної, Житловий комплекс Патріот, що знаходиться по проїзду Панаса Мирного. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ Квартира знаходиться на 9му поверсі, 10й житловий. По плануванню - двостороння, і з обох вікон відкривається неймовірний вигляд з вікна, і вже нічого вам це не буде перекривати. Дуже класна інфраструктура, поряд і школа і дитсадок і безліч магазинів. Між кухнею і кімнатою забрали перестінку, тому що планували зробити трикімнатну квартиру. Всі матеріали залишаються власнику новому* Щоб оглянути телефонуйте, мінімальне переоформлення 2% Пропозиції по ціні розглядаємо*

Двокімнатна квартира новобудові + частково матеріали для ремонту

География, Хмельницкий

Какой адрес у ЖК Патриот?

ЖК находится по адресу проезд Мирного, 7, 8.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется кирпичная технология строительства. В качестве утеплителя: пенополистирол . Стены - кирпич. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Патриот, Патріот.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 100.