Вигравай квартиру за донат
Більше донатів – більше техніки для ЗСУ
Зробити донат

33326 Продається двокімнатна квартира в елітному ЖК "Панорама". Квартира знаходиться на видовому девятому поверсі. Квартира не кутова. Відмінна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. За більш детальною інформацією телефонуйте - проконсультую, та, за потреби, підберу альтернативні варіанти.

Панаса Мирного улица, 1/2, Выставка, Хмельницкий, Хмельницкая 70000.0 USD

ТЕРМІНОВО! 2к квартира ЖК Панорама. У квартирі індивідуальне опалення, Хороший ремонт, Вікна виходять на Проспект Миру. Поверх 6/14. Площа квартири 64м.кв.. Квартира не кутова. Залишаються всі меблі.

ТЕРМІНОВО!!!  Новобудова з ремонтом на Виставці

ID: 31245 Продається двокімнатна квартира на Виставці. Елітний ЖК "Панорама". Простора квартира знаходиться на видовому десятому поверсі з чотирнадцяти. Квартира не кутова. Поряд з будинком є все, що необхідно для комфортного проживання: навчальні та розважальні заклади, магазини, поліклініка та ін. Телефонуйте - організую показ.

Двокімнатна квартира в елітному ЖК

ЖК в городе Хмельницкий

География, Хмельницкий

Какой адрес у ЖК Панорама на Выставке?

ЖК находится по адресу ул. Панаса Мирного, 1/2.

О Жилом Комплексе

Новостройка бизнес класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - кирпич. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Панорама на Выставке, Панорама на Виставці.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: неизвестно.