Продам 4-х кімнатну квартиру на
мікрорайоні Жовтневий в районі супермаркету "Сільпо"
- 8/9, загальна площа: 78м.кв
- гарне планування, всі кімнати окремі, квартира світла, затишна, хороша локація, розвинена інфраструктура - все поряд
- в квартирі є просторі балкон та лоджія(засклені), також є дві кладови(можуть слугувати - як гардероб).
- квартира тепла, знаходиться в середині будинку вікна виходять на дві сторони, (дуже гарний краєвид).
- всі вікна, лоджія та балкон - металопластикові склопакети
- встановлені лічильники на світло, воду та газ.
- є бойлер,
- меблі
Ціна 47000у.о.
Більш детальна інформація по телефону 096 344 74 89 Алла
4 кімнати
з ремонтом
78 / 60 / 8 м²
цегляна
поверх 8 з 9
14 квітня
Знайдено 22 лютого
4.69 млн грн
36 058 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-о рівневу квартиру в самому центрі міста!
Квартира має зручне планування. Євроремонт. 1-й поверх включає коридор, світлу велику вітальню, кухню та санвузол. 2-й поверх складається з коридору-вітальні, 2 спалень та ванної кімнати. Квартира двостороння, з виходом на південь та північ.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Залишається майже вся техніка та меблі.
Шикарна локація в центрі міста. Поблизу розташований супермаркет "Сільпо".
Квартира має 2 лоджії та кондиціонер.
Квартира має гарне планування з окремими кімнатами, кухнею-студією, двома балконами та роздільним санвузлом. Виконано євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка, включаючи плиту, духовку, пральну машину, великий холодильник, телевізор. У коридорі встановлена велика шафа-купе. На кухні є меблі.
Квартира з роздільним плануванням, має окремі кімнати, дві кладові кімнати та роздільний санвузол. У квартирі виконано косметичний ремонт.
У квартирі встановлено бойлер для гарячої води. Система опалення централізована.
Квартира мебльована.
Продаж від агентства нерухомості без комісії.
Квартира розташована в мікрорайоні в чеському будинку. Є ліфт.
Квартира на дві сторони. У квартирі два засклені балкони.
Простора та світла квартира з роздільним плануванням. Усі кімнати окремі. Є велика лоджія та балкон, обидва засклені. Також є дві кладовки. Квартира двостороння, не кутова. Зроблений косметичний ремонт.
Меблі залишаються за домовленістю.
Будинок чеського типу. Є ліфт.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться супермаркети Сільпо та АТБ, пошта, школа, дитячий садок та парк.
Квартира світла та простора, комфортна для всієї родини. Санвузол роздільний.
Квартира має роздільне планування. Планування включає коридор-прихожу, вітальню з балконом, спальню з балконом, дві дитячі кімнати, роздільний санвузол та кухню. У квартирі зроблений житловий ремонт.
Квартира оснащена централізованою системою опалення.
Меблі залишаються за домовленістю.
Квартира розташована в чеському будинку. Чистий охайний підїзд оснащений ліфтом.
Поблизу розташовані дитячий майданчик, супермаркет "Сільпо", аптеки та зупинка транспорту.
Квартира не кутова і виходить на дві сторони. Всі вікна металопластикові. Балкони повністю засклені металопластиковими вікнами. У квартирі є Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування з 4 окремими кімнатами. У квартирі є кладова 12 кв.м. (не входить в загальну площу), балкон (схід), величезна лоджія з панорамою (захід). Санвузол роздільний. Міжкімнатні двері деревяні.
Майже всі меблі залишаються. У квартирі є кондиціонер.
Додаткові фото та відео огляд надішлю.
Квартира розташована в чешці. У будинку є ліфт.
Квартира знаходиться навпроти Ботанічного саду.
Квартира має прекрасний краєвид. Встановлена сигналізація (охорона).
Квартира дворівнева з сучасним євроремонтом, виконаним з високоякісних матеріалів. На першому рівні розташована простора кухня-студія з виходом на балкон, окрема кімната, сучасний санвузол з душовою кабіною. На другому рівні є три окремі кімнати (дві дитячі та простора спальня), ванна кімната із санвузлом та великий балкон. Планування багаторівневе.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням, що забезпечує комфорт і економію витрат. Встановлено 3 кондиціонери. На кухні, коридорі та санвузлах зроблено теплу підлогу. Будинок утеплений, що забезпечує тепло та шумоізоляцію.
Квартира повністю мебльована та готова до заселення. Залишаються для нового власника всі меблі та техніка. Наявні меблі на кухні.
За домовленістю можливо отримати гараж біля будинку.
Будинок побудований у 2021 році. На поверсі встановлено відеоспостереження.
Будинок розташований на мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою, де все необхідне знаходиться поруч.
Квартира має високий рівень комфорту та абсолютну готовність до заселення. Завдяки продуманому плануванню та стильному інтерєру, вона відчувається як приватний будинок у серці міста. У квартирі є два балкони та лоджія.
Квартира має простору кухню, санвузол, кладову, балкон та велику лоджію. Планування роздільне. Ремонт косметичний.
Замінено стояки води та каналізації. Встановлено бойлер та лічильники. Система опалення централізована.
Частково залишаються меблі.
Цегляний будинок чеського типу. Є ліфт. Встановлено металопластикові вікна.
Квартира розташована в мікрорайоні Жовтневому. Поруч знаходиться супермаркет Сільпо, аптеки, зупинка транспорту, школа, садочок.
Квартира світла, не кутова, дуже затишна.
Квартира з хорошим плануванням має роздільне планування кімнат: коридор-прихожа, кухня, вітальня, три спальні кімнати, два балкони, дві кладові. Квартира виходить на дві сторони. Встановлено металопластикові вікна, лоджія та балкон засклені. Санвузол роздільний. Виконано косметичний ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на світло, газ та воду. Поміняний стояк. Централізоване опалення. На гарячу воду встановлений бойлер.
Квартира розташована в дуже зручному місці. Поруч знаходяться супермаркети "Сільпо" та "АТБ", а також цілий ряд продуктових та побутових магазинів.
Квартира має простору кухню, роздільний санвузол, велику лоджію, балкон та кладову.
Замінені стояки на воду та каналізацію.
У квартирі залишаються майже всі меблі та техніка.
Можливий продаж по державних програмах "ЄВідновлення" та по сертифікатах.
Квартира розташована в цегляному будинку з ліфтом та затишним двором.
Поруч знаходяться супермаркет, парк, школа, аптека та кавярня.
Квартира дуже тепла. Встановлена сигналізація.