ЖК на Холодній Горі! Індивідуальне опалення! Закрита територія! Перший продаж! Продам двокімнатну квартиру з роздільними кімнатами (17.5 та 14.4кв.м.), кухнею (8.9кв.м.), ванною (3.4кв.м.), санвузлом (1.7кв.м.), капремонтом, столяркою з натурального дерева, меблями та технікою в новому цегляному, утепленому будинку, побудованому в 2012 році з товщиною стін 65см, висотою стель 2.9м, індивідуальним газовим опаленням, закритою, доглянутою територією, паркуванням, чистим, сухим, надійним підвалом. Опалення та гаряча вода від двоконтурного газового котла. Квартира світла, тепла, затишна. У квартирі виконано капітальний ремонт, який робився для своєї сімї із якісних матеріалів. Квартира продається з меблями та технікою. Є можливість встановити тариф електроенергії день-ніч, придбати або орендувати комору площею 8-10 кв.м, придбати або орендувати гараж на 2 авто на прибудинковій території. Будинок знаходиться за 3 короткі зупинки громадського транспорту від станції метро Холодна Гора, в 15 хвилинах пішого ходу. Маршрутки до станції Центральний Ринок та Держпром-12-15 хвилин. Будете дуже задоволені квартирою, будинком та сусідами. У квартирі немає заборгованості з комунальних платежів, все готове до швидкої угоди. Покази у будь-який зручний для Вас час. Ключі на руках.

Верхньогіївська вул., 89 в

Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-658-458-DR. Продам 2к квартиру на Лисій Горі. Квартира знаходиться в новому цегляному, утепленому будинку, побудованому в 2012 році. Товщина стін 65 см, високі потолки- 2.9м Дві роздільні кімнати (17.5 і 14.4кв.м.), простора кухня кухнею (8.9кв.м.) . Квартира світла, тепла, затишна. У квартирі виконаний капітальний ремонт. Квартира продається з меблями і технікою. Закрита, доглянута територія, парковка. Є чистий, сухий підвал. Є можливість придбати або орендувати комору площею 8-10кв.м. Придбати або орендувати гараж на 2 авто на прибудинковій території. Будинок знаходиться в 3-х коротких зупинках громадського транспорту від станції метро Холодна Гора. Маршрутки до станції Центральний Ринок і Госпром.

Верхнегиевская улица, 89В, Лысая Гора, Харьков, Харьковская 62000.0 USD

ЖК в городе Харьков

Какой адрес у ЖК На Холодной горе?

ЖК находится по адресу ул. Верхнегиевская, 89в.

О Жилом Комплексе

Новостройка бизнес класса. В строительстве которой используется неизвестно технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - кирпич. В доме неизвестно отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

ЖК по ул. Верхняя Гиевская 89-В, ЖК по вул. Верхня Гіївська 89-В.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: неизвестно.