Продаж трикімнатних квартир Салтівський район, Харків
1 044 оголошення по 393 квартирах
$ 65 тис.
929 $/м²
вулиця Академіка Павлова, 134/16
Студентська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3 кімн квартиру з дизайнерським ремонтом. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Перший будинок від метро Студентська, до входу в метро від підїзду 30 метрів! Біля будинку є вся необхідна інфраструктура: ринок, супермаркети, аптеки, магазини, салони краси, банки, Нова пошта, школи, садки, зупинки транспорту. Ліфт працює навіть при ввимкненні світла Можливий продаж за сертифікатом Є-відновлення. Перегляд у зручний для Вас час. Телефонуйте!
3 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 8 м²
панельна технологія
поверх 11 з 12
1984 Рік будівництва
$ 40 тис.
580 $/м²
вулиця Гвардійців-Широнінців, 42б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж трикімнатної квартири на вул. Гвардійців-Широнінців, буд. 42б. Замінена проводка, стояк також. 16 останній поверх, є технічний поверх, утеплений дах. Гарне місцерозташування, метро Студентська і Салтівська(Героїв Праці) 10 хвилин пішки, поруч супермаркет Класс, зупинка громадського транспорту, аптека. Розглядаємо продаж по програмі єВідновлення. Ціна 40000$
3 кімнати
з ремонтом
69 / 45 / 8 м²
панельна технологія
поверх 16 з 16
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 37 тис.
557 $/м²
вулиця Гвардійців-Широнінців, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3к Салтівка, вул.Гвардійців-Широнінців з частковим ремонтом
Адреса: вул.Гвардійців-Широнінців 14
Площа: 66,4м2
Планування: кухня 5,8м2, три окремі спальні 12,7 м2 , 15,7 м2 та 12,9 м2, спільний сан.вузол
Опалення: централізоване
Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира за адресою: вул. Гвардійців-Широнінців, 14. Розташована в зручному районі з розвиненою інфраструктурою та гарною транспортною розв’язкою.
Загальна площа квартири — 66,4 м². Продумане планування: окрема кухня площею 5,8 м², три ізольовані спальні (12,7 м², 15,7 м2та 12,9 м²), що ідеально підійдуть для сім’ї, а також спільний санвузол. Квартира світла та функціональна, з можливістю раціонально організувати простір під власні потреби.
Будинок підключений до централізованого опалення, що забезпечує стабільне тепло в холодну пору року.
Стан квартири дозволяє заїхати та жити або виконати ремонт під власний смак — чудова можливість створити інтер’єр своєї мрії.
Переваги:
– зручне планування з окремими кімнатами
– оптимальна площа для комфортного проживання
– розвинена інфраструктура поруч (магазини, школи, транспорт)
– хороший варіант як для життя, так і для інвестиції
Доступна форма розрахунку:
Готівка
Сертифікат
Ваучер
Дзвоніть або пишіть у месенджери за номером в оголошенні. З радістю відповім на ваші питання та організую перегляд
Дмитро , агентство нерухомості X-Estate
3 кімнати
з ремонтом
66.4 / 41.3 / 5.8 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1980 Рік будівництва
$ 45 тис.
682 $/м²
вулиця Гвардійців-Широнінців, 52
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаємо 3 -к.квартиру на Салтовці, 531 м/р, по вул.Гв.Широнініцев 52 (район Гершіра), 5 поверх.
Квартира в доброму житловому стані, м/пластикові вікна, замінені всі водопроводні та каналізаційні труби, є лічільники на воду та газ. Продається з меблями та технікою: холодильник, кондиціонер, пральна машина, водонагрівач, шафа-купе, та інші меблі. Працюємо з сертифікатами.
3 кімнати
з ремонтом
66 / 46 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
1980 Рік будівництва
$ 48.5 тис.
746 $/м²
Салтівське шосе, 145
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3803-ЮЛ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
ТРК Україна 601 м/р
Салтівське Шосе 145
Салтовское Шоссе 145
Поверх: 5/9
Площа: 65/45/7м2
Тип будинку: панельний, чеський проект
Планування окремі кімнати
гарний житловий стан, балкони засклені, санвузол роздільний, меблі та техніка за домовленістю.
Ціна: 48 500 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 3803-ЮЛ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 45 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
без комісії
$ 36.9 тис.
607 $/м²
вулиця Бучми, 32а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-к квартира з капітальним ремонтом 2021р. Окремі кімнати! СЕРТИФІКАТ
Шукаєте ідеальний варіант за програмою «єВідновлення» або для швидкого переїзду? Ця квартира саме для вас!Пропонується до продажу затишна та сучасна 3-кімнатна квартира на Салтівці (вул. Бучми, 32А). Це унікальний варіант для цього району — всі три кімнати окремі, що забезпечує приватність для кожного члена родини.Чому ця квартира варта вашої уваги:
Капітальний ремонт 2021 року:
Ми робили все для себе — повністю замінена мідна електропроводка, встановлені нові стояки, труби . Стан — «заходь і живи» без додаткових витрат.
Готова кухня у подарунок: У квартирі залишається сучасна вбудована кухня, витяжка та пічка. Вам не потрібно чекати місяцями на виготовлення меблів — можна готувати вже в день переїзду!Чиста історія: У квартирі немає прописаних осіб та боргів за комунальні послуги. Документи повністю готові до швидкої угоди.
Співпраця за Сертифікатами: Ми готові до роботи з державними програмами та житловими сертифікатами.Розташування та інфраструктура:Будинок знаходиться в районі «Океану» з усім необхідним під рукою:
3 дитячих садочки та 2 школи прямо поруч з домом.Поліклініки, ЦНАП, спортзали та мережеві супермаркети.Зручна транспортна розв’язка — зупинки поруч,метро в пішому доступі.Квартира дуже світла, тепла та вільна від зайвих речей. Ви отримуєте чистий простір з якісною базою, де залишиться лише розставити власні меблі.Ціна: $36 900 (можливий розумний торг).Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Це одна з найкращих пропозицій у співвідношенні ціни та якості на сьогодні.Даним обєктом займається АН Валіон!+% АН
+380979088300 Людмила
3 кімнати
з ремонтом
60.8 / 54 / 5.4 м²
панельна технологія
поверх 4 з 5
$ 83 тис.
798 $/м²
Ювілейний проспект, 67б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити!
ЮЛ-3374 Продам 3 кімнатну квартиру 104м2 в новобудові ЖК Ювілейний на Салтівці
602 мікрорайон
Ювілейний 67-Б
Юбилейный 67-Б
Поверх: 7/24
Площа: 104/61/14м2
Тип будинку: новобудова, моноліт
Планування: кухня-вітальня 2 спальні
Капітальний ремонт, гардеробна, 2 балкони утеплені, санвузол роздільний, меблі та техніка за домовленістю.
Ціна: 83 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту ЮЛ-3374)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
з ремонтом
104 / 61 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 24
2013 Рік будівництва
$ 26 тис.
413 $/м²
вулиця Михайлика, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається трикімнатна квартира в будинку за адресою Михайлика 11. Район ТРЦ Французськиц квартал Двоконтурний газовий котел, автономне опалення.
Товсті стіни, цегляний будинок, перший високий поверх.
Санвузол окремий. Є кладовка.
Квартира в скромному житловому стані, під ваш майбутній ремонт. Тихий, доглянутий двір.
Додатково обговорюється продаж гаража у дворі.
3 кімнати
без ремонту
63 / 41.8 / 9 м²
поверх 1 з 2
Популярні запити
$ 38 тис.
585 $/м²
вулиця Академіка Павлова, 162е
Скопіювати посилання
Поскаржитися
0624-ТГ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Салтівська (Героїв Праці) 524 м/р
Академіка Павлова 162-Е
Академика Павлова 162-е
Поверх: 1/9
Площадь: 65/42/7м²
Тип дома: панельний, чеський проект
Планування: двостороння, окремі кімнати
житловий стан, санвузол роздільний, нові МПВ (2 кімнати та 3 балконні блоки). Продаж з меблями та технікою.
Ціна: 38 000 у.о. торг реальному покупцеві
(код обєкту 0624-ТГ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
3 кімнати
без ремонту
65 / 42 / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
$ 65 тис.
619 $/м²
вулиця Соборності України, 228а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1271-АІ Продам 3 кімнатну квартиру 105м2 в новобудові на Північній Салтівці
Північна 1
Соборності України (Дружби Народів) 228-А
Соборности Украины (Дружбы Народов) 228-А
Поверх: 1/13
Площа: 105/70/16м2
Планування: окремі кімнати
Тип будинку: новобудова, цегляний
капітальний ремонт, утеплена зовні та з підвалу, велика лоджія МПВ, санвузол суміщений, меблі та техніка за домовленістю.
Ціна: 65 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 1271-АІ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
3 кімнати
з ремонтом
105 / 70 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 13
2007 Рік будівництва
$ 42.5 тис.
654 $/м²
вулиця Академіка Павлова, 162а
Салтівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обʼєкта 19500
Продам 3-кім квартиру, розташовану в 2 хвилинах від станції метро Салтівська (Героїв Праці).
Квартира знаходитьться на 5 поверсі 9-типоверхового будинку, планування "чешка"
Зроблено дуже якісний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій років 10-15 тому, під час воєнних дій квартира і будинок не постраждали.
Санвузол роздільний, пічка газова, 2 балкона в чудовому стані (не засклені).
Усі кімнати роздільні, на підлозі паркет, за домовленістю залишаються меблі та техніка.
Прописаних немає, документи готові до швидкої угоди.
Розглядаємо продаж по сертифікату.
Записуйтесь на перегляд.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 43 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 9
1978 Рік будівництва
$ 35 тис.
522 $/м²
вулиця Соборності України, 244
Скопіювати посилання
Поскаржитися
0338-ІП Продам 3 кімнатну квартиру на Північній Салтівці
Північна 1
Соборності України (Дружби Народів) 244
Поверх: 13/16
Площа: 67/40/9м2
Тип будинку: панельний, 16-ти поверховий
Планування: 3 окремі кімнати
гарний житловий стан, санвузол суміщений, кондиціонер, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 35 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 0338-ІП)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
без ремонту
67 / 40 / 9 м²
утеплена панель
поверх 13 з 16
$ 45 тис.
662 $/м²
проспект Тракторобудівників, 128б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3090-ІП Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Студентська 535м/р
Тракторобудівників 128-Б
Тракторостроителей 128-Б
Поверх: 2/9
Площа: 68/43/9м2
Тип будинку: панельний, покращене планування
Планування: двостороння, роздільні кімнати
гарний житловий стан, МПВ, санвузол роздільний, велика лоджія засклена, водонагрівач.
Ціна: 45 000 у.е. торг реальному покупцю
(код обєкту 3090-ІП)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
з ремонтом
68 / 43 / 9 м²
утеплена панель
поверх 2 з 9
$ 56 тис.
966 $/м²
Салтівське шосе, 157
Скопіювати посилання
Поскаржитися
4060-ЮЛ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
602 мікрорайон
Салтівське Шосе 157
Поверх: 1/9
Площа: 58/38/7м2
Тип будинку: панельний, польський проект
Планування: з прохідною кімнатою
капітальний ремонт, замінені всі комунікації, санвузол суміщений, решітки на вікнах, меблі та техніка за домовленістю.
Ціна: 56 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 4060-ЮЛ)
3 кімнати
з ремонтом
58 / 38 / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
$ 43 тис.
632 $/м²
вулиця Соборності України, 202
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1768-ІП Продам 3 кімнатну квартиру на Північній Салтівці
Північна 1
Соборності України (Дружби народів) 202
Соборности Украины (Дружбы народов) 202
Поверх: 14/16
Площа: 68/44/9м²
Тип будинку: панельний, 16-ти поверховий
Планування: роздільні кімнати
гарний житловий стан, МПВ, замінені труби, електропроводка, санвузол суміщений, зовнішнє утеплення.
Ціна: 43 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 1768-ІП)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
3 кімнати
з ремонтом
68 / 44 / 9 м²
утеплена панель
поверх 14 з 16
$ 35 тис.
538 $/м²
проспект Тракторобудівників, 162г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3784-ЮЛ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Салтівська 533 м/р
Тракторобудівників 162-Г
Тракторостроителей 162-Г
Поверх: 7/9
Площа: 65/43/7м2
Тип будинку: панельний, чеський проект
Планування: кухня - вітальня + 2 спальні
розпочатий капітальний ремонт, під чистове оздоблення, МПВ, санвузол суміщений.
Ціна: 35 000 у.о.торг реальному покупцю
(код обєкту 3784-ЮЛ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
без ремонту
65 / 43 / 7 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
$ 49.9 тис.
767 $/м²
вулиця Гарібальді, 8а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3414-ЮЛ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Студентська 535 м/р
Гарібальді 8-А
Гарибальди 8-А
Поверх: 9/9 (є техповерх)
Площа: 65/44/7м2
Тип будинку: панельний, чеський проект
Планування: двостороння, окремі кімнати
Гарний житловий стан, замінені комунікації, МПВ, балкон засклен, кондиціонер, лічильники на воду, меблі частково залишаються.
Ціна: 49 850 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 3414-ЮЛ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 44 / 7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
$ 75 тис.
708 $/м²
вулиця Соборності України, 208а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
4026-ЄК Продам 3 кімнатну квартиру в новобудові 106м² на Північній Салтівці
Північна 1
Соборності Українм (Дружби Народів) 208-А
Поверх: 9/9 (є техповерх)
Площа: 106/80/25м²
Планування: кімнати роздільні
Тип будинку: новобудова
капітальний ремонт, МПВ 5-ти камерні, натяжні стелі, 2 санвузли, продаж з меблями та технікою.
75 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 4026-ЄК)
3 кімнати
з ремонтом
106 / 80 / 25 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
2007 Рік будівництва
$ 51 тис.
785 $/м²
вулиця Академіка Павлова, 162
Салтівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3165-ОМ Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Салтівська 524 м/р
Академіка Павлова 162
Академика Павлова 162
Поверх: 12/12 (є техповерх)
Площа: 65/44/7м2
Тип будинку: панельний, чеський проєкт
Планировка: кухня-вітальня та 2 спальні
капітальний ремонт із заміною усіх комунікацій, санвузол роздільний, одна МПВ, 3 кондиціонера, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 51 000 у.о. торг реальному покупцю
(код обєкту 3165-ОМ)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами звяжуться найближчим часом.
3 кімнати
з ремонтом
65 / 44 / 7 м²
панельна технологія
поверх 12 з 12
1978 Рік будівництва
$ 40 тис.
625 $/м²
вулиця Нескорених, 30
Салтівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
9777-ІП Продам 3 кімнатну квартиру на Салтівці
Салтівська 521 м/р
Нескорених (Героїв праці) 30
Поверх: 9/9
Площа: 64/43/7м²
Тип будинку: панельний, польський проект
Планування: двустороння, 2 кімнати роздільні
Гарний житловий стан, частково МП вікна, санвузол роздільний, балкони засклені, дах без проблем.
Ціна: 40 000 у.е. торг реальному покупцю
(код обєкту 9777-ІП)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
3 кімнати
з ремонтом
64 / 43 / 7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
$ 31.5 тис.
485 $/м²
проспект Тракторобудівників, 162г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
5449-ЮЛ Продам 3 комнатную квартиру на Салтовке
Героев труда 533 м/р
Тракторостроителей 162-Г
Этаж: 9/9 (тех этажа нет)
Площадь: 65/45/7м
Тип дома: панельный, чешский проект
Планировка: кухня-гостиная 2 спальни
капитальный ремонт, МПО, санузел совмещён, 2 балкона застеклены и утеплены, мебель и техника остаётся.
Цена: 31 500 у.е. торг реальному покупателю
(код объекта 5449-ЮЛ)
При звонке обязательно назовите код интересующего Вас объекта
(он указан в начале и в конце текста описания).
Если Вам не ответили, отправьте пожалуйста данный код на наши номера в мессенджерах Viber/Telegram/WhatsApp или просто в смс-сообщении и с Вами свяжутся в ближайшее время.
Так же не забудьте просмотреть остальные предлагаемые нами объекты
(Другие объявления автора)
3 кімнати
з ремонтом
65 / 45 / 7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
$ 82 тис.
911 $/м²
проспект Тракторобудівників, 79/42
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оголошення для покупця! Агентам не дзвонити!
АІ-1506 Продам 3 кімнатну квартиру 90м² в новобудові на Салтівці
Академіка Павлова 605 м/р
Тракторобудівників 79/42-А
Этаж: 3/9
Площадь: 90/60/10м2
Тип будівлі: цегляний, 2000-х років будівництва
Планування: окремі кімнати
Капітальний ремонт, 2 санвузла, автономне опалення, вбудована кухня.
Цена: 82 000 у.е. торг реальному покупцеві
(код обєкту АІ-1506)
При дзвінку обовязково назвіть код обєкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
3 кімнати
з ремонтом
90 / 60 / 10 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 9
2003 Рік будівництва
$ 55 тис.
846 $/м²
Валентинівська вулиця, 41
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3308-ОО Продам 3 комнатную квартиру на Салтовке
Студенческая 606 м/р
Валентиновская 41
Этаж: 9/9
Площадь: 65/45/7м2
Планировка: чешка
Формат квартиры: кухня-гостинная 2 спальни, санузел увеличен, новый капремонт 2021 года с заменой абсолютно всех коммуникаций, двухсторонняя, 2 балкона застеклены, теплый пол, продажа частично с мебелью и бытовой техникой.
Цена: 55 000 у.е. торг реальному покупателю
(код объекта 3308-ОО)
При звонке обязательно назовите код интересующего Вас объекта
(он указан в начале и в конце текста описания).
3 кімнати
з ремонтом
65 / 45 / 7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
без комісії
$ 60 тис.
876 $/м²
Валентинівська вулиця, 21а
Студентська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця!
В продажу 3х кімнатна квартира біля метро Студентська, вулиця Валентинівська 21А
Дуже зручне розташування все поруч , метро , ринок, трамвайна зупинка.
Квартира на середньому 9/16 поверсі
Загальна площа 68,5м2 , кухня 8,2м2
3 роздільні кімнати
Квадратний хол
Роздільний санвузол
2 балкони
В квартирі замінені всі комунікації, електрика сантехніка радіатори, вікна МПО .
Продається з меблями та технікою
Всі види державних програм
єВідновлення
Ваучер
Постанова
Показ за домовленістю, тож телефонуйте
3 кімнати
з ремонтом
68.5 / 40.6 / 8.2 м²
панельна технологія
поверх 9 з 16