Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Сергієвська, по вулиці Сергієвська 3Б, м. вул. Захисників України.
Загальна площа – 68.5 м²; житлова – 37.5м2, кухня 11.7м2. 10 поверх 10-поверхового будинку.
Формат квартири: кухня, вітальня, спальня, ванна кімната, лоджія.
Квартира у хорошому житловому стані, світла, затишна. Є балкон.
Поруч школа, дитсадки, до метро 10 хвилин пішки.
3D-тур этого объекта вы можете посмотреть на нашем сайте: kn.ua/r3d/129243 ; ID объекта - RE-129243
Продам 2 кімнатну квартиру за 5 хвилин ходьби від м. Захисників України. Квартира знаходиться в новобудові ЖК "Іскринський". 16 поверх 16-поверхової будівлі. Над квартирою є повнорозмірний технічний поверх. Загальна площа квартири – 83м2, кухня – 25м2. У квартирі виконано капітальний ремонт за авторським проектом. Меблі та техніка залишаються. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура: школа, дитячий садок, метро, ринок, супермаркет, пошта. До центру міста 5 хвилин на авто. Видео: youtu.be/EGD3a0KJ8ys
kn.ua/r/100136 ; ID объекта - RE-100136
✅ Продам 2-кімнатну квартиру біля метро Київська / Захисників України. Розташована на 14 поверсі 16-поверхового панельного будинку (2000 року). Загальна площа — 56 м², кухня — 10 м². Формат: спальня, вітальня, окрема кухня, роздільний санвузол, два балкони з гарним видом на місто.
✅ У квартирі зроблено капітальний ремонт. Залишається вся необхідна меблі та техніка — можна одразу заїжджати й жити. Санвузол у плитці, сучасна сантехніка, балкони засклені, встановлені металопластикові вікна. У квартирі затишно й тепло.
✅ Під будинком є парковка, поруч — дитячий майданчик, зелена зона та річка. До метро "Захисників України" — 10 хв пішки, до "Київської" — 12 хв. Поруч магазини, аптеки, школа, садок, зупинки транспорту — зручна та популярна локація.
✅ Документи готові, підходить під програму єВідновлення, без боргів. Торг можливий.
З АН «Харків-Ріелтер» купувати легко та надійно. Телефонуйте!
ID обєкта : 2Q50750
Продам 2 кімн. квартиру в новобудові на вул. Сергіївська, 3Б. Поверх 9/10, цегляний будинок. Площа 68 кв. м. Квартира з ремонтом, індивідуальне опалення, двоконтурний котел, кондиціонери.
Залишаються всі меблі та техніка. Є охоронна сигналізація.
До метро — 10 хвилин спокійним кроком, кінний ринок, гарна транспортна розв’язка.
Можливий продаж за сертифікатом.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Продам 2к квартиру в самому центрі Харкова 2 хв. від м. Захисників України в приватному будинку з усіма зручностями та меблями. Влітку є місце для шашликів, місце для машини, невеличкий сарай. Оазіс у центрі міста. еВідновлення
У продажу затишна двокімнатна квартира у місті Харкові, на Куяльницькому провулку, всього за кілька хвилин пішки від станцій метро «Київська» та «Захисників України». Квартира розташована на першому поверсі двоповерхового будинку. Загальна площа – 50 квадратних метрів, кухня – 9 м², а висота стель — цілих три метри, що додає простору та повітря навіть у найспекотніші дні. Житло вражає своєю охайністю та теплом. Усі меблі залишаються новим власникам — можна одразу заїжджати й жити без зайвих турбот. У квартирі встановлені металопластикові вікна з гратами, повністю замінені батареї в кімнатах та на кухні. Є газова колонка, тож гаряча вода — завжди за потреби. Надійні броньовані двері створюють відчуття безпеки.
Будинок знаходиться у тихому зеленому дворі, де завжди панує спокій. Поряд є дитячий майданчик, садочок і школа — ідеальний варіант для родини. Всі важливі обєкти інфраструктури — ринок, супермаркети, спортзали — зовсім поруч, у межах кількох хвилин неспішної прогулянки.
Перегляди можливі у будь-який зручний час за попередньою домовленістю. Квартира дійсно варта уваги — тепла, доглянута, готова до нового етапу свого життя разом із вами.
Квартира має суміжний санвузол. У квартирі зроблений сучасний ремонт. Кухня-студія площею 18 кв.м.
Покази квартири здійснюються за домовленістю.
Квартира розташована у зручному місці з добре розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходиться метро та зупинка громадського транспорту.
Квартира має цікаве планування. Капітальний ремонт зроблено у 2020 році. Євроремонт. З кухні є вихід на теплий балкон, де можливо розташувати спальне місце. З кімнати є вихід в ще одну невелику кімнату, яку можна використовувати як робочий кабінет і розмістити там спальне місце. Також є гардеробна.
Квартира продається з меблями та технікою.
Квартира розташована в новобудові.
Поблизу знаходиться станція метро Захисників України.
Санвузол суміжний. У квартирі є Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет і телевізор. Система опалення централізована.
Квартира-студія з суміжним санвузлом. Виконано сучасний якісний євроремонт.
Установлено індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою провідних виробників. Наявні меблі на кухні.
Можлива швидка угода.
Гарна транспортна розвязка, розвинена інфраструктура. Станція метро "Захисників України" розташована в пішій доступності.
Квартира обладнана кондиціонером. Наявні балкон та лоджія.
Квартира з роздільним плануванням. Просторі роздільні кімнати, з кожної кімнати вихід на великі засклені лоджії. Просторий тамбур на дві квартири. У квартирі зроблений капітальний ремонт. Санвузол роздільний. Ванная кімната та санвузол викладені плиткою. Унітаз та ванна нові. Кухня площею 9 кв.м. також викладена плиткою.
У квартирі встановлений новий бойлер та нові пластикові труби. Система опалення централізована.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Квартира продається власником. Покупець не оплачує послуги ріелтора.
Будинок цегляний.
Квартира розташована за 7 хвилин пішки від станції метро "Захисники України". Поруч знаходиться школа №33 з поглибленим вивченням англійської мови.
Квартира дуже затишна. Планування дуже зручне.
Квартира має зручне планування з великою кухнею, окремою спальнею та затишною вітальнею. Здійснено свіжий дизайнерський ремонт з використанням якісних матеріалів.
Меблі та техніка залишаються в квартирі.
Документи готові. Можливий швидкий вихід на угоду.
Квартира розташована в сучасній новобудові. Будинок утеплений, обладнаний новим ліфтом і має доглянуту прибудинкову територію.
Квартира має ідеальне розташування в центрі міста. Поруч розташовані магазини, школи, зупинки громадського транспорту, парк.
Квартира простора та світла. Встановлені панорамні вікна.
Квартира має дві кімнати площею 13,7 та 8,4 кв.м., кухню площею 12 кв.м. і прибудову площею 13 кв.м. з душовою кабіною та туалетом. У 2019 році робився капітальний ремонт даху з якісних матеріалів. Замінено металопластикові вікна. Зроблено вимощення. Утеплена задня стіна будинку. Квартира тепла з високими стелями.
У квартирі встановлено двоконтурний котел. Вода та каналізація центральні.
Торг.
Квартира має сухий глибокий льох, сарай і горище.
Квартира розташована між двома станціями метро Київська та Захисники України. Неподалік знаходиться парк Горького. У районі є чудова інфраструктура: супермаркети, школа.
Квартира має раціональне планування з двома роздільними кімнатами: затишною кухнею-вітальнею та окремою спальнею. Виконаний дизайнерський ремонт.
У квартирі залишається практично все. Кухня-вітальня обладнана надійною вбудованою технікою: духовкою Bosch, варильною панеллю та холодильником Electrolux. У вітальні є розкладний диван. Ванна кімната світла, з сучасною душовою та окремою постірочною зоною з водонагрівачем та пральною машиною. Спальня комфортна, оснащена двоспальним ліжком та зручним робочим місцем. На вікнах встановлені ролети та римські штори блекаут.
Квартира розташована в ексклюзивному будинку.
Квартира оснащена за останнім словом техніки для вашої безпеки та зручності: охоронною та пожежною сигналізацією, датчиками протікання води та елементами "розумного будинку". Тепла підлога для додаткового комфорту. Вбудований сейф. Розетки для ТВ є як у спальні, так і у вітальні. Продумані системи зберігання: три вбудовані шафи (у передпокої та на балконі) та місткі комоди. Є теплий балкон, який може слугувати ще одним робочим місцем. Тут є всі необхідні розетки та книжкові полиці. Завдяки якісним дверям та несучим стінам кімнати надзвичайно тихі.
Квартира має шикарне роздільне планування. В квартирі є кухня площею 10,5 кв.м., житлова площа становить 33,5 кв.м. Квартира після будівельників.
В будинку встановлено власну котельню, що забезпечує індивідуальне опалення. Квартира підключена до центрального водопроводу, електрики та центральної каналізації. Вивіз відходів організований.
Разумний торг умесний.
ЖК Манхеттен - це житловий фонд від 2021 року, побудований застройником Жилстрой-2. Це будинок бізнес-класу з підземним паркінгом. Квартира розташована в 1 секції. В будинку є консьєрж.
Квартира розташована біля станції метро Захисників України.
Квартира видова, має дві лоджії та два санвузли.
Квартира має 2 окремі спальні та велику кухню-студію. При вході розташований великий вмонтований шкаф. Ванна кімната обладнана душем та унітазом з гігієнічним душем. Головна спальня має вихід на відкритий скляний балкон. Із обідньої зони за скритими дверима знаходиться утеплений балкон. Квартира має гардеробну кімнату за скляною підвісною системою.
По всій квартирі встановлена тепла підлога. Вмонтовані пральна машина та бойлер. Встановлені кондиціонери Mitsubishi в кожній кімнаті. Квартира має можливість регулювати опалення та додатково була утеплена ззовні.
Квартира повністю мебльована. В головній спальні встановлені велика шафа, ліжко Blanche з італійським матрасом 1,8-2,0 (з підйомним механізмом), телевізор. У дитячій спальні є розкладний диван Blanche, телевізор та камін. На кухні встановлена велика кухня з вмонтованою технікою, включаючи холодильник, посудомийну машину, духовку та варочну поверхню. Окрема обідня зона обладнана великим круглим столом Італія Caligaris 1.2 та італійськими стільцями Caligaris. Вся кухня виконана з італійських меблів та іспанського натурального каменю на варочній поверхні. Встановлена система Blum.
Ціна стартова, можливий торг з реальним покупцем.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. Вхідні двері італійські з надійним захистом.
По всій квартирі встановлена італійська плитка та дорога паркетна дошка. Міжкімнатні двері «Папа Карло». Встановлений сейф. Проведена система для сигналізації по всій квартирі. Квартира дуже тепла та енергозберігаюча.