Квартира має гарний житловий стан. Зроблено гарний ремонт, замінено всі вікна, зроблено ремонт на балконі. Планування роздільне, санвузол суміжний.
Нова електрика та сантехніка. Система опалення централізована.
Залишається вбудована кухня та інші меблі на кухні.
Квартира має балкон та лоджію.
1 кімната
з ремонтом
24 / - / 5 м²
цегляна
поверх 2 з 5
власник
255 тис. грн
11 103 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокімнатну квартиру від власника на 4-му районі, 6 поверх
Квартира без ремонту з апендицитом. Санвузол суміжний.
Встановлені лічильники на воду та світло. Загальний лічильник тепла на весь будинок. У квартирі є бойлер.
Квартира без меблів, але є духовка та декілька комодів. Двері і вікно на балкон пластикові, на кухні вікно деревяне.
Поблизу розташовані зупинка, Сільпо та АТБ (5 хвилин пішки).
Квартира суха і тепла.
Квартира має тамбур. Зроблено косметичний ремонт. Замінені батареї та стояки, встановлені пластикові вікна. Санвузол суміжний. Тип будинку - чешка.
Централізоване опалення. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Біля будинку є асфальтована дорога.
1 кімната
з ремонтом
35 / - / 9 м²
панельна
поверх 2 з 9
власник
400 тис. грн
11 080 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам однокімнатну квартиру в місті Лозова, на 4 ому мікрорайоні в 9
Квартира чеського планування з роздільним санвузлом. Планування роздільне. Ремонт у житловому стані.
Централізоване опалення.
Квартира мебльована.
Будинок 9-поверховий.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура. Вікна виходять на парк. У сусідньому будинку праворуч знаходиться поліклініка.
Квартира під ремонт. Санвузол суміжний.
Квартира підключена до централізованого опалення, центрального водопроводу, центральної каналізації та газопостачання.
Квартира не мебльована.
Борги відсутні, документи готові до продажу.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Проведено косметичний ремонт 7 років тому. Вхідні двері металеві, вікна пластикові. Підлога в ванній, коридорі та кухні - плитка, в залі - лінолеум.
Встановлені лічильники на газ, воду та світло. Сантехнічні комунікації та радіатори опалення замінені. Квартира підключена до централізованого водопостачання, каналізації та опалення.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Ліфт працює. Є додаткова комора між поверхами для зберігання речей.
Поблизу знаходяться супермаркет "Рулька", ринок, продовольчі та господарські магазини, кафе, школа, дитячий садок та зупинка громадського транспорту (200 м).
Квартира затишна, готова до заселення. Борги за комунальні послуги відсутні. Документи готові.
Квартира з євроремонтом, зробленим капітально. Планування роздільне. Є велика кухня та кімната. Ніхто не жив після ремонту.
Централізоване опалення.
Ціна договірна. Документи в порядку.
Квартира розташована біля школи, лікарні та інших важливих обєктів.
Квартира з євроремонтом.
Централізоване опалення.
Квартира продається з усім, що бачите: меблі, кухня, бойлер, холодильник, пральна машинка, телевізор, мікрохвильовка та інше.
Тип будинку - чешка.
Поблизу розташовані лікарня, школа, дитячий садок, парк, озеро, гаражі.
Є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, газ.
Є меблі на кухні.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт.
Встановлені нові вікна, батареї та вхідні двері. Є балкон та лоджія.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Є балкон і лоджія.
Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Є газ.
Квартира повністю мебльована, є меблі на кухні. Є телевізор, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
Житловий фонд 80-90-х років.
Квартира розташована біля Сільпо.
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний.
У квартирі є газ, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Система опалення централізована.
Квартира продається з усіма меблями, як на фото.
Квартира варта уваги справжніх покупців. Можливий торг.
Є місце для паркування власного авто, невеличка земельна ділянка, на якій можна вирощувати щось для душі. До квартири додається сарайчик (в якому є хороший підвал) в хорошому стані, дах не тече, сухий. Хороші привітні сусіди.
Квартира дуже тепла і комфортна для постійного проживання або здачі в оренду.
Квартира має роздільне планування з окремим санвузлом. Проведено косметичний ремонт.
Квартира обладнана лічильниками на газ, воду та світло. Система опалення централізована. Проведена нова електрика.
Квартира не мебльована. Встановлено кондиціонер.
Тип будинку - житловий фонд 91-2000-х.
Поблизу розташований парк.
У квартирі встановлені металопластикові вікна та тепла підлога у ванній. Є балкон та лоджія.
Стильна квартира з сучасним ремонтом, виконаним за авторським проектом. Планування суміжне, прохідне. Є зручний санвузол із душовою кабіною.
Квартира має централізоване опалення. Встановлено бойлер. По всій квартирі підлога з підігрівом.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою. Є світла кухня з панорамним вікном, вбудований гардероб. Наявні меблі на кухні. Також є кондиціонер, пральна й сушильна машини, холодильник, телевізор.
Ідеальний варіант для проживання або здачі в оренду.
Зручне розташування — поруч транспорт, магазини, школа, парк.
Квартира простора й затишна. Є грати на вікнах.
Квартира з суміжним санвузлом. Виконано косметичний ремонт.
Квартира обладнана центральним опаленням, електрикою, газом та центральним водопроводом.
Квартира частково мебльована.
Квартира продається від власника.
Квартира розташована в центрі міста Лозова, вікна виходять на бульвар Шевченка. Поруч знаходяться залізничний вокзал, парк, ринок та всі необхідні обєкти інфраструктури.
Квартиру можна використовувати як офіс.
Квартира з роздільним плануванням, санвузол також роздільний. Проведено косметичний ремонт. Вікна металопластикові. Електрику та сантехніку замінено.
Квартира підключена до централізованого опалення, водопроводу та електромережі. Наявний газ.
У квартирі залишаються меблі на кухні.
У будинку є ліфт, балкон та лоджія.
Квартира розташована у дуже хорошому місці, де все поруч. Є асфальтована дорога.
Наявний Wi-Fi.
Квартира повністю без меблів і ремонту.
Поміняні металопластикові вікна. Встановлені лічильники на газ та воду.
Квартира продається з невеликим боргом.
Тихі сусіди. Поблизу розташовані два магазини та дитячий майданчик.
Квартира-чешка в житловому стані. Санвузол суміжний.
В квартирі централізоване опалення, є ліфт.
Торг умесний.
Будинок теплий, цегляний.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира має балкон і лоджію.
1 кімната
з ремонтом
36.6 / - / 6 м²
цегляна
поверх 8 з 9
власник
404 тис. грн
13 570 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-комнатную квартиру. Документы все на руках!
Квартира з суміжним санвузлом.
У квартирі є новий бойлер, новий піддон у ванній кімнаті та пральна машина. Квартира повністю мебльована і оснащена всім необхідним, включаючи посуд та постільну білизну.
Можлива оренда з подальшим викупом.
Квартира має авторський ремонт, виконаний у червні 2024 року. Планування студійне з суміжним санвузлом. Установлено натяжні французькі стелі.
Квартира повністю мебльована. Установлені нова варочна панель, смарт-телевізор, кондиціонер, холодильник, пральна машина, шафа-купе. Вся техніка нова.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована в тихому затишному дворі.
У квартирі є швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира з роздільним плануванням. Виконано капітальний ремонт санвузла та ванної кімнати. У одній кімнаті зроблено ремонт. Встановлено нові вхідні двері та всі міжкімнатні двері. Частково замінено електрику.
Замінено сантехнічні комунікації. Система опалення централізована.
Квартира не мебльована.
Документи готові.
Квартира розташована в чеському будинку.
Особливості квартири: Встановлені металопластикові вікна (окрім лоджії). Є балкон та лоджія. Санвузол роздільний.
Квартира має роздільне планування. Ремонт житловий.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Водопостачання здійснюється по вулиці.
Квартира мебльована.
Опис ЖК або будівлі: Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира має металопластикові вікна та нові вхідні двері. На прибудинковій території є сарай.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Стан квартири під ремонт.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира без боргів, документи готові.
Квартира розташована в тихому районі міста, в житловому фонді 80-90-х років.
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, вивезенням відходів, газом та центральним водопроводом.
Квартира повністю мебльована та обладнана усіма зручностями. У квартирі є телевізор, кондиціонер, душова кабіна, меблі на кухні.
Квартира розташована в чеському будинку. У будинку є ліфт.
Квартира має гарне місце розташування. Все поруч: магазини, кафе, супермаркети.
Квартира має балкон та лоджію. Додатково є кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi. Будинок розташований на асфальтованій дорозі.