Продажа квартир Ивано-Франковск до 170000 доларів

1 575 оголошень по 279 квартирах
7.5 млн грн
105 459 грн/м²

Приозерна вулиця, 57

Квартира в якій все прекрасно! Тільки для поціновувачів сучасної класики! Для людей, які цінують стиль, якість, комфорт! Це той варіан коли в квартирі все ідеально! Поект продумано дизайнером із багаторічним досвідом! Поєднання локації ЖК Озеро та неповторного стилю квартири - це саме той момент, коли зорі зійшлись! Не тільки красива, а ще й тепла та затишна! Втутрішнє розташування квартири дозволить мінімалізувати витрати на опалення. В квартирі велика кухня-студія та окрема спальня, санвузол суміжний. Всі меблі виконані під замовлення з використанням тільки найкращих матеріалів, ексклюзивний дизайн! Фрезеровані МДФ фасади в класичному стилі з матовим покриттям в унікальному кольорі. Стільниця на кухні та острові, а також фартух виготовлені з акрилового штучного каменю з глянцевим покриття. Камінь практичний в побуті та підлягає реставрації. На кухні встановлена вся фурнітура від преміум виробника BLUM: широкі місткі шухляди та завіси з доводчиком. Шафа та банкетка - це ексклюзивна розробка та технологія виготовлення. Дверні/шафи ручки та елементи декору виготовлені з використанням нержавіючої сталі з напиленням, виготовлено під індивідуальне замовлення. Запрошую оглянути квартиру наживо, це буде кохання з першого погляду! Телефонуйте, домовимось про час зустрічі
2 кімнати
з ремонтом
70.7 / 22.8 / 35.5 м²
цегляна
поверх 4 з 10
2022 Рік будівництва
7.5 млн грн
106 512 грн/м²

ул. Гетьмана Мазепы

Квартира має кухню-студію та окрему спальню. Санвузол суміжний. Ремонт виконано в стилі євроремонту, квартира дуже світла та простора. Система опалення індивідуальна газова. Централізоване водопостачання та каналізація. Електрика та газ підведені. Всі меблі та техніка якісні, від відомих брендів. В квартирі є кондиціонер, супутникове ТБ та Wi-Fi. Також є гардероб та господарське приміщення/комора. ЖК "Озеро" - це житловий комплекс закритого типу, побудований після 2021 року. Він має великий внутрішній двір з дитячим майданчиком та великий гостьовий паркінг. Територія охороняється, є відеоспостереження. З території ЖК є вихід на міське озеро. Будинок розташований у топовій локації міста, поряд знаходиться одна з кращих шкіл, міське озеро та центральний парк ім. Шевченка. Квартира має панорамні вікна та підігрів підлоги. Балкон та лоджія присутні. Є система відеоспостереження та охорона території.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 23 м²
цегляна
поверх 4 з 10
7.5 млн грн
90 682 грн/м²

ул. Мазепы, 168

Квартира має дуже продумане та комфортне планування. Простора кухня-студія створює зручну зону для відпочинку та прийому гостей. Дві окремі кімнати розташовані по різні сторони квартири та розділені великим санвузлом. У санвузлі вдало поєднано функціональність і комфорт: встановлена інсталяція, є як душова кабіна, так і велика ванна. У квартирі виконаний максимально якісний та стильний ремонт, який робився як для власного проживання з використанням дорогих матеріалів та продуманих рішень. Система опалення: Індивідуальне газове. Комунікації: Газ, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Електрика, Центральний водопровід. Кухня повністю укомплектована меблями з МДФ фасадів та якісною фурнітурою Blum. Встановлена вмонтована техніка Whirlpool: духова шафа, мікрохвильова піч, велика посудомийна машина на 60 см, газова варильна поверхня та вбудований холодильник. У зоні кухні є розкладний обідній стіл. У вітальні розташований великий розкладний кутовий диван, телевізор Samsung 65 серії QLED та кондиціонер CooperHunter. Батьківська спальня повністю укомплектована: велике двоспальне ліжко, кондиціонер CooperHunter, beauty-зона, телевізор Samsung 55 QLED та простора шафа для гардеробу. Друга кімната без меблів, що дозволяє облаштувати її на власний смак під дитячу, кабінет або гостьову спальню. У квартирі встановлені фарбовані МДФ двері, поліуретанові плінтуси, а вхідна група виконана з ДСП панелей із запилом під 45 градусів. У прихожій облаштована велика шафа для верхнього одягу з вмонтованою гладильною дошкою. Також передбачене окреме технічне приміщення, де встановлені пральна та сушильна машини. Житловий комплекс має дуже зручну локацію. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура: магазини, кавярні, заклади харчування, прогулянкові зони, парк та міське озеро. До центру міста всього кілька хвилин. Особливою перевагою квартири є велика відкрита тераса з терасною дошкою та облаштованими відпочинковими меблями. З тераси відкривається приємний вигляд у сторону міського озера - ідеальне місце для відпочинку. Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет. Комфорт: Ванна, Кондиціонер, Ліфт, Панорамні вікна, Паркувальне місце, Підігрів підлоги, Охорона території, Відеоспостереження, Госп. приміщення, комора, Меблі на кухні, Балкон, лоджія.
2 кімнати
з ремонтом
82.2 / - / 30 м²
цегляна
поверх 7 з 9
7.4 млн грн
79 675 грн/м²

Приозерна вулиця, 42

3 кімнати на березі міського озера 🌊 ЖК «Мілленіум» м.Івано-Франківськ Закритий комплекс з охороною, відеоспостереженням, підземними паркінгами та приватною школою на території. 9/10 поверх, ліфт працює. Обжита новобудова. ▪ три окремі кімнати + вітальня (функціонал 4-кімнатної) ▪ 2 санвузли ▪ гардеробна + багато шаф ▪ 2 лоджії ▪ індивідуальне газове опалення ▪ підігрів підлоги + кондиціонери ▪ повністю з меблями та технікою Можна заїжджати одразу. Рідкісний варіант у топовій локації. Без комісії агентству !
3 кімнати
з ремонтом
93 / 45 / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 11
2024 Рік будівництва
7.4 млн грн
89 235 грн/м²

ул. Мазепы, 164

Продається стильна вишукана двокімнатна квартира з вдалим переплануванням. Квартира має 2 окремі житлові кімнати, роздільний санвузол та велику кухню-студію з окремою зоною відпочинку (вітальня). Ремонт авторський, виконаний з використанням дорогих якісних матеріалів, що створює відчуття шику та затишку. В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення та підігрів підлоги у всіх зонах з плиткою. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід. Кухня повністю обладнана необхідною технікою: плита, духовка, мікрохвильова піч, холодильник та посудомийна машина. Також у квартирі встановлено кондиціонер. Квартира продається. Додатково можна придбати паркомісце. Є відеоогляд квартири. Житловий комплекс Липки розташований поруч міського озера і парку. На території комплексу є комерційна інфраструктура, кафе, супермаркети, школа та власний торговий центр. Будинок зданий та обжитий, побудований після 2021 року. Комплекс має відеоспостереження, охорону території, гостьовий та підземний паркінг. Житловий комплекс знаходиться поруч міського озера і парку. До центру міста можна дійти пішки за 10 хвилин. На території комплексу є комерційна інфраструктура, кафе, супермаркети, школа та власний торговий центр. Квартира має двері прихованого монтажу, на підлозі паркетна дошка. З кухні є вихід на відкритий французький балкон. В квартирі встановлена система охорони. Також присутні мультимедійні системи: кабельне, цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Вікна панорамні.
3 кімнати
з ремонтом
83 / - / 24 м²
цегляна
поверх 4 з 10
7.4 млн грн
80 947 грн/м²

Приозерна вулиця, 25

Трикімнатна квартира з функціоналом чотирикімнатної Велика площа Крутий ремонт Попуч міське озеро За деталями телефонуйте за номером вказаним в оголошенні
3 кімнати
з ремонтом
91 / 45 / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2022 Рік будівництва
7.4 млн грн
80 947 грн/м²

Приозерна вулиця, 42

🌳Продається сучасна 3-кімнатна квартира біля Міського озера, по вулиці Приозерна, площею 91 м.кв, 9 поверх з 10-ти, ліфт працює, у житловому комплексі «Міленіум». Місто Івано-Франківськ 💣Здана новобудова в одній з найкращих локацій міста — поруч озеро, парк і вся міська інфраструктура. Планування квартири: ✔ три окремі кімнати ✔ просторий зал ✔ велика кухня ✔ два санвузли ⏳Квартира двостороння, світла, з панорамними вікнами, повністю укомплектована меблями та технікою. ⌛️Продумана прихожа з вбудованою шафою та дзеркалом. Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, кондиціонери на обігрів і охолодження. Усі комунікації підключені, газ є. Документи — договір переуступки. Квартира повністю готова до проживання — можна заїжджати хоч завтра.📞 099 62 52 405 Надія Деталі інтер’єру: Стильний , сучасний та якісний дизайн Будинок та двір: Ліфт працює, є підземний паркінг та вільна парковка Інфраструктура: На території жк є школа, садок . Прямий вихід до Озера та Парку Шевченка. Поруч супермаркет АТБ, зупинка, піша доступність до центру Планування: Двостороннє планування
3 кімнати
з ремонтом
91 / 60 / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 11
2024 Рік будівництва
7.4 млн грн
65 775 грн/м²

улица Шевченко, 23а

Продається 3 кімнатна квартира в обжитому будинку на ідеальному поверсі по вулиці Шевченка. Кімнати окремі. Індивідуальне газове опалення. Квартира двохстороння. Косметичний ремонт. На підлозі ппаркет та керамічна плитка. Всього дві квартири на сходовій. Висота до стелі 2,9 м. Прибудинкова територія закритого типу. За квартирою закріплено паркомісце. Встановлена система сигналізації. Є окрема гардеробна. Ідеальна локація в історичному центрі міста. В пішій доступності парк Шевченка, міське озеро, католицький ліцей, дитячй садочок і т.д.
3 кімнати
з ремонтом
112 / 71.9 / 13.2 м²
цегляна
поверх 2 з 5
7.4 млн грн
81 868 грн/м²

ул. Сорохтея / ул. Национальной Гвардии

Простора квартира з якісним та стильним ремонтом у престижному житловому комплексі «Паркове містечко». Планування включає велику кухню-вітальню та дві окремі спальні. Ремонт виконаний із використанням дорогих матеріалів, кожна деталь продумана до дрібниць. Авторський проект. Система опалення: індивідуальне газове. Комунікації: газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика, центральний водопровід. Кухня-вітальня укомплектована сучасною технікою: духовка, мікрохвильова піч, газова поверхня Bosch, вмонтована посудомийна машина «60-ка» та холодильник Whirlpool. Також є великий розкладний диван, телевізор Samsung 65, кондиціонер. На лоджії розміщені пральна та сушильна машина. Головна спальня має двоспальне ліжко та вмонтовану шафу. Велика прихожа з шафою для верхнього одягу. Є меблі. Продаж квартири. Житловий комплекс «Паркове містечко» має закриту територію із цілодобовою охороною та шлагбаумом. На території є дитячі й спортивні майданчики, кафе, магазини та відпочинкові зони. Є ліфт. У пішій доступності парк Шевченка, центр міста, школи, садочки та зупинки транспорту. Квартира має вихід на великий відкритий балкон із облаштованою зоною відпочинку та неймовірним видом на місто. Санвузол із великою душовою кабіною, окремостоячою ванною, інсталяцією з гігієнічним душем та рукомийником із дзеркалом і підсвіткою. Двері прихованого монтажу (висота 2,40), сучасне освітлення та трекові світильники створюють атмосферу затишку та стилю. Є кондиціонер та підігрів підлоги. Панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
90 / - / 30 м²
цегляна
поверх 9 з 10
7.3 млн грн
78 755 грн/м²

Приозерна вулиця, 42

❗️Трикімнатна квартира в ЖК «Міленіум», м.Івано-Франківськ— перша лінія міського озера. Обжита новобудова з підземним паркінгом. 93 м², 6 поверх із 11, ліфт працює. 💢Три окремі кімнати, простора кухня з панорамними вікнами, двостороннє планування — багато світла і простору. Велика ванна кімната з душовою кабіною та окремо стоячою ванною, гардеробна, зручний коридор. Квартира нова, ніхто не проживав, повністю укомплектована сучасними меблями та технікою. Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги. Вигідна ціна За деталями — телефонуйте 📞 099 62 52 405 Надін Деталі інтер’єру: Якісний ремонт, авторський дизайн Будинок та двір: ЖК закритого типу , є охорона, підземний паркінг Інфраструктура: Поруч школа, садок, зупинка, АТБ, Сільпо, магазини. Приватна школа та садок на території жк. Прямий вихід до Міського Озера та Парку Шевченка Планування: Двостороння, простора
3 кімнати
з ремонтом
93 / 51 / 18 м²
цегляна
поверх 6 з 11
2024 Рік будівництва
7.3 млн грн
74 720 грн/м²

вулиця Юліана Пелеша, 5, к3

Сучасний житловий комплекс Площа — 98 м² | Повністю укомплектована та готова до проживання. Стильна 3 кімнатна квартира з якісним дизайнерським ремонтом. Всі меблі та техніка залишаються — заїжджай і живи! Вдале планування, простора кухня, панорамні вікна, багато світла. Планування та комплектація: • Велика кухня з чорним фартухом з натурального каменю • Вбудована техніка: холодильник, духова шафа, мікрохвильова піч, варильна поверхня • 2 окремі спальні • 2 санвузли • Сучасні меблі на замовлення • LED-підсвітка, декоративні світильники, акцентна люстра • Вітальня • Обідня зона з дизайнерськими стільцями Інтерʼєр — світлі кольори. Про будинок: • Новобудова, здана • Якісне утеплення, сучасні комунікації • Дитячі майданчики, парковка, зони відпочинку Розташування: • Поруч магазини, школи, ТРЦ, зручна транспортна розвʼязка • Район з розвиненою інфраструктурою
3 кімнати
з ремонтом
98 / 70 / 22 м²
цегляна
поверх 10 з 11
2023 Рік будівництва
7.3 млн грн
104 188 грн/м²

улица Гетмана Мазепы, 164, к5

✨ 2-кімнатна квартира в ЖК Липки біля міського озера ✨ Простора та стильна квартира в елітному комплексі з розвиненою інфраструктурою та торговим центром поруч 🌿 🏡 70,3 м² ✔ 7 поверх з 10 ✔ Повністю укомплектована меблями та технікою ✔ Сучасний стильний ремонт — готова до проживання ✨ Чудовий варіант для життя або інвестиції 💼 📞 Телефонуйте за номером телефону вказаному в оголошені
2 кімнати
з ремонтом
70.3 / 21.3 / 35 м²
цегляна
поверх 7 з 10
2020 Рік будівництва

Шукай квартиру по локації

7.3 млн грн
31 046 грн/м²

Волчинецкая улица

Продаж розкішної дворівневої квартири у центрі міста. Планування багаторівневе. Загальна площа 236 м.кв. Зроблено якісний ремонт у 2006 році. Перший рівень - кухня 14 м.кв , їдальня 16 м.кв. з балконом, спальня 24 м.кв., кабінет 21,9 м.кв., вітальня з балконом 24,6 м.кв, велика ванна кімната 8,8 м.кв. Висота стелі 3,15 м. Другий рівень - спальня 25,6 м.кв. з власним санвузлом 8,5 м.кв та гардеробом 11 м.кв. Також є передпокій, комора та простора кімната площею 41 м.кв. Висота стелі 2,7 м. Добротний дубовий паркет. Якісні міжкімнатні двері з масиву дереву. У квартирі індивідуальне газове опалення, наявний підігрів підлоги. Газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Якісні меблі. Меблювання: Так. Продаж квартир. Відомчий будинок, який проектували кращі архітектори міста. Тип будинку: Совмін. Асфальтована дорога. Центр міста. Поруч зупинки громадського транспорту, супермаркет. Квартира має два балкони. Санвузол: 2 і більше. Мультимедіа: Швидкісний інтернет. Комфорт: Ванна, Меблі на кухні, Гардероб, Балкон, лоджія.
5 кімнат
з ремонтом
236 / - / 16 м²
цегляна
поверх 5 з 5
7.3 млн грн
104 626 грн/м²

ул. Мазепы, 164

Продається дизайнерська квартира з авторським ремонтом у стильному мінімалістичному дизайні. Планування роздільне, включає простору кухню-вітальню, окрему спальню та дитячу кімнату. Квартира двостороння, дуже світла та функціональна. Ремонт виконано з використанням високоякісних матеріалів: стіни - декоративна штукатурка, підлога - ламінат Quick-Step, приховані двері, індивідуальні корпусні меблі. Санвузол суміжний. Квартира має індивідуальне газове опалення та підігрів підлоги. Встановлені лічильники. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Є індивідуальні корпусні меблі Frop, дизайнерські мякі меблі Frankof, Bonso, ліжко 4Loft, розкладний стіл з масиву дуба Frankof. З техніки встановлено 3 кондиціонери, 2 Smart TV, посудомийна машина Whirlpool, пральна машина Bosch, холодильник Whirlpool, мікрохвильова піч Whirlpool, електрична духова шафа Whirlpool. Освітлення преміум-рівня включає магнітну трекову систему Vasmar, дизайнерську люстру Terasvet та врізні світильники Kludi. Пропонується до продажу. Можливе придбання паркомісця за додаткову плату. Квартира повністю укомплектована та не потребує додаткових вкладень. Квартира розташована у престижному ЖК «Липки». Комплекс має закриту територію, розвинену інфраструктуру, дитячі майданчики, магазини, кав’ярні та паркінг. Передбачено підземний паркінг та охорону території. Квартира знаходиться в парковій зоні, в центральній частині міста. Поруч розташовані школи, дитячі садки, магазини, кавярні та зупинки громадського транспорту. Квартира має авторський ремонт із стильним мінімалістичним дизайном та ексклюзивний бетонний умивальник. Є французький балкон. Вікна металопластикові. Вхідні двері залізні. Передбачено систему кондиціонування, кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Комфорт забезпечують ванна, ліфт, підігрів підлоги та меблі на кухні.
2 кімнати
з ремонтом
70 / - / 24 м²
поверх 7 з 10
7.2 млн грн
93 097 грн/м²

Ивана Пулюя улица, 15а

Пропонується стильна та затишна 3-кімнатна квартира по вул. Пулюя — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і готові рішення без зайвих турбот. 📍 Розташована на 7 поверсі з 10 📐 Загальна площа — 77,8 м² Квартира вже з якісним ремонтом, де продумана кожна деталь — від кольорової гами до функціональності простору. Тут панує атмосфера затишку, куди приємно повертатися після насиченого дня. 💛 Великий плюс — квартира повністю укомплектована: ✔ всі меблі залишаються ✔ побутова техніка входить у вартість ✔ можна одразу заїжджати і жити без додаткових витрат 🔥 Індивідуальне газове опалення — комфортна температура і контроль витрат у будь-яку пору року. 🏡 Закритий двір — безпека, спокій і затишок для вас та вашої родини. Це саме той варіант, коли не потрібно нічого доробляти — просто відкриваєш двері і починаєш нову історію життя ✨ 📞 Телефонуйте — покажу квартиру, яка може стати вашим новим домом.
3 кімнати
з ремонтом
77.8 / 60 / 17 м²
цегляна
поверх 7 з 9
2012 Рік будівництва
7.2 млн грн
78 974 грн/м²

вулиця Героїв Миколаєва, 78-А, к.1

Дуже гарна та якісна 3 кімн квартира, велика кухня студія та 2 окремі кімнати, з повністю готовим ремонтом меблями та технікою! поверх 7/8 площа 91,6 м2 Індивідуальне опалення з високоефективним, економним конденсатним газовим котлом та автоматичними сервоприводами на водяній гребінці фірми TECH. Водяний підігрів підлоги по всій квартирі (який керується з телефону і дуже правильно працює). По оздоблювальних матеріалах то це іспанська плитка Porcelanosa, та Польський Tubadzin Balance Stone, на кухні використані натуральний дубовий шпон та акрил на фасадах. Вбудована техніка та меблі залишаються всі (також є посудомийна машинка). Диван в студії розкладається на повноцінне двоспальне місце, виробник Шедевр. Ліжко в спальні з ортопедичним матрацом 200 см на 200см. Є дві гардеробні в спальнях та велика шафа-гардеробна при вході (з полицями для взуття). Квартира готова для життя! 2 окремі спальні, 2 гардеробні, кухня-студія, 2 санвузли та коридорна зона. При продажі можемо окремо обговорити кладовку біля квартири (за додаткову плату). Малоповерхова забудова, закритий двір з паркомісцями та з власним дитячим і відпочинковим просторами, кущики, озеленення. Вся інфраструктура при виході з подвірʼя! Продуктові, господарські магазини, аптеки, нова пошта, косметичні та інші магазини, хороші кафе та ресторани поруч в хвилинному доступі! Вид з квартири в простір (який не забудують) на гори, перехрестя, річку, приватний сектор, також у двір і на заправку. 2хвилини ходьби до річки і облагородженої дамби. Ліфт плавний, просторий та має акумулятор (при вимкненні світла доїжджає до найближчого поверху і відчиняються двері) Ідеально підійде як для власного проживання, так і під дорогу здачу в оренду! Для детальної інформації та стосовно огляду квартири, телефонуйте! 09******92 або пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp), 09******04 #ріелтор #іванофранківськ #іванофранківськаобласть #квартирамрії #житло #іф #продаж #купитиквартиру #західнаукраїна
3 кімнати
з ремонтом
91.6 / 59.7 / 13.8 м²
цегляна
поверх 7 з 8
2022 Рік будівництва
7.2 млн грн
79 237 грн/м²

улица Гетмана Мазепы, 164, к5

Простора 3-кімнатна квартира в ЖК Липки, біля озера та парку 🌿 Один з кращих житлових комплексів міста — обжитий будинок, ліфт працює ✔️ ▪️ Площа: 91,3 м² ▪️ Поверх: 7/10 ▪️ Індивідуальне газове опалення Планування: — три окремі кімнати (дитяча, спальня, вітальня) — простора кухня з балконом — роздільний санвузол Квартира укомплектована всім необхідним: ✔️ техніка на кухні ✔️ пральна та сушильна машинка Приємний бонус — вид на озеро 🌊 Ціна: 165 000$
3 кімнати
з ремонтом
91.3 / 45 / 18 м²
цегляна
поверх 7 з 10
2020 Рік будівництва
7.2 млн грн
78 974 грн/м²

вулиця Героїв Миколаєва, 78-А, к.1

Продаж 2-кімнатної квартири з великою кухнею-студією Smart-оснащення 91,6 м 7/8 поверх Продається простора та сучасна 2-кімнатна квартира з кухнею-студією (44 м). Загальна площа: 91,6 м Поверх: 7 із 8 Оснащення та переваги: Тепла підлога по всій квартирі Кімнатні терморегулятори кожна кімната регулюється окремо Керування опаленням зі смартфона Конденсаційний двоконтурний котел та окремо бойлер Mitsubishi Electric інверторний кондиціонер (мультиспліт), працює до -25C, дуже тихий, з датчиком руху Система охорони Ajax Датчики протікання в мокрих зонах Кухня та техніка: Вмонтована електроплита, духова шафа та мікрохвильова піч Вбудована посудомийна машина (60 см) Подрібнювач харчових відходів Система очищення води Фасади кухні шпоновий дуб Санвузли: Два санвузли Сушарки: у меншому електрична, у більшому гібридна (електро та від котла) Зберігання речей: Великий гардероб при вході Окремі гардероби в кожній спальні Квартира з сучасним ремонтом, енергоефективна, дуже тепла, з розумними технологіями. Телефонуйте, щоб домовитись про огляд!
2 кімнати
з ремонтом
91.6 / 40 / 44 м²
цегляна
поверх 7 з 8
2022 Рік будівництва
7.2 млн грн
86 121 грн/м²

ул. Гриневичей, 1, ул. Василиянок,60а

Продаж сучасної трикімнатної квартири поруч скверу Військових ветеранів по вул. Василіянок. Будинок преміум класу. Майже повністю заселений, тому мінімум дизкомфорту від ремонту. Просторі сходові, ліфт на 1000кг, підземний паркінг. В квартирі зроблено якісний ремонт. Кухня-вітальня, три окремі кімнати, дві гардеробні, просторий санвузол та прихожа. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Для підтримання комфортної температури встановлено кондиціонер. В квартирі ніхто не проживав. Цю квартиру потрібно бачити "в живу", щоб оцінити всі її переваги. Ціна без додаткових витрат. Тому, не зволікайте, телефонуйте за вказаними телефонами, щоб уточнити деталі та домовитись про огляд у зручний для вас час.
3 кімнати
з ремонтом
84 / 38 / 28 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 10
7.2 млн грн
85 113 грн/м²

ул. Гриневичей, 1, ул. Василиянок,60а

Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - авторський проект. Є всі необхідні комунікації. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і. Зручне місце розташування. Стильна та сучасна квартира з 3 окремими кімнатами та окремою кухнею-студією з виходом на балкон. Є дві гардеробні.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 20 м²
поверх 5 з 10
7.2 млн грн
78 974 грн/м²

ул. Сеченова

Квартира з авторським проєктом та повністю готовим ремонтом, меблями та технікою. Планування двостороннє, включає кухню-студію, 2 окремі спальні, 2 гардеробні та 2 санвузли. Підігрів підлоги по всій квартирі, керований з телефону. Встановлено інверторну мультиспліт систему кондиціонування Mitsubishi Electric з сенсорами руху, яка може опалювати до -25°С. Також є електричний бойлер для підігріву води. Виведено додаткову лінію для встановлення електрокотла. Електрика виконана монолітними кабелями «ЗЗКМ» з автоматами та дифавтоматами Schneider та Legrand. Встановлено 3-позиційний перемикач під акумулятори. Оздоблення включає іспанську плитку Porcelanosa та польську Tubadzin Balance Stone. На кухні використані натуральний дубовий шпон та акрил на фасадах. Індивідуальне опалення з високоефективним, економним конденсатним газовим котлом TECH та автоматичними сервоприводами. Водяний підігрів підлоги по всій квартирі. Електрика виконана монолітними кабелями «ЗЗКМ» з «правильними» автоматами, дифавтоматами та відсікачем неякісної напруги фірм Schneider та Legrand. Встановлено 3-позиційний перемикач під акумулятори для роботи під час вимкнення світла. Центральний водопровід та каналізація. Вбудована техніка та меблі залишаються. Диван у студії розкладається на повноцінне двоспальне місце (виробник Шедевр). Ліжко у спальні з ортопедичним матрацом 200х200 см. Є дві гардеробні у спальнях та велика шафа-гардеробна при вході. На кухні є посудомийна машинка. Продаж квартири. Можливе окреме обговорення кладовки біля квартири за додаткову плату. Малоповерхова забудова, 2-3 квартири на поверсі. Закритий двір з паркомісцями та власними дитячим і відпочинковим просторами, озелененням. Ліфт плавний, просторий та має акумулятор, що дозволяє доїхати до найближчого поверху під час вимкнення світла. Вся інфраструктура при виході з подвіря: продуктові та господарські магазини, аптеки, алкомаркет, Нова пошта, косметичні та інші магазини, кафе та ресторани в хвилинному доступі. 2 хвилини ходьби до річки та облагородженої дамби. Вид з квартири на гори, перехрестя, річку, приватний сектор, у двір та на заправку. Встановлено сигналізацію. Панорамні вікна.
3 кімнати
з ремонтом
91.6 / - / 43 м²
поверх 7 з 8
7.2 млн грн
111 247 грн/м²

улица Гетмана Мазепы, 164, к8

Продаж 2-кімнатної квартири | ЖК «Липки» 📍 поруч парк Шевченка та Міське озеро 🔹 Площа: 65 м² 🔹 Поверх: 7 з 10 (ліфт працює) 🔹 Ціна: 164 900$ 🔹 Опалення: індивідуальне газове Планування та наповнення: — кухня-вітальня — дві окремі кімнати — суміжний санвузол з ванною — просторий передпокій з великими шафами Оснащення: — кухня та техніка BOSCH — тепла підлога в зонах плитки — паркетна дошка в кімнатах — диван «Frankoff», ТВ — обідня зона на лоджії
2 кімнати
з ремонтом
65 / 36 / 17 м²
цегляна
поверх 7 з 10
2020 Рік будівництва
7.1 млн грн
59 548 грн/м²

ул. Романа Левицкого, 17г

Продається пентхаус з терасою. Планування квартири - пентхаус. Стан ремонту не вказано. Система опалення - індивідуальне газове. Комунікації включають: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Інформація про меблі та техніку відсутня. Продаж квартири. Будинок зданий та заселений, розташований на першій лінії озера. Територія закрита з власним виходом на озеро. Є власний паркінг, дитячий майданчик та барбекю зона. Ландшафтний дизайн території з автоматичним поливом газонів. У підїзді є консьєрж зона, 2 ліфти та зимовий сад. Будинок збудований після 2021 року. Передбачено відеоспостереження та підземний паркінг. З тераси відкривається неймовірний краєвид на озеро та все місто. Пентхаус з терасою та неймовірним краєвидом на озеро та гори. Панорамні вікна.
3 кімнати
без ремонту
120 / - / 20 м²
цегляна
поверх 8 з 8
7.1 млн грн
76 387 грн/м²

Приозерна вулиця, 42

Шикарна 3-кімнатна квартира в ЖК «Міленіум» 🔑 📐 93 м² простору 🏢 9 поверх з 10 🔥 Індивідуальне газове опалення Квартира реально продумана: — простора кухня з зоною вітальні — 3 окремі кімнати (2 укомплектовані + 1 під ваші ідеї) — роздільний санвузол Важливі деталі: ✔️ у ванній — ванна зі скляною шторкою ✔️ пральна + сушильна машинка ✔️ другий санвузол з інсталяцією ✔️ кухня повністю укомплектована технікою Bosch Будинок обжитий, всі комунікації підключені — без сюрпризів після покупки. 💰162 000$
3 кімнати
з ремонтом
93 / 56 / 16 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2024 Рік будівництва