Продажа квартир: Николая Руденко улица, 108, Днепр
15 оголошень по 4 квартирах
789 тис. грн
25 477 грн/м²
Николая Руденко улица, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1-к квартиру вулиця Миколи Руденка 108
Поверх 9/9
Загальна площа: 31 м2
Квартира в житловому стані.
Є вся необхідна техніка та меблі.
Чудовий варіант як для проживання,так і для здачі в оренду!
Поруч знаходиться вся інфраструктура: магазини, супермаркети, школи, транспортна зупинка.
Ціна 18 000 $
Запрошую на перегляд у зручний для вас час, телефонуйте!
1 кімната
без ремонту
31 / 18 / 7 м²
блочна
поверх 9 з 9
1980 Рік будівництва
1.1 млн грн
34 510 грн/м²
Николая Руденко улица, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира у дуже гарному житловому стані, світла та затишна. Вхідні двері броньовані, подвійні. Продається з усіма меблями та технікою, заходить та живи або як інвестиція під оренду. Стіни вирівняні, свіжі шпалери. Стелі вирівняні та пофарбовані. На підлозі стягнення, вкрите лінолеумом. Замінено міжкімнатні двері. Встановлено металопластикові вікна. Нове електрчне проведення. Санвузол суміщений у сучасному кахлі. Замінено труби та сантехніку, встановлено бойлер. Вбудована кухня. Нова газова піч. Витяжка. Батареї чавунні. Залишається холодильник та пральна машинка. Зручний 3 поверз 9 поверхового будинку. Поруч зупинки, магазини, парк. Зручне місце розташування.
1 кімната
з ремонтом
30.5 / 19 / 5.7 м²
панельна
поверх 3 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
570 тис. грн
18 987 грн/м²
Николая Руденко улица, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокомн.кв., 30м2, 1поверх 9эт. будинку, по вулиці Руденко, б.108(раніше вул.Войцеховича) лічильник води, заміна каналіз. стояка та водопровідних труб.Можливе збільшення до 60м2, за рахунок сусідської площі, висота стелі 3м, під свій ремонт.
С транспорной развязкой:Фрунзенский,левобережний,слобожанский,солнечний,парус,червоний камінь,покровський,західний,косиора,хмельницокого,тополь,гагарина,победа,(Поля,Робоча,Пушкина,Титова,хороброго,12
1 кімната
без ремонту
30 / 19 / 7 м²
блочна
поверх 1 з 9
1979 Рік будівництва
965 тис. грн
32 142 грн/м²
Николая Руденко улица, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира світла, затишна, у хорошому житловому стані, з косметичним ремонтом. Планування зручне: коридор, кухня, санвузол, простора кімната, балкон. Планування роздільне, санвузол суміжний.
Замінено каналізацію та сантехніку. Нова, сучасна якісна електрика по всій квартирі. Система опалення централізоване. Квартира дуже тепла, взимку 24-22 градуси.
Є базова техніка та меблі для життя, усе залишається новому власнику. Є меблі на кухні.
Продаж без комісії для покупця. Безготівковий розрахунок ТАК! Безпечна угода з нерухомістю, перевірена квартира, власник та документи.
У будинку є ліфт.
Центральний район, низ проспекту Олександра Поля, поруч магазини, школи, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
Є відеоогляд квартири. Квартира повністю готова до проживання — можна заїхати одразу після угоди. Є кондиціонер, ванна.
1 кімната
з ремонтом
30 / - / 6 м²
блочна
поверх 8 з 9