1 991 535 грн
39 582 грн/м²
Південний проспект
Євроремонт. Перший будинок утеплений, пошкребатурений і пофарбований силіконовою фарбою. Є горище, прихожа з меблями, 3 окремі кімнати, зона кухні, санвузол з душем, бойлером, унітазом і раковиною на тумбочці. Другий будинок також утеплений і пофарбований. Є горище, прибудова перед входом з полікарбонатом, прихожа, кімната відпочинку, кухня з теплою підлогою і санвузол з бойлером, пральною машиною, ванною, умивальником, унітазом і навісною шафкою.
Індивідуальне електроопалення. У першому будинку є кондиціонер. Є введення води з окремою будівлею з насосом Керхер, подача води на два будинки і город. Центральна каналізація.
У першому будинку є меблі для навчання, одягу та ліжко в дитячій кімнаті. У спальні дорослих є ліжко 2-спальне, 2 тумбочки, стійка під телевізор, шафа-купе та швейна машинка. У другому будинку є два дивани, комод на всю стіну, нова кухня з технікою (індукційна плита, витяжка, електрична духовка, мікрохвильова піч, морозилка, холодильник).
Все залишається.
На ділянці площею 14 соток є сад (15 яблунь, 2 абрикоси, 2 черешні, 7 груш, 3 персики, 6 слив, 3 ялинки, одна з гірляндою), город (малина, полуниця, аґрус, ожина, часник, цибуля, картопля, морква, буряк), збір дощової води 500 л., споруда для зберігання господарського інвентарю, теплиця з полікарбонатом 3×4 (зелень круглий рік), гараж з оцинковки 6×4 (1 авто + полиці, кріплення для 3 велосипедів, офісний стіл), відділ для зберігання довгих матеріалів, майстерня з окремим входом (2 верстаки, токарний електростанок, стіл, полиці, сухий льох з передбанником та відділом для зберігання довгих матеріалів), зона відпочинку з навесом 4,5×4,5, вуличним комплексом (піч для шашлику, барбекю, плову, стіл для розрізки, мийка, обідній стіл на 8 осіб, стільці, диванчик), літній санвузол з унітазом і літній душ з раздевалкою та душовою піддонною плиткою. Є 2 окремо стоять будинки. У дворі є взлетка 18 м. на 2 авто, за воротами плитка на 2 авто.
Вулиця Південна з асфальтованим покриттям. Вихід в парк та кафе Орбіта.
Навколо будинків, гаража та взлетної смуги укладена морозостійка плитка Церезіт. Зона відпочинку викладена плиткою Старий Городок. Є економне світлодіодне освітлення. На випадок блекауту є новий бензиновий генератор 5 кВт. На короткий час відключення є газова піч та аварійне освітлення від 2 акумуляторів. У першому будинку є відеоспостереження (4 камери, реєстратор, монітор з виходом на телефон) та сигналізація з виходом на пульт охорони та датчиками руху. У другому будинку є газова піч з балоном для консервації та смаження риби. На ділянці є газонокосилка на бензині та бензинова пила Дружба.