Продам 1-кімнатну квартиру, проспект Миру 2К ЖК Sun City, Караван 7 хвилин.
Район міста з розвинутою інфраструктурою. Дитячі садки, школи, супермаркети, магазини, лікарні. Громадський транспорт ходить у будь-який кінець міста. Для приємного часу проведення є сквери та парки.
10-й поверх 10-поверхового цегляного будинку.
Будівельна компанія "Добробут". Початок будівництва: листопад 2018 р.
Введення в експлуатацію: вересень 2020 р.
Загальна площа - 47 кв.м: кухня вітальня + лоджа, спальна зона, 1 суміжний санвузол, передпокій, хол. Висота стелі 3 метри. Дуже тепла, навіть без опалення!
У квартирі виконано капітальний ремонт у 2023 році. Продається з меблями та технікою.
2 типи опалення. Електрокотел Bosch та кришна газова котельня. Тепла підлога по всій площі квартири. Броньовані двері. Новий холодильник пральна машина, бойлер, smart TV LG з soundbar, кондиціонер.
Вартість - $68 000 + комісія АН. (безготівково - так!)
Супровід безготівкових угод:
- державні іпотечні програми «єОселя».
- постанови КМУ №206, №214, №280, №719.
- сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Караван, АТБ
Без кухних меблів та кухоної техніки.
Двір закритого типу.
Квартира двухсторонняя, очень просторная и светлая. Состояние-после строителей. Свободная планировка. Только на этом этаже потолки - 3,3 м. Бесшумный скоростной лифт Otis. Новострой сдан в эксплуатацию. Крышная котельная. Закрытая придомовая територия. Уютный двор. Охрана. Видеонаблюдение. Подземный паркинг, детская площадка. Рядом различные магазины, супермаркеты, ТРЦ Караван, рынок, спортивные центры, зоны отдыха, школы, садики и т.д. Шикарная транспортная развязка в любую точку города!
Готовы к диалогу.
Продається 2-к квартира в новобудові. Квартира на початковій стадіі ремонту (зробленя стяжка зі звукопоглинанням і армованою сіткою і проведено опалення). Планування вільне (по проекту можна зробити як дві спальні і кухню-вітальню із обідньою зоною в еркері, так і квартиру з однією спальнею).Квартира від гарного забудовника, двостороння, дуже тепла, вікна виходять у двір на зелену зону, обладнана лічільниками на комунікаціі(тепло, вода, світло), опалення, гаряча вода- своя котельня. Закритий двір, консєрж, ОСББ. Обява від власника.
Квартира з роздільним плануванням та двостороннім розташуванням. Вікна виходять у двір та на проспект. Після будівельників.
У будинку встановлена власна газова котельня на даху. Є можливість встановити електрокотел. Тепла квартира. Встановлено центральний водопровід та каналізацію.
Квартира продається за переуступкою. Ви будете першим власником без сплати додаткових податків.
ЖК SunCity має закриту територію з дитячим майданчиком, підземним паркінгом, консьєржем у кожному підїзді, відеоспостереженням та пожежною сигналізацією.
Рядом дуже розвинена інфраструктура. У пішій доступності розташовані школи, садки, магазини, новий критий ринок, зупинка громадського транспорту, салони, кавярні, кафе, ТРЦ Караван, лікарня та відділення Нової пошти.
Квартира має панорамні вікна та балкон або лоджію. У будинку є ванна кімната та більше. Є вантажовий ліфт.
Квартира має цікаве планування, що дозволяє зробити дві окремі спальні. Ремонт після будівельників. Санвузол суміжний.
У будинку своя дахова котельня, що забезпечує хороші та достовірні платежі. Квартира підключена до центральної каналізації, центрального водопроводу та електромережі.
Продаж.
ЖК Suncity - житловий фонд від 2021 року. Закрито-внутрішній двір з дитячим майданчиком, прогулянковою алеєю, охороною, відеоспостереженням та консьєржем.
Район має розвинену інфраструктуру: школи, дитячі садки та розвиваючі центри, аптеки, поліклініки, лікарні, банки, поштові відділення, магазини, розважальні центри та супермаркети. В хвилині ходьби від ЖК Suncity зупинка маршруток, що прямують у різні райони міста.
Квартира має вільне планування. Встановлені вікна Rehau з двокамерним склопакетом. Висота стель 3,2 метра. Квартира не кутова, двостороння.
Будинок має кришкову котельню.
Квартира продається. Документи на руках. Можливий безготівковий розрахунок. Можливий торг для реального покупця. Покази в будь-який час.
ЖК SunCity побудований за будівельником Добробут. Це цегляний теплий будинок. У підїзді є консьєрж. Територія закрита.
Квартира розташована в самому центрі житлового масиву Лівобережний 3. У пішій доступності знаходяться ТЦ Караван, ринок, поліклініка та АТБ. Поблизу є зупинки громадського транспорту, що курсують в будь-який кінець міста.
Квартира з авторським проектом ремонту.
Квартира повністю мебльована.
Продаж квартири здійснюється шляхом переуступки.
ЖК SunCity - житловий фонд 2011-2020-х років. Будинок має власну котельню. ЖК має закритий двір.
Квартира розташована поруч з ТРЦ Караван, супермаркетами Варус та АТБ, школою, дитячим садком та бульваром.
Квартира в стані після будівельників. Замінені вікна на Rehau з двокамерним склопакетом. Свободне планування з пятьма вікнами. Санвузол суміжний.
Будинок має власну котельню.
Продаж по переуступці від власниці.
ЖК SunCity побудований забудовником "Добробут". Це цегляний, теплий будинок з кришковою котельнею. У будинку є консьєрж, закрита територія, ліфт, пожежна сигналізація та відеоспостереження.
Квартира розташована в центрі житлового масиву Левобережний 3. Поруч знаходиться ТЦ Караван, ринок, поліклініка та АТБ. Общественний транспорт забезпечує звязок з будь-яким кінцем міста.
Квартира з цікавим плануванням, що дозволить зробити дві окремі спальні. Ремонт після будівельників. Санвузол суміжний.
У будинку своя дахова котельня, що забезпечує гарні та достовірні платежі. Є електрика, газ, центральний водопровід, вивіз відходів.
Є право власності.
ЖК Suncity введено в експлуатацію. Закритий внутрішній двір облаштований дитячим майданчиком та прогулянковою алеєю. Є охорона, відеоспостереження, консьєрж та ліфт, включаючи вантажний.
Розвинена інфраструктура району: школи, дитячі садки та центри, аптеки, поліклініки, лікарні, банки, поштові відділення, магазини, розважальні центри та супермаркети. За хвилину ходьби від ЖК зупинка маршруток.
Квартира з балконом та лоджією.
Квартира з суміжним санвузлом. Зроблено новий дизайнерський ремонт.
У квартирі встановлено теплу підлогу, бойлер, кондиціонер.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи пральну машину.
Документи готові, право власності більше трьох років. Можливий торг. Покази за домовленістю. Квартира підходить як інвестиційний проект для здачі в оренду або для проживання молодої сучасної дівчини.
Квартира розташована в ЖК СанСіті. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Опалення забезпечується власною котельнею.
Квартира знаходиться в районі ТРЦ Караван, ж/м Левобережний-3.
Квартира після будівельників з вільним плануванням. Є можливість створити велику кухню-студію з двома вікнами та дві спальні з виходом на різні сторони будинку. З однієї спальні є вихід на балкон. Також можливий інший варіант планування: кухня та 3 окремі кімнати. Квартира двостороння з 4 вікнами, 3 з яких виходять у двір, а одне - на проспект Мира.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з лічильником.
Право власності оформлено, податків немає. Можливий безналичний розрахунок.
ЖК Suncity - це престижний житловий комплекс класу комфорт, побудований серйозним забудовником Добробут і зданий в експлуатацію в 2021 році. Будинок повністю заселений і обжитий. Стіни цегляні, утеплені. Опалення забезпечує кришна газова котельня. ЖК має закритий двір і підземний паркінг.
ЖК Suncity розташований на перетині проспекту Мира та вул. Михновського. Поблизу розташовані торговий центр Караван, супермаркет АТБ, інші торгові точки, аптеки, кафе, транспорт, прогулянкова алея, школа, дитячий садок, поліклініка та інші обєкти інфраструктури.
Квартира двостороння з вільним плануванням. Стан після будівельників.
У будинку є своя котельня на даху. У підїзді встановлено пасажирський ліфт.
Будинок зданий в експлуатацію в 2021 році. У квартирі встановлені металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами. Висота стелі стандартна - 2.85 м.
Квартира розташована в найкращому районі міста. Поруч є красива алея для піших прогулянок, АТБ, ТРЦ Караван, поліклініка, ринок, тренажерний зал, дитячі центри розвитку, сади, школи, трамвайна розвязка і кінцевий маршруток. В 10 хвилинах ходьби є мальовниче озеро. Район включає в себе все, що потрібно для комфортного життя.
Квартира з цікавим плануванням, що дозволить зробити дві окремі спальні.
У будинку своя дахова котельня.
ЖК Suncity введено в експлуатацію. Є право власності. Закритий внутрішній двір облаштований дитячим майданчиком та прогулянковою алеєю. У будинку є охорона, відеоспостереження та консьєрж.
ЖК розташований на Лівобережному. Розвинена інфраструктура району включає школи, дитячі садки та центри, аптеки, поліклініки, лікарні, банки, поштові відділення, магазини, розважальні центри та супермаркети. За хвилину ходьби від ЖК зупинка маршруток.
Квартира з новим ремонтом.
У квартирі є вбудовані меблі та техніка.
ЖК має закриту територію та підземний паркінг.
Квартира обладнана двома варіантами опалення.
Квартира після будівельників. Можливе планування як 2-кімнатної, так і 3-кімнатної.
Квартира має розведену проводку в прихожій та кухні.
Рассмотрим під єОселю.
ЖК СанСіті обслуговується ОСББ. Будинок побудований менше 3 років тому.
Квартира має 8 вікон, включаючи вікно на кухні.
Квартира двостороння, дуже простора і світла. Стан - після будівельників. Можливе безкоштовне планування.
Установлена власна котельня.
Новобудова здана в експлуатацію. Закрита прибудова територія з охороною та відеоспостереженням. Є підземний паркінг, дитячий майданчик та затишний двір. Безшумний швидкісний ліфт Otis. Тільки на цьому поверсі стелі висотою 3,3 м.
Квартира розташована в районі з розвинутою інфраструктурою. Поруч різні магазини, супермаркети, ТРЦ Караван, ринок, спортивні центри, зони відпочинку, школи, садки. Шикарна транспортна розвязка дозволяє легко дістатися в будь-яку точку міста.
Квартира має студію та три окремі спальні. Ремонт виконано на 70%%. Є готовий дизайн-проект.
Опалення здійснюється за допомогою власної газової котельні на даху.
Можливі всі програми кредитування.
ЖК Suncity має закритий внутрішній двір з дитячим майданчиком та прогулянковою алеєю. Зовнішні стіни утеплені мінеральною ватою, фасади облицьовані керамічною цеглою завдовжки 120 мм. На території є індивідуальні гаражі з установкою ролетних утеплених воріт та паркувальні місця.
Покази можливі в будь-який час.