Пропоную купити 1 кімнатну квартиру в Павлограді, район Літмаш. Загальна площа 23,50 кв.м., житлова площа 10,7 кв.м., кухня 6 кв.м., 3/5, стан житловий, м/п вікна. Поруч магазини, тихе подвіря.
Пропоную купити 2 кімнатну квартиру в м. Павлоград, р-н Хімзавод. Загальна площа 48,5 кв. житлова площа 29,2 кв.м. кухня 6,3 кв.м., 3/5, не кутова, житловий стан, м/п вікна, кімнати роздільні. Підїзд чистий, домофон. Додаткова інформація по телефону можу скинути відео квартири.
Продам просторную 2-комнатную квартиру на ул. Промышленная, ПЗТО.
+ Общая площадь: 56.5 м2.
+ Площадь кухни: 9 м.
+ Удобный этаж: 2/5.
+ Раздельные комнаты, большая кухня.
+ Застекленный большой балкон.
+ В прихожей встроенные шкафы. Так же есть большая ниша с полками.
+ В комнатах поменяны в прошлом году окна на МПО.
+ Окна выходят на две стороны дома, за счет чего в квартире не жарко летом.
+ Котельная находится очень близко к дому - очень тепло зимой.
+ В пешей доступности рынок, АТБ, магазины, школа, сад и т.д.
+ Возле дома есть бювет.
+ Дом газифицирован.
+ Удобная транспортная развязка, до центра города -10 минут езды.
Ждём ваши предложения ! Звоните прямо сейчас !
Цена: 17 500 $.
С уважением, ваш личный специалист в сфере недвижимости, Алексей Клочко !
АН Ріелтор Дніпро, вул.Мечнікова 10Б, офіс 705
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Стан житловий. Є тамбур на двох з сусідами.
Квартира підключена до централізованого опалення, центрального водопроводу, центральної каналізації та електрики. Є газ.
Квартира мебльована, є меблі на кухні.
Без зареєстрованих осіб, без боргів. Серйозним покупцям можливий торг.
Будинок переможець конкурсу на "Найкращий для життя". Підїзд з ремонтом. Прибудинкова територія доглянута, є дитячий майданчик.
Квартира розташована в центрі міста біля школи №9. Поряд знаходяться дитячий садок, магазини, транспорт та інше.
Є ліфт, ванна, балкон, лоджія та кондиціонер. У квартирі підключені кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет.
Квартира має затишне планування з хорошими світлими кімнатами.
Квартира обладнана роздільним санвузлом, централізованим опаленням.
На квартиру є борги. Сума боргу буде вирахувана зі вартості квартири. Деталі можна обговорити в приватному повідомленні або через Viber.
Квартира зручно розташована поруч з транспортною розвязкою, магазинами та школами.
Квартира оснащена кондиціонером, супутниковим телебаченням та швидкісним інтернетом.
Квартира з євроремонтом. Ванна та кухня облицьовані кахлем, зала та спальня мають ламінат. У залі встановлено натяжну стелю.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, центрального водопроводу та газу. Встановлено кондиціонер та болер.
На кухні є меблі. У квартирі встановлені металопластикові вікна та балкон. Також є витяжка.
Продаж від власника.
Квартира розташована в ідеальному місці біля Райадміністрації на центральній вулиці. Навпроти знаходиться 17 школа. Поруч є дитячий садок, ринок, аптека, Нова Пошта, кінотеатр, магазини Варус, АТБ, Сільпо, бібліотека та автовокзал.
Вікна виходять у тихий двір. У квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Додатково є паркувальне місце.
Квартира з роздільним санвузлом та двостороннім плануванням. Ремонт житловий.
Встановлено індивідуальне електроопалення (оформлене), лічильники на світло, воду та газ.
Квартира мебльована.
Квартира продається від власника. Можливий торг.
Квартира розташована в хрущовці, яка є ОСББ.
Є асфальтована дорога, центральний водопровід та центральна каналізація.
Квартира має новий балкон та встановлені металопластикові вікна. Установлено домофон, підключено інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира нової планування з суміжною прохідною кімнатою. Санвузол суміжний. Виконано косметичний ремонт.
Централізоване опалення. У квартирі є газ, центральний водопровід.
У квартирі залишаються меблі та техніка в хорошому стані.
Умови здачі або купівлі не вказані.
Будинок чеського типу.
Асфальтована дорога.
Квартира розташована на пшс. Є балкон, лоджія та ванна кімната.
Квартира має покращене планування, 2 санвузли та 2 балкони. Потребує ремонту.
Квартира має автономне електроопалення.
Можливий обмін на авто або будинок.
Квартира розташована в будинку поліції в центрі Павлограда. Будинок має закритий двір, власну стоянку для автомобілів та камери відеоспостереження по периметру.
Квартира має роздільне планування. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням. Також є газ.
Квартира не мебльована.
Будинок - чешка.
Квартира має балкон, лоджію та кондиціонер. Додатково є кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.
Квартира в житловому стані з косметичним ремонтом. У квартирі велика кімната.
У вартість квартири входить все, що в ній знаходиться: необхідні б/в меблі, б/в техніка (холодильник, телевізор, газова колонка, пилосос), нова газова плита та автоматична пральна машина.
Квартира без боргів.
Будинок в ОСМД з у порядку дахом та підвалом.
Квартира має хороше розташування: поруч ринок, зупинка, АТБ, школа, дитячий садок, поліція та лікарня.
Квартира з новим плануванням. Зроблений косметичний ремонт.
Є централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, газ і центральна каналізація. В ванній кімнаті встановлений бойлер, а в кухні є плита.
Меблі та техніка відсутні, за винятком двох шаф.
Можливий торг.
Будинок чеського типу з ліфтом, балконом і лоджією.
Квартира розташована на ПЗТО.
Є роздільний санвузол.
Квартира нової плануровки з прямим плануванням. Санвузол роздільний. Ремонт косметичний.
Можлива продажа з меблями. Можливий обмін на квартиру в центрі старої плануровки.
Будинок осбб. Тип будинку - чешка.
Квартира має вільне планування з роздільним санвузлом. У 2024 році в квартирі зроблено свіжий ремонт після будівельників. Стіни ідеально рівні, пошпаклевані під фарбування. Повністю замінено проводку, виведені розетки під електро. У спальні замість шафи добудована гардеробна. У кухні встановлено нову якісно виконану кухню та покладено кахель. Балкони утеплені.
Опалення централізоване. У кухні проведено теплу підлогу. Батареї та труби нові.
В квартирі залишився невикористаний матеріал для заливки підлоги та інсталяція для підвісного унітазу.
Будівля має гарний екстерєр.
Квартира дуже тепла та затишна. Прохідних кімнат немає. Вікна мають сучасні подоконники, не пластикові.
Квартира пряма з роздільними кімнатами та санвузлом. Виконано косметичний ремонт.
Квартира мебльована.
Будинок розташований поруч з ТЦ Олімпія.
Поблизу знаходиться парковка Сільпо.
Квартира не кутова, розташована в центрі будинку. Встановлені металопластикові вікна, балкон засклений. Квартира в повній житловій готовності.
У квартирі встановлені лічильники на воду та газ. Є бойлер.
Квартира продається з усіма необхідними меблями, пральною машиною.
Квартира продається без боргів.
Будинок цегляний, чеського типу. У будинку створено ОСББ. Є додаткова комора на сходовій клітці.
Квартира має зручне роздільне планування. Санвузол роздільний. Є велика кухня 8,6 кв.м з виходом на засклену лоджію. Квартира тепла. Ремонт житловий, ідеальний варіант під ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Є сучасний бойлер. Опалення централізоване.
Квартира продається з меблями. Є телевізор.
Ціна договірна. Переоформлення за рахунок покупця. Реальному покупцю торг. Квартира без боргів.
Квартира розташована на дві сторони в середині панельного будинку, що входить до ОСББ. Будинок житловий фонд 80-90-х років.
Квартира знаходиться в тихому районі. В пішій доступності школа та дитячий садок. Недалеко автобусна зупинка.
Фото реальні. Квартира має балкон і лоджію.
Квартира не кутова, тепла, затишна, суха та комфортна. План має балкон, який засклений та утеплений.
В квартирі центральне опалення, газова плита, центральна каналізація, електрика, центральний водопровід. Вивіз відходів організований. Комунікації працюють.
У квартирі є вся необхідна техніка, меблі на кухні та гардероб. Залишаються новому власнику так як на фото. В наявності кондиціонер, душова кабіна, телевізор.
Без боргів, комісій та будь-яких проблемних питань по переоформленню.
Будинок ОСББ. У підїзді є домофон.
Прямо в дворі дитячий садок та дитячий майданчик. 5 хвилин до школи та зупинки громадського транспорту, спортивного комплексу, пошти. 7 хвилин до парку, ринку, магазинів, аптек, кафе та АТБ. 15 хвилин до гаражного кооперативу або охороняємих парковок для авто.
Квартира середнього поверху. Додатково є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Квартира має чеське планування з правом. У ванній та туалеті зроблений капітальний ремонт. Також капітально відремонтовано дах.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Вбудовані шафи-купе в кімнатах. У залі є стінка-гірка, кутовий диван, крісло та кондиціонер. У спальні стоять двомісний диван, шафа та тумбочка. Кухня також мебльована. Ванна та туалет обладнані водонагрівачем. Квартира утеплена.
Квартира продається.
Будинок належить ОСББ. Лічильник тепла встановлений на весь будинок, що знижує витрати на опалення.
Квартира розташована в центрі міста, у спальному районі. У пішій доступності знаходяться ринок, дитячий садок, школа, КУБ (Варус), АТБ, річка, паркова зона, кафе, ресторани, медичні установи. Відмінна транспортна розвязка дозволяє легко дістатися будь-якої точки міста.
Квартира має нові комунікації, утеплена, літній захист від спеки та зимовий захист від холоду. У дворі є упорядкований дитячий майданчик. Сусіди дружні.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана централізованим опаленням, газом, центральною каналізацією, центральним водопроводом та електрикою.
Квартира мебльована. Наявний швидкісний інтернет.
Квартира розташована в районі ПЗТО навпроти податкової служби.
Квартира має ванну, балкон та лоджію. До будинку прокладено асфальтовану дорогу.
Квартира з суміжним санвузлом. Планування суміжне, прохідне. Ремонт косметичний.
Квартира має централізоване опалення і колонку.
Квартира продається без торгу. Зараз проживають квартиранти.
Квартира розташована у тихій спальній зоні. Є домофон, парковка у дворі.
Квартира має ідеальну розвязку: магазини, салон краси, кінцева зупинка, парк, школа, садочок - все в межах 500 метрів.
Квартира суха, тепла. Вона власна і без боргів.