Продается 2-комнатная сталинка с евроремонтом и мебелью!
Продается двухкомнатная просторная и светлая квартира в сталинском доме, расположенная на удобном 2 этаже 3-этажного кирпичного дома.
Площадь:
Общая 45кв.м.
Жилая 23 кв.м
Кухня 8,5 кв.м
Качественный евроремонт — заезжай и живи!
Высокие потолки, удобная планировка.
Квартира полностью укомплектована современной мебелью и бытовой техникой.
Новая проводка, сантехника, окна ПВХ.
Чистый, ухоженный подъезд, хорошие соседи, уютный двор.
Инфраструктура:
Рядом школы, детские сады, парк с зелёной зоной и прудом, магазины, остановки общественного транспорта,
зелёный, тихий двор с парковкой.
Отличный вариант как для жизни, так и для аренды! Продажа квартиры, возможно также по ЖИЛИЩНОМУ СЕРТИФИКАТУ.
Звоните, чтобы договориться о просмотре!
Продаж 3 Стаінки з автономним опаленням 20 квартал ( Миколи Зінчевського)
Давно планували жити у просторій квартирі?
Набридли постійні проблеми з централізованим опаленням?
Бажаєте щоб ваша сімя була завжди у теплі і не мерзла в холодну пору року?
Тоді цей варіант саме для Вас!
Простора трикімнатна сталінка, перепланована у 3-кімнатну квартиру, яка знаходиться на 2 поверсі чотириповерхового цегляного будинку, який розташовано у Покровському районі по вул. Миколи Зінчевського 12, орієнтир "20 квартал", пруди, універмаг. Загальна площа - 67 кв.м, кухня - 9 кв.м.
Переваги цієї квартири:
1 Автономне опалення.
Встановлений 2-контурний газовий котел , який забезпечить постійну подачу тепла та гарячої води.
2 Квартира дуже тепла.
Встановлені якісні металопластикові вікна.
3 Повністю замінена проводка.
4 Повністю замінена сантехніка та система опалення, встановлені нові батареї.
5 Підлога устелена якісним ламінатом та кахелем у санвузлі.
6 Квартира оснащена усіма необхідними меблями та технікою.
Що дозволить заїхати і жити або здавати її в оренду відразу після купівлі
7 Безпека.
Встановлені якісні подвійні вхідні двері, а головне укомплектована системою охорони.
6 Ідеальне розташування.
Поруч зупинка громадського транспорту, продовольчі магазини, аптеки, школа, дитячі садочки, поряд річка, парки, сквери та зелена зона.
Запрошуємо Вас на перегляд цієї унікальної квартири!
Телефонуйте, дивіться, купуйте!
Квартира не кутова, кімнати окремі 20 та майже 15м.кв, одностороння. Коридор -11м кв. Вікна м/пл, еркерні вікна в кімнаті. Міжкімнатні двері- гарні деревяні. Вхід.двері-подвійні, одна з них-металева. Батареї чавунні, нового зразка. Квартира ДУЖЕ тепла. Труби м/пл., лічильники на все. Залишається кух.гарнітур,техніка,холодильник, є колонка. У коридорі -дві комори. Боргів -немає. Рядом розташовані зупинки, дет.парк, сквер. Вид з вікна на фото
Квартира з роздільним плануванням. Зроблений євроремонт.
Квартира обладнана централізованим опаленням, газом, центральним водопроводом, центральною каналізацією та електрикою.
В квартирі залишаються всі меблі та техніка, що на фото. Наявні гардероб, душова кабіна, меблі на кухні, кондиціонер і телевізор.
Можливий торг.
Квартира розташована в Сталінці.
Квартира знаходиться біля зупинки "Горняк".
Квартира чеського планування з великою просторою кімнатою, кухнею площею 8 квадратних метрів та заскленим балконом. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира продається з меблями на кухні.
Квартира продається у звязку з переїздом. Працюють з сертифікатами. Борги по квартирі відсутні.
Будинок розташований у центрі.
Квартира розташована в зручному місці: зупинка громадського транспорту знаходиться ліворуч від будинку, поруч є відділення банку, велика кількість магазинів, супермаркет АТБ, кафе, кавярні, школа, садок та парк.
Квартира світла, простора, без сторонніх запахів.
Квартира в гарному жилому стані. Планування роздільне, з окремими кімнатами. Вирівняні стіни. Замінені вікна, проводка, труби та каналізація.
Квартира обладнана автономним індивідуальним газовим опаленням.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. У квартирі є ванна кімната, балкон, лоджія, кондиціонер та гардероб.
Квартира розташована в сталінці.
Квартира має зручне розташування з розвиненою інфраструктурою. Все поруч: магазинчики, транспортна розвязка та розваги.
Квартира не кутова, розташована на низькому поверсі, що є перевагою. Ніхто не заважає, не грюкає і не ходить по голові.