Продам 2-х кімнатну квартиру ж/м Червоний Камінь, вул. Коробова буд.8.
Стан - під капітальний ремонт.
Весь будинок утеплений , під"їзд з ремонтом, два ліфти.
Зручне розташування з добре розвиненою інфраструктурою - все поруч ( школа, садочок, супермаркет).
Фотографії за запитом.
Більш детальна інформація по телефону.
Перегляд у зручний час за попередньою домовленістю
Продам 2х комнатную квартиру на среднем этаже в отличном состоянии, свежий ремонт. Красный Камень ( в районе Покровского, Паруса).
Продажа с мебелью и техникой!
Есть посудомойка! Счётчики на все! Дом 2000 г. постройки. Квартира не угловая, очень теплая! Есть межэтажная кладовая! Суперовый двор - с детскими площадками, освещен, асфальтированный! Квартира - заходи и живи! Звоните!
Отличный район, хорошая инфраструктура - есть школы, детские сады, кружки для деток, магазины, супермаркеты. Отличная транспортная развязка: метро, транспорт в любой конец города
Квартира продаётся с мебелью и техникой. Все в отличном состоянии
Классный двор, с детскими площадками, отличная инфраструктура! Есть место для парковки авто!
Комнаты раздельные, совмещённый санузел с душевой кабиной, есть лоджия, есть межэтажная кладовая.
Продам 2к квартиру. Вул. Савкіна. Будинок цегляний. НЕ кутова! Квартира розташована на 5/9 поверхового будинку. Площа квартири 48, 6 м. кв. Кімнати роздільні! У квартирі кілька років тому зроблено капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. Поруч із будинком дитячий садок, школа, ринок, Транспорт,метро,карьер.
Продам 2-ком квартиру ж/м Красный камень (ул. Савкина 6)
+ общая площадь 50 м2.
+ кирпичный дом, этаж 3/10
+ хорошее жилое состояние, ремонту 6 лет.
+ продажа с мебелью и техникой.
цена 44 500 $ торг, предложение рассматриваются.
• Чудова 2 - кімнатна квартира
вул. Велика Діївська 4, ж/м Червоний Камінь
• Відмінний стан: вікна металопластикові, санвузол у кахлі, кондиціонер.
• Вбудовані меблі лишаються новому власнику.
• Доглянутий двір - відеоспостереження, з 3 дитячими та спортивними майданчиками, парковками, поруч 2 школи 96 та 143, магазини, парк Новокодакский, Набережна, річка Дніпро.
Район Новокодацький · станція метро Покровська (Комунар)
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
Продам 2-х ком. кв. ж/м Красный Камень, ул. Коробова. 8/16 этаж. Дом утеплен по программе мэра. Площадь 49/29/6 м2. Комнаты раздельные. Дом газифицирован. Жилое состояние. Есть две лоджии. Рядом с домом АТБ, две школы, садики, много магазинов: Варус, Сильпо, новая почта. Хорошая Транспортная развязка в любой конец города, метро, большой рынок. Для отдыха озеро Карьер, река Днепр, парк. Цена: 35000 у. е.
Розглядаю продаж 2 кімнатної квартири під пільгову ЄОселю 3% ЕОселя
Савкіна 6 20 підїзд
+ придбали в кінці 2018 го ремонт зробили в 2019
+ Є меблі і все що потрібно на перший час
+ без 5% ПДФО бо я володію 5 років і не продавав нічого
+ без % ріелтора (принаймні з мого боку)
+ на першому поверсі, є пандус
+ не кутова доволі тепла!
+ в гарному стані є все що треба заходь і живи
+ також є пів комори додаткової, на сходовій площадці між першим і другим поверхом (з сусідкою навпіл)
+ поруч АТБ, дит.садок, школа, парк з озером, річка, метро... все є
Коридор+ кухня покладена плитка у кімнатах парктна підлога
посилання на відеотур
www.youtube.com/watch?v=wqiUUyPOwhk (тур робив давно)
Є інтернет GPON (оптика без світла)
2-х комнатная квартира начало Красного Камня
дом КИРПИЧНЫЙ, планировка-ЛУЧШАЯ в доме
57м2 общей площади, комнаты раздельные, БОЛЬШАЯ кухня
в квартире выполнен капитальный РЕМОНТ, дубовая столярка, остается вся мебель.
ПОНОРАМНЫЙ вид на Днепр, рядом ПАРК.
Отличная квартира для жизни.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Вона потребує капітального ремонту, що дає можливість реалізувати свій дизайнерський проект.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира не мебльована.
Будинок утеплений, з чистим підїздом після ремонту. Установлено два ліфти.
Квартира має прекрасне розташування: поруч знаходяться школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки та зупинки громадського транспорту.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Стан житловий, під ремонт.
Можливий торг.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Працює ліфт.
Квартира розташована в супер місці. Все поруч: магазини, торгові центри, Макдональдс, Сильпо, Варус, транспорт в будь-яку точку міста, набережна.
Квартира світла, тепла. Вікна виходять у двір.
Квартира має роздільні кімнати.
Квартира продається з меблями та технікою.
Квартира продається терміново. В наявності є ключі.
Квартира пропонується за найбюджетнішим варіантом у районі.
Квартира складається з двох окремих кімнат площею 26 кв.м. та 13,4 кв.м., кухні-їдальні, санвузла з ванною та просторого коридору. Стан квартири відповідає фотографіям.
Опалення за рахунок власної котельні. Встановлені генератори для опалення. Наразі йде обговорення безперебійної роботи ліфтів.
Будинок новий, має свій закритий двір із безкоштовним паркуванням для автомобілів та дитячим майданчиком. Територія двору доглянута з газонами, квітами та асфальтованими доріжками. У підїзді два ліфти.
Будинок розташований у зручному місці, за 200 метрів від станції метро. Поблизу знаходяться ринок та магазини.
Простора та нестандартна квартира з цікавим плануванням, яке відрізняється від типових проєктів. Кухня площею 7,6 м². Квартира в житловому стані.
Квартира розташована в зручному місці. Поряд знаходяться школи, дитячі садки, магазини, транспорт і набережна.
Світла, тепла та доглянута квартира.
Квартира має суміжне прохідне планування. Зроблено капітальний ремонт. Санвузол суміжний. Є балкон і лоджія.
Встановлені лічильники на воду та світло. Централізоване опалення. Центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні. Встановлено кондиціонер.
Квартира продається.
Квартира розташована в шлаколитому будинку з зовнішнім утепленням. Засклені два балкони. У будинку є ОСББ, два ліфти (пасажирський та вантажний).
Квартира розташована на першій лінії. Ідеальне розташування: поряд метро, магазини, аптека, школа, садок, лікарня — все в пішій доступності. Зручна транспортна розв’язка.