Новобудова в ЖК «Віденська брама». Вул. Руська - Фастівська. Тут все неймовірно, якісно, безпечно, комфортно… Квартира не дорого за кв.м та ще додатково виконано розводку електрики, опалення, стяжку, гіпсову штукатурку… це великий і «дорогий» бонус. Поверх 5-ий з 8-ми Будинок на етапі введення в експлуатацію і це не пусті балачки. Забудовник має слово та репутацію. Вартість без додаткових витрат.

Фастівська вул., 3

Продаж 2 кімнатної Новобудови Віденська Брама з ремонтом р-н Руська -Фастівська Меблі ,техніка по домовленості 60 кВ м , є можливість зробити додатково мансардний поверх над квартирою Дол 94000 09******81

Продається 2 кімнатна квартира новобудова Віденська Брама

Новобудова в ЖК «Віденська брама». Вул. Руська - Фастівська. Тут все неймовірно, якісно, безпечно, комфортно… Квартира не дорого за кв.м та ще додатково виконано розводку електрики, опалення, теплу підлогу, стяжку, гіпсову штукатурку… це великий і «дорогий» бонус. Поверх 5-ий з 8-ми Будинок на етапі введення в експлуатацію і це не пусті балачки. Забудовник має слово та репутацію. Вартість без додаткових витрат.

2-ох кімн.новобудова в чудовому ЖК
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається двокімнатна квартира в новобудові ЖК «Віденська брама» 60 м2, 4/4 поверх Кімнати роздільні, євроремонт, меблі,кондиціонер, автономне опалення - 2-контурной котел. Балкон Біля будинку парковка, над квартирою є мансардний поверх ( з можливістю перебудови) будинок на три підʼізди Квартира вільна Ціна - 94000$

Продається двокімнатна квартира в ЖК  «Віденська брама»

ЖК в городе Черновцы

География, Черновцы

Какой адрес у ЖК Віденська брама?

ЖК находится по адресу ул. Сумская.

О Жилом Комплексе

Новостройка бизнес класса. В строительстве которой используется кирпичная технология строительства. В качестве утеплителя: пенополистирол . Стены - кирпич. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются под ремонт.

Новостройку еще ищут как:

КГ Венские врата, КМ Віденські ворота.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 4. Квартир в новостройке: 168.