Продаж квартири в центральній частині міста. Вул. Пирогова.
Квартира 3-кімнантна, площею 92кв.м., + є дворик.
Окремий вхід в квартиру з двору.
1-ий поверх, квартира без ремонту (під капітальний ремонт). Індивідуальне газове опалення.
Ціна – 320у.о./м.кв.
Деталі за телефоном 050-036-8008
#Центральне_Агентство_Нерухомості
Продається 1 кімнатний Старий Фонд по вул. Вокзальній ( навпроти Кури-Гріль). Поверх: 2/2. Загальна площа-33 м2. Житловий стан, газове опалення ( конвектор), колонка. До квартири є підвал, горище, навіс для машини. Захід з підʼїзду по деревʼяному балкону.
Продається 2-кімн. квартира неподалік від центру міста по вул.Севастопольській біля меблевого Доку.
Квартира розташована в малоквартирному будинку та має окремий вхід з вулиці. Вікна виходять у двір.
Квартира дворівнева. На першому поверсі знаходяться коридор, суміщений санвузол, кухня та кімната 12 кв.м. В мансарді одна житлова кімната.
Будинок цегляний, покритий шифером.
Квартира потребує ремонту. Є всі зручності та лічильники.
Опалення від 2-контурного газового котла.
За деталями телефонуйте.
Продається затишна 2-кімнатна квартира на вул. Коломийська, Садгірський р-н. із зручним плануванням та необхідними меблями.
Основні характеристики:
Площа: 32,9 м²
Поверх: 2/2
Планування: роздільне, дві окремі кімнати
Стан: жилий, квартира готова до заселення
Меблі: є, техніка за домовленістю
Комунікації: вода, каналізація, електрика (без газового лічильника)
Опалення: відсутнє (у квартирі є можливість підключення газу, оскільки в будинку проведено газопостачання)
Додатково: висока стеля, великі вікна, квартира не кутова
Опис кімнат:
Перша кімната (12,4 м²) – простора, світла, з великим вікном, що забезпечує багато природного світла.
Друга кімната (8,4 м²) – затишна, облаштована меблями, має міжкімнатні двері.
Ремонт та зручності:
• Кухня: компактна, з вбудованими шафами, витяжкою, плитою та духовкою.
• Санвузол: суміщений, з душовою кабіною, бойлером та якісною сантехнікою.
• Власна комора на першому поверсі.
Локація:
Зупинка громадського транспорту – у пішій доступності.
Супермаркет Тайстра.
Нова пошта №3.
#2 4 9 3 1 3 1 7
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
• ремонт/ квартира тепла/ світла
• меблі/побутова техніка
• броньовані двері/ м/п вікна
• перший високий поверх/ парковка
• провулок Узбецький-Білоруська, 5 хв до центру міста
• вартість 29500$
Квартира з вільним плануванням. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира обладнана двоконтурним котлом, індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом, електрикою, центральною каналізацією.
Квартира мебльована. У квартирі є телевізор, Wi-Fi, кабельне, цифрове та супутникове ТБ, швидкісний інтернет, кондиціонер. На кухні є меблі.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є свій дворик. Можлива добудова другого поверху.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира має терасу.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт під чистову обробку.
Продаж по переуступці від забудовника ТОВ «ПАРК АВЕНЮ БУД-ІНВЕСТ.
Квартира знаходиться в секції Л. Житловий фонд від 2021 року.
Квартира перепланована в кухню-студіо. Стан - незакінчений ремонт після будівельників.
Централізоване опалення, газова, центральна каналізація, центральний водопровід, електрика.
Квартира продається.
Будинок чеського типу.
Є асфальтована дорога.
Є балкон і лоджія.
Квартира має суміжне прохідне планування. Стан ремонту житловий. Є можливість зробити зручності у квартирі.
У квартирі немає зручностей. Туалет розташований на вулиці. Є колодязь. Опалення індивідуальне газове.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в 2-поверховому будинку.
Квартири мають роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Встановлені лічильники газу, води та електрики. Є підведення газу до двоконтурного газового котла. Встановлені вікна з подвійним енергозберігаючим склопакетом. В квартирі заведені вода та каналізаційний стік. Опалення індивідуальне газове.
Квартири не мебльовані.
Найнижча ціна на стадії котловану.
ЖК "SENATOR" - будинок високого рангу з каркасно-монолітною будівлею. У ньому є 1-2-3 кімнатні та дворівневі квартири, комерційні та офісні приміщення. Територія комплексу закрита та адаптована для людей з особливими потребами. Є підземна дворівнева парковка з ліфтовим сполученням до житлової частини будинку, відокремлена шахта ліфту, дитячий ігровий простір, спортивні тренажери для кросфіту та спеціальні тренажери для людей з особливими потребами.
Відділ продажів розташований у Чернівцях на вул. Руська, 236 Б.
Є гардероб, балкон, лоджія та панорамні вікна.
Квартира має гарне планування: кухня площею 9,6 кв.м. з виходом на відкритий балкон, простора житлова кімната площею 19,4 кв.м. та санвузол площею 3,9 кв.м. Ремонт після будівельників.
У квартирі встановлено двоконтурний газовий котел, побутові лічильники, підведено усі комунікації. Розведено електрику по всій квартирі.
Можливе розтермінування оплати. У вартість м2 входить штукатурка стін, енергозберігаючі 5-ти камерні вікна, якісні вхідні двері та встановлення усіх побутових лічильників.
Квартира розташована у новобудові бізнес-класу ЖК "Comfort Hall". Додатково є система відеоспостереження, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, паркувальне місце, господарські приміщення та комора.
Квартира розташована у перспективному районі міста з розвиненою інфраструктурою.
У квартирі встановлено швидкісний інтернет.
Квартира має окремий вхід з вулиці. Кімнати прохідні.
Є всі зручності та лічильники. Опалення пічне газове.
За деталями звертайтесь за вказаним номером телефону.
Будинок цегляний. Розташований в дворі.
Квартира знаходиться поруч з центром міста.
Всі вікна металопластикові. Вхідні двері нові. Квартира в хорошому житловому стані. Шуму від дороги практично не чути.
Квартира в новобудові від забудовника.
Квартира розташована на мансардному поверсі. Є можливість підняти кришу.
Квартира розташована в центрі Садгори поруч з усією інфраструктурою. Поруч знаходиться транспортна зупинка, лікарня, школа, магазини, салони, аптеки.
З балкона відкривається нарний краєвид.
Квартира - студія з однією кімнатою та подарунком у вигляді додаткової кімнати. Є окремі 2 кімнати-студії. Під ремонт.
Індивідуальне опалення.
Ідеально під оренду.
Красива територія біля будинку.
Розвинена інфраструктура. 50 метрів до магазину та кавярні.
Квартира має загальну площу 31 кв.м., кімнату 17 кв.м. та кухню 8 кв.м. Є велика кладова. Санвузол сумісний. Квартира не кутова, тепла. Під ремонт.
Квартира більше 3 років у власності.
Будинок розташований у комфортному, тихому, спальному мікрорайоні.
Квартира - малосімейка, зроблений капітальний ремонт. Кімната світла, сонячна, суха. Існує можливість переробити планування за рахунок спільного коридора та зробити власну кухню.
Опалення централізоване, підігрів води - бойлер. Лічильники на воду та електрику. Є зовнішнє утеплення. Коли нема світла є опалення, мобільний звязок та водопостачання.
Продається без меблів.
В будинку працює ліфт. На поверсі встановлено відеоспостереження.
Квартира в багатоквартирному будинку зроблено повний капремонт із заміною всіх комунікацій (електромережа, водопостачання і каналізація). Всі стіни були збиті до цегли, вирівняні і заново перештукатурені, зроблена нова стяжка. Наразі проводяться ремонтні роботи під ключ на стадії завершення. Майбутньому власнику залишиться обмеблювати квартиру і можна зайти і жити.
Встановлено індивідуальне опалення. Всі документи вже перероблені для електроопалення, що виходить дешевше за централізоване. Ви включаєте його за власним бажанням і потребою.
Деталі можна дізнатися за телефоном.
Квартира без ремонту. Висота стелі 3 метри.
Підключено міське світло та газ, встановлені лічильники. Є можливість провести воду та каналізацію.
Документи в порядку, прописаних осіб немає. Перегляд за домовленістю.
Будинок з чотирма квартирами. Є двір та сарай.
До ТЦ "Майдан" 2,7 км (7 хвилин на авто).
Квартира має спальню площею 13,7 кв.м., кухню - 14,5 кв.м., прихожу - 6 кв.м. та санвузол - 5 кв.м. Зроблено повний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій (електромережа, водопостачання і каналізація). Всі стіни були збиті до цегли, вирівняні і заново перештукатурені. Також зроблено нову стяжку. Ремонтні роботи під ключ на стадії завершення.
Квартира має індивідуальне електроопалення. Всі документи вже перероблені для електроопалення, що виходить дешевшим за централізоване. Опалення включається за бажанням і потребою.
Можлива купівля квартири за постановою 280 та інші державні програми.
Квартира розташована в багатоквартирному будинку.
Квартира з чорновою штукатуркою по несучих стінах.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням.
У квартирі встановлені вхідні металеві двері та панорамні вікна з металопластикового профілю.
Ріелторам не турбувати.
Квартира в новобудові, здача в експлуатацію очікується в 2025-2026 роках.