Продається просторий двоповерховий пентхаус на Рівненській 8-А («Ромтісбуд»)
Індивідуальне опалення, тепла підлога і панорамні вікна роблять цей пентхаус максимально комфортним для проживання.
Будинок знаходиться в найкращому районі міста біля ТЦ «Майдан», парку Жовтневого, Спортлайфу і McDonaldʼs.
Дана квартира - це поєднання сучасного стилю, свіжого ремонту та продуманого планування.
Біля будинку є дитячий і спортивний майданчик, кавʼярня і продуктовий магазин.
У квартирі — кухня-вітальня, 2 спальні, 2 санвузли та гардеробна.
3 кімнати
з ремонтом
103 / 40 / 40 м²
поверх 9 з 10
власник
7.2 млн грн
77 968 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Нова квартира 3 кімнати+кухня студія (від ВЛАСНИКА)
Квартира дворівнева, з трьома окремими кімнатами та кухнею-студією. Планування - пентхаус. Ремонт виконаний за авторським проектом з використанням передових сучасних технологій. Квартира нова, щойно зроблена і ще ніхто не проживав.
Квартира має індивідуальне опалення, кондиціонування та гарячу воду за допомогою теплової помпи. Спосіб обігріву/охолодження - теплі підлоги по всій квартирі та фанкойли. Керуються зі смартфону через спеціальний додаток з будь-якої точки планети, де є інтернет ("розумний дім"). Забезпечено аварійне водопостачання до квартири за допомогою встановленого резервного баку на 300 л та насосної станції Metabo. В квартирі встановлений потужний стабілізатор напруги, що забезпечує постійну безпечну роботу всіх побутових електроприладів в оселі. Встановлений двохтарифний лічильник. Все освітлення в квартирі за допомогою LED світильників, що економить електроспоживання. До кожного з пяти Smart телевізорів та трьох компютерних столів в кімнатах підведено LAN кабель від потужного роутера Keenetic + якісний Wi-Fi по всій квартирі. В кухні встановлена трьохступенева фільтрація питної води.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні, підігрів підлоги, панорамні вікна, душова кабіна, госп. приміщення, комора та гардероб. На кожному з поверхів квартири спеціально відведені місця для базування роботів-пилососів. Керуються зі смартфону через спеціальний додаток з будь-якої точки планети, де є інтернет ("розумний дім"). Встановлена цифрова тв антена на всі 5 телевізорів для безкоштовного перегляду Т2 каналів. Встановлений відеодомофон.
Продаж від власника.
Будинок зданий в експлуатацію, створено ОСББ, вже заселений. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року. Є ліфт, підземний паркінг та гостьовий паркінг.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира з ремонтом. На першому поверсі розташована кухня та вітальня, а на другому - дві житлові кімнати. Санвузол є на кожному поверсі.
Квартира укомплектована технікою.
Квартира у власності більше трьох років.
ЖК «Водограй» має розвинену інфраструктуру. На території комплексу розташовані приватна школа та садок.
Поруч з ЖК розвинена інфраструктура.
Квартира має роздільне планування. У квартирі виконано авторський проект ремонту.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням (двухконтурний котел). Підлога з підігрівом.
Квартира повністю мебльована і оснащена побутовою технікою. Залишається все. У квартирі є 5 кондиціонерів (у кожній кімнаті та на кухні), 2 повноцінних санвузла (з ванною-джакузі та душевою кабіною), 3 відкритих гарних балкони. На кухні є меблі.
Оформлення: 2%% (50/50).
Квартира розташована у новобудові - цегляному малоквартирному будинку котеджного типу. Є гостьовий паркінг.
Квартира знаходиться в Історичному Центрі міста з хорошою транспортною розвязкою та інфраструктурою. У пішій доступності вул. Кобилянська та парк Шевченка.
Квартира має панорамні вікна. У квартирі є комора та госп. приміщення. Додатково є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Продається пентхаус в сучасній зданій новобудові. Центр міста
Чернівці, колишня вул. Герцена, ЖК Роднічок Наразі вул. В. Великого
Площа 186м2 Кухня 35м2 Велика тераса 15м2 10 поверх
Ліфт працює
Ремонт якісний, робився для себе Деревяні сходи Тепла підлога Є кондиціонери
Будинок обжитий, документи готові.
Продається 3-кімнатна квартира в новобудові преміум класу по вул. Суворова.
Будинок розташований у центрі м.Чернівці поруч з Ботанічним садом та парком ім. Т.Г.Шевченка осторонь від жвавих магістралей міста, що придає комплексу спокою та затишку.
Будинок побудований та зданий в експлуатацію декілька років тому. В даний час повністю обжитий. Підключені всі комунікації.
Розташована квартира на зручному 3-му поверсі. У будинку працює ліфт.
Загальна площа становить 106 кв.м. Висота приміщень 3 метри.
Планування квартири включає в себе три просторі роздільні кімнати, роздільний санвузол, велику кухню, хол та два засклених балкони.
В квартирі зроблено ремонт, ступінь готовності якого становить близько 95%. Залишилось тільки пофарбувати в бажаний колір стіни та встановити освітлення. В санвузлах вже встановлена сантехніка. На кухні вже вмонтовані сучасні кухонні меблі та побутова техніка відомих виробників.
Опалення індивідуальне - 2-контурний газовий котел.
Вікна квартири виходять у внутрішній двір на дитячий майданчик.
За деталями телефонуйте.
Продається 2-кімнатна квартира в цегляній сучасній новобудові 80 м2 з роздільним плануванням Шевченківському р-ні за вул. Рівненська
Код квартири - #17781955
• 7 поверх з 10;
• площа - 80м2;
• площа кухні -16м2;
• новобудова;
• дизайнерський ремонт;
• індивідуальне газове опалення;
• комунікації;
Сучасна квартира 80 м2 в цегляній новобудові з необхідними комунікаціями та дизайнерським ремонтом.
Кухня площею 16 м2 обладнана шафами для посуду та вбудованою побутовою технікою (холодильник, варильна панель, витяжка та електрочайник). Тут ви зможете готувати смачні страви швидко і легко.
У кімнатах є велике двоспальне ліжко, кутовий диван, містка шафа та комод. Ванна кімната і санвузол роздільні, обладнані сучасною сантехнікою.
Щоб дізнатись деталі та домовитись про огляд, телефонуйте за вказаним номером.
Квартира має євроремонт та складається з трьох поверхів. На першому поверсі розташовані простора прихожа, сучасна кухня з виходом на балкон, санвузол з душовою кабіною, пральною машиною та туалетом. На другому поверсі є дві окремі кімнати, одна з яких має балкон, санвузол з ванною та туалетом. Третій поверх включає зону відпочинку або кабінет з виходом на величезну терасу.
Квартира має індивідуальне електричне опалення та теплу підлогу. На даху можна встановити сонячні батареї 5 кВт для економії енергії.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, духовку, холодильник з морозильником, пральну машинку і т.д.
Будинок має ліфт, підземний паркінг, охорону території, відеоспостереження, пожежну та охоронну сигналізацію.
Квартира розташована в престижному районі поруч з парком для прогулянок. У пішій доступності є всі необхідні магазини, клініки та зупинки громадського транспорту.
Квартира має велику терасу на даху, балкон та панорамні вікна.
Квартира складається з двох кімнат та трьох кімнат.
У квартирі централізоване опалення, газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира розташована на Проспекті Незалежності. На одній стороні знаходиться дитяча поліклініка, на іншій - Гімназія №1.
Квартира має 4 вікна по фасаду, загальна ширина яких становить близько 10 метрів. Під одним вікном можна зробити вхід за рахунок власного підвалу.
Квартира-пентхаус з роздільним плануванням. На 11 поверсі розташована кімната відпочинку площею 25 кв.м. з виходом на власну терасу. Квартира двостороння з двома балконами і великою терасою. Зроблений свіжий євроремонт.
Індивідуальне електроопалення. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Встановлено лічильники.
Квартира з меблями та побутовою технікою. Є меблі на кухні.
Житловий фонд 2011-2020-х років.
Наявна асфальтована дорога.
Квартира з панорамними вікнами. Є підігрів підлоги, душова кабіна. Мультимедійні можливості включають швидкісний інтернет. Ніхто не жив у квартирі.
Квартира має роздільне планування. Перший рівень складається з кухні-вітальні та санвузла. Другий рівень включає 2 окремі спальні та санвузол. Квартира з євроремонтом, виконаним за авторським проектом.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та теплою підлогою.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка. Встановлено 3 кондиціонери.
Квартира підходить під програму Є-оселя до 3 років.
Квартира розташована в житловому фонді від 2021 року. У будинку є просторий ліфт.
Квартира має панорамні вікна з гарним видом на місто. Додатково є кладовка та лоджія.
VIP-пентхаус
Чернівці, Пр-т Незалежності 104-А («Ромтісбуд»)
Два рівні, кухня-вітальня, 2 спальні, 2 санвузла, балкон.
82м2, 9-10/10 поверховість
Дорогий сучасний ремонт, повна комплектація (все нове, ніхто не жив).
Зданий в експлуатацію, комунікації підключені, ліфт працює, будинок обжитий.
Квартира має зручне планування з трьома великими кімнатами (35,60 м², 23,20 м² та 35,80 м²), кухнею 23,30 м², двома санвузлами, ванною кімнатою, лоджією, коридором та внутрішньою сходовою кліткою. Висота стель - 2,80 м. Стіни вирівняні та готові під фарбування. Є готовий дизайнерський проєкт.
Квартира оснащена індивідуальним опаленням з встановленим котлом. Проведено електропроводку, встановлено сантехніку та теплу підлогу. Вимуровано камін і піч. Змонтовано міжповерхові сходи.
Ціна договірна. Документи готові до продажу.
Квартира розташована у новому будинку, зданому в експлуатацію. У вартість входить окремий цегляний гараж.
Квартира знаходиться в спокійному місці з зручною транспортною розвязкою. Від кільця Південно Кільцева до будинку лише 5 хвилин пішки.
Квартира є дворівневим пентхаусом. Підходить як для комфортного проживання, так і для інвестиції.
Квартира багаторівнева, з гарним сучасним євроремонтом. На кожному рівні є тераса. Є нюанси в одному залі з підлогою, які потребують переробки.
Опалення здійснюється за допомогою електричного котла та теплих підлог. В квартирі є вода та електрика, але немає газу.
В квартирі залишаються деякі меблі та техніка.
5 кімнат
з ремонтом
270 / - / 20 м²
цегляна
поверх 1 з 4
6.8 млн грн
79 403 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж! Екслюзивна квартира в ЖК “Garden Hall” ЖК Garden Hall
Квартира має сучасне планування з кухнею-студією, двома окремими кімнатами, гардеробною, терасою та балконом. У квартирі зроблений якісний сучасний ремонт.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення та теплу підлогу.
Меблі та техніка входять у вартість квартири.
Будинок клубного типу з малою поверховістю, закритою територією та підземним паркінгом. Будинок зданий в експлуатацію та вже обжитий.
Додатково вказується на асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира вільного планування з євроремонтом. Є суміжний санвузол, балкон та лоджія.
Квартира має індивідуальне газове опалення з використанням котла та підігрів підлоги. Є центральна каналізація, центральний водопровід, газ та каналізація-септик.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою.
Преміум будинок на два підїзди з ліфтом та гостьовим паркінгом.
Наявна асфальтована дорога.
Квартира має панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
68 / - / 12 м²
цегляна
поверх 7 з 7
6.7 млн грн
31 938 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаєтья 2 рівневий Пентхаус на єтапі здачі ЖК Пмк 76
Пентхаус має два рівні з вільним плануванням. Санвузол роздільний. Можливість облаштувати терасу або друге світло.
Пентхаус має індивідуальне газове опалення. У ЖК є асфальтована дорога, газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика та центральний водопровід.
Продається дворівневий пентхаус у новобудові, яка перебуває на етапі будівництва. Ціна складає 108 $/кв.м. на 9 поверсі та 105 $/кв.м. на 10 поверсі.
ЖК ПМК-76 обладнаний паркінгом.
Пентхаус має панорамні вікна та зручне планування. З вікон відкривається панорамний вигляд.
Квартира з новим ремонтом. У ванній, вбиральні та кухні на підлозі плитка та тепла підлога. Решта кімнат - підлога вкрита дубовим паркетом. Стіни в коридорі та кухні оздоблені натуральною фінською сосною. Решта стін шпакльовані та пофарбовані. Квартира має 2 балкони на різні сторони, 2 санвузли, гардеробну кімнату та є можливість перепланування на 4-кімнатну квартиру.
Квартира має індивідуальне газове опалення та всі міські комунікації.
Квартира продається з меблями та 4 кондиціонерами по основних кімнатах.
Оформлення 2%%, та 50/50. Комісія 2%%.
Квартира розташована у новобудові/спецпроекті. Будинок має велику закриту територію з гаражами, що забезпечує достатньо місць для паркування. До квартири продається сухий гараж площею ~30 кв.м. з ремонтом та плиткою на підлозі. У гаражі проведено воду та світло, є можливість підключення каналізації. Також є підвал під гаражем.
Квартира має двостороннє планування, що робить її світлою та просторою. У ній є простора кухня, дві спальні, вітальня, просторий гардероб та сучасний санвузол. Виконано якісний дизайнерський ремонт з використанням дорогих преміальних матеріалів. Стіни пофарбовані преміальною фарбою Caparol Amphibolin, а для швів плитки використана епоксидна затирка. Під час ремонту використано скловолокно для додаткового зміцнення стін і запобігання утворенню тріщин.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Встановлено терморегулятор.
Квартира продається з якісним дизайнерським ремонтом.
Квартира розташована в сучасному будинку із закритим двором та паркінгом.
Квартира має продуманий дизайн, що створює комфорт і затишок. Електрощит укомплектовано автоматами Hager, встановлено УЗО для захисту від витоків струму. Виконано розподіл на кілька груп: окремо для освітлення, розеток, кухонної техніки та побутових приладів. Передбачено вивід під автономне живлення (інвертор). У санвузлі встановлено інсталяцію Grohe з прихованим монтажем. Змонтовано прохідні включателі в коридорі та спальній кімнаті.
Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним для себе. Не потребує додаткових вкладень. Санвузол суміжний. Квартира світла, простора і стильна.
Індивідуальне газове опалення, що забезпечує тепло і економію.
Квартира продається з якісними меблями і технікою, які входять у вартість.
Над квартирою розташований технічний поверх, що забезпечує тишу.
Квартира розташована в топ-локації, де все поруч: школи, дитячі садки, магазини та зупинки громадського транспорту.
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, зробленим для себе з використанням дорогих преміальних матеріалів. Планування двостороннє, є простора кухня, дві спальні, гостинна, просторий гардероб, сучасний санвузол. Стіни пофарбовані преміальною фарбою Caparol Amphibolin, для швів плитки використано епоксидну затирку. Під час ремонту використано скловолокно для додаткового зміцнення стін і запобігання утворенню тріщин.
Опалення індивідуальне газове. Електрощит укомплектовано автоматами Hager, встановлено УЗО для захисту від витоків струму та забезпечено високий рівень безпеки. Виконано розподіл на кілька груп: окремо для освітлення, розеток, кухонної техніки та побутових приладів. Передбачено вивід під автономне живлення (інвертор).
Квартира повністю мебльована та оснащена високоякісною побутовою технікою. Є диван-реклайнер з підйомними механізмами та зарядкою гаджетів, два інверторні кондиціонери, меблі під індивідуальне замовлення з фарбованого МДФ та фурнітури Blum, простора гардеробна кімната під замовлення з підсвіткою. У санвузлі встановлено інсталяцію Grohe. Встановлено терморегулятор для підтримання та регулювання комфортної температури в квартирі. Двері з прихованими петлями.
Будинок сучасний, із закритим двором та паркінгом. Є підземний паркінг (за окрему плату). Закритий двір з відеоспостереженням. Над квартирою розташований технічний поверх.
Квартира має гармонійне поєднання естетики, практичності та надійності. Продуманий дизайн, якісні матеріали ремонту, створюють комфорт і затишок. Встановлено прохідні включателі в коридорі та спальній кімнаті.
Розкішна дворівнева квартира з просторим плануванням, що дає можливість для реалізації дизайнерських рішень. Дороге оздоблення виконано з якісних матеріалів.
Квартира має автономне опалення та газ. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована та оснащена сучасною технікою.
Квартира готова до заселення. У ній ще ніхто не жив.
Здана секція.
Квартира розташована в центрі міста поруч з парком та всіма необхідними зручностями.
3 кімнати
з ремонтом
91 / - / 20 м²
поверх 9 з 10
6.5 млн грн
87 208 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-х кімнатної новобудови ЖК Куб поряд з ТЦ Майдан ЖК Куб
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Виконано авторський проект дизайнерського ремонту.
Квартира обладнана індивідуальним електроопаленням.
Можливий перегляд.
ЖК Куб є одним із найзатребуваніших на ринку.