Продам дом дачу без внутрянки в СО «Текстильщик», район ЗАЗ, отличное месторасположение, вода колодец и скважина, ухоженный сад, бетонный забор. Подробности по телефону 0631413175 Светлана
👍Выгодное предложение!!!👍
✅Продам новый дом 2019 г.п. по ул. Кольцевая, 29.
✅Приватизированный участок правильной формы 0,82 га, на котором расположен большой фруктовый сан, ландшафтный дизайн с капельным поливом.
✅Большая летняя терраса с мангальной зоной, что позволяет принимать огромную часть гостей.
✅Также на территории расположены хоз. помещение, летний душ, туалет.
✅Дом построен из качественных материалов, с соблюдение всех строительных норм.
✅Продается со всей мебелью и техникой, что позволяет сразу зайти и наслаждаться прекрасным отдыхом.
✅О данном объекте можно рассказывать долго, лучше один раз увидеть вживую и прочувствовать прекрасную атмосферу.
✅Рассмотрим оформление под СЕРТИФИКАТ и Єоселю.
📜Документы готовы к продаже.
💰115 000 $
📲Звоните, с удовольствием покажем и ответим на все Ваши вопросы.
0506261717
0636638577
0964638480
#агенціянерухомості #ріелторчернігів #продаж #чернигов #chernigiv #продажаквартир #агенствонедвижимости #Чернігів#ансемья#семьяагенство#Сімя##anfamily.com.ua#anfamily#Сімя#Сімянерухомість
Хочете купити недобудову в Чернігові?
Крута локація!
Продається Нова недобудова
Переваги :
- РОЗТАШУВАННЯ! 500 м, до зупинки! Поряд магазини.
- Є світло та вода, своя каналізація! майже 5 соток землі!
- Фундамент гідроізоляція, 2х метровий залізобетонний! Армапояси по кожному поверху!
- ВІкна WDS енергозберігаючі 70тка, колір антрацид!
-БОНУС! Буде гараж в подарунок!
- Будматеріали (цегла, вікна, двері, перекриття плити бетонні)
- Ділянка правильної форми. Огороджена! По вул. відеоспостереження!
Мрієте про власний будинок в перспективному місці?
Телефонуйте: з радістю покажемо ділянку та відповімо на всі питання!
Хочете купити дачу в Чернігові ?
РІДКІСНА ПРОПОЗИЦІЯ! Дача на 1 лінії ВОДИ в МІСТІ!
Прямо навпроти дачі озерце! Чудове місце для риболовлі та відпочинку душею від міської метушні.
Гарне садове товариство - "Текстильщик", р-н Заз.
Є світло, заведене в будиночок.
Технічна вода на ділянці.
ПРИВАТИЗОВАНА Ділянка 4, 4 сот. Земля дуже родюча - ростуть ягідні кущі, фруктові дерева, квіти.
Хороший під*їзд автомобілем до дачі.
Поряд ЛІС та річка Стрижень - чудові місця відпочинку.
Поряд гарні сусіди. До зупинки - до 10 хв пішки, рух маршрутного автобусу №30 - кожні 15 хвилин!
За усіма питаннями- телефонуйте: з радістю покажемо дачу та відповімо на всі питання.
Продається окремий будинок, на ділянці 5 соток. Вул. Кільцева 35 ,
( "Родничок"). Прописка. Це вже звичайні житлові будинки. Охайний - на першому поверсі кухня, кімната, санвузол, на другому кімната. Газ, центральна вода, септик. Цегляні сарайчики на ділянці. Поруч усі сусіди живуть. До областної лікарні 10 хвилин пішки. Поруч зупинка транспорта. Ціна 28000 дол. Торгуємось з реальним покупцем. Запрошуємо на перегляд.
Будинок має цокольний поверх, перший поверх і другий поверх. На цокольному поверсі розташовані гараж та підвал. На першому поверсі знаходиться велика кухня з працюючою грубою. На другому поверсі - велика кімната.
У дворі є сезонна поливальна вода, на постійній основі електрика. У гараж заведена центральна міська вода. У двір заведена треба газу.
Будинок мебльований.
Продаж.
Будинок-дача приватизований. Земельна ділянка приватизована.
Вулиця асфальтована, багато житлових будинків.
У дворі висаджено багато фруктових дерев та кущів. Є санвузол на вулиці. Огороджена ділянка. Будинок має цоколь, підвал та підсобні приміщення.
Будинок в житловому стані.
Вода подається з колонки, підключена електрика.
Будинок мебльований.
Ділянка доглянута, огороджена та приватизована.
До зупинки 100 метрів. Поряд річка Стрижень та Ялівщина. Сусіди проживають постійно.
Дача з можливістю добудови. Є підвал та кімната зверху. Зроблений косметичний ремонт.
Є вода зі свердловини та проточний водонагрівач. Опалення твердопаливне, є грубка. Вивід під пральну машинку.
Продаж дачі під житло.
Є дровник. Заїзд з дороги для авто. Вихід на тротуар. Є інтернет.
Поблизу розташовані ялівцева паркова зона, заправка, магазин. Є зупинка 24 маршруту.
Дача має огороджену територію. Санвузол знаходиться у дворі.
На ділянці розташований цегляний будинок з одним поверхом.
Є підключена електрика, газ, поливальна вода та своя колонка у дворі.
Ключі на руках. Можливий перегляд за попередньою домовленістю.
На ділянці розташовано невеличке озерце.
Поруч живуть сусіди постійно.
На ділянці висаджено багато фруктових дерев та кущів. Ділянка в минулому році оброблялася. Є огорожа.
Цегляний будинок з коридором, кімнатою, кладовкою та погребом. Санвузол розташований у дворі. Ремонт у житловому стані.
Є заїзд для авто. По вулиці прокладено газ. У дворі є свердловина.
Будинок мебльований.
Ділянка огорожена. Є сад і город.
До зупинки 1 км. Поряд розташований красивий ліс.
Будинок потребує дороблення оздоблювальних робіт. У будинку є 2 житлові кімнати, санвузол, кухня, передпокій, котельня та коридор. У кімнатах зроблено підігрів підлоги, стіни пофарбовані. Санвузол облицьований сучасною кахельною плиткою.
У будинку є електрика, вода зі скважини та зливна яма (каналізація-септик з подвійним переливним клапаном). Опалення індивідуальне, здійснюється за допомогою твердопаливного та електро котла.
Дача приватизована, земельна ділянка площею 3 сотки також приватизована.
Будинок побудований з газоблоку із зовнішнім утепленням пінополістиролом. Земельна ділянка правильної форми, огорожена парканом. Біля будинку є великий навіс, діюча баня та сарай.
Дача розташована в зручній локації недалеко від вїзду до садового товариства. Поруч протікає річка Стрижень. В кроковій доступності від ділянки знаходяться зупинки громадського транспорту (маршрутки №25, №25а, №30), продуктові магазини, Седам, торгові павільйони.
Будинок у житловому стані з суміжним санвузлом.
Опалення печне, є можливість підвести газ. Вода зі свердловини та централізована.
Усі меблі залишаються новому власнику.
Будинок переведений у житловий фонд, з можливістю прописки. Ділянка 4.2 сотки приватизована.
Будинок розташований на території садового товариства "Зареччя" на першій лінії від дороги.
Гарний 2-поверховий цегляний будинок з грубою. На першому поверсі розташовані коридор, кухня та кімната. На другому поверсі - кімната з балконом.
На ділянці є криниця, підключена електрика. Система опалення твердопаливна. Санвузол знаходиться на подвірї.
Меблі та інвентар залишаються новому власнику.
Будинок з балконом.
Дача розташована в мальовничому місті неподалік лісу.
Ділянка площею 5 соток не приватизована. Посаджено молодий сад та безліч квітів. Є інші варіанти ділянок в межах міста. Сусідня оброблена ділянка теж продається.
Будинок має сучасний дизайн та виконаний повний євроремонт. Простора вітальня поєднується з кухнею та їдальнею, створюючи відкритий простір. З вітальні є вихід на терасу. Є одна затишна спальня, роздільний санвузол та окрема туалетна кімната.
Будинок обладнаний автономним індивідуальним електроопаленням. Є свердловина, електрика, каналізація септик, вивіз відходів.
Кухня оснащена холодильником, варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною машиною та мікрохвильовою піччю. Встановлені високоякісні кухонні меблі з великою кількістю місця для зберігання.
Будинок побудований з високоякісних матеріалів. Є система охорони з відеоспостереженням та сигналізацією. Територія будинку має професійний ландшафтний дизайн з великим садом, квітниками, газоном, зоною для барбекю, дитячим майданчиком та місцем для відпочинку.
Будинок розташований у тихому та безпечному районі з асфальтованою дорогою. У пішій доступності від необхідної інфраструктури: магазинів, супермаркетів, шкіл, дитячих садків та зупинок громадського транспорту.
Будинок має велику земельну ділянку площею 8 соток. Є тераса з чудовим видом на сад. В одній з ванних кімнат встановлена велика ванна. Будинок обладнаний високошвидкісним інтернетом та кабельним телебаченням. Додатково є автоматичні ворота, автонавіс та огороджена територія з охороною.