Забудовники які підтвердили свою Якість Ранішніми Проектами.
ЖК ПАРКОВИЙ на Дніпрі
Розташування з Видом на Дніпро
Середній Поверх Здача 1/2 квартал 2025 року.
Привабливий по своєму Екстерєру, та майбутнім облаштування будинок буде значно виділятися серед інших будинків старого Житлового фонду так і Новобудов.
Яскравий, якісно побудований.
Продаж по переуступці.
Продається 3 кімнатна квартира в ЖК "Парковий на Дніпрі" по вул. С. Жужоми, 4. 17/17/К, 80.1/43,64/10,63
Будинок утеплений мінеральною ватою - 15 см, товщина несучих стін 51 см, що забезпечує чудову звукоізоляцію.
Опалення ТЕЦ з тепловим лічильником на будинок та квартиру. Якісні металопластикові вікна та вхідні двері. Лоджії засклені панорамними вікнами в підлогу з установкою балконних блоків. Потужність електрики в кожній квартирі - 10 кВт дозволяє передбачити альтернативне джерело опалення: електрична тепла підлога, керамічні радіатори і інверторний кондиціонер. Будинок адаптований під електроплити та бойлер.
Встановлені лічильники на холодну воду (гаряча вода за рахунок бойлера).
Вид з квартири на місто.
В будинку 2 ліфти - вантажний та пасажирський, двір закритого типу.
Дитячий майданчик, зони відпочинку. Розвинена інфраструктура. Вхід у підїзд з пандусом.
Запланована здача будинку - кінець 2024 року.
Перегляди за попередньою домовленістю.
Ціна :70000$
Роздільне планування. Квартира після будівельників. Санвузол суміжний.
Установлено індивідуальний лічильник на тепло. Будинок має централізоване опалення, водопровід та каналізацію.
На даному етапі можлива переуступка.
Цегляний новобуд 2021 року, додатково утеплений. Поверх вже засклений якісними склопакетами. Будинок обладнаний ліфтом та вантажним ліфтом. Є балкон або лоджія.
Будинок розташований у престижному районі Митниці.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Опалення здійснюється від ТЕЦ з тепловим лічильником на будинок та квартиру. Встановлені лічильники на холодну воду. Гаряча вода за рахунок бойлера. Потужність електрики в квартирі - 10 кВт. Будинок адаптований під електроплити та бойлер.
Будинок утеплений мінеральною ватою (15 см), товщина несучих стін - 51 см. Установлені якісні металопластикові вікна та вхідні двері. Лоджія засклена панорамними вікнами в підлогу з установкою балконних блоків. В будинку є вантажний та пасажирський ліфти. Двір закритого типу. Є дитячий майданчик, зони відпочинку та пандус біля входу. Запланована здача будинку - кінець 2024 року.
ЖК розташований у районі з розвиненою інфраструктурою.
З квартири відкривається вид на місто.
Квартира з сучасним роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників.
Опалення централізоване від ТЕЦ, встановлюються теплові лічильники на будинок та на квартиру. Можливе альтернативне джерело опалення завдяки потужності електрики 10 квт. Встановлюються лічильники на холодну воду та світло. Гаряча вода нагрівається за рахунок бойлера.
Остання можливість придбати переуступкою, не сплачуючи новий податок від держави - 12%%. Запланована здача будинку - 1 квартал 2025 року.
Цегляний будинок, будівництво якого завершено. Є можливість перепланування на етапі будівництва. У будинку встановлено 2 ліфти (пасажирський та вантажний). Вхід у підїзд з пандусом для колясок. Закритий двір з дитячим майданчиком та зонами відпочинку.
Будинок розташований у місці з розвиненою інфраструктурою для життя та відпочинку. У пішій доступності Смілянський пляж, Долина троянд, магазини та ресторани.
Квартира видова з шикарним видом на Дніпро. Висота стелі 2,7 метра. Лоджії засклені панорамними вікнами в підлогу з установкою балконних блоків. Несучі стіни в дві цеглини (51 см) і обштукатурені. Практично всі квартири межують між собою несучими стінами, що забезпечує високий рівень тепло та звукоізоляції. Весь будинок утеплений зовні.
Квартира з невисокого третього поверху. Ремонт після будівельників. Поверх вже засклений якісними склопакетами.
Квартира має індивідуальний лічильник на тепло. Система опалення централізована.
На даному етапі ще можлива переуступка.
Квартира розташована в новобудові в престижному районі. Будинок цегляний, додатково утеплений.
Заселитися в ЖК Парковий на Дніпрі можна після заявленої дати здачі - 2 квартал 2025 року.
ЖК Парковий на Дніпрі - сучасна новобудова від забудовника Агростройсервис.
ЖК розташований у районі з розвиненою інфраструктурою.
Квартира з панорамними вікнами Rehau.
Продаж за переуступкою. Комісія АН 2%%. Є можливість придбати квартиру без сплати нового податку від держави - 12%%.
Квартира розташована в цегляному будинку ЖК «Парковий на Дніпрі». Будівництво завершено, здача в цьому році.