1-кімнатні квартири від 3.04 млн грн
66 300 — 69 000 грн за м²
1 кімната
35.3 м²
Поверхи: 16
Будинок 4
2 кв. 2027
Будується
66 300 — 69 000 грн за м²
1 кімната
43.8 м²
Поверхи: 10
Будинок 3
2 кв. 2027
Будується
2-кімнатні квартири від 3.78 млн грн
56 350 — 66 350 грн за м²
2 кімнати
62.79 м²
Поверхи: 9, 11, 16
Будинок 4
2 кв. 2027
Будується
3-кімнатні квартири від 4.59 млн грн
51 150 грн за м²
3 кімнати
89.67 м²
Поверхи: 16
Будинок 3
2 кв. 2027
Будується
Найважливіші оновлення ЖК Бетховен
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах